kestoxs

Nariai
 • Pranešimai

  2.714
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  11

kestoxs paskutinį kartą gavo apdovanojimą Lapkričio 9 2016

kestoxs paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie kestoxs

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • miestas
  Ukmergė
 1. Kaip tai nepraėjo? Ką čia kalbi su slapta medžiaga dirba iki šiol, tiek prezidentui kiek premjerui tai yra privaloma, dek faktus ant stalo jei tokius turi.
 2. Kad tik netektų šūdo ėsti kad už koncervus nebalsavai. Įdomu kaip jo reitingai toliau judės.
 3. Vet akumuliatorinis terkšlė ir man norėtųsi, reikės pasiieškoti. Mažai čia tu profesionalų, rinkausi šią vasarą tarp žalio raudono ir geltono, pagal kainą geriausia gavosi žalias, kaip tokiam mėgėjui kaip aš ilgam užteks.
 4. https://www.gitana.lt/akumuliatoriniai-irankiai/akumuliatoriniai-smuginiai-suktuvai-verzliasukiai/akumuliatorinis-smuginis-verzliasukis-makita-dtw1002rtj
 5. Tegu nejuokina ant visų parašyta kiek jėgos turi, žiūrint kokį pirksi, gali orini silpnesni nusipirkti negu akumuliatorini, kiek mačiau kombaino ratui reikia apie 700nm užsukti, taip kad 900-1000 per akis nežinau ar oriniai turi galingesnių, negana to su akumuliatoriniu dirbsi visur.
 6. Turiu akumuliatorini makita galingiausia apie 1000nm ir maža apie 300nm puikus dalykas manau pneumatinis atgyvena.
 7. Pernai pezo puikiai pademonstravo kaip su vienu tiltu per purvynus dėti Toyota, didesnia įtaką daro ne pramalti keliai, o mėsmale kurioje pakliūni startavęs po 30 vietos kiek tenka lenkti kitų dalyvių, aišku reiktų paminėti kad mašinos startuoja po visų motociklininkų ir keturračių, ko pasekoje ir petaranselis viena motociklininka numušė.
 8. Žinoma kad ne, bet Lietuvoje taip įprasta savo moteriai tinkamai atsilyginti. Aisku aš nesakyčiau kad ji jo meilužė, greičiau matant jo ego tai jo faktinė žmona tik, šeimos vyro statuso išlaikymui, mano nuomone jie tik ant popieriaus vyras ir žmona. Bet taip graudžiai tokia mašina už tokią kainą pirkti firmai, tada nuomoti kažkam kuris duoda naudotis kažkokiai giminaitei, tarp sugulovu jokio giminystės ryšio nebūna, na jei tai ir būtu ne karbauskis, tai tuomet įtakingas valstietis. Kitas įdomus dalykas karbauskis vis dar nepraėjo saugumo patikros nors žadėjo tai padaryti, delsia ko tai.
 9. Na lyderiai betkokiu atveju greičiau važiuoja juk mašinos yra naujos ir tvarko jas vakarais ne patys. Bet iš kitos pusės nelabai yra norinčių pirmam pradėti, juk kelią pramušti reikia.
 10. Hm... Įdomu į ką tai panašu?savęs menkinimas, o kitų išaukštinimas?
 11. Na nebuvo taip viskas aišku, jei kalbėtume apie lenktynininkus o ne komandas, jau ko verta vien kova tarp petaranselio ir loebo, jei ne teisėjai kompensave 10 min petaranseliui čempionas būtų kitas, ir saugojimosi kaip ir nesimatė per antrą savaitę tos 3 pranašumą tik didino, jei būtų saugojesi pranašumas turėjo mažėti, o ką kalbėti kas būtų jei visi etapai būtų įvykę gal būtų dar įdomiau, intriga buvo visur beveik iki galo
 12. Toks vyriškumas man tai apgailėtinas, nesugeba net savo moters žmoniškai apginti.
 13. O juos registruoti galima?
 14. Hm...Aišku.
 15. Tai čia vienas komplektas, kuriame yra viena stotelė ir 30 daviklių?