Jump to content

grazbek

Nariai
 • Pranešimai

  2.909
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  24

grazbek paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 1

grazbek paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie grazbek

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  radviliškis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. grazbek

  žiemkenčių buklė

  todėl kaimynas žiu ir sėja įjunges rusiška navigacija - pirma pasisėja technologines vėžes paskui sėja tarpus - racionalizatorius nereikia pirkti navigacijos.Neužtenka suprasti kad jei vienodai taip pat metai iš metu pradedi sėja technologinės daug maž ten pat ir gaunasi.
 2. grazbek

  Grūdu kainos?

  vbs agenturos nuomone turkai nusivertino per daug pinigus budami aktyviausi žaidėjai tai dabar pagiriojasi.
 3. grazbek

  Grūdu kainos?

  na krenta po truputi ir toliau iškrito aktyvus žaidėjai rinkoje okitiems tokiu po kol kas nereikia. O dar priešakis ir kukuruzai kaži ka jie šiemet darys sugebės atsverti kitu grudu kainas ar ne.
 4. grazbek

  Grūdu kainos?

  pertekliniai grūdai buvo bet jie buvo kinijoje ir indijoje tradiciškai kinija niekada nepardavė bet dažniausiai dar ir nusipirkdavo nes vienam gyventojui vidurkio dar ir trukdavo.panaši situacija ir su indija. paskutiniais metais kortas rinkoje maišė rusija su savo mažesne savikaina ir pertekliniais derlias bet šiemet rusija pati dairosi iš ko būtu galima nusipirktiApie tai mes pavasari kalbėjome ir tai prognozavome bet tikrai tokios reakcijos nesitikėjome..kainu kilimas yra reakcija į trukuma žaliavos nes dėl kviečiu pigumo vartojimas tik augo dabar prasidės atvirkštinis procesas brangi prekė nebus tokia paklausi ir pradės mažėti suvartojimas kuris išlygins disbalansa susidariusi rinkoje.Bet dabar reikia laiko kad viskas susistovėtu.
 5. grazbek

  medziokles istatymai

  su papildomom salygom yra sunkiau.o uždrausti visada gali tik noro reikia.
 6. grazbek

  žieminių kviečių veislės

  Ne tokie geri tie rezultatai lyginant su praeitais metais.lietaus gavom limituotai bet svarbiausiais derliaus didinimo tarpsniais tik tiesiojoje pritrukome dregmes iki kulimo nelijo beveik 6savaites.Mesla laistome kiekvienais metais.tik jau baisiai skystas jis.
 7. grazbek

  žieminių kviečių veislės

  skagenas veiklios azoto 180kg.du su puse purškimo nuo ligų du trumpinimai.ir vidutinis 7,46 t iš ha derlius. mažokas saiko svoris pagal praeitus metus,matėsi kad varpu galiukuose smulkesni grūdai.trūksta iki pirmos klasės mažiau kaip puse proc.baltymu.taigi reikia duoti valgyti ir ypač tokiais sausokais metais. sedula turėjau praeitais metais kelis ha gražios varpos kaip pasodintos tulpės atrodo-atrodė daug žadantys bet iš tikro skagenui nusileido pusantros tonos.Kaip suprantu 7.5 tonos yra aukštumos daugiau neišspausi.
 8. grazbek

  Miežių auginimas

  penktadieni ryte radviliškyje viena firma siulė 193eurus.bet tai buvo iki pietu po pietu dviem eurais atpigo.
 9. grazbek

  Miežių auginimas

  neminėk dievo vardo be reikalo..... . nežinau kaip pas vora nes jis sėdavo labai mažas normas pas mane tankumo kaip ir užtenka nesugule o tai svarbiausia tik truputėli žemoki.šiandien tik pradėsime kulti.galvoju kad vidurkis suksis apie penkias tonas.
 10. grazbek

  Ukiu skolos

  jei plėtra smarkiai riboja įmonės gyvybingumą tada tikrai reikia sustoti nes padėtis daug maž pas visus ta pati.Dabar svarbu kas išliks vandens paviršiuje o ne tie katrie nuskes. AKM privertė peržiūrėti įmonės planus paskutinius pora metu išmokome gyventi be skolu.Yra pinigu perkame nėra rukome pavėsyje.Galiu tik pasidžiaugti kad iš principo niekas nepasikeitė ir įmonei tik į gerą netgi užaugo nemaži lašiniai praeitais metais kurie atidėti į rezervą.
 11. grazbek

  Ukiu skolos

  na turbut galima išsiversti ir be paskolu nes neaišku kas bus kitais metais.Iš principo manau kad skolintis reiktu tik žemės pirkimui visam kitam turėtu užtekti savu lašiniu sukauptu rekordinio derliaus metais. p.s. sena legenda sako kad jusufas jakobo sunus patarė faraonui derlingais metais kaupti perteklini derliu nes po šešiu derliaus metu ateis šeši nederliaus.Atėjus nederliaus metams faraonui iš pradžiu už perteklinius grudus mokėjo sidabru kai jis baigėsi gyvuliais galiausiai padovanojo faraonui žemes ir patys parsidavė vergovei.
 12. grazbek

  Grūdu kainos?

  iš kur tu toks gudras atsiradai.
 13. grazbek

  žieminių kviečių veislės

  tai kad pakazuchos šiais laikais yra ne bandyminiuose laukuose o gamyboje pas ukininkus.nebestebina nei agrovizijos nei kiti jomarkai.Nuvažiuoji kas kaimyna ir matai naturoje kas ir kaip.
 14. grazbek

  žieminių kviečių veislės

  Vadnas tokiais paciais metais bus tik5,5 tonos ne septynios.i tema tai kaip tas rotax kazkaip pritilote vel teks skagena pirkti.
 15. grazbek

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  tai tuos smulkesius vejalka išputė per šikna jei nesusireguleves buvai.
×