Jump to content

grazbek

Nariai
 • Pranešimai

  2.836
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  24

grazbek paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 1

grazbek paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie grazbek

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  radviliškis
 1. New Holland traktoriai

  gal gali nuoruoda kur už kelis eurus galima isigyti.
 2. Trašų kainos

  ačiū
 3. Trašų kainos

  pamečiau kur galima pasižiurėti biržos prekyba gal galite kas numesti nuoruoda apie tendencijas trašu.
 4. zieminis rapsas

  Ant širdies lengviau kai ne tevo. tfu tu o as galvojau kad cia musu tokios bandos...
 5. zieminis rapsas

  Man tevas visada primena kai tau sunau rodosi tada žegnokis.o griztant prie licenziju gali prisirasyti kiek nori gyvunu gali prasyti kiek nori licenziju netgi su visais skirstytojais isgerti po buteli vistiek ju skirstymo kriterijai buna gan migloti nes bendras skaicius skirtas yra visam rajonui ir kiekvienas burelis nori visada platesnes antklodes bet gauna tiek kiek gauna.Bet jei prie paraiskos pridetum tokias nuotraukas su bandomis dar butu vienas kitas papildomas skundas is ukininku gal tais metais ir padetu ju gauti daugiau nors tai tikrai ne aksioma.
 6. zieminis rapsas

  gal ir taip tik kaip medžiotojai gali sumažinti populiacija jei neskiria licenziju gamtosauga pakankamai o ukinikai dar ir nepadeda nerašo raštu apie nenusakomus gyvunu kiekius tik reikalauja.Brakonieriauti juk neisi.
 7. zieminis rapsas

  taip sutinku tik reikia joms daugiausiai beržiniu, drebuliniu vantu daugiausiai,obelu šakeliu ir žinoma mineralu.šiukšlės joms ne maistas.
 8. zieminis rapsas

  katram čia gale tiek kartčikiu dešru vaikšto. O itema su elniais teismuose prapulsi jei medžiotojai išmedžiojo visas licenzijas gaunasi fors mažoras tada. Pagelbėti šioje vietoje turėtu papildomas ir skanesnis šėrimas nei tavo rapsas.
 9. Melžiamų karvių šėrimas

  Apklink kauna nežinau bet žvalguvoje gustonyse tikrai turetu būti.
 10. Melžiamų karvių šėrimas

  Nevisada geriausia kainos klausti ir kaune ir anyksciuose
 11. Saulės kolektorius vandeniui šildyti

  vakar vakare pastebėjau kad ir pas mane šiomis dienomis saulė sugeba pašildyti boilerio vandeni iki 53 laipsniu.bet tai pirma žiema tokia per penkias prėjusias nieko tokio nebuvo o šiemet šyla ir žiema .
 12. dirvožemio tyrimai

  dar ne vėlu paklaustizvanai.ir prie trešimo grižtant ka jums duoda humusokiekio žinojimas apart aišku to kad žinote kiek jo ten yra.kas toliau.
 13. Grūdų dregnomačiai

  pabandyk namo parsinešti jei perdrėko gal išdžiuves susitvarkys.baisiai anie nemėgsta buti kur nors pamirsti žiemai labai jau jiems reikia šilumos.
 14. Pieno kainos

  Gal nori pabandyti kaip ta ukraina laukia laukia taves.... is dainos žodžiu neismesi.
 15. Pieno kainos

  priešai todėl kad esant ekonominei rusijos izoliacijai investuoja ten kur europos sajunga priešakyje su Dalia to neleidžia daryti.
×