Jump to content

JCB

Nariai
 • Pranešimai

  3.234
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  41

Visas nario JCB paskelbtas turinys

 1. Kas vyksta Lietuvoje?

  Balansai jeigu "nesa" duoda be problemu, bent jau taip pries kelis metus buvo. Sutarti pasirasai ir pinigai saskaitoj.
 2. Pieno kainos

  Mpk uz vasari ir spaudzia zemyn, virs tonos 23centai.
 3. Daiktas tikrai universalus, dar bortai nusiima, tai ir rulonus, ir trasas ir kt gali vezt. Domejausi, tai dar su srutvezio funkcija netoli 100k eur prase, tuo ir pasibaige domejimaisi.
 4. Kas vyksta Lietuvoje?

  Reikia, jau reikia... nuo šių metų vėl atsuko laiką atgal, psd tik nereikia.
 5. Už kiek perkate žemę?

  Aš galbu apie politikų sprendimus, valstybinei žemei taikyti apleistos žemės tarifą, o jeigu jau nuspręndė "nulupti" kailį, turi būti atitinkama grąža. Na bent jau taip teoriškai turėtų būti.
 6. Už kiek perkate žemę?

  Kaip suprantu po tiek mokant tai su melioracija ir keliais problemų neturit? 3-4proc tarifas apleistai žemei, bet ne valstybinei.
 7. Kas vyksta Lietuvoje?

  Kol lietuviai ūkininkai dėl savo teisių kovoja krepšinio aikštelei, prancūzai važiuoja į kelius. Sios dienos foto.
 8. Trašu barstytuvai

  Ant 97m barstytuvo yra užrašai kuhn ir rauch.
 9. ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Vis renkames maziausia blogi is visu, na bet kaip nepataikom taip nepataikom. Pasiulymu kolkas nebus ir jokios naujienos nepasakysiu, bet dabartiniai valdantieji, fiasko patyre konkreciai
 10. ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Ziurint kokioj partijoj, jei valstieciu, tada ne
 11. Pieno kainos

  Neoficialiais duomenim, lietuviai už tą pigų pieną, latviam moka apie 10centų brangiau nei mum moka.
 12. ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Jūs tik nesysiokit sau ant batų, užtenka pasižiūrėt skelbiamus konkursus kas juos skelbia ar augalininkas ar gyvulininkas, užteks visiems, jei ne, teks užsidirbt. Žinoma apmaudu, kad taisyklių priėmėjai siekia asmeninės naudos ir tampo virvutes į visas puses, o prie geldos lieka ūkininkas.
 13. Pieno kainos

  Siūlo vištas augint... žiūrėk po metų "paukščių gripas" ir vėl dejuojam. Pabėgėliam geriau gal fermas pritaikyt, už anuos neblogas išmokas lyg duoda
 14. 1-PTS9 perdarymas

  Prieš porą metų perkant naują priekabą, klausiau kodėl nėra grandinės ant dišliaus, gavau atsakymą, kad jau nėra to reikalavimo. Kaip dabar iš tikro yra? Ir įdomu ką pasirinkti devintonėms iš padangų, bet kad neskęstų laukuose, šiemet nemažai reiks. Dabartinės tai nenudyla, o šonai suaižėja.
 15. vaderstad sejamosios

  Ne nauja perka, nesurudis. Nauja nusipirkus plono metalo tikiu kad gaila ziuret kaip rudija.
 16. Išmokos 2014-2020

  Komisijos vertino, tarybos sprendė ir t.t. nelabai manau, kad tik dabar apsižiūrėjai, kad nuostolių patyrei. O antra, pasiskaityk nuostolių atlyginimo tvarką ir suprasi kad niekur nepavėlavai.
 17. Purkstuvai

  28m prasideda kiti reikalai su trasu sumetimu. 24m pilnai uztenka, nebent visi laukai nuo 50ha, tada atsibosta vazinet. Tik dazniausiai pirma vaziuoja barstytuvas, kuris "nemato" krasto, bet geram soferiui ir tai nebeda.
 18. Purkstuvai

  Kalbėjau kas turi 2-3m senumo, tai tas kelių metų skirtumas, gali įtakot rezultatus. Čia nesunku patikrinti, pastatai purkštuvą į technologines, gale štangų smeigi lazdas, važiuoji iš abiejų šonų ir žiūri ar braukia ar ne ir kiek.
 19. Purkstuvai

  Gal ir ne visai, bet nesudėtinga ir be persėjimų: 3m sėjamoji, nuo krašto 4 važiavimu darai technologines, o toliau kas 8 važiavimą. Su 24m purkštuvu atvažiuoji ir stoji į tolimesnę vėžę. Čia sėjant iš kairės į dešinę nupasakojau, gal suprantamai. Dabar sėjamoji 4m, bet dar neskaičiavau, kaip reiks sėt ant 24m tech.
 20. Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Gerai sakai, tiem ūkininkam nuo nulio juk viską naują davė, pastatus, techniką, žemės po 100ha atrėžė, ką čia prikonkuruosi prieš juos. Jaunimas, su emigracijom nieko nepagąsdinsit, o kas turėtų išsigąst, tiesiai šviesiai pasakė- vieni išvažiuoja, kiti atvažiuoja- natūralus procesas. Jei nesugebi konkuruot vienoj sritį, reikia kitos ieškot. "Keisk planą, bet ne tikslą".
 21. Vasariniu kvieciu auginimas

  Aš kaip ale sėjęs spalio pabaigoj, atsiradus galimybei, mielai dar pabandysiu, tik jau normaliai pasėt, o ne barstykle barstyt. Pagrindinis stabdis tokio bandymo, kad sėjamoji jau būna išplauta ir sutepta.
 22. Purkstuvai

  Kaip supratau naujas perkamas, tai ne ant 10ha, tik už 24 m. Sėjalkos tinka 3 ir 4m, barstytuvui praktiškai visi tiek sumeta, kam ten trypt laukuose su 18m.
 23. Namo šildymas dujomis

  Minejai kad desi oras vanduo, tai jau A++ surentei? as i A kl desiu tokia sistema. A++ tiks viskas, praktiskai uztektu langu i pietus.
 24. Namo šildymas dujomis

  Su dujom panasi situacija. Bet cia pats turi isivertint, skaiciuot. Naujesnes statybos namuose ar kotedzuose, apie 100m2 moka apie 40- 50eur. Oras vanduo isvis turi buti labai sandarus namas ir grindinis sildymas, kitaip nepateisins lukesciu.
 25. Namo šildymas dujomis

  Jei namas nesandarus, oras vanduo netinka.
×