Jump to content

grazbek

Nariai
 • Pranešimai

  2.732
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  20

grazbek paskutinį kartą gavo apdovanojimą Lapkričio 13

grazbek paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie grazbek

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  radviliškis
 1. Už kiek perkate žemę?

  butu taip kaip butu pabandyti reikia ir suzinosi.
 2. vaderstad sejamosios

  Vadinasi net nezinai koks vidutinis sejos tavo greitis ir tauziji bile ka.
 3. vaderstad sejamosios

  gal gali nuotrauka idėti su kompo parodytu vidutiniu greičiu.???
 4. vaderstad sejamosios

  ar tikrai vederis tai deklaruoja. https://www.vaderstad.com/lt/seja/rapid-sejamosios/rapid-300-400cs/ o ir kumeliu deklaruoja kad žymiai mažiau reikia.
 5. vaderstad sejamosios

  Siemst turbut geriau isberti po sejos.kai truko rudeni dregmes tai barste kai kurie netgi nenukule .siemet kitaip yra o ir barstymo ar lokalaus tresimo mados irgi nepastovios.
 6. vaderstad sejamosios

  Kazkaip stebuklai pas tamysta pas mane 6 korpusu vartoma overuma tampo nh7.200 kurio vardiniai arkliai yra tik 155 ??? Na tarkim gal ir mazokai bet du simtai tikrai tokiam padargui per akis.o ir apie taupyma keistai kazkaip pagal logika daugiau arkliu turetu maziau pavargti bet avizu tikrai daugiau suvalgyti.
 7. vaderstad sejamosios

  Jei su sejamaja seji i arima tai tada taip reikia arkliu kad butu greitis.bet jei seja i skutima ar pries seja isdirbta zeme tada vederio dirbimas yra minimalus taip tik leidi kad grumstus apdauzytu ir palygintu pavirsiu paruostu seklai guoli.pas mane su trasom 213nominaliu arkliu naujam traktoriuje tampo kuris jau 9000moto valandu prabeges.per du kaimus nuo manes fordas 86 kazkelintas ar 89 kazkelintas dabar tiksliai neprisimenu bet zinau kad jo vardine galia naujo 180 nesiekia ir patempia su trasom ta vederi nesiskundzia ir paseliai neatrodo blogiau.aisku yra pvz pavartyciuose kai ta pati vederi su 936fendu tampe jam reikejo greicio 15 -17 km per valanda vidutinio greicio po tokiu lakstimu dirbimo cilidrai po susidurimo su akmeniu sprogdavo.dabar kiek zinau tas pats fendas tampo horcha septynmetri ar astuonmetri matyt i prota atejo .paklausai minciu kolegu ir pradedi galvoti kad kartais ne seti jie nori o sodinti grudus kaip bulves.Nekalbant apie gamintojo rekomendacijas ir poreiki arkliu.
 8. vaderstad sejamosios

  matai jei supratimas pas zmogeli kad zeme sejamoji turi dirbti minimu kaip kultivatorius o maximum kaip noraginis skutikas tai tada taip arkliu reikia ir siulyciau bent 340.bet siaip protingi zmones su 170 arkliu tampo ir vargo nemato.
 9. Už kiek perkate žemę?

  žmogaus teisu teismas strasbure tokiu atveju.
 10. Už kiek perkate žemę?

  ai nereikia normalios ten tos žemės pas tave ir netgi labai normalios palyginus su kai katromis rajono vietomis.jau nekalbant apie kraštovaizdi su visais apribojimais.
 11. Už kiek perkate žemę?

  Na tarkim ateina savininkas ir sako mane karšina svetimi žmonės sodyba su priklausiniais jiems padovanojau ir ja jie gaus po mano mirties bet jums nuomuojama žeme noriu jiems parduoti jie ne ūkininkai šiaip tik prijaučiantis kaimui.Netgi manau kad ja jums nuomos toliau.Tu sakai nene ne mano pirmumas parduok man .Ne sako senelis aš sprendžiu aš savininkas kam noriu tam parduodu.ir su žilagalviu susitinki teisme kuriame irodinėji kad pagal laikinaji žemės istatyma tavo pirmumas ir turi tik tau parduoti o tėvukas sako konstitucijoje pagrindiniame šalies istatyme parašyta kad nuosavybė yra neliečiama tai taip išeina kad aš negaliu tinkamai disponuoti savo turimu turtu ir neturiu teisės jo kam nori parduoti tai kam tada ta konstitucija jaigu varžomos mano teisės. na ponas teisininke tai koks tavo manymu finalas.
 12. Už kiek perkate žemę?

  Viska darot taip kad zeme jums pradetu nuomoti be sutarciu arba samdytusi gudresnius kad surasytu sutarti normalia
 13. Už kiek perkate žemę?

  Kai gausi tuscia registruota laiska ar sveikinimo atviruka nuo vieno is savo nuomininko zinok kad turi tris menesius reaguoti i situacija kurios nezinai.
 14. Už kiek perkate žemę?

  dabar nebe taip paprasta turi dokumentus pristatyti notarui kurie keliauja i registru centra su parasais ir taip toliau ir panasiai.bet kad sutarti su pardaveju galima ypac dali ismokant grynais tai tikrai taip ir nemokant nuo to mokesciu tai irgi tiesa.
 15. Už kiek perkate žemę?

  Pas mum yra apie septyniasdešimt turi ha ir nei vieno svetimo visa sava ir karts nuo karto pašpasija
×