Zim511

Nariai
 • Pranešimai

  359
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

Zim511 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 10 2016

Zim511 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Zim511

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis

Converted

 • miestas
  Tauragės r.
 1. Mes prie tokio kabinam pašarų dalintuvą 4t + pakrautas apie 3 tonas.. laiko.. o ant kiek jis paskaičiuotas nežinau.
 2. Kaip tik prieš kelias dienas teko su lenku ta tema kalbėti, taip ir pasakė - nelyginami dalykai, kur čekai gamina, o kur lenkijoj. Senukai zetor pas mus dirba po 30 -40 metų. Sako nesugalvok kokį lenkiška padarga į kiema parsitempt, praeis kiek laiko sudils, sulūš ir išmesi nebus ka remontuot (mano nuomonė tokia pati, iš patirties), o ką kalbėt apie traktorių.
 3. Taurages
 4. Jei uoste, ar kieme tai taip ir parašoma.
 5. 162 eur II kl. extra 169 geriau kažin kas besiūlė šiandien ?
 6. Sveiki, ar yra forumiečių parduodančių grūdus avenai, kaip ten reikalai su atsiskaitymu ir visa kita ?
 7. Tiesa.. dėl to būtent įvertinu naujas technologijas. Dėl kainų vienintelis paaiškinimas - susitarimas, nes buvo kažkos neoficialus susibėgimas..
 8. Čia bet kuriam gali būt bėdų, jei peilis bukas ar blogai sureguliuotas.
 9. Tikrai taip, tik 200 welgerio volai neturi ištisinės ašies, taip kaip 12-tuko, tai didelis klausimas kuris geriau. Mano nuomonė jei taupai ir ruliu reikia iki 1000 gali ir su 12tuku susikukt, jei ne ieškai 235 ir nesuki galvos.
 10. Prieš kokia 15 metų dėdavom silosą su t-40 +kir 1,5 tai ta pati bėda būdavo su metimu per straublį.. vienintelei padorūs vaistai gera kuro norma, tvarkinga sistema ir apsukų varžtas išsuktas iki galo . . . Tada rankinis gazas iki dugno ir pirmyn:) tik spėk priekabas keist:)) ir pjovė ir laikė tas kačiukas. Aišku turi būt pakankamai tvarkingas. Po šiai dienai važiuoja, tik dabar jau nebent į daržą ar šeip pajudinamas:)) kiek tų apsukų ten būdavo nežine, bet plentu belarusa be vargo padėdavo:))
 11. Perreguliuoji kuro siurblį (ta prasme sukeli apsukas) ir turi, na gal ne 1000 bet gerus 700aps/min drasei ir traktorius lengviau eis
 12. Ratais, blėkom, pultu.
 13. Truputi įsiterpsiu, per daug nesigilinau į šitą diskusija, bet kas dėl ES paramos, jei gauni išmokų 100 eur/ha ir lygiai tiek pat sumoki už nuoma (nes neva jų daugumos pasisakymai deklaruosiuos pats ir gausiu tiek pat) tai pvz man išmokos neįtakoja ar aš ūkininkausiu ar ne. Lygiai taip pat dirbčiau ir be išmokų.. Kas dėl technikos, lygiai taip pat galima parsivilkt iš vakarų europos gan geros technikos ir apseit be paramų. Visgi parama netrukdo. O kas del donecko, čia jau kitas scenarijus.. geriau neminėt.
 14. Šiemet buvo šale mano janne ir kaimyno skagenas.. sunku palygint dėl skirtingų technologijų, bet tokie pastebejimai jog janne irgi pakankamai derlinga, gan gerai žiemojanti, tik tiek kad mažiau atspari ligom nei skagenas.. nes truputi kibo miltlige su dryžlige, kai šalimais skagenui nieko panašaus, bet laiku vaistuku ir tvarka buvo.
 15. Iš belaruso po darbo dienos visvien išlipsi pajuodes, pavarges, dar ir kokį krumplį nusimušes.. tik zetor.