Jump to content

Srekas

Nariai
 • Pranešimai

  741
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  12

Srekas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 9

Srekas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Srekas

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Lietuva

Paskutiniai lankytojai

1.021 profilio peržiūros
 1. Anekdotai...

  Užėjau į parduotuvę kelioms minutėms. Kai išėjau, pamačiau, kad policininkas rašo baudos kvitą už ne vietoje pastatytą automobilį. Aš priėjau ir gražiai paprašiau, kad už pirmą nusižengimą taip smarkiai nebaustų. Policininkas nesileido į kalbas ir rašė toliau. Tada aš pasakiau, kad jis neturi širdies ir žmogiškumo. Jis išrašė dar didesnę baudą. Na, aš pradėjau jam šaukti, kad jis yra tikras paršas ir fašistas. Jis ėmė išrašinėti dar vieną kvitą už pareigūno įžeidimą ir ėmė kabinėtis, kad įskilęs stiklas, nudilusios padangos ir dar kažkas. O aš išdėjau jį į šuns dienas kaip tiktai mokėjau. Baudos kvitų buvo prirašyta visa šūsnis. Kai jis bandė man juos įbrukti, pasakiau, kad neimsiu ir tegul jis juos susisuka į triūbelę ir susikiša sau į gerą vietą . Policininkas užkišo visus kvitus už valytuvo ir dar ėmė išrašinėti šaukimą į teismą. Tegul rašo ką nori. Aš neturiu automobilio. Aš tik šiaip, pro šalį ėjau...
 2. bitininkyste

  Grikiai pilnumoj dar žydi, neša bitės.
 3. Anekdotai...

  Stovi prostitutės prie kampo, ateina bobutė ir klausia: - Ko čia laukiat? Prostitutės atsako: - Saldainiukų... Bobutė: - Tai ir aš palauksiu. Atvažiuoja policija, įsisodina blondines ir močiutę. Vienas policininkas ir sako: - Kad jos, tai jos... Aš suprantu.. Bet kad jūs, močiute, tokio amžiaus? Bobutė atšauna: - Supranti, vaikeli, įkast neįkandu, bet pačiulpt, tai dar pačiulpiu...
 4. Anekdotai...

  Ateina gėjus į mėsos parduotuvę sako: -Duokite man dešros. Pardavėja taria: - Pjaustytos? Vyras piktai: -Ar mano šikna jums panaši į taupyklę ???
 5. Anekdotai...

  Pasakau, kad negeriu - visi bando prigirdyti! Pasakau, kad "ant dietos" - visi bando privaišinti! Pasakau, kad nėra pinigų... Gal per tyliai pasakau, o gal blogai girdi...
 6. Su dar gilesne pagarba prisipažįstu, inventorizacija visai išgaravo iš nuo lietuviškų karščių perkaitusios makaulės
 7. PVM grąžinamas nebus. Grąžinamas tik tas PVM, kuris sumokėtas įsigyjant prekes po įsiregistravimo PVM mokėtoju. Nusidėvėjimo normatyvus pasitvirtinate patys ir atitinkamai nudėvite.
 8. Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Tai nebesipaistyk, jei nežinai, kokia reali situacija, o savo subjektyvią nuomonę susikišk ten, kur nesueina, o ne dėstyk išminčiaus tonu. Registruok ūkį ir vartyk milijonus, kas neleidžia? Daug laido riterių pašnekėt, o realiai... Diskusija iš mano pusės baigta, nes realiai ir nėr apie ką diskutuoti.
 9. Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Pasikreipk į NMA, pažiūrėsim, kokio dydžio špygą gausi. O dėl UAB'o irgi pasakų nesek ir nevaryk Dievo į medį, lygiai taip pat gali dalyvaut investicijų programose, teikt paramos prašymus, gauti DB subsidijas ir t.t. Be to, mes šikpopieriaus ar jachtų į ūkio sąnaudas netraukiam, kaip UAB'ai. Mano verslas dengia ūkio nuostolius, taip kad... Ir šiaip - mažiau Delfio komentarų skaityk ir nedėstyk žinovo tonu to, apie ką nesupranti... Arba eik ūkininkauti, vartysi milijonus, o tai dabar savo UAB'e plikas nuogas sėdi ir ašaras brauki.
 10. Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Niekas nepaprotino pasiklaust draudikų, kokia to draudimo kaina ir - ypač - sąlygos? Matosi, kad šneki bile šnekėt...
 11. Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Jau tik nepradėk man pasakaičių apie Sodras... Šitoj vietoj išmanau daug daugiau nei pats.
 12. Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Man irgi nesuprantama, kodėl, užsiauginęs ir suvalgęs kiaulę, turiu susimokėti į biudžetą PVM ir GPM už ją. Kai kiti, tuo tarpu, lygiai taip pat užsiauginę, nemoka nieko, dar ir nelegaliai rūkytus kumpius ar lašinius pastumdo.
 13. Socialinis draudimas (SODRA)

  Lubas planuojama didinti 4 kartus.
 14. Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  http://valstietis.tv3.lt/pirma-kategorija/grasina-sostinen-sukti-traktorius/
 15. bitininkyste

  Kaip suprantu iš kitų bitininkų kalbų, pas mus irgi neblogai. Vakar iškopėm virš 100kg., šiandien beveik nebeturim, išgaudė bystriai. Tai rodo, kad tikrai medaus kol kas trūkumas.
×