jevgenijus

Nariai
 • Pranešimai

  1.328
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  17

jevgenijus paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 14

jevgenijus paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie jevgenijus

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • miestas
  Kedainiu r.

Paskutiniai lankytojai

518 profilio peržiūros
 1. aha, mažiau ...ir dar kiaulės skraido kai labai nori.
 2. Tamstelės rapsas gražus nuo pat pavasario, panašu kad nieko nesugadinai
 3. nu tu visai cia nehumaniskai ...
 4. Va apie ką aš ir kalbu... Vadyba mums iš inercijos primeta auginimo technologiją lyg tai būtu kviečiai. Ekologas kulia 3t, chemizuotas su intensyvia technologija 4t. Arba pirmas meluoja arba antras mokey business daro.
 5. o koks tikėtinas derlius?
 6. Signum signum ... daugiau ištrypiau beieškodamas ligų nei duos naudos ta chemija. Tik trys metai auginam ir pagal planą į tą patį lauką žirniai grįš tik po dar trejų metų... kokios dar ligos.
 7. nu kodėl...laiku viską išsipardavus, banko kortelę taip gražiai šmaukšt į frako kišenėlę ir guli spakainas. Gėlių grožybė, baltos tapkės ir banko kortelė pilna pinigų kišenėj...
 8. ačiu Davidai. Įdomiai gaunasi. Va pasėja žmogus, du kart akėja ir nukula. 3t/ha plius eko išmokos, ir produkcija brangesnė? Pataisykit. O visi likę... pasėja, nesveikai brangūs bet nebūtinai gerai suveikiantys herbicidai, fungicidas irgi nepopigiai, Mo ir Bo, insekticidai, mikro-makro, galų gale glifosatas ...ir visa tai dėl tonos pusantros priedo?
 9. ah....lieka tik neaišku kiek sumokės, kaži kiek Madagaskaras kainavo?
 10. Kaip iššifruot pavyzdį su Madagaskaru visai nesupratau, bet įtariu greit nustos stebint pavyzdžiai-patirtys-žinios iš Grenlandijos ar Gerosios vilties iškyšulio. Tik kokiu šonu mus tas liečia?...
 11. Gal įmestum foto kaip šiuo metu atrodo šitas laukas?
 12. Su visais bolševikišką retoriką naudojančiais kitaip ir negalima. Žmonės reikiamu momentu supratę ką reikia daryt, turėję tam reikalui žinių bagažą ir buvo pasiryžę rizikuoti viskuo bei veikti nieko nelaukiant iš valstybės, dabar verčiami jaustis kaltais dėl tų kitų, kurie arba buvo per jauni, arba per kvaili, arba ir tas ir anas. Pvz. "Klaipėdos baldai" (didžiausias baldų gamintojas) turėtų jausti kažkokią kaltę prieš kokį cechelį su 20 darbuotojų? Dėl pačio V. Juodskukio nei šilta nei šalta, bet jo kalbos ir tai iš ko jis lipdo savo žinomumą man nepatinka. Skaityk, parašyta iš mažosios, kaip bendrinis žodis, o ne asmenvardis ir tegul skamba kaip atmazkė, omeny turėjau, kad duok laisvę tai būtinai atsiras koks šunsnukis, kur šauks jog užtenka ir 6 arų, kad geriau po mažiau bet visiem. Tokių dar vis pilna. P.s. ne, neturiu daug ... o kas yra daug? ir kas ten tamstai jaučiasi? pastatyk mane į vietą, pacituok.
 13. Atkreipk dėmesį kas skleidžia šitą ir panašias demagogijas. Dažniausiai tai būna tie, kas mąsto per "reikia kontrolės", kitaip tariant reikia būt reikalingu ir gaut pinigu už kontroliavimą. O faktai tokie: Lietuva ne viena prie Baltijos, eutrofikacijos problema Baltijos jūroj yra senesnė už šiuolaikinį ž.ū. Lietuvoje(čia kalba apie geografinius jūros įpatumus) , tokių pseudo ekologų išmastyta "nitratų direktyva" patyrė visiška fiasko, kas atskleidžia jų tikrąją kompetenciją šitam reikale. Tikras ekologas galvoja kaip nestabdant progreso mažiau teršti. Ekologai fanatikai uždraustu viską, kad tik "gėlytė žydėtų". O blogiausi ekologai-biurokratai, kuriems savitikslis visko kontroliavimas yra būtina sąlyga jų pačių gerovei palaikyti. Neterškit ir nepasimaukit ant eilinio propagandinio straipsnelio. p.s. jei Baltijos užterštumas tikrai turėtu milžiniškos problemos statusą, Greenpease jau blokuotu sąstatus su trąšomis.
 14. Jei apie žemės ūkį ...92 metais numatyt situacija 2017? Reikėjo, kad žemės nedirvonuotų, kad butu gaminamas maistas, daromi pinigai ir staigiai. Kažkas apie 2010, atsirado posakis "ž.ū. ekonomikos garvežys"... tai čia turbūt dėl neatsakingos politikos? Reikėjo spręst egzistencines problemas, o ne rūpintis, kad kaimynas per daug neiškiltų kito kaimyno atžvilgiu. Argrarinės valstybės agrarinis sektorius subliuško, situacija švelniai tariant buvo šudina. Pabėgimas iš už geležinės uždangos ir staigus perėjimas nuo planinės ekonomikos prie laisvos rinkos arba tiksliau laukinio kapitalizmo, yra socialinis kataklizmas, vos ne kaip vergijos JAV panaikinimas, o privatizacija niekur pasaulyje nepraėjo be "kraujo"(tiek su kabutėm, tiek be jų). Klaidų pridaryta aišku belekiek, bet tuo pačiu buvo daugybė force majeure atvejų kurių neįmanoma buvo išvengt. P.S. man plaukai ant kupros šiaušiasi nuo minties, kad valdžia imsis iniciatyvos. Jums vis dar ne?
 15. Iš kur velniai griebtų jūs žinot kiek jūsų kaimynas moka mokesčių? Kalba apie sumas ar procentus? P.S. iš už kai kurių pasisakymų kišo... ar tai Poligrafo Poligrafovičiaus ar tai Švonderio ausys.