Zim511

Nariai
 • Pranešimai

  400
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

Zim511 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 10 2016

Zim511 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Zim511

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Converted

 • miestas
  Tauragės r.
 1. Sveiki, ar yra kas nors iš forumiečių auginantis burokėlius ?
 2. Po kiek norėtum gauti ?
 3. Janne
 4. Parodoj ar po parodos nėra skirtumo, svarbu gauni jį. Manau klausimo esmė ar nesi įpareigotas pirkti iš to iš ko komercinį pasiimi, o to tikrai nėra, ka norėsi tą ir pirksi. Tik būna labai įkyrių vadybininkų pasitaiko.
 5. Rašo, nereikia nieko pažadėti.
 6. Panašiai taip ir kainuoja.. aišku reik neužmiršti, kad du perki, o ne viena, čia vėlgi tik į naudą..
 7. Beje occ neturiu, ir galiu pasakyt kad ir nebūtina, skaičiuoja MDI, nemažai kitų rodiklių, tik spėk stebėt.
 8. Viskas aišku, pamiršau kad pas tave jie du bus. Tada kita politika, nes antrajam nereikia kompo, programinės visos įrangos, kompresoriaus ir pan.. Dėl to jisai ženkliai pigesnis. Nevisai teisinga tą kaina dalint pusiau, nu bet manau susikalbėjom
 9. Stotelė statosi kaip tik šviežiapienėms, ypatingai greitai pasimelžiančioms, nes nespėja visos normos koncentratų suėsti, o į mixa per daug irgi neprikrauni. Beja už 93000 tai čia labai pigiai, gal parodinis, arba kažko trūksta
 10. Turiu viena panašu lauka per nesužiūrėjima.. K 180 o P tik 50, 6-20-5 turbūt būtų geriausias variantas, o kaip jei pvz amofoso užbėrus ? Aišku po laiko jis, bet kažkiek pasibalansuotų šiam derliui ?
 11. Nesekiau temos, bet JCB ar nebūtų geriau paaukot kažkiek laiko ir jau tokio žirgo paieškot kur po vakarų europa ? Blemba man tai kitas jausmas iš tenai pirkt iš kokio privato su normalia istorija, vien jų požiūris ka reiškia..
 12. Sveikata brangiau už viską.. Dėl to reikia galvot su galva ka darom, skaičiuot, nenuvertint kaimyno.. nebereikalo dar yra posakis vienas lauke ne karys, tai čia puikiai tinka įvairiu mastu..
 13. Kaip pirštu į akį.
 14. Melžia nuo 50 - 70 , čia vėlgi, pagal technologiją. O dėl ganymo kaip ir kestox sakė, tai tik pliusas kad nereikia ganyti. Aišku išeiti lauk ant kokio hektariuko ar dviejų pasivaikščioti gali, būtina tiksliau.
 15. Taip, fantastika. Nebent toks scenarijus kai grūdų supirkėjei (mūsiškiai) privalgo, tada ir kaina mažėja.. bet čia vėlgi, pats kaltas jei paskutine minute parduodi. Kas dėl mažo ūkio ir senos technologijos, sutinku, perspektyvų mažai. Bet vėlgi, va sako žmogus ir iš 20 pragyvena, sakyčiau kiekvienas atvejis individualus, pagal kiekvieno technologiją, apsukruma ir matematiką. Bei požiūrį. Galim diskutuot apie kiekvieną atvejį, bet liniją nuo kiek verta manau nenubrešim..