Jump to content

jevgenijus

Nariai
 • Pranešimai

  1.402
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  18

jevgenijus paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 6

jevgenijus paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie jevgenijus

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1975.08.20

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Kedainiu r.

Paskutiniai lankytojai

772 profilio peržiūros
 1. Už kiek perkate žemę?

  tamstos mintyse šioks toks disonansas... jei vaikai skaldo tėvų ūkius, tai per kuria vietą vyksta stambėjimas? Tarkim 400ha ir trys sūnūs. Padalina tėvas po 100ha, čia stambėjimas?. Šeip kaime liktų gyvent galbūt tik vienas iš vaikų, tačiau EU pinigėliai, gobšumas, vadink kaip nori, suvilioja kaime pasilikt visus tris. O kas yra pakeitęs krūvą darbų žino, kad ilgiau išdirbus vienoj vietoj, kokius penkerius metus, pripranti ir pakeist darbą jau būna sunku. Tai va toks variantas kaip kad tas tėvas su trimis vaikais likusiais gyvent kaime ir yra Briuselio klerkų svajonė. Jau esu rašęs, tai ne tu ir ne aš, o Briuselis užmušinėja savo tikslus ir daro tai taip kaip jam reikia. Kažkas aišku prabyra pro pirštus, bet ten žiūri į visumą.
 2. Žalos.

  Ne kartą draudėmės ir žalų buvo ir atsiskaitė kaip priklauso. Syki kaip gerą siūlė palikt labai išretėjusį rapsą, bet nieko, atsilyginom, pora sykiu susimokėjo už išmirkusius ir net nesudygusius.
 3. žiemkenčių buklė

  Ziuriu kaikurie v.kvieciu kulima isivaizduoja kazkur salia kukuruzu kulimo. Net su mopedu kuldamas i rugseji neisokdavau.
 4. žiemkenčių buklė

  ir aš kišau ranką į dumblą... pirma mintis pamačius tą vaizdą ... dribsojimo stadija
 5. 30 hektaru

  Gal kanapes? Arba aguonas, bet su jom sunkiau, reikia stazuotis... Afganistane, o ten sunku 'nepamest' galvos.
 6. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  понять и простить ...
 7. Išmokos 2014-2020

  Ar žinot kiek pasaulio pabaigų buvo išpranašauta per paskutinius 50 metų? Ne ne, pirmoji pranašystė tikrai nebuvo 2000-aisiais, toli gražu Taip ir su ES. Iširs po du kart kasmet nuo pat 51-ųjų. ar nuo Romos sutarties ...čia jau kaip pažiūrėsi. Toks trendas, mada. P.s. p.SKEPTIKAS, dėl viso pikto, kartoja Tai mums ir sau kas dien...a vdruk pataikysiu?
 8. claydon technika

  pritariu zvanui, gerai jei drėgna, o jei sausa, jei parakas? ką tas grėblys padarys ražienai, tais kartais kai plūgas traškėdamas lenda arba išvis nelenda?
 9. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  vienas iš jų tik traukt ir tegali, o kitą ,tą Liudynės, perdarėm ant traukimo. Dedi plevelės lapą 4x5, per vidurį skylę, ten susuki tą daiktą ir bent teoriškai turi 20kvadratų ventiliuojamų grudų.
 10. PLŪGAI

  Pas mane (kunh) yra toks varžtelis, tai laiks nuo laiko įvarom tepaliuko ir viskas veikia. Pirma syk, tokio pabuvusio nigrolo privarėm tai net laukt teko kol nusileisdavo ratukas
 11. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  turiu du. Labai padeda probleminiuose, užkaitusiuose ar bekaistančiuose grūduose ir kaip prevencinė priemonė irgi.
 12. Kombaino pasirinkimas

  Mano tūkstantinis kaimynas turi du, berods 660, su V750. Dėl kederio neapsišauk, aš irgi prieš atvažiuojant 760 kederiui galvojau ar nebus perdaug ....o dabar galvoju, ar nereiktu dasivirint dar po metrą iš šonų .
 13. fūrinė priekaba prie traktoriaus

  Su kuo tempsi? Kaži koks minimaliai turėtų būt kuinas tokiai priekabai?
 14. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  viskas. finito la comedia.
 15. Purkstuvai

  O ko tikėtis, kai punktas iš KET tiesiog perkeliamas aplinkos apsaugos taisykles ir "patobulinamas". Kaip laiškas, kurį rašė dėdė Fiodoras ir kur po sakinį pridėjo Matroskinas bei Šarikas.
×