Jump to content

Eduardas

Nariai
 • Pranešimai

  612
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Eduardas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 10 2015

Eduardas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Eduardas

 • Rangas
  Patyręs dalyvis
 • Gimtadienis 1992.05.04

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male
 • Pomėgiai
  Mechanika, elektrika, įvairi technika.

Kontaktai

 • Interneto puslapis
  http://google.lt

Miestas

 • miestas
  Utenos raj.
 1. grūdų džiovyklos

  Turim Agremo bokštus, pirmi metai, bet dar stovi. Konstrukcija gal ir nieko, bent vizualiai atrodo stipresnė nei kitų lenkiškų konkurentų. Statėm patys, tai durniausia suprast brėžinius. Neaiškiai nubraižyta, trūksta detalumo. Kai kur ir broko šiokio tokio pasitaikė, bet minimaliai. Statydami buvom pas kitą ūkininką, jis turi bokštą ir džiovyklą. Realiai kur džiovykla labiau temperatūros veikiama, tai cinko nebėr, tik rūdžių sluoksnis. Skardos plonesnės nei deklaruojamos brėžinyje, kur rašo 1,5mm, tai realiai max 1,25. Cinkuota labai plonai. Bet renkantis vien iš lenkų, tai gal ir nieko už tokią kainą..
 2. Teritorijos stebejimo sistema

  Pažįstamas užsiima kamerų statymu firmoms, galiu užklaust jei kam reikia
 3. kultivatoriaus voliuku gamyba

  VISOKIO
 4. D7000 elektros problemos

  Galima laisvai. Aš taip pasidaręs, tik ne su Holo jutikliu, o su indukciniu jutikliu. Man dažnai užkiša angą virš valomosios, jei be valomosios perjungęs būnu, tai tyliai stoja elevatorius, o nuo jo ir kratukai ir galiausiai būgnas užsitrombuoja. Dabar bent spėju užgesint jei užkerta vien elevatorių, pravalau ir toliau lekiu.
 5. I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Na kempas ne prie ko, manau su angliarūgšte turėtų virint be problemų, panašu, kad mechanikas nori pasimėgaut maloniu virinimu ne savo sąskaita..
 6. I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Su angliarūgšte giliau virina, bet labiau taškosi, todėl reik paskui netingėt šepečiu patrint aplink, bet gal mechanikas pripratęs prie virinimo, kur po siūlės gražu švaru gali iškart dažyt, tada ir reikia visokių mandrų dujų..
 7. Konstruojam, remontuojam, gaminam, tobulinam

  Aš klausčiau kokioj įmonėj gaminančioj metalines konstrukcijas, kad iš hardokso naujas išpjautų.
 8. I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Aš su 1.0 mm viela virinu ir gerai, kad ir kilpa susukus. Aš net tos spyruoklės iki galo neužveržęs. Prie Jasic'o buvo du ratukai, kiekvienam po du griovelius ir numeracija ant šonų. Būna buksuoja, jei antgaliukas kairtais pridega, bet atkrapščius vėl gerai.
 9. I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  O ratukas pas tave tikrai tai vielai skirtas? Arba gal šarvas užsinešęs? Mano irgi vienas varantysis, bet su 4m degikliu problemų niekada nebuvo. Beje, naudoju kempinėlę vielai valyt prieš ratukus, tai pastebėjau, kad keičiant vielą ta kempinėlė būna pajuodavus. Sako nuo vielos ratukai ir šarvas užsineša, todėl paskui ir nebeišveža...
 10. I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Na kolega, gal jums neteko virint atsakingų konstrukcijų su ta svarkele, kad taip sakot :) Norint stiprios siūlės tenka rinktis kietesnio metalo elektrodus (7018), kurie kainuoja brangiau nei tos pačios klasės viela. Antra, nepalyginamas patogumas virint su "pistoletu" nei baksėt su nuolat limpančiu elektrodu. Trečia, ne taip baisu, kad viela sudrėks, kaip elektrodai, nes viela jau paslėpta aparato viduje, o elektrodus turi tampytis atskirai + turi turėt paruošęs vietą, kur kolekcionuosi elektrodų galiukus. Manau tam kartui tiek
 11. I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Manau paėmęs jasic mig250 nepraloši, tik google suvedus konkretų modelį galima rast kas tuo metu pigiau parduoda
 12. I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Jei daugiausiai virina neišvažiuodamas iš namų ir dar storus metalus, žinoma trifazis Degiklis geriau 4m ar net 5m, paskambinęs pardavėjams gali pasiteirauti, kai kurie gali įdėti ilgesnį iškart, dar dėl kainos pasiderėti galėsi Masės kabelį pasidarysi kokį nori, laido nusipirkt yra visur. Mano jasic mig200A su 4m degikliu garaže visai pakanka Dėl galios reiktų, kad kas bandęs pasakytų, ar daug skiriasi virinimas su 1,0 ir 1,2mm storio viela, bet manau ir 250A turėtų būt gana, nes su 200A virinu nuo 0,5 iki 16mm plieną. Tiesa, kad 16mm gerai sukabint dedu gal 2-4 siūles. Longweld nesu čiupinėjęs, bet kaina labai jau įtartinai žema.. LONGWELD gal ir Vokietijos įmonė, bet pagaminta spėju bus Kinijoj (P.R.C), kaip mano akum.suktuvas Bawaria Germany made in P.R.C.. Beje, su kokio galingumo svarke virina iki šiol?
 13. droninborg

  Mano naujos ir platesnės, ir aukštesnės. Pirma, kai sena nusprogo, pirkau vieną CEAT firmos, tada pastebėjau, kad didesnė, bet nebuvo ką daryt, važiavau taip, bet sena padanga visada buksuodavo.. Ilgai nelaukęs nusipirkau antrą, tik nebeturėjo CEAT ,davė SEHA, Tai bendrai CEAT padanga gal kelis mm didsenė už SEHA, bet SEHA protektorius beveik 1 cm aukštesnis, tai skirtumo dabar nesijaučia. iš bėdos galima su slėgiais pažaisti. Manau jei gausi, tai gali dėt 23,1-26, o dar geriau 23,1R26, tai bus galima drąsiau slėgį mažesnį laikyt, tik reiktų patiktint ar telpa... Pats sakiau kitiem metam dėsiu dublius ir su kėderiu uždėtu važinėsiu, nes Don'ai važinėja ir jų niekas nebaudžia.. Su dubliais/didesniais ratais bent nesmenga, o paviršiuj muiluojasi jei šlapia
 14. droninborg

  Mano irgi standartines senos Goodyear buvo, tai naturaliai keiciau naujomis, tai naujos tos pacios ismieros yra platesnes ir aukstesnes beveik 10cm. Ora nuleidus iki 0.9 visai neblogai ropoja..
 15. I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  http://www.suvirinimoiranga.lt/lt/produktai/1/262/jasic-mig-250-j46-380v-mig-mma-suvirinimas-viela-galimybe-virinti-elektrodais http://www.suvirinimoiranga.lt/lt/produktai/1/597/jasic-mig-250-n210-mig-mag-mma-770 Buvau pas vietinius stogo konstrukcijų gamintojus, tai užmačiau kažkurį iš šitų ar tai Jasic mig350 naudoja. Iškart apipyliau klausimais, kaip dirba, kaip laiko, kiek laiko turi.. Tai sakė jau 8 metai kaip turi, taisyt neteko, virina gerai, vielos rites suvaro kelias per savaitę. Sakė "šitas pas mus kaip k**va, kam reikia, tas drožia".
×