JCB

Nariai
 • Pranešimai

  2.716
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  36

Visas nario JCB paskelbtas turinys

 1. 735 2tonom lengvesnis, 500kg mažiau kelia, 60cm trumpesnė strėlė, hidraulinė sistema vienoda, keliais arkliais daugiau. O dabar pasakyk kiek pinigais skiriasi? Ant siloso lošia svoris, kuris kaip matom ženkliai skiriasi.
 2. Kiek kainuoja žemės paruošimas sėjai su volais ir kieno kuras?
 3. Servisą kvietėm, nes atrodė sudėtinga, spec įrankių reikalingumas., o čia pasirodo servisas turi tik plaktukus ir du pacukus, kuriem buvo išbandymas. Taip, kalbam apie tą patį kaištį, tik diametrų nepasakysiu. Krabas kelių metų senumo, tai ten nei užrūdiję, nei išsimalę labai. p.s. gal kaištį kur pritaikytum apart svalkės ir baibokų?
 4. Čia bus tas pats, kas pramoninėm grindim eina, kad naftos ir kiti produktai neišgraužtų. Pas mane šėrimo takai netepti, vienoj fermoj betono markė buvo stipri, iki šiol pažeidimų nematyt, kita ferma vėliau statyta, ten papuolė silpnesnis betonas, matosi kad išsišlavinėja betonas, spręst pačiam.
 5. Bm-14 metus laiko turiu, kas domina?
 6. Pabendrauk su tais pačiais, kur nurodžiau.
 7. Pasuk į agroinfo +37062821289 Mindaugas, gal turės.
 8. Kainas reiktų pasižiūrėt ir manau klausimai atsakyti. Dar dieci nepaminėjai, juos trijuose ūkiuose matęs, new holland gal tik pas vieną matęs.
 9. Pas mane ewa tris dienas trim brigadom laužė galvas ir taip ir anaip, kompai nieko nerodo, o traktorius mf5465 kaip dūsta taip dūsta, bet kaip minėjau, pakeitus kuro filtrą, vėl viskas tvarkoje, nors jis neseniai keistas, tau irgi patarčiau dar jį pasikeisti. Bet ewai pliusas, kad nenumovė kelnių, paskaičiavo tikrai mažai, ne taip kaip lytagros servisas už teleskopo kaiščio pakeitimą virš 700eur išrašė sąskaitą dirbo virš trijų valandų dviese, + mano du žmonės, mano įrankiai, kitus įrankius gaminosi su mano įranga ir traktorius su frontalu mano.
 10. O atstumai tarp gegniu kokie?
 11. Tai as supratau apie ka, uztai ir sakau kad beveik pataikei. Is AK lauko dienos vaziavom ir matem panasu vaizda, diskutavom ka jie ten veikia, dabar aiskiau nebuna.
 12. Tai kokios gegnes pas tave, nelinke?
 13. Tai turbut ne maziau 7x15 reiks det. Kiek zinau tavo pastatas jau stovi, ka keistum? Gegniu konstrukcija paprasta -A formos?
 14. Padėkit galvot, statinio plotis kaip minėjau 12metrų, gegnės ilgis 7metrai su kapeikom, kokias gegnes pasirinkti, kad nelinktų? Stogas dvišlaitis lėkštas. Kad neišsiskėstų, galima su trosais sutraukti ir ar kas 1metrą dedant užteks? Baisiai nesinori atramų vidurį.
 15. Galim ir taip pavadint, nes kartais iškrečia tokių nso, nei patys nesupranta kaip
 16. Vietom pridygo kvietrugių, o šis 5ha laukas paskirtas sėklai, žirklutėm pamiklo chebra pirštus, užtruko apie pusvl.
 17. "Akmenų rinkimas iš sėklinių laukų"
 18. Bet tai jau man nesėjančiam rapso yra aišku, kad rapsas sėjasi į arimą, na nebent tam tikros sąlygos neduoda art. Klausimas ir man aktualus, šiemet jei niekas nepamaišys, bandysiu pasėt rapso, gal mercedes.
 19. Grubiai tariant taip, nes vaizdą pats matai.
 20. Tada biškį perauginau, nes nebuvo ką daryt, reikėjo masės, bet sutriauškė vistiek, tik palei javo apačią jau neskanus šiaudas buvo. Fazėm imant tai max iki bbch49, nes jei jau išplaukės, bus per vėlu, savo žiūrėjau, tai ant dienų reiktų pjaut.
 21. Filtrai kada sudėti nauji, problemai atsiradus ar tik neseniai? Pas mane buvo neseniai keisti, todėl niekas jų neįtarė. Kartais užeina zajoba, tai kas pora dienų reikia pakeist ir vėl varo išsijuosęs, čia pernai, šį pavasarį baką valėm, nieko neradom. Pas tave kada uždūsta, davus apkrovos darbo metu ar ir kieme?
 22. Del informacijos, dar yra toks dalykas kaip vaizdine medziaga, tai jei turit neaiskumu, pasifotografuokite, agentura i tai atsizvelgia. O su tais kvieciais, ka tu zmogus gali zinot ar tu juos kulsi ar pjausi, vienais metais buvo sausra, truko pasaru, pjoviau avizas ir sukau i rulius, nors zadejau kult.
 23. O jei liepa ras javus o ne pieva?? Pievas sneka praktikantas koks.
 24. Vicon rf135, smulkinti. Ta prasme į kaupą dėt? O į rulius tai visokio bandęs, avižas sukęs, kviečiai+miežiai+avižos, tik svarbu šiaudo neužsiaugint, o ėda skaniai, irgi duodu mėsiniams.
 25. AK elevatoriui.