Jump to content

Bulvinykas

Moderatoriai
 • Pranešimai

  4.544
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  14

Bulvinykas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Lapkričio 1

Bulvinykas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Bulvinykas

 • Rangas
  Moderatorius
 • Gimtadienis 1974.11.06

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Kauno r.
 1. Pliurpalas

  Aha žinoma, tik pasakyk ką nors, kas jum nepatinka ir viskas - vatnykas. Mūsų skaičiai - nesąmonė, smegenys išplautos. Tik kaip jiems tai pavyksta, jei aš nežiūriu jokios rusiškos televizijos, rusų kalba skaitau tik grani. Aš ant jūsų koncervatnikų net nepykstu, jusų smegenėles delfiai ir tapinai taip atskalbė, kad ten ilgai jokia savarankiška mintis neprigis.
 2. Pliurpalas

  Kad ir kiek jūs tą patį šūdą maltumėt, bet skaičiai rodo ką kita.
 3. Pliurpalas

  Kaip jums lengva gyvent, kai žinot ką kiti galvoja ir kas jiems patinka. Tik problema, kad diskusijose nesugebat į konkrečius klausimus atsakyt. Mano senolė tave kai šiltą vilną suvyniotų šitoj temoj
 4. Pliurpalas

  Aš klausiu, kuo kalti tie 20-25 tūkstančiai civilių, kuriuos tavo "didvyriai" sušaudė beginklius? Gali tikėt kuo nori, bet faktas, kad tas istorijos tarpsnis buvo labai sudėtingas ir mes turim galybę fobijų, apie kurias bijom kalbėt. Lengviausia padaryt juos didvyriais ir uždaryt klausimą. Man taip netinka. Nes iš savo senelės, kaimynų - nieko didvyriško apie juos negirdėjau.
 5. Pliurpalas

  Čia labai jau plona ta linija, bet manau, kad žinau kur ji yra ir kada jau teisėtai turėtum gaut per tą žandą. O šitos istorijos parodė, kad Lietuvoje moteriai pavojinga net arbatos eit su vyru gert, nes tai jau laikoma ženklu, kad esi prieinama. Kad tai vyksta šuo biznyje, tai čia net pas būrėją nereikia eit. Tikiu, kad yra tokių, kurios ir pačios sutiktų daryt karjerą per lovą ir matyt tokiems bartams jau sunku pasidaro atsirinkt. Tai ir matuoja visas pagal vieną kurpalį.
 6. Pliurpalas

  Mes dabar apie savus kalbam. Kur buvo tų "didvyrių" drąsa, kai rusas be jokio šūvio užėmė Lietuvą? Ne vienas jų demonstravo drąsą prie vokiečio, padėdamas žydų klausimą spręst, o po to pleškino senukus pamiškėse. Gal aš kažką praleidžiu, bet jei pavardintum jų didvyriškumo pavyzdžių, tai galėtume diskutuot.
 7. Pliurpalas

  Per kokius rožinius akinius reikia žiūrėt, kad miškiniuose pamatyt didvyrius. Civilių gyventojų žudymas ir pagal to meto tarptautinius įstatymus buvos vertinamas taip pat kaip ir dabar. Ir tų civilių jie nužudė daug kartų daugiau nei jėgos struktūrų žmonių.
 8. Del vabaliuku gruduose?

  Mums nepavyko išvalyt. Faktiškai reiktų džiovint ir tada valyt. Bet kai tik 5 t tonos, tai nesinori šipt rankų.
 9. GEDIMAI

  Nelabai buvo kada užsiimt, bet pakeičiau pompikę, užsikūrė kaip ir normaliai, ir vėl nusilpo. Ryt sudėsiu filtrus naujus, jei nepadės, tai lupt siurblį reiks, nors jokių požymių, kad jam galas artinasi, nebuvo.
 10. Kas vyksta Lietuvoje?

  apie #metoo
 11. Kas vyksta Lietuvoje?

  Laikykitės dabar visi, kurie kokiai kaimynkai per ilgai žandą bučiavot ar o siaube, gal ir į raidonai dažytas išgėręs taikėt. Išvilks dabar visus senus gašlūnus į dienos šviesą. Aš tai iškart prisiduodu ir mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa.
 12. PLŪGAI

  Tai čia traktorius su vairavimu, aš kalbu apie variantą, kai pats plūgas turi smegenis.
 13. PLŪGAI

  Gyvenimas gerėja - ir plūgai jau išmanūs su ISOBUS.
 14. Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Visada sakiau, kad kitoj žemės pusėj vaikšto žemyn galva, bet pasirodo viskas arčiau nei maniau. kiek kartų ir su kuo važiuota?
 15. Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Pakaitalas žinoma kad bus (gal ir yra jau), va gi prancūzai tam reikalui jau 5 melejardus numatę. Čia klausimas tame - kiek kartų tai bus brangiau.
×