Zim511

Nariai
 • Pranešimai

  336
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

Zim511 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 10 2016

Zim511 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Zim511

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis

Converted

 • miestas
  Tauragės r.
 1. Su jozita tikrai geriau neturėti reikalų, nei dėl kuro nei dėl tepalų.
 2. Savivaldybėj išduoda;)
 3. Tai o ką daryti jei turi veršiuotis 10 karvių vienu metu ? Kad ir tik 30 jų laikant, pirkti 10 daviklių po 300 ? Humoristai:)
 4. Išvis nuo kada kombinuoti, skirti visiems, idealei tinka kiekvienam ? Tema vis kartojasi.. jei per daug uždirbat, aišku galit dalintis..:) nėra nieko geriau kaip savo gamybos koncentratai. Ir piniginei ir karvėms. Argumentų visa tema pilna, nesikartosiu.
 5. Nu aišku. Turi tilpt manau ir aš
 6. Kiek kainuotų traktorių (150 ag) parsitempt iš Bristolio ? Galit į pm.
 7. Ūkininkauju☺ reiktų pastebėt, kaip čia kažkas minėjo, vien iš žalių žinių naudos mažai, jei pačio netraukia būtent tas dalykas.. mano atveju mokslai tiesiog sudėjo galutinius taškus ant I. Chebra čia suminėjo perspektyvių dalykų, žiūrėk kad būtų ir prie dūšios, pasidomėk kokie konkrečiai dalykai būtų dėstomi..
 8. Čia tikriausiai viena iš paskutinių ASU studijų programu ? Šita programa atsirado kaip tik po mano baigimo.. Vien iš pavadinimo nieko negali spresti.. Baigiau ten mechanikos inžinerija, tai visom inžinerijos kryptims aukštoji matematika, fizika, pora metelių nervus gadins.. chemija kokiam pusmečiui.. specelybės dalykų be trečio kurso praktiškai nei kvapo.. paskui sužinai, kad projektuoti ir skaičiuoti apkrovas, įražas gali ne vien ant lapo ir su kokių integralų ar diferencialinių lygčių pagalba, o spakainiai pasibraižai su solid worksu ir suskaičiuoji ka reikia be didesnių bėdų.. norint žinių daug kas ir nuo dėstytojų priklauso, vienų net neatsimeni.. kiti įkrečia košės kaip reikiant, kai iš viso kurso tik tryse egza išlaikai☺ diplomas nemaišo.. o ir atsipirkt jau spėjo.
 9. Mačiau gyvai, jei neklystu dar kaip tik būtent šitą fermikę.. gan patogei ten viskas vyksta, o vietos tai žiauriai daug susitaupo.
 10. Pažystama zootechnikė gauna 10000 eur/mėn... echm norvegijoje...☺
 11. Tie patys už gruodi iki tonos 0.25 ct. Vilkyškiai iki tonos šalimais taip pat 0.25ct.
 12. Žiūrint koks tas kombainas.. jei talpinsi į tenta tiek nekainuos.. o ant platformos +- apie tiek gali ir kainuoti. Nes iš prancūzų apie 3k traukia.
 13. Dėl 80 gal ir nelabai sutikčiau, bet 50 eur šią vasarą pats mokėjau, už 3 ašų fūrine, krovėm po 23 tonas.. jei būtų iš kur nuomotis vėl, taip ir daryčiau. Apie pirkimą nei negalvočiau, bet kadangi nėra.. savaitgalį varau vieną apžiūrėti..
 14. .
 15. .