Zim511

Nariai
 • Pranešimai

  416
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

Zim511 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 10 2016

Zim511 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Zim511

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Converted

 • miestas
  Tauragės r.
 1. Rugiuose vėliavinis tai jau lenda, pas kvieti kažin ar galėtų
 2. Na štai ir mano janne ☺
 3. O yra kokių alternatyvų vietoj tombo ? Kad vienskiltes imtų ?
 4. 130-135 eur/kg +pvm
 5. Mintys iš dalies teisingos, su salyga jei kalbat ne apie forterra. Forterrai egr atjungti galima iš kuro siurblio ištraukus fyške (ten jos dvi). O dpf jei nori išmontuoti tai neišimk jo su visa pūsle, o tik patį korį. Ir po skydeliu iš dpf kompo ištraukti fyškę reikia, nes kauks į ausį jog užsikišęs. Viskas. Daugiau niekam tai neužkliūs. Kvėpuos lengviau, ir pagyvės matoriukas. Tik nukentės aplinka. Bet kad forterrom su suodžių filtru ir nelabai išeina važinėt, nebent pastoviai arime. Kiek moto valandų pas patį kad dar tebėra ?
 6. Pjauni, kerti ir viskas. Tik dirbt reikia, pati neišvirs tie pjūklai kur mblorinser įmetė nuorodą jėgelė. Tik prisimenu prie statybų kai reikdavo pjaut ką visi bėgdavo tolyn nes jei trumpai tai nieko, bet jei ilgiau ką papjaustyt tai ir pačiam košės reik užvalgius būt
 7. Augs kur dings;)
 8. Daug srutų, viena kart nuo žolių ir viskas.
 9. Pernykštis derlius. (Nesuprantu kodėl čia įkėlus nuotrauka pasisuka..)
 10. Na pagal fao tai gan ankstyva.
 11. O koks jos fao ? Jei ne velyva, tai gal ir rašo kad ir kūlimui tinka.. aš asmeniškai iš pioneer jau nuo senų laikų imu, nebuvo nei kart problemų su sėkla, o ir derlius tiek lauke tiek pagal tyrimus superinis.
 12. Dabar galvoju vis paskaites jūsų komentarus.. kai porkau irgi klausiau šitų 30-4-4, bet vadybininkė sako ne neeimk, sakau kodėl ? Brangesnės negu N 34 ? Sako, ne tiesiog geriau neimk. Taip keista pasirodė.. bet gal neveltui
 13. Koks oras kaune ?
 14. Manau sunkiau tai jie nedirba, tik tiek kad kilometrų tai mato, tai gal tiltam, dėžėm, ne į naudą.. ir kiek teko matyt tai dažniausiai su keleis sluoksniais dažų būna..
 15. Nesenai seminare aiškino, kad optimaliausia 600, tai kaip čia išeina ?