Jump to content

JCB

Nariai
 • Pranešimai

  3.152
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  39

Visas nario JCB paskelbtas turinys

 1. Dairausi siloso atkandėjo, viena firma tokius pasiūlė http://www.agriaffaires.com/occasion/godet-desileur/6236358/emily-gav-22-40.html pasiima pats ir šonuose yra viena arba dvi sklendės dalinimui. Gal kas tokius naudojate, gerai dirba?
 2. Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Pezalai geri tos bobos. Skaičiuoja kapeikas, o vakarykštis reportažas puikiai parodo situaciją, kad yra bardakas, sukišo į sveikatos el sistemą 40mln eur ir dar sukiš mažiausiai 30mln eur, ir visi mato kad šnipštas gaunasi, bet visi traktuoja kad tai normalu. Jeigu tuos viešuosius pirkimus ir kitus pinigų švaistymus sukontruliuotų, pensininkų pensija būtų ne 200eur, o 2000eur. Nuo kitų metų žemai grandžiai algos kils apie 40eur, seimūnam apie 2000eur, tai labai įdomu kas tuos pensininkus stekena ar ūkininkai ar valdžia.
 3. Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?

  Tie patys 5proc, tik reik ziuret "vertes".
 4. Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?

  Agentūra sako, kad šiemet matys tiesioginį palydovų vaizdą, tai nebus bėda pasižiūrėt kas prieš tai buvo. Šituo principu tikrins ar nenaudojamos cheminės priemonės EASV laukuose.
 5. Trasos ir ju pardavejai

  Sakau, maciau saskaitas kad birzeli pirkosi po 190eur. Spali po 210eur, po savaitgalio jau buvo 230 ir kilo, taip ir likau nenupirkes. Dabar nafta pakrito, krenta ir trasu kainos, tik neaisku kada dugnas bus.
 6. Už kiek perkate žemę?

  Nereikia man to tavo numerio, neprunkstauk.
 7. Už kiek perkate žemę?

  Deklaruot duoda, tik pasalpiniai neleidzia registruot sutarciu, netgi panaudos Ne apie deklaravima kalbam, o apie registravima rc. Ne visi sutinka registruot. Bet jei prastums naujas prievoles, situacija pasikeis.
 8. Už kiek perkate žemę?

  Pasakyk valdos numeri, paziuresim kaip neklaus Tavo patikros buvo planines arba kompleksines, reiskia dar neturejai teiseto deklaravimo, bet geriau pasiruosk, maziau streso bus.
 9. Už kiek perkate žemę?

  Zodiniai tai praeitis, bet visko suregistruot neimanoma bent pas mus. Visokie pasalpiniai ir siaip neismanantys neleidzia, o savivaliaut ne mano mada, nes kaip suzino, gali ir keliai issiskirt. Plius siemet kaip reikejo teikt, dar nebuvo priimti tie palengvinimai, turejau ir rc registruotus surinkt.
 10. Kondicionierius bielkiui

  Purškimui dar reiks anglinio filtro, netoli šimto eur tam iš galuoto kainuos. Freonu šaldyt, ne parduotuvei ieškot reik, o kas ardo mašinas. Vanduo iš krano.
 11. Siloso atkandėjas

  Šitas neblogai atrodo, tik neaišku kaip su žolės siloso paėmimu. Šitas universaliausias bet ir kainuoja Aš dabar tokį nupirkęs 3 cilindrų, kukurūzą kanda viskas gerai, bet per pirštus byra, kaip sprendžiat problemą?
 12. Skiltis chemijai

  Galiu prisipažint, kad nei lašo nelegalios neišpurškę, bet greičiausiai tik dėl to, kad nebuvo galimybės.
 13. Už kiek perkate žemę?

  Turint kelis šimtus ha yra ką veikt surinkt, bijau pagalvoti ką tokiais atvejais daro tūkstantiniai, biblija visa gaunasi. Bet po tokios patikros galima atsipūsti, skundaliai nei tie nebaisūs.
 14. Pieno kainos

  Malonu kad "susitupėjote", o tai iki šiol tavo pačio tik tokie postai ir tebuvo
 15. Kondicionierius bielkiui

  Pirkau iš galuoto, ant kombaino gerai, nesiskundžia operatorius, bet manau jei ant kokio traktoriaus dėt, pabostų kas rytą lipt ant kabinos ir pildyti. Kitas dalykas reikia žiūrėti montavimą, jei dėsi freoninį, kad pūtimos angos nebūtų virš galvos, kitaip peršalimai garantuoti.
 16. ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Nelabai supratau, valdzia iremus sautuvus i smilkinius liepe vienem ant kitu pykt? Buvo metas kaip vieni pilnom saujom eme, dabar kiti ima, bet tai negali buti vadinama pykciu, reikia savo kiemo ziuret ir siekt tikslu.
 17. Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Bet koks nuokrypis reikalauja nma leidimo.
 18. ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Duosiu as tau neverta beveik 10metu ir beveik 6000val, ir tai paskutines 3000val prasuko per 4metus. Atsipirkes seniai, nes vien lyginant jei dabar tuos pacius arklius reiktu pirkt, kainos skirtumas atperka.
 19. Pievų ir ganyklų tręšimas

  Jo, liucerna 4eur/kg. Pavasari sejau grynos, ziuresim ka ateinanti pavasari duos.
 20. Zetor Forterra 130 HSX vs MTZ 1221.6

  O viespateliau na ir kaina.
 21. MASSEY FERGUSSON

  Nemeluosiu, mf su kondicionierium ir man buvo bedu.
 22. MASSEY FERGUSSON

  Turim ir 9metų senumo, dirba kantriai, tfu tfu tfu.
 23. Galimybė užsidirbti keleta eurų daugiau nei įprastai

  Kad nelabai meluoja, Semakina tikrai studentė
 24. Case traktoriai

  Žvejyboj sėdi, darbai vyksta kaip sakant future. Svarbu Arūnis spėtų su ta ateitim
 25. John Deere traktoriai

  Fanatikai pasakytų, kad nebus. Po 20metų suprato ko vartotojui reikia.
×