Jump to content

JCB

Nariai
 • Pranešimai

  2.846
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  36

Visas nario JCB paskelbtas turinys

 1. Tankinimo Volai

  Tavo klausime ir atsakymas parašytas- cambridge. Dalbo brangūs, pigesnių nežiūri?
 2. Teleskopiniai krautuvai

  Yra ir kitu. Siuo atveju nepralosi, bet ekonomijos nesulauksi, nors atidirba savo. Yra kas aplinkui turi, labai nesiskundzia, koncerne tik tokie ir dirba.
 3. Fendt traktoriai

  Koncerno fendt926vario apziurinejot kas? Aplamai sitas modelis ne beda?
 4. Melžiamų karvių šėrimas

  Rašei kad KG kombikormą siūlai, taip ir supratau kad iš jų perki. O priverst nepriversi, reikia laiko arba keisti produktą į skanesnį. Čia irgi būna nuperki kokio, tai savaitę laiko šnypščia čiaudo, bet paskui pradeda ėst arba ne.
 5. Melžiamų karvių šėrimas

  Matyt karvės protingesnės nei šeimininkas- anos šūdo neėda, o šeimininkas pinigus leidžia vėjais ant KG kombikormo. Čia be įžeidimų tamstai, bet esmę supratai manau
 6. Klausimas

  Iki 10ha, tai cia seimininkes darzas ne ukis. darbas del darbo tokiam.
 7. Skiltis chemijai

  Gal kas bačkom pirko glifosatą gera kaina ir gali pasigirt kur rado?
 8. Teleskopiniai krautuvai

  O ką, didesnio tuščio net nepakelia ar mada visada pilną varyti? pas mane ant 541-70 super agrio, strongos 2,5kūb. Mėšlui pats tas, grūdam didesnio norėtųsi.
 9. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Turiu tą raketą pats pasidaręs, tai ar į krūvą, ar į maišą ar į priekabą įkišus, išpučia kaitimą, bet tikrai neišdžiovina, tada reiktų prie jo statyti dujinę raketą, kad paduotų šiltą orą, tada galima kažką išspausti, bet labiausiai padeda, 16-17proc drėgmės grūdus išvežti ir parduoti, atskaičiuos 210eur, o knisiesi kiek perkasinėdamas?
 10. zieminis rapsas

  Iš pasisakymų kaip supratau, jei yra drėgmės, mersą galima dar sėti ir kitą savaitę. Jeigu pavyks, didžiąją dalį pasėsiu šią sav, o porą ha paliksiu kitai sav, bandymui.
 11. zieminis rapsas

  Arnai, iki kada vėliausiai šiemet planuojat pasėt mersą ar jau pasėję? Pas mumi panašu kad šią savaitę lietus trukdys, na bet bandysim susisukt iki savaitgalio, tik galvoju kas tokiu atveju jei nespėsim šią sav.
 12. PLŪGAI

  Kokiam kainų depozone?
 13. Kombainas 120 ha kūlimui

  Niekur neišgaravo, o liko. Garuoja kaip dėl prastovų stovi kombainas arba dėl nespėjimo kulti ir atėjęs lietus išplauna kokybę. Mes patariam, o autorius pasirinks kas kaip.
 14. Kombainas 120 ha kūlimui

  Man tai visai juoko nesukelia, pastarieji metai rodo, kad javapjūtė turi būti padaryta čia ir dabar. Prastas gaspadorius, jei kombainui prastovas sugebėtum daryt, samdai fūras jei nespėji, o kur pilsi pačio reikalas, ar kieme į pašiūrę ar veši į supirktuvę. Šiemet jei nebūčiau samdęs fūrų, dabar rūkyčiau su pašariaku šlapiu ir dar neaišku kada nukulčiau, nes dabar pripylė ir dar rodo kad pils, o nedžiūna drėgmė nors tu ką šiemet. Ir visų antra tuos 500t tikrai nenukulsi per dvi dienas, taip kad įmanoma viskas. Mano požiūris kad darbą reikia padaryti, o ne jį imituoti.
 15. Kombainas 120 ha kūlimui

  Dabar reikia ziureti ne kiek kombainas pajegus per diena nupjauti, o kiek turim sauletu dienu pjovimui. Iki lietaus 100ha tarkim kuli antra kl, 100ha x5t=500t 500t x 160e=80000e o po lietaus zemesne klase 500t x 140e=70000e. Ta skirtuma geriau kombainui skirt.
 16. avizu auginimas

  Tai grainmore skambink. Kulem ir mes iki lietaus, vietom zaliuoja, bet greit jos susitvarko. Siemet vel avizos nezmoniskos, byra gerai.
 17. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Padejavai ir gana, dirbk su galva ir pats turesi, nereiks aplinkiniu kaltint, o tai ateis tie nelemti pienininkai ir tave numelz.
 18. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Vakar baigem, beliko apie 40ha pasizaidimui, noksta. Javapjute superine tiek orais tiek technika.
 19. žieminių kviečių veislės

  Kas aplink kauna-suvalkija turi geros Dagmar seklos 9t, staigiai siulot prieinama kaina.
 20. žieminių kviečių veislės

  Famulas tik siemet apsileido ar keliu metu rezultatai?
 21. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Famulas uz skagena ant kiek ankstesnis? Zadu puse to ir puse to set, idomu ar nesusistumps kulimas?
 22. Dirvos idirbimo budai ir seja

  Pats nesiruosiu, prase palikt siaudus, nezinau kokia mazdaug verte to, o ten ar pinigai bus ar kitoki mainai, tai matysim.
 23. Dirvos idirbimo budai ir seja

  Nezinau kur klaust, klausiu cia, nuo 50ha siaudus nori nusivezt, ka mazdaug galima tiketis valiutos uz ha?
 24. Pieno kainos

  Juodu ant balto visur raso, kad nuo rugsejo.
 25. Lėkštiniai skutikai.

  Varo kaip pudyma, praktiskai set is karto gali. Leidziu 12-15cm ir greitis iki 14, kitaip pradeda sokinet, nors ir taip kartais isisiubuoja, cia su pakabinamu skutiku.
×