kestoxs

Nariai
 • Pranešimai

  2.842
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  11

kestoxs paskutinį kartą gavo apdovanojimą Lapkričio 9 2016

kestoxs paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie kestoxs

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • miestas
  Ukmergė
 1. Del laiko tikrai taip, bet kelionė jei kuras įmonės, problemų nėra, bet kaip ir sakau, kas nori, tas dirba ir užsidirba, negana to žinau tokį atvejį kai tėvai uždirbami po 500 eu Lietuvoje siunčia sūnui pinigų į Angliją, nes jis gaudamas virš 1000 svarų neišgyvena, o tie ir susitaupo ir jam ir sau automobilį sugeba nusipirkti be paskolų.
 2. Kur čia pas jus? Žmonės važiuoja į Vilnių dėl darbo anksti keliasi, vėlai gryzta bet patenkinti.
 3. Ukmergėj, gelžbetoni, antra mėn tik dirbantis spakliuotojas 640 eu į rankas gavo, nenori eit traktoristu už 500 į rankas tiek gavęs čia. Jokios kvalifikacijos, tik noras, sako trūksta darbininkų ieško ilgalaikiam darbui.
 4. Na ir čia įkėliai. 5 me tai eko ir atgal į įprastą, klausimas markauskui koks tuomet tikslas po 5 metų likti eko? Derlius mažesnis, darbo daugiau, ir t.t kiek suprantu pačiam eko tai tik dėl statistikos reikalinga, žaliųjų partijoj nieko žalio nėra. Macijauskas sako 100 karvių 100 000eu, ir su ha taip pat, kaip matau pačiam nėra problemų su žemės kiekiu, įdomu ar išvengtu 100 karvių issteneti. Gerai kad po 2020 ES žada eko išmokas reguliuoti patys sumas ir taisyklės visai eu vienodai, reiškiasi baigsis Lietuvos myliu, nemyliu žaidimas su ekologija.
 5. Marguciai.lt
 6. Tiek gauna tik nedirbantys, neįgalus ir pensininkai, visi kiti net ir regione, norintys dirbti ir užsidirbti gauna nuo 500 eu, regione su tiek galima gyventi, aišku galima pasistengti ir gauti 600-700, Vilniuje manau sunkoka, kelkis į regioną, ko ten brautis, dėl valstybės išlaikytinių, kaip valstybė gali mokėti daugiau jei ji pati sėdi ant paskolos, o ne aukso bačkos?
 7. Jo čia pvz ekotiksle didžiausias kiekis vargu ar yra 1 tona, ir kiek suprantu kaina perskaičiuoto yra.
 8. Ką ir sakau kad ką čia lyginti, lyginasi tegu RF su JAV o mes juk jų išlaikytiniai, aišku jei jūs manot kad eiliniui rusui 400 eu yra visai nieko sėdint ant auksinės bačkos, tai ką žinau... Čia apie tą pačią tvora kalbi kuri sočije, eilinių žmonių uzgyventa turtą slėpė nuo pasaulio akių per olimpinės? Gal ir pasitarnautų ji ir mums jiems juk jau nėriaikia, jei nesupuvo galėtų perleisti, nebent per uefa euro dar naudos.
 9. Na ką aš tau ir sakau tokiai šaliai kaip RS pagal algas lygintis su LT, o jei tavo kaimuka lygintume su kokiu RS kaimuku kuris gerokai nutolęs nuo Maskvos, gal būtų ir teisingiau, bet kaip ir minėjau RS =LT negi taip nuvertinte rusų tauta?
 10. Ir Lietuvoj tokių yra, lygesni negu lygus gyvena geriau negu gerai, o kaip sekasi tiems kitiems? Kokio dydžio ten pensijos, kokios kainos, Lietuvos su Rusija lyginti tiesiog negalima, mes tokių gamtos išteklių neturime, o vat JAV ir rusus galima palyginti, pensijas, vidutinė alga benzino kainos, kas gyvena geriau, ai nors vidutinė alga galim ir LT su RS palyginti.
 11. Džiaugtis dėl to nėra man ko, patiko ten to produsiario berods atsakymas, jei kalbėt apie save, kiek ten ta bazinė pensija? 130eu? Na geriau jau jos ir nelaukti... Ai juk dar antroj pakopoi kaupiuosi, matai koks aš savim besirūpinantis per 40 metų jei skvernelis nenupizdins daug prikaupsiu.
 12. http://m.delfi.lt/veidai/zmones/article.php?id=73799168 Ir iš Juozuko mamos pensiją pavogė...
 13. Šiaip visai naujas traktorius su tech aptarnavimu, nėra baisu, bet vat sakau gal koks dėvėtas pigiau gaunasi, man taip gal sėjai ir norėtųsi, bet matyt apseisiu.
 14. Stogas važiuoja, nuo laukimo kol pensiją grąžins.
 15. Kiek traktorių nuoma šiuo metu? Klovima naują claas 140 a.g už 2500 eu mėn jei imi 4 mėnesiams nuomoja, nežinau ar valandas riboja, traktorius naujas, kas pigiau?