Jump to content

grazbek

Nariai
 • Pranešimai

  2.782
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  24

grazbek paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 1

grazbek paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie grazbek

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  radviliškis
 1. Nauji istatymo pakeitimai, del zemes pirkimo!!!

  Tai kad turbut ne jei uab akciju neturi daugiau kaip ketvirtadalio.Ir pats tiesiausias kelias didinti avinuku banda tada tikrai niekas neprikbs.
 2. Nauji istatymo pakeitimai, del zemes pirkimo!!!

  Gali numatyti kas ir ka paveldės. Be to esme ne tame esme yra absurde kuris dabar vyksta tevas skolina pinigus sunui kad tas nupirktu uab su zemem ir jas paskui išnuomotu tevui pats ju nedirbdamas ir visa tai daro legaliai ne taip kaip visi kiti runkeliai.Tai kuom blogesni runkeliai greiciausiai tuom kad jie runkeliai o ne rAMŪNAI. p.s.kol tu juokiesi kiti tepasi storesni sviesto sluoksni nejaugi sunku tai suprasti.
 3. Nauji istatymo pakeitimai, del zemes pirkimo!!!

  Turi vytai patirties susedate ant kelmo -geriau butu kad tai butu jūsų žmonos-keturiese na geriau penkiese isteigiate uab ir vel 500ha naujasis uab gali pirkti po kol kas. tėvukas gali dar gauti už viena saligine avele po ha.
 4. Derliaus pardavimas, pridavimas

  Jei dėl manes tai man tikrai nereikia to tikslinimo nes gyvenimas susideda iš momentu todėl spėji ilipti į traukinį arba lauki sekančio.
 5. Derliaus pardavimas, pridavimas

  vadinasi kai kuriais momentais ne viska žinote.beje šiemet ir aš negirdėjau bet gruodi girdėjau kad kažkurioje varpinėje skamba varpai. tai dar ne vėlu istoti į radviliškio kooperatyva ir gal but bent šiemet trašas nusipirksite pigiau.
 6. Derliaus pardavimas, pridavimas

  Deja po kol kas ne... .Gal kada nors kitame gyvenime kai kooperatyvo know how nežinos Kupiškio kraštas.Aišku aš čia nerimtai bet kai kurie nariai elgiasi labai jau vaikiškai ir vietoj to kad ne praleistu progos patylėti giriasi ir menkina ten dirbančiuju triusa tuopačiu užkirsdami kelia tikroms deryboms ir normalioms nuolaidoms. O jūsų isgirsta kaina su pvm ar be.nes jei prie jos reikia pridėti pvm už tokia kaina tikrai galima nusipirkti ir nesant kooperatyvo nariu.
 7. Derliaus pardavimas, pridavimas

  patinka savikaina idomu čia oficialus duomenis r iš palubinsko o ir kai kuriu pastebėjimai ir domėjimasis tuom irgi svarbus.Tiesa galim sutikti su tuom kad trašos,kuras, darbo jėga pigesnė yra .
 8. Grūdu kainos?

  Prieš kaledas dariau sutarti 2018 metu derliui tai buvo170 matif ir +55 virsaus pupoms.didziaja dali tokia kaina fiksavau likusias fiksavau tik +55prieda matif grudzio menesio galvoju kad dar pasigausiu.
 9. Trašų kainos

  gal ruošta mėlyno kraujo turėtojams o gaminta jonavoje.
 10. Trašų kainos

  ta ružava lietuviška balta ruska greičiausiai.
 11. Anekdotai...

  Ai vyrai ne ūūkinykas tai buvo ir tuo labiau neusuotas kaip ir gyvūnas ne avis ir konsultantas turbūt ne dabita o ir veiksmas ne šiam gyvenime buvo.Bet tai ne esmė - esmė turbūt tame kad tai kažkada buvo nes kažkas papasakojo kažkas užrašė kažkas pasijuokė kažkam patiko. Su naujais metais kolegos kad jie geresni būtu turtingesni kad konsultantai rastu bendra kalba su ūkininkais kad avis nebūtu panašios į šunis ir kad kitais metais vėl kaip tikri laido riteriai vienas su kitu pasilabintume pašposautume ir patirtimi pasidalintume vienas su kitu.
 12. Anekdotai...

  Jei konsultantas pažinotu avi šuns nebütu emes
 13. Anekdotai...

  Gano avis ūkinikas sėdėdamas ant akmens žiūri automobilis keldamas dulkes atvažiuoja ir sustoja.išlipa kvepiantis adekolonu dabita prisistato vardu ir sako.Jei aš pasakysiu kiek tu turi gyvūnų tai viena man duosi.Na— ūkinikas pagalvojes sako - gerai.Išsitrauke žmogelis drona pakelia į viršu suskaičiuoja avis ir duoda ūkininkui atsakyma ir klausia ūkiniko kur jo suderėtas atlygis.Ūkinikas pakraipo ūsus ir duoda viena gauruota padara.Po to sako žinai aš galiu pasakyti kas tu esi.Tas ir klausia tai kas aš.Tu esi-konsultantas - sako ūkininkas.O tas iš nuostabos is kur žinai.Pirma- tu atvažiavai kai aš taves nekviečiau,antra-tu pasakei tai ka ir aš pats puikiai žinau,trečia- gražink man mano šunį.
 14. Miežių auginimas

  Kazkaip manau kad is taves reiktu pasitikslinti bet siuo metu sventes ir esu tolokai nuo buhalterijos.
 15. Miežių auginimas

  Turiu atmušes ranka ant waldemar ir jau penktas sezonas derlius tarp šešiu su puse ir aštuoniu tonu.su propinu kazkaip nesutarėm ar zvanas ne toki propina pardavė ar man kantrybes neužteko ji perkasti bet kažkas jame ne taip yra.
×