Jump to content

ūkininkas

Nariai
 • Pranešimai

  653
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

ūkininkas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 19

ūkininkas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie ūkininkas

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Jurbarkas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ūkininkas

  Claas kombainai (informacija)

  Gal kam reikalingas toks diržas. Jis tinka dominatoriui 106 gal ir kitiems su higrovažiuokle lygtais važiuoklės diržas visiškai naujas originalas. Buvau pirkęs atsargai bet neprireikė.
 2. ūkininkas

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Pas mane Jurbarko raj.viso labo 6mm tai nė šaknys nebus sudrėkusios
 3. ūkininkas

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Šiandien pamačiau pirmus kombainus laukiose. Keturi kombainai dorojo grybinio ekologinį ž. rapsą.
 4. ūkininkas

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Su vaikais prirjome tokios išvados, nelyje lietus nes jau niekas sauso šieno nešienauja Prieš dešimt metų kai dar karvių laikėm tai per šienapjūtę ir iš giedro dangaus lydavo. O dabar apsiniaukę kaip vakare ,o lietaus nėra.
 5. ūkininkas

  NH tx 66

  Gal kas TX kombaino biterio franša nuo kokio kito esat pritaike nes niekur neina rasti.
 6. ūkininkas

  NH tx 66

  Kuras yra paduodamas iš apačios bako. Užkūrus dirba tolygiai jokio kimšimosi nesijaičia.
 7. ūkininkas

  NH tx 66

  Turiu bėda su tx 68 užgesinus kombaina po valandos užkurti nepavyksta nes nusėda kuras. pakeičiai vožtuva ant vamzdelio problema liko kol neužpompuoji kuro pakurti nepavyksta.
 8. ūkininkas

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Mano laukai lietsus negavo nieko tik silpna rasa
 9. ūkininkas

  Zirniai

  Su žirniais kai pradėjo žydėti pastebėjau labai įdomų dalyka. Kaimyno žirniai kasablanka prieš tris metus pirkti iš firmos tai šiais metais jau labai daug peliuškų juose kad net kyla abejonių ar jie jam praeis į maistinius. Firmų atstovai argumentuoja kad žirniai išsigimsta tad dažniau reikia keisti sėkla. Mano nuomonė tokia kad tų peliuškų tam tikras procentas yra įmaišomas specialiai ir jos dauginasi sparčiau už žirnius. Tad žmogus priverstas dažniau pirkti sėkla. Bet turiu kita pavyzdį aš prieš keturis metus pirkau žirnių sėkla respect iš kaimyno kelintas buvo atsėlys pas jį nežinau, bet esmė tame kad po šiai dienai nėra jokio išsigimusio žirnio, jokios peliuškos.
 10. ūkininkas

  Grūdu kainos?

  Aš asmeniškai turiu pafiksaves formulę -3 € 2kl. uoste nuo gruodžio mėn. matifo, bet galutinai dar nefiksavau. Čia rusai prisigyrė kad turi labai daug kviečių prikūlę sudarė kontraktus o grūdų nėra ir prie kilimo dar prisideda ir sausra Australijoje. Kiek šitie faktoriai įtakos kainos kilimui neaišku, bet tikiuosi kad iškarto žiauriai nekris tad su galutiniu fiksavimu vis dar laukiu.
 11. ūkininkas

  Grūdu kainos?

  UAB "Kėdainių aruodai" kainos 2018 derliui Eržvilke ir Kėdainiuose E-177, I-171, II-167, III-160, IV-149. Rapsai-353, Miežiai-155. Uoste E-187, I-181, II-177, III-170, IV-159. Rapsai 364, Miežiai-165.
 12. ūkininkas

  HArdi siurblio gedimas 6 voztuvu

  Nekliba sudėti nauji guoliai
 13. ūkininkas

  HArdi siurblio gedimas 6 voztuvu

  Turiu beda su didžiuoju 6 membranų 462 modelio hardi siurbliu. Siurblys smarkiai pulsuoja traukiant tiek iš bačkos tiek iš švaraus vandens bakelio. Atjungiau žarna nuo kranų kur eina į siurblį ir bandžiau traukti iš kibiro vandenį bet vistiek pulsuoja žiauriai. Bandžiau ta žarna vienintele iki siurblio tikrinti po spaudimu pripyles muiluoto vandens jokios skylutės nėra. Siurblį buvau išardes jau du kartus viskas švaru , vožtuvai švarūs defragmos geros. Gal kas turit minčių kas galėtų būti,
 14. ūkininkas

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Kur sėti vasariniai su lokaliu trešimi tai augalai jokio bado nejaučia. Užvakar bėriau salietra tai puikiausiai matosi kur koks trašinis vamzdelis užsikišes tai iškarto dvi eilutės gelsnės, o kur normaliai birėjusios trašos tai graži sodri žalia spalva.
 15. ūkininkas

  žiemkenčių buklė

  Mažiau girkitės su tais ž. kviečiais nes labai jau širdį skaudinat nes pas mus mažai kur pamatysi ž kviečių, o kur palikti tai tik dėl sėklos, kad butų ką rudenį sėti. daugiau plikos žemės negu kviečių. Kai kurie atsėjom nuo 80 iki 100% tai ne visi ir sėklos turėsim.
×