grazbek

Nariai
 • Pranešimai

  2.363
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  7

grazbek paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 27 2016

grazbek paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie grazbek

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis

Converted

 • miestas
  radviliškis
 1. Gal turėjo raumenį kad ne tokio kraujo esi voras.
 2. Vat ir niuansai išlindo to pigumo.Pirma reikia separuoti srutas prieš leidžiant į lagūna arba pirkti savaiegius maišytuvus kurie maišydami nepadarys žalos lagūnai.Aišku su maišymu tos pačios problemos ir rezervuare bet paprastesnės maišymo technikos reikia.Šiemet teko maišyti rezervuara kuriame nuo pastatymo nebuvo maišytas galviju mėšlas .darbo buvo visai savaitei ir tai dar jei iki dugno dar pora metu panašaus maišymo statant du maišytuvus priešprieša ir gazas dugnas.
 3. kas sakė kad negalima ant ražienu pilti.Ir kažin ar plūgą patrauksi jei 40kubu /h.išpilsi nebent laistymas bus sumontuotas ant plūgo.kitaip traktorius buksuos.
 4. gerai kaina užlenkė lenkai tiek už paprastas srutas nemoka.
 5. Leisk žmogui pasisakyti o tai iš kart arklį prieš vežimą pastatei.
 6. Pasikartosiu broko buna kaip ir visur bet visuose gedimuose beveik visada kalta yra TARPINĖ tarp vairo ir sėdynės .Čia dėsnis.Taip pat dėsnis yra tai kad kuo brangesnis gedimo šalinimas tuo didesni kaltinimai brendui nesvarbu kokios spalvos.
 7. Dėl to pamatavimo irgi po kol kas daugiau klausimu nei atsakymu. P.s.pradedu tikėti kad Saulius mus apšvies.
 8. atvarysim pas aruni irjis ne pliotku lygyje ji paremontuos.
 9. Minusas pas ji tik vienas reikia didelio kiekio bandymui.Rodo labai panašiai kaip infratec netgi rapsa.Kaina kandžiojasi nesmarkiai.
 10. negu atstovai oficialus tikrai yra kas gali suremontuoti bet iš tikro situacija tokia kad visi renkasi duonos kasni tepta storesniu sviesto sluoksniu ir jei pamatys kad aklai pasitiki ar grybauji juodai tai nulups neprasčiau nei oficialiame servize.Tik gal geriau atliks savo darba nes nebus kolektyvinės atsakomybės .
 11. jiems planus reikia vykdyti o ne po tavo laukus lakstyti.O ir šiaip tavo daržas tai tavo ir problemos.Niekas kitas už tave nepadarys.
 12. Gyveni mokynies ir .... lieki turtingas turėdamas savos dešimties ha dydžio zemės plotą.
 13. Jo problema didelė kai negali atskirti detalės nuo priemonės.
 14. Ai baikit kaip maži vaikai juk ką reiškia vien žodis "Angliška" beveik kaip kokybės garantas.
 15. viskas kaip ir gerai kad galvoji bet manau vien uždėjimo neužtenka .Reikia pilnai viska padaryti pakeisti bloka su papildomu tepimu ant gilziu, vožtuvus kitus ir dar šimta ir viena smulkmena.Ne jau galvojate kad gamintojas iš mandrumo tai sudeda.Dabar uždėjau turbina ir aš jau krutas.