grazbek

Nariai
 • Pranešimai

  2.419
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  7

grazbek paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 27 2016

grazbek paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie grazbek

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis

Converted

 • miestas
  radviliškis
 1. Manau kad geriau paaiskinti kaip kad paaiskinai jau neimanoma.
 2. Jo jo bet didins sodrai ir pasirodys kad tau geriau ji nusiimti kaip pelna one kaip atlyginima nes reikės dar 33 proc.atsegti sodrai be tu penkiolikos kuriuos sumokėjai vmi nes nuo atlyginimo irgi mokama tie patys 15 nuošimčiu kaip ir visi kiti todėl ir nesiskiri sau dabar atlyginimo.
 3. Jus nelyginkit zemes pirkimo su kombaino pirkimu.kombaino pirkimas is vis atrodo absurdu apsurdas bet gerai pagalvojus supranti kad ir zemė nebereikalinga.
 4. Nenoriu kiršinti bet suvienodinimas turi būti aišku nebūtinai didejimo linkme bet šiandien ž.ū.b.ai senai moka 15proc.kaip ir akcines bendrovės užsiimancios žemės ūkio veikla.tai kodel ūkininkai yra išskirtiniai.
 5. apie ta pati
 6. Gerai kad aš ne iš Radviliškio o tai pradėčiau galvoti kad esu buožė.
 7. Žemės kaina jai tai ne durpė priklauso nuo konkurencijos o ne nuo vietos.Nuvažiuok į Acokavus žmogus visas pelkes nusausines savom rankom vietiniam parodė kaip reikia dirbti.Visus sklypus pelkėtus su išvadom susitvarkė nusipirko technika ir viska savo rankom nusausino sutvarkė net gražu žiurėti.o ir kainas normalios zemės timtelėjo uz ausu aukštyn savo pasirodymu. Iš mūsų seniunijos irgi visu žvilgsniai nukripo per penkiolika dvidesimt km.nuo rajono centro.taip kad nereikia aiškinti kad pas jus labai jau ten ramu.Nebent ta ramuma prieš audra.
 8. Ta sklypelį https://www.aruodas.lt/sklypai-radviliskyje-m-mazvydo-g-parduodamas-87ha-zemes-sklypas-radviliskio-11-743705/ prieš du metus derinau po 4,5 tūkstančiu nauju lietuvišku už ha. Bet kadangi toks lengvas palangos smėliukas pasakiau nafik o ir šeimininkas jojo pasakė nafik jei tiek negaunu. Šiandien savininkas pakeitė sklypo paskirti padalino sklypa arais ir jau 1 ha kaina dabar atrodo kosminė bet kosmosas šiam momente yra tame kad jis parduodamas ši sklypa visa tik puse kainos prašo šiandien negu kad pardavinėtu po viena suskaiditais sklypeliais.Aišku tai darbas nelengvas ir tiek sklypu greitai parduoti ne įmanoma tokiame užkampyje bet faktas lieka faktu aš šio sklypo nedirbu jau.Ir man belieka dairytis prie gerasukis dirbamos žemės nes jis teigė kad ten yra pigiausia.
 9. jau panašiau o tai galvojau kad dar ir kura reikia duoti.
 10. ir daug klientu turi.
 11. čia su kuru.
 12. Kol gaunate iš vis džiaukitės kad gaunate.Didėjant galvu skaičiui išmoka tik mažės.Čia visur tas pats kas pirmi tas riebiausia grietinės sluoksni nugraibo paskutiniems tik trupiniai lieka.
 13. Turi pilna kiema bet visi panašiai vienodos sveikatos.Ne aš vienas nuomavaus vienus pasiima į kitus pasikeičia bet kadangi visi fendukai kieme ruošti pardavimui faktiškai nei vieno sveiko ir nėra o ir negali buti kai ant odometru mažiausiai dirbusiam rodo 19000 moto valandu tad kol žemės darbu nereikia dirbti dar juda tik pradedi kinkyti i plugus, skutikus aušinimo sistemos verda vandens pompos nelaiko vienu žodžiu hemorojus ne darbas.Šiemet vėl reikia bet turbūt bandysim ieškotis naujo nes tos nuomos paskutiniu metu baigia atsibosti.Atrodo kaip ir turi daikta bet juom nesinaudoji.Tik visi aplink vijurkais laksto.Atlyginima traktoristui mokėk aptarnaujančiam irgi mokėk visi turi darbo o traktorius nevažiuoja.Be to tenka pastebėti kad kiekvienais metais ta nuoma prastyn ir prastyn.
 14. Su tuom nuomon tai nesikeikiant nafik.gerai jei pasiseka tai gali rasti 15 euru už moto valanda.Bet niekas negarantuoja kad tas traktorius dirbs.Rudeni teko nuomotis fenduka kuris su kultivatorium dar vaziavo bet kai skutika prikabinau iš kart kanopas užvertė.
 15. Nes buvo labai didelis pasirinkimas uaz arba niva.Niva mažiau triukšmavo dulkiu mažiau pravažumo niekuom nenusileido uaz.