grazbek

Nariai
 • Pranešimai

  2.439
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  7

grazbek paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 27 2016

grazbek paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie grazbek

 • Rangas
  Senbuvis

Converted

 • miestas
  radviliškis
 1. Pradėk svajoti kad gyvensi išvis be išmoku.Juk tai planuose briuselio biurokratu o ne kaip pridėti prieda prie kainos. kiekvienas isikišimas iš šalies iškraipo rinka o ne gerina darbo salygas.Tikras pvz. šiai dienai sertifikuotos sėklos priedas idomu kur jis nusėdo tavo ar sėklos pardavėjo kišenėje ir kiek sėkla pabrango dėl šio nesusipratimo ar kas paskaičiavo.
 2. Griztam prie tos nuomones kad mokescius moka tik durniai ir bailiai na gal dar keistuoliai.
 3. Apie jas šnekant turbut galioja tipinis anekdotas kad yra melas.didelis melas ir statistika kaip kas nori taip ja ir varto.
 4. Toje vietoje ir uabuose nėra tiesos nes sodrai mokama nuo pasiskirto atlyginimo.Pasidairykit po rinkimines deklaracijas ir pamatysit kad vidutines pajamas gaunančiu uab savininkai moka nuo min atlyginimo sodrai nors darbuotojai gauna žymiai didesnius atlyginimus.Ir tokiu uabu šalyje yra nemažai.kai kurie iš vis nesiteikia sau mokėti atlyginimo pasiima tik pelna.ir tai yrapriimtina vmi visiems.
 5. Blemba kaip pas jus viskas zalia ir gražu.pas mumi tik stagarai nudžiuve stovi.
 6. kad paprasčiau butu : mano atveju automobilio pilnai pakrauto leistina masė 3250 prikabinu lengva priekabėle plius 750kg gaunasi keturios tonos.Ir tada jau mano lipdukas N1 priklijuotas ant lango netinka reikia N2 kurio metinė vinjetė kainuoja dvigubai daugiau arba turiu ta diena kai prisikabinu priekaba nusipirkti lipduka N2 už 11euru ir ji užklijaves važiuoti.Nes mokestis taikomas tik bendram junginiui kurio masė šiuo atveju padidėjo ir lipdukas N1 užklijuotas ant džipo lango negalioja. Turi kiekviena karta kai važiuoji su N1 transportu dėtis techniniame pase nurodytus svorius jei viršija 3,5 tonas turi klijuoti N2 lipduka ant komercinio transporto lango arba mokėti bauda kai kas sustabdo.
 7. puse rodykliu žemyn puse i viršu kaip ir pusiausvira tik kažin prieš kilimą ar kritimą. https://www.hansa-terminhandel.de/default.cfm?mid=34957&sub=3 kažin kur tie forex guru kurie atspėja pagal kreives kils ar kris. http://www.globaldairytrade.info/en/product-results/
 8. Ka aš žinau...... Kai taip šneka firmos atstovas kurio kontora daro 4 metu kompleksini sėjos plana su tiksliomis trešimo nuorodomis ne tik azoto..... . Kam reikalingas humusas pasiskaityk pasigooglines. Žynojimas kiek jo yra įtakoja veiksmu ir priemonių planą ką daryti kad jo nemažėtu.Taip galima sutikti kad su barstytuvu jo nepabarstysi kad jo padidėtu.Bet turint užsibrėžta ilgalaikį planą galima tai įtakoti pradedant nuo sėjomainos,tikslinio trešimo,tausojamojo žemės dirbimo ir taip toliau nuobodžiai ir smarkiai nesiplečiant. Galiu suprasti kad padare granuliometrija turite dirvožemio laidumą viso lauko.Ir kažkokiu man nežinomu budu turite informacijos apie humuso kieki dirvožemyje.Arba iš tikro jums yra visiškai dzin nes jūsų programa adaptuota pagal Vokietija o ten su tuom problemu kaip ir nėra arba mums taip aiškinama kad visas derlingas sluoksnis pas juos nuvažiavo kartu su ledynmečiu. Mes Sauliau tik ieškom atsakymu......
 9. Patikėk tiksliau isipaišyti negali.
 10. Viskas tvarkoje kad turite tuos tyrimus Drapox. Bet paklausykime Sauliaus dėl ko ju nereikia nes jie nedaro to tyrimo jei nepaprašai pats nes manau mano kad granuliometrija yra svarbiau .o kodėl - gal leiskime pasisakyti.
 11. Šiaip Sauliau taip šnekėdamas gali užrūstinti tetos Marijos žemės agronomus todėl atsargiau nes gali sugriauti pamatus ant kuriu stovi trešimo normos . O kalbėdamas taip apie matavimus ir tyrimus pats griauni pamatus ant kuriu stovi nes technologija siūloma jūsų paremta matavimais ir tyrimais.Bet neskubėkim pirma traukinio.......
 12. vadinasi rezultato nebuvimas irgi rezultatas. P.S. o kartais tai ne kėdainiuose buvo daryta
 13. užskaitau. bet iš tikro gan tiksliai nupieštas naudojantis natūraliais žymekliais - medžiais, grioviais,drenažo ištekėjimo kanalais.Vienu žodžiu daug darbo įdėta. Aišku lauku ribos tikrai pasikeitė bet aš apie masyvus kalbu.
 14. O aš kai kuriu lauku turiu Kolūkio laikais darytus ukio agronomo jie irgi sutampa su geoportalo duomenimis.Tik pas mane cheminiu pieštuku piešti.Todėl ir remiu Sauliu prie sienos.