Jump to content

Srekas

Nariai
 • Pranešimai

  748
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  12

Srekas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 9 2017

Srekas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Srekas

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Lietuva

Paskutiniai lankytojai

1.204 profilio peržiūros
 1. Anekdotai...

  Kiekvieną žiemą Mikė Pūkuotukas, kaip ir dera tikram lokiui, užmigdavo žiemos miegu ir čiulpdavo sau leteną. O Knysliukas, kaip tikra kiaulė, visada tuo naudodavosi.
 2. Anekdotai...

  Baigiau mokėti paskolą. Dabar pamažu, nedidelėmis porcijomis pradėjau pratintis prie maisto.
 3. Nu nebeskleiskit gandų...
 4. Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Informacija tiems, už kuriuos niekas nieko nepadaro: Patvirtinta nauja Mėnesinės pajamų mokesčio deklaracijos GPM313 forma ir jos užpildymo taisyklės, taikomos deklaruojant 2018 metais ir vėlesniais mokestiniais laikotarpiais nuolatiniams ir nenuolatiniams Lietuvos gyventojams išmokėtas išmokas. T.y. iki sausio 15 už gruodį dar teikiama FR0572, vasario mėn. reiks teikti GPM313. Šiek tiek keičiasi ir pildymas.
 5. Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  O čikaladką už sutvarkymą gavo?
 6. Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Ne buhalterės. Čia grynai tamstos asmeninis reikalas.
 7. Išmokos pagal ES teisę - neapmokestinamos pajamos.
 8. Anekdotai...

  Užėjau į parduotuvę kelioms minutėms. Kai išėjau, pamačiau, kad policininkas rašo baudos kvitą už ne vietoje pastatytą automobilį. Aš priėjau ir gražiai paprašiau, kad už pirmą nusižengimą taip smarkiai nebaustų. Policininkas nesileido į kalbas ir rašė toliau. Tada aš pasakiau, kad jis neturi širdies ir žmogiškumo. Jis išrašė dar didesnę baudą. Na, aš pradėjau jam šaukti, kad jis yra tikras paršas ir fašistas. Jis ėmė išrašinėti dar vieną kvitą už pareigūno įžeidimą ir ėmė kabinėtis, kad įskilęs stiklas, nudilusios padangos ir dar kažkas. O aš išdėjau jį į šuns dienas kaip tiktai mokėjau. Baudos kvitų buvo prirašyta visa šūsnis. Kai jis bandė man juos įbrukti, pasakiau, kad neimsiu ir tegul jis juos susisuka į triūbelę ir susikiša sau į gerą vietą . Policininkas užkišo visus kvitus už valytuvo ir dar ėmė išrašinėti šaukimą į teismą. Tegul rašo ką nori. Aš neturiu automobilio. Aš tik šiaip, pro šalį ėjau...
 9. bitininkyste

  Grikiai pilnumoj dar žydi, neša bitės.
 10. Anekdotai...

  Stovi prostitutės prie kampo, ateina bobutė ir klausia: - Ko čia laukiat? Prostitutės atsako: - Saldainiukų... Bobutė: - Tai ir aš palauksiu. Atvažiuoja policija, įsisodina blondines ir močiutę. Vienas policininkas ir sako: - Kad jos, tai jos... Aš suprantu.. Bet kad jūs, močiute, tokio amžiaus? Bobutė atšauna: - Supranti, vaikeli, įkast neįkandu, bet pačiulpt, tai dar pačiulpiu...
 11. Anekdotai...

  Ateina gėjus į mėsos parduotuvę sako: -Duokite man dešros. Pardavėja taria: - Pjaustytos? Vyras piktai: -Ar mano šikna jums panaši į taupyklę ???
 12. Anekdotai...

  Pasakau, kad negeriu - visi bando prigirdyti! Pasakau, kad "ant dietos" - visi bando privaišinti! Pasakau, kad nėra pinigų... Gal per tyliai pasakau, o gal blogai girdi...
 13. Su dar gilesne pagarba prisipažįstu, inventorizacija visai išgaravo iš nuo lietuviškų karščių perkaitusios makaulės
 14. PVM grąžinamas nebus. Grąžinamas tik tas PVM, kuris sumokėtas įsigyjant prekes po įsiregistravimo PVM mokėtoju. Nusidėvėjimo normatyvus pasitvirtinate patys ir atitinkamai nudėvite.
 15. Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Tai nebesipaistyk, jei nežinai, kokia reali situacija, o savo subjektyvią nuomonę susikišk ten, kur nesueina, o ne dėstyk išminčiaus tonu. Registruok ūkį ir vartyk milijonus, kas neleidžia? Daug laido riterių pašnekėt, o realiai... Diskusija iš mano pusės baigta, nes realiai ir nėr apie ką diskutuoti.
×