Jump to content

Zim511

Nariai
 • Pranešimai

  509
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

Visas nario Zim511 paskelbtas turinys

 1. PLŪGAI

 2. Case traktoriai

  Tai žiopliu kompanija tada, neaišku ka ten jie pridarė, kažin ar kas patars.. o statosi degimas kaip ir visiems vidaus degimo varikliams, 1 cilindras vmt, įsiurbimo ir išmetimo vožtuvai uždaryti, ir "gramą" prieš tai kuro įpurškimas, jei klystu pataisys kas nors
 3. Case traktoriai

  Niekaip nesuprantu, kaip galima einanti traktorių išardyt ir nebemokėt surinkt atgal.. tai jeigu jau nežinai kaip statosi, ar sunku ardant susižymėt kaip buvo.. ?
 4. Melžiamų karvių šėrimas

  Yra ir LT vienas atstovas, bet jei nesiruošiat imti 25 tonų tai neverta skambint
 5. PLŪGAI

  O koks skirtumas kiek perekupu ? Svarbiau stovis ir kaina.
 6. Pieno kainos

  Tai prašom čionai tą analize, visi pastudijuosim. Bus ne tuščia kalba
 7. Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Viskas šitie dalykai beverčiai, jei neturi žemės bet čia jau gal savaime suprantama.
 8. vikiai

  Kolkas nežinau, nesidomėjau, rinkos kaina;)
 9. vikiai

  Pavasariop turėsiu sėklai avižų/vikių mišinio.. panašiai 40/60
 10. Geros Rusikos Dainos

  Kaip sakyti nesuprasti ?
 11. Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.

  https://www.15min.lt/m/id/verslas/zemes-ukis/ukininku-laukus-jau-stebi-palydovai-313-896232
 12. Verseliu auginimas

  Čia veršeliams ? Ar kam kitam ? Kuo jūsiškės blogos, matavot su krekenometru gal ? Yra kažkokie švirkštukai tam reikalui, su imunoglobulinu. Tik nepamenu pavadinimo.
 13. Srutveziai

  Čia geras klausimas pats dairausi 14 kubų.. kiek teko matyt yra jų truputi vokietijoj, bet kainos kandžiojasi.. naujas koks pomotas turbut pigesnis
 14. Konstruojam, remontuojam, gaminam, tobulinam

  Atidžiau apžiūrėjus aiškiai matytis, kad balnas ne ties ašies centru uždėtas. Ir tarp kitko "BENT 0,5 m" yra ženkliai per daug.
 15. Teritorijos stebejimo sistema

  Na dabar už kamerą tikrai nebereikia šimtų mokėti, pas mane po 20 e tokios stovi. Ir ką galiu pasakyti, kad kokybės per akis. Tik žinot ko nori reikia, vienos daugiau skirtos į tolį, kitos čiut ne 180 laipsnių gali matyt. O pajungti jas tai jau kaip nori taip ir jungiesi.
 16. Melžiamų karvių šėrimas

  Ačiū, kad nepatingit parašyti..
 17. Melžiamų karvių šėrimas

  O kodėl ? Skirtumas tik tas, kad išspaudose dar ir žalių riebalų yra ar ir pats baltymas kitoks ?
 18. Melžiamų karvių šėrimas

  Kodel gi ne. Savaime suprantama. Juk jei kalba būtų apie kokia 70 vidutinio pieningumo melžiamų, koncentratų skirtumas, duotam pavyzdžiui, būtų čiut ne 100 kg. O tai jau skirtumas.
 19. Melžiamų karvių šėrimas

  Nieko nerauginam. Karsonas sakė išmeta daug pašaro atgal.. tai ir sakau gal žabus šeria. O ar išdalinsi 3 tonas normalaus pašaro ar 3,5 tonos, antruoju variantu užtruks, sakykim, valanda ilgiau kol suės nei pirmuoju variantu, ir išmesti pustonio pašarų juk nereikės. Ir skrandžiai karvių nesprogs. Elementaru, apie kažka stebuklingo kalbėjau. Nėra čia ką vartyt išvis.
 20. Melžiamų karvių šėrimas

  Laiko, kaip konstantos, juk neminėjau
 21. Melžiamų karvių šėrimas

  Tai nebent pašarai nesmulkinti gal kad daug reikia išmest ? Jei but tinkamai susmulkinti nemanau kad reiketu išvis kažka daug išmesti.
 22. Melžiamų karvių šėrimas

  Nu supratau, sėkmės
 23. Melžiamų karvių šėrimas

  Kestoxs, paleidai savanoriška melžimą ?
 24. Pašarų dalytuvai

  Šeip patogiausia, per tą peleką, braukti ruloną pasmeigus iš galo su smaigais. Prabraukus per peilį pasilipi ir nuimi tinkliuką, o tada meti vidun. Nes juk jei rulonai gerai susmulkinti ant žemės nuiminėti tinkliuką vargas, byra ant žemės ir gaunasi bardakas..
 25. Pašarų dalytuvai

  Tiesa. Bet džiugu, pats tokį pat ekspotuoju, tik dar senesnį ir su keletu pribambasų. Ko jau ko bet dėl patvarumo tikrai bvl'ui blogo žodžio negalėčiau pasakyti. P.s. nereklamuoju Dar senais laikais naudojom atpjovimo peilį tokį su teleskopais ir grandine su peiliukais, (tokių turbūt senai negamina) jau pas mus papuolė dėvėtas ir atidirbo tikrai daug metų, kol išėjo užtarnauto poilsio:)
×