Jump to content

jevgenijus

Nariai
 • Pranešimai

  1.486
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  18

jevgenijus paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 6 2017

jevgenijus paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie jevgenijus

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1975.08.20

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Kedainiu r.

Paskutiniai lankytojai

1.183 profilio peržiūros
 1. Kas vyksta Lietuvoje?

  sakot kažkas gali uždraust skolint? wau, kai tik pagalvoju, kad дальше уже некуда, iškart nueinama dar toliau į pievas.
 2. Nauji istatymo pakeitimai, del zemes pirkimo!!!

  300 pas mane ir 300 pas tave yra skirtingi dalykai, kad ir kur nubrėšim ribą, nepatenkintų vistiek bus
 3. Pieno kainos

  Sako, jei moki kvėpuot po vandeniu ir dar sukišęs galvą į smėlį, galima investuot ir Rusijoje... Ukrainoj dar sunkiau, tik kitaip.
 4. Kas vyksta Lietuvoje?

  Na taip na taip ... o jei tas pats žmogus kalbėdamas ž.ū. chemija, nekalba pavadinimais, o veikliosiom medžiagom? O dar sėjomaina mišriam ūkiui (kolūkiui) su kiaulėmis, galvijais, arkliais, sėkliniais plotais, pašariniais vienetais ir t.t. Mano uošvi gali uždaužyt inverteriu, po to dadėt su plazma, skirtumo tikrai nepajaus ir net jei tech. vėžių kompas visai gerai stabilizuoja klibantį stalą tai nekenkia agronomijai, nes vyšnia ant torto atrodo skaniai, bet skonio nepriduoda
 5. Kas vyksta Lietuvoje?

  kur originalą galima paskaityt?
 6. Kas vyksta Lietuvoje?

  aš niekada nerukiau... o tamstai laikas pradėt savo galva galvot ir savo žodžiais kalbėt. Nu gerai man vatnikai iš vatostano kaip susitarę chatruletej tą sakinį kartoja, bet gi turi pasirinkimą... http://talpix.lt/u/KvN3ew5
 7. Kas vyksta Lietuvoje?

  Dainiau aš kalbu apie labai konkretų atvejį, o ne apskritai. Blogai kai taškomasi etiketėmis į kairę ir dešinę, bet bet kuris pasisakantis apie dialogo su dabartine Rusija atnaujinimą, darbinių kanalų ar kokių darbo grupių sukūrimą yra vatnikas. Gal yra mažiau įžeidžiančių sinonimų, bet esmės nekeičia. Parašiau, bet nepaspaudžiau Paskebti...o į tą laiką ir paralelinio pasaulio sunkioji artilerija pasijungė Vaiduti varyk paliruot xuiliuko vamzdį, jei gerai pasirodysi, gal į pilvuką pabučiuos.
 8. Kas vyksta Lietuvoje?

  Grupės su skirtingom pažiūrom visada turi savo kažkokį pavadinimą, pačių pasirinktą ar kitų suteiktą, kas tame blogo? Esmė ne pavadinime, o pažiūrose. Mus ruskiai(didžioji dalis) projebaltais vadina, supranti, visus mus nepaisant mūsų pažiūrų ir to kaip mes patys vieni kitus vadinam. проебалты. O mes apie etiketes, politkorektiškumą...
 9. Kas vyksta Lietuvoje?

  Tai net dvi kontoros skaičiavo, suprantu, kad pats skaičius gali būt pritemtas prie užsakovo pageidavimų ...nu bet gi ne tiek. Ir net jei tos apklausos išvis yra fake news, vien seime yra per daug tų kuriems sunkiai sekasi su savo "vata" tvarkytis. Vadinasi ir už seimo ribų panaši situacija.
 10. Kas vyksta Lietuvoje?

  Dzin ta klykianti boba, daug svarbiau, kad 34,4proc. mūsų piliečių yra vatnikai.
 11. Kas vyksta Lietuvoje?

  Patikslinu, kažkas ir vėl piarinasi. Tie kas ten labai šaukia dėl smulkiųjų blogos padėties, ateis laikas ir "šoks ant kapo" tų smulkių. Tokia ta bjaurioji kapitalizmo pusė.
 12. Kas vyksta Lietuvoje?

  Patikslinu, nemėgsta bet ko kas turi daugiau.
 13. Konstruojam, remontuojam, gaminam, tobulinam

  Reikia paletinių šakių lapkės ausies. Balvankė+bugarkė, balvankė+frezuotojas, o gal yra pirkt? Ir kokios firmos gręžimo karūnas pirkt?
 14. pasidalinkim juokingom foto

  va taip ...kartais net googlui pasidaro nuobodu
 15. Kokias gėles auginti šiltnamyje apsimoka labiausiai?

  O kokia diagnozė žmonėms nesuprantantiems humoro?
×