Jump to content

Bulvinykas

Moderatoriai
 • Pranešimai

  4.645
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  19

Bulvinykas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Kovo 15

Bulvinykas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Bulvinykas

 • Rangas
  Moderatorius
 • Gimtadienis 1974.11.06

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Kauno r.
 1. Kas vyksta Lietuvoje?

  Sutinku, tik koncervatnikai blogiausiai geba maskuot savo norus. Negavo žadėto posto - spjovė į mandatą ir nuėjo kripto kast. Tai anūkas ir stengiasi visais būdais, nes jau antra kadencija kaip alkani sėdi, pabėgs paskutinis jaunimas, pradės ekrane vėl kubilius vaidentis ir kapiec visai. Jis gi atsimena dėl ko jie valstiečiams prašiko jau beveik laimėtus rinkimus. O partijos "atsinaujinimą", su kiekviena tokia istorija, bus vis sunkiau parduot rinkėjams.
 2. Kas vyksta Lietuvoje?

  Valstiečiai žinoma nekažką sugeba protingo nuveikt, bet koncervatnikus nuo valdžios reikia laikyt per patrankos šūvį.
 3. Case traktoriai

  Aš irgi pažiūrėjau - 25 metų jd su frontaliniu 10000 val 22000, jei gali įdėk nuorodas savo.
 4. Case traktoriai

  Norėčiau pavyzdžių
 5. Trašų kainos

  https://www.indexmundi.com/commodities/
 6. Dirvų kalkinimas !

  Turtingi jūs
 7. zieminis rapsas

  Veši tol, kol aplinkosaugininkai pamatys. Tada gausi premiją ir nebeveši.
 8. zalioji trasa.

  Yra visokių nuomonių. Kas viršuje irgi turėtų būti skirtingo aukščio. Kažkur interneto platybėse buvau radęs pardavinėjamą 12 augalų mišinį. Aš neatmetu ir avižų naudojimo, nes jų šaknys labai gerai veikia. Koks nors amerikonas naudoja elementarius rugius, į kuriuos sėja kukurūzą pavasarį. Variantų yra sočiai. Tik norisi kuo pigiau prasisukt.
 9. Kas vyksta Lietuvoje?

  Rinktiniai genai ir intelekto nesužalotas veidas - tobulas derinys. Kai pagalvoji, kad šitas variantas dar greičiausiai turės ir kopiją ar net kelias, tai nu n....., nesikeikiant.
 10. Kas vyksta Lietuvoje?

  Ji pasirinko kas jos rinkėjas ir dirba sekančiai kadencijai. O tam reikia rinkėjui pasakyt, kas kaltas, kad jis negyvena taip gerai, kaip norėtų. Kadangi žiniasklaida, padedama pastoviai verkiančių stambių ūkių šeimininkų, sukūrė labai bjaurų ūkininko įvaizdį, tai ji daro viską teisingai. Truputį tiesos, manipuliacijų skaičiais, melo, visa tai apgaubi "nuoširdžiu" pasipiktinimu ir emocijom ir tu ant bangos. Tik svarbiausia vengt tiesioginės diskusijos su savo oponentais. Tai ir kepa savo spaudos konferencijas.
 11. Noriu išmokti virinti

  Gal kas kur matėt pradžiamokslį, kaip kietlydinio vielą liet ant dylančių dalių.
 12. John Deere traktoriai

  Su tls, su oru, autopoweris 2004m 8300 valandų - beveik 40 Anglijoje. Šitų aparatų geram stovį kaina kosminė, bet jie dar pragyvens daugumą šiuolaikinių elektronikos "šedevrų".
 13. dirvožemio tyrimai

  http://www.precisionplanting.com/#products/smartfirmer/
 14. dirvožemio tyrimai

  Nusiperki gudrią sėjamąją, kuri realiu laiku matuoja humuso kiekį, dirvos drėgmę ir temperatūrą, pagal tai skaičiuoja sėklos normą, kad turėtum tolygų dygimą visam lauke.
 15. Pliurpalas

  Racionalus mąstymas ir realistiškas žvilgsnis - čia tai jau tikrai ne apie tamstą. Tu net dviejų eilučių perskaityt nesugebi.
×