Jump to content

Eduardas

Nariai
 • Pranešimai

  634
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Eduardas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 10 2015

Eduardas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Eduardas

 • Rangas
  Patyręs dalyvis
 • Gimtadienis 1992.05.04

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male
 • Pomėgiai
  Mechanika, elektrika, įvairi technika.

Kontaktai

 • Interneto puslapis
  http://google.lt

Miestas

 • miestas
  Utenos raj.
 1. Galiu papasakot tiek, kad prieš nemažai metų dar kol turėjom karvių, arklių ir ožkų bandė tėvas sėt kažkiek pamirkęs pasukose. Nežinau kodėl, bet nelabai pavyko. Sudygo plėmais, norėjo apart, bet susilaikė, tai per kelis metus jie per šaknis prisidaugino plačiau nei lauko ribos. Neauga tik ten, kur labai šlapia. Gyvuliai valgė labai skaniai, ypač ožkos, veždavom šieną, pora kartų sukom šienainio rulonus. Dabar gyvulių nelaikom, tai kasmet kaimynas po pora kartų nusipjauna ir rulonus suka, pjautų ir trečia kart jei į terminus pataikytų. Šiaip masės priaugina tikrai daugiau nei paprasta pieva, todėl kilo mintis nebeduot kaimynui ir pačiam nusikult ir daugiau pasisėt. Ką pievas dykai smulkinu, geriau rulonus pardavinėčiau. Tik ne daug informacijos apie juos turiu.
 2. O niekas nebandėt sėt ožiarūčio? Kažkaip niekas apie jį nekalba, o jis taip gerai pas mus auga..
 3. Padangos.

  Net ir to paties gamintojo skirtingos partijos padangos gali skirtis kelis cm, taip pats gamintojas nurodo ir tai patvirtina padangų pardavėjai.
 4. Kada zadat pradet tresti zieminius kviecius azotinem trasom?

  Šiandien kvietrugiam npk išbėriau, po kokių 4-5 dienų salietrą bersiu, vietom pravažiavimas ant ribos, bet ratus sublokavus praeina. Realiai po savaitės gal jau galėsiu skutiką į ražieną tempt, nes dabar dar kai kur vėžėse vanduo...
 5. I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Žiūrint kiek virinsi. Šiaip bet koks žinomos firmos skydelis bus geras, jei nesi profesionalas virinantis kasdien.
 6. droninborg

  Jei siekia 4m tai ir šviesiu, o tamsiu kažin ar iš vis galima tokio pločio, reik įstatymus pažiūrėt, nepamenu gerai jau
 7. droninborg

  Taip, arba reikia turėt palydą ir daug švyturėlių pagal įstatymą.
 8. Konstruojam, remontuojam, gaminam, tobulinam

  Su šitais elektrodais visada taip
 9. riekia pagalbos del mtz generatoriaus

  Man taip dažnai būna, paprasčiausiai dėl nežinomų priežasčių saugiklis mėgsta nudegt. Ar jau tikrinai saugiklį?
 10. Šaku smulkintuvai

  Na mano pečius savadarbis apatinio degimo, ką įdėsi, tas sudegs, tai pasakyt negaliu. Aš sau smulkintuvą pasidariau iš seno lenkiško prikabinamo žolės smulkintuvo, tai kaimynas pamatęs keiktis pradėjo, nes tokį patį turi, bet jau nusipirko naują šakų smulkintuvą.
 11. Lėkštiniai skutikai.

  Dalbo turėjo tokią papildomą lėkštę ant lingės, kad tą griovį užlygint, bet dėl akmenų kišimosi stumdant atgal atlinko, tai numečiau. Darė griovį, bet kai dėl šlapio rudens nuėmiau kelias lėkštes iš šonų, kad siauresnis būtų, tai nebedaro tokio gilaus griovio
 12. Turbinos montavimas i MTZ 80 varikli

  Kintamos geometrijos valdymas dažniausiai būna paprastas ir prijungtas iš karto nuo įsiurbimo kolektoriaus ant turbinos.
 13. Noriu išmokti virinti

  Aš irgi dujų per daug netaupau, ypač kai tenka nesandarioj patalpoj pavirint. Geriau dujų dažniau atsivežt nei pjaustyt ir iš naujo užvirint kokį burbulą vidury siūlės.
 14. Noriu išmokti virinti

  Reduktorius gal ir ne prie ko, gal kas aparate užsikišo. Kad degtuką užpučia, tai nereiškia, kad dujų pakanka. Paprasčiausiai reik turėt dujų srauto matuoklį, o paskui gal pažaist su nustatymais. Stebuklų nebūna.
 15. T-150

  Na dar neteko Pas mane naujas NŠ50, ir tai kartais norėčiau, kad greičiau judėtų. Jūsų kultivatoriaus cilindrai turbūt labai maži, todėl taip greitai suverčia. Sprendimas paprastas - dėti droselį (arba ekonominiu variantu bent kranelį).
×