Jump to content

JCB

Nariai
 • Pranešimai

  3.015
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  38

Visas nario JCB paskelbtas turinys

 1. Išmokos 2014-2020

  Informacija iš nma pasitarimo. Turintys tokių plotų galit pasitikslint, kad kaltų neliktų.
 2. statyba is el. stulpu

  Dar nesidomėjau nei kur nei po kiek.
 3. Išmokos 2014-2020

  Kas neapsėjo pūdymų ar žalinimo laukų, atskirų pranešimų į nma siųsti nereikia. Reikės tokiu atveju, jei bus patikra, tada reikės siųsti dėl formalumo. Žalinimo avansų nemokės kol nesueis įsipareigojimų terminas, t.y. iki gruodžio 15d. Avansus mokės tik tiems kas automatiškai atitinka žalinimus, t.y. deklaruojantieji iki 15ha.
 4. Pieno kainos

  Na tiek to, išsiliek, išklausysim.
 5. žiemkenčių buklė

  Ne taip supratai, turiu omeny ar visuose laukuose su šita sėjamąja sėjai, bet jei sakai kad su melioracija viskas tvarkoj, tada aišku.
 6. statyba is el. stulpu

  Dabar skardą uždėjus, ten tarpas mažas gaunasi, nuo statomo sniegas remsis į esamą ir tirps. Ant esamo pastato bus didelio našumo latakas. Nebent sniego privarytų be proto. Dabar galvoju variantus, kaip uždaryti įvažiavimus iš priekio, visi 3 tarpai įvažiuojami. Varstomų durų nedėsiu, pakeliamos brangu, lieka tentas?
 7. Pieno kainos

  Kas tave skriaudė taip, kad visus verksniais vadini. Diskusija nėra verkimas, jei kalbėt nemoki, tai geriau ir nelok.
 8. šienapjoves

  Kverno šienapjovės pavarų dėžė dvejų diapozonų 540 ir 1000, sukam ant 1000, nes kitaip jei masės daugiau, negražiai nupjauna.
 9. žiemkenčių buklė

  Jei būtų sėjamoji su trąšom, du važiavimus sutaupytum ir daug mažiau dirvą mindžiotum. Gražiai suarei arba suskutai ir važiuoji sėt su tokia sėjamaja.
 10. žiemkenčių buklė

  Nepatingėk fotoreportažų ir kituose tarpsniuose pasidalint, labai įdomu. Nuo žiemos išdaigų pirmas žingsnis apsisaugojimui. Bet laukus jau parinkai gražius, be balų ir provėžų ar sėjai į visus vienodai?
 11. Pieno kainos

  Neverkslenkit (o tai debilais vel isvadins), du menesius gavot ziauriai gera kaina, praejusios krizes skyles uzkaisytos, resursam su kaupu atideta, 15centu bus aukso viduriukas.
 12. Pieno kainos

  Galima paklausti, apie kokius ankstyvus pasitraukimus kalbat?
 13. Pieno kainos

  Aš neįvarysiu tikrai, jūs bandot įvaryt. Dabar duoda kelias kapeikas uždirbti, viskas tvarkoje, bet kiek tai truko ir kiek dar truks? Jau dabar kainas mažina. O kad iki šiol pora metų numesdavo kapeikų, kad tik išgyvent, tai greit pamiršot. Matau kažkas varo į temą. Čia priklauso nuo ūkio vizijos ir norų, vieniem patinka murkdytis, kiti žiūri plačiau, kitas nori skirti laiko sau ir šeimai, kitam gerai bus nukrist laukuose prie stulpo. Tik likimo ironija- prie to stulpo gali nukrist ir tas ir tas. Reziumuojant kaina kaip ir nebloga, bet reikia pastovumo, o ne 2-3mėnesiam. Priminsiu, kad kaip mokėjo 10-14centų, buvo čia tokių šaukiančių, kad irgi normali kaina, pirštais nerodysim, tai labai sunki diskusija, kaip tokie kontrastai.
 14. Trašų kainos

  Tas ir yra, kad po pernai pigios salietros, siemetine kaina vercia dvejot ar pirktis. Cia tau siemet atves ar laikys iki pavasario?
 15. Pieno kainos

  Nu, prieš 4metus gautą kainą, dabar gaudamas, tai tik juokas ir tegali imt.
 16. Už kiek perkate žemę?

  Rašė, kad vokietijoj KASDIEN nuo žemės ūkio, nugvelbia 80ha, belgijoj 6h, gyvenamajai teritorijai, pas mus ne vokietija, bet tendencija aiški.
 17. žiemkenčių buklė

  Ir be siandienines saules paskutiniai setiniai laukai jau pradeda zaliuot, tik ismirkimu dafiga.
 18. Pieno kainos

  Uz rugsejo antra puse jau centa numazino, mpk.
 19. Pašarų dalytuvai

  Sustumus pristabdo mases sukimasi vidui.
 20. Skutikas: Strėlinis-noraginis, ar Diskinis .

  O toksai aparatas, kokios nuomonės? https://autogidas.lt/skelbimas/razieniniai-skutikai-rau-ravo-400-1999-m-22331391.html
 21. Purškimai

  Geriausiai įsisavina aktyvios vegetacijos metu, tuo tarpu ir šilumos turi būti. Pora kartų bandžiau po kukurūzo nuėmimo glifosuoti, efekto nepastebėjau, vietom tik pakirto. Bet jei purkši, normos nemažink, bet gali padidinti.
 22. Srutos

  Kaip įrenginėjom srutidę ir mėšlidę, tas pačias lagūnas mum statė vieniem iš pirmųjų, rangovai patys nelabai žinojo ką daro. Apie rezervuarus tada nelabai kas kalbėjo ir domėjosi, na suprantama kad ir dėl kainos. Didžiausias rodiklis, kad ferma buvo pastatyta 30melžiamų karvių, o joje buvo 20melžiamų tuo laiku, apie rezervuarus galvoti logikos nebuvo.
 23. Purškimai

  50:50 kad suveiks.
 24. Srutos

  Jau per daug žiauriai išsireiškė. O optimaliausiai yra rezervuarai, nei tos lagūnos ar mėšlidės, atsuktų kas laiką atgal.
 25. Pieno kainos

  Kontrolė tai nėra ką šnekėt kokiam lygį, kontrolierius kontroliuoja kontrolieriai. Važiuojam su nma per laukus, sako gali mum iš paskos važiuot ir tikrint kaip tikrinu. Absurdas. Anksčiau stabdis buvo stojimo mokestis, dabar mažesnė kaina ir aplamai, kurie dvejoja dėl ateities, nenorės įsipareigoti.
×