grazbek

Nariai
 • Pranešimai

  2.537
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  8

grazbek paskutinį kartą gavo apdovanojimą Liepos 16

grazbek paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie grazbek

 • Rangas
  Senbuvis

Converted

 • miestas
  radviliškis
 1. Gal geriau eikim ka nors veikti o tai skaiciuojam tai ko dar neturim.
 2. aš suskaičiavau kad vidutinė varpa turi 35 grudus. tankumas tegul bus 500 nors tikrai didesnis yra.35x500.padalinu iš 1000 ir padauginu iš Drapox 47gramu 1000 grudu masės.gaunu 822,5 gramai iš kv.metro arba 1,64 gramo viena varpa.Taigi kur tie stebuklai.
 3. Amarok turi viena pliusa tai ta kad jis buna ir galima registruoti kaip lengvaji automobili ir viena minusa tai kaina.
 4. Kaip ir ne visi golf su pasato salonu.
 5. Ar tikrai važineji su sportsvanu??? nes jis kaip tik sėdimas o ne gulimas ir sėdimas mano sudėjimo.Apie keliones tai aš pas dukra i oxforda irgi nulekiu ir gan daznai.Vietos kaip passate tik bagažine mažoka.Juk jis trunpesnis už tauran tik 59mm nors tauran turi tris eiles sėdyniu. https://m.autoplius.lt/skelbimai/nuotraukos/volkswagen-golf-sportsvan-1-6-l-hecbekas-2014-dyzelinas-5858469.html?make_id[43]=22713#photo_5
 6. Sauliau aš kai rinkaus tiguan tai issirinkau golf sportsvan.Ir esu juo be galo patenkintas mazas ne toks rajus zmona jo beveik jau nemato.nes man vis atsiranda reikalu visokiu kuriuos galima isspresti tik su juo.
 7. Kai rinkaus gruodi tai ford uz 29 pilna komplektacija butu ir dar iš saraso papildomai tai ko nereikia galėjai pasiimti.toyta Tokios komplektacijos kainuoja apie keturiasdesimt.tik pristatymas ford buvo nuo puses metu iki astuoniu mėn.kai mitcta idiota per tris atsiranda.todel dabar su jaja reikia vazineti.
 8. Nesiplėsik dainiau maikiu kai pamatys liaudis kaina sės i toyota,nissan arba renault ar fiat pikapa.Ir be to ikeltos nuotraukos X merso yra concepto su tikra isvaizda neturinčios nieko bendro.pasirodo jis ten ir zemesnis ir daug paprastesnis.o ir pasirodys pas mus turbut tik 2019m. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz_X-Class kažin ar galas irgi torsionas ar vis del to linginis.
 9. Kas siemet dziugina tai ankstaros laibai jau pilnos yra net grudeliai kampuoti ankstarose vietos truksta.
 10. Tuos žalius grudelius paspaudyk pirstais jei ne vanduo o sviestas spaudžiasi tai pats laikas reglonuoti ar rondapuoti nesvarbu kad jie jau zali.
 11. Tai tik laiko klausimas kai pasikeičia savininkai o tiksliau zeme paveldima tai pirmas darbas ka jaunimas padaro ja parduoda.buvo praeitais metais 26 ha savinike atvaziavus buteli atsivezus tokia gyvai bendraujanti senuciukė is panevezio apejo savo sklypa apziurėjo nuoma pasieme ir sake niekada neparduos savo zemes ir vaikams lieps to nedaryti bet o tačiau po mirties paveldetojai kad nedalintis arais greituoju budu iskeitė sklypa i pinigus mat lengviau taip buvo pasidalinti nei kazkatais pasisamdzius atsidalinti.
 12. Taip pat panašiai ir zeme perkama .šiuo metu vienos nekilnojamo turto agenturos duomenimis biski daugiau kaip puse zemes perkama uz skolintus pinigus.o busto truputėli daugiau kaip septyniasdesimt proc. perkama už paskolas.kai užsienyje faktiskai visas nekilnojamas turtas perkamas uz skolintus.Taigi turime dar rezervo nemažai.
 13. Aš irgi taip manau kažkaip norvegai daug maž labiau pataiko nei gis meteo.
 14. GLifosuojam tik tuos isretejusius lopus apaugusius piktžolem.Bet tikrai ne dabar dazniausia tada kai nukulam kuliamus plotus tada glifosuojam tuos lopus ir praėjus dviem savaitėms pabaigiam kulti.
 15. apie ta pati šnekam tik skirtingai.Aš netikiu samokslo teorijomis visada yra daug paprastesni paaiskinimai. po kol kas europos bankas spausdina pinigus kurie skirti po krizės ekonomikai gaivinti ir jie baigiasi.kai tai ivyks o tai ivyks neuzilgo nes turbut pastebėjote kad uz indelius laikomus bankuose arkliams palukanos nezymiai tik keliais nuošimčiais bet jau pakilo vadinasi tie pinigai kurie skirti ekonomikai gaivinti jau baigiasi kai atsiras ju trukumas tada prades kilti euriboro palukanu norma.ir sustos tada kai atsiras nemokumo problemu bankuose pradzioje pas klientus paskui bankus.tada vel imsis veiksmu ecb ir vel viskas is naujo. P.s.o jeigu šneki apie lietuvos CB tai šiai dienai jis yra beveik neigalus tiesiog papuošalas su neblogais atlyginimais.Dėl to kad lietuvisko kapitalo banku like tik ant vienos rankos pirštu na ir leisgyvės kredito unijos - viskas .Uzsienio kapitalo bankams neturi jokiu irankiu ir priemoniu valdyti.Taigi galime tik didziuotis kad tokia institucija dar turime.Už tai turėtome padekoti socdemams kad uz grasius leido parduoti taupkase ir zemesukio banka. Nezinau kaip pas jus bet musu rajone sklypu pasiula labai ribota.arba zeme nevienoda,arba su sutartim nesibaigusiom,meliracija netvarkinga ir galu gale kosminėm kainom.Taigi pasiulos kaip ir nėra .