Jump to content

grazbek

Nariai
 • Pranešimai

  2.860
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  24

grazbek paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 1

grazbek paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie grazbek

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  radviliškis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. grazbek

  Grūdų priėmimo duobės

  bet už tat pirmai pradžiai tiek daug problemu su norijos statymu išsprendžia.Nors iš tikro esi teissss
 2. grazbek

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  turbut rapsuka ne rapsa. viena boba sake kad akmenės rajone žiem.miežius nusikulė stebuklingai birėjo net tris tonos.tiesa ar ne nežinau.
 3. grazbek

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Jo Jo at prognoze tokia gausi kad nu. https://www.yr.no/place/Lithuania/Siauliai/Radviliškio_Rajonas/long.html
 4. grazbek

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  jei kas i bažnyčia ainat tai žinokite katro reikia prašyti dievo malonės. bu be tarpiniku niekaip šioje ašaru pakalnėje http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013693382/mazoji-studija-dievo-zodis-2018-06-14-05-45#wowzaplaystart=455000&wowzaplayduration=35000
 5. grazbek

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  tai ar nors vienas į bažnyčia einat dievo malones prašot. P.s.kažkaip net įdomu pasidarė katroje radviliškio vietoje čia taip lietinga matyt truksta paletėje spalvu tai žaliai ir nupaišė.
 6. nebuk skrudžas padenk polena su orkestru ir klumpakoju pasikviesk pokalbio prie stalo kaip MG baltic su vyno ragavimu ir pokalbiu apie ūkį ir bites - paskui jau prie dokumentu lyg tarp kitko pakviesk.Nors iš kitos pusės valdžia pažadėjo šiais metais netaikyti sankcijų dėl užsitesusiu karščiu taigi tavo teisė rinktis ar išlaidauti polenai ar pasiųsti ant triju raidžiu.
 7. grazbek

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Tas maziukas iki musu nedatrauke o turejo keli lasai tik nukrito.
 8. grazbek

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Tikras lietuvis
 9. grazbek

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Savitatampe meslo laistymo sistema 20metru plocio prie traktoriaus ,keturiu kilometru ilgio simtas tukst europietisku bet ji dabarzieminiams netinka vasarojui galima butu pabandyti.dviem tukstanciams kubu vandens reiktu apie pusantros tonos salerkos siurbliui ir traktorietui ir galetum per para palaistyti dvidesimt ha po desimt milimetru hektarui.beje kedainiuose tokia lengva liutis nusniokste nors ir ne per ilga bet gausi.idomu tik gal tik miestui kliuvo ten kur daugiausia reikia.
 10. grazbek

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Kedainiam pasiseke lietus lyja pas mumi tipo reiks laukti dvi savaites
 11. grazbek

  Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.

  ne kuo mažiau gautu bet laiku susigaudžiusiems didesnės išmokos būtų.juk tai ar vienai priemonei bendra pinigu suma nesikeičia vadinasi jei ta priemone mažiau deklaruos tai ir išmoka bus solidesnė.Suprasti turite tai kad paskutiniais metais visuose priemonėse panašus dalikai vyksta nes nebėra to pinigu lietaus kuris buvo anksčiau ir kuriame maudėsi pirmieji ir gudresnieji.
 12. grazbek

  KVIETRUGIAI

  matai jai tai lapu ligos tu kai jas matai jau tris savaites pavėlaves esi.ir tada nupurškus dažniausiai jos pariškėje dar labiau kadangi fungicidai jas suriša.Ar likusios sveikos lapo dalies užtenka fotosintezei ir ar tai didelis trukumas jei dalis lapo nuradaves čia yra svarbiausias klausimas. galima bandyti burti drėgna ir šilta plius nusimato lietus ir karštis bet lapai atrodo sveiki gali persipusti kokia ketvirtine norma strobiku ar boskalidu ir ramiai miegoti.arba laukti ir išlaukus išgerti šampano už pasiteisinusia rizika ir sutaupytus pinigus.čia jau pono valia.
 13. grazbek

  Techninė apžiūra

  šviesikės ypač aktualu anglams teks turbūt pasipurtyti kad šviestu ten kur reikia. p.s. idomiai iš principo pas mane du traktorietai iki 40km ir du traktorietai iki 50km. nors arkiai tie patys vieniems techninė apžiura žemės ukio skyriuje kitiems techniniu apžiuru centre.O kas idomiausia tai fastrac su fendais kurie gali važiuoti virš 60km per valanda pasirodo pas mus tetos marijos žemėje yra iš vis nelegalai ju net registruoti neturėtu.
 14. grazbek

  KVIETRUGIAI

  na jo klausimas aktualus šiemet kvietrugiai plaukėti pradėjo dešimt dienu anksčiau pagal viska turbut ir kulsim ant jonu. tai yra ant mindaugu.
 15. grazbek

  Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  kiek žinau cigarečiu ir alkoholio akcizas sumokamas o tik paskui užsakomos ir spaudinamos banderolės su kuru irgi prieš išvažiuojant iš gamyklos akcizai jau sumokėti.taigi ten iš vis nonsensas kai daiktas dar nepagamintas o akcizai jau sumokėti.Toks gyvenimas - padiktuotas realybės kai akcizus turinčios firmos paprasčiausiai bankrutuodavo ir dingdavo iš horizonto nesumokėje kruvas priskaičiuotu akcizu.
×