JCB

Nariai
 • Pranešimai

  2.340
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  29

JCB paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 23

JCB paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie JCB

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • miestas
  Kauno apsk.
 1. Nezinau kokie atstumai pas tave, jei nedaug, dek taka is ruliu.
 2. Jei zinant 100% kad tas 1000val yra tikras skaicius, tada verta pagalvot. O kitas dalykas, pas mane nuo 2014m pradzios iki dabar dar nera tu 1000val.
 3. Iki 1500val nelabai apsimoka pirkt dėvėto, nedaug trūksta iki naujo arba jeigu yra pas pardavėję deminis, tai nėra ką galvot. Aš būtent ieškojau su 1000-2500val, o jeigu iš užsienio dairantis, tas atotrūkis tarp naujo ir su tiek val, buvo labai mažas ir tai dar neaišku ar tos val nesuktos. Čia Lietuvoj kiek naudotų žiūrėjau, tai būtent jcb 531-70 buvo galima rasti tvarkingiausius, skaityk lediniai, valandų 1200-1700, bet man per silpni buvo.
 4. Mediniai jūsų bajeriai. Jei pienaslt per dieną perdirbs 600tonų, ateitį gal ir daugiau, tai reikia pagalvoti kiek kitos perdirbimo įmonės nedagauna pieno. Apie ūkių skaičių tam pieno kiekiui pagaminti net nešneku. Iš kažkur tai jiem reikia pieno gauti, du variantai- atsivežti iš kaimynų arba kelti kainą ir vilioti gamintojus. Tai jau netik kooperatyvo nariai gauna naudą, bet ir visi kiti. tiesa, pasirodo pernai metai buvo katastrofiški tik žaliavos gamintojam, bet ne perdirbėjam. Latvių perdirbimas 2016metus, vadina super pelningiausius, atidarinėja perdirbimą kinijoj ir etc. Ne išimtis ir mūsų perdirbėjai, tik jie per skaičius tą nuslepia.
 5. Kaip pievas atnaujinti ir kaip nauda bus geriausiai, turbūt kiekvienas žino. Bet turbūt ne visi gali aplink fermas suarti, todėl ir kyla tokie klausimai. Pas mane aplink fermas apie 8ha nuo kolūkio laikų nearta. Telyčių neginsi kažin kur.
 6. Tikrai negalvoju apie tiesioginį pardavimą. Užaugink, išskersk, padaryk produktą, parduok. Jei pats viską darysi, būsi pririštas per parą visas 48val, jei samdysi, tada būsi pririštas 24val per parą. Norint dirbt 12val per parą, reik jau pramonės. Ir visų pirma, reik kažko kito, nei atsistot turgui į eilutę su kitais mėsos produktais.
 7. Uz lexiona geriau atrodo, gaila toki i laukus kist. Gerus patarimus ziuriu dalinates, nesumaiset kad ne is salono perka? Guoliai grandines dirzai, tai nebent derybu objektas, bet ne priezastis nepirkti.
 8. Matyt ant naujesniu mf isvis pataupe. Manajam irgi toj vietoj, bet skyle su sriegiu, isukes jungti ir pajunges preso griztamaja.
 9. Video jau turbut perziurejai. Keiciasi antgaliai, dedi su bakeliu, pili chemija ir puti ant objekto. Tik cia tam video zaidzia. Uzputei, palaukei 5min ir plauni, nebent daug purvo, gali tekt pakartot. Cia gal daugiau autoparkui.
 10. Tokios slangos ant silpnu. Ant stipresniu jau eina hidraulines slangos. Netgi ant Nifsik maciau jau tokias slangas. Dabar bandysiu parsisiust dar aktyviu putu iranga, nes parduotuvei tai kosmosas.
 11. Kitas reikalas tada. Galvojau jiem padavimas turi but.
 12. Kaip sz3.6 sejalka turejau kur diskai \/, pabandymui pralekiau ir veliau matesi kad eilutese auga dobiliukai, reiskia efektas yra.
 13. Galvojau toki imt, bet ikalbejo ant hd 5/15 cx plus. Zveris ne aparatas. Lipduku skaityk nera ant technikos, dazai ir tie eina sniurais jei per arti prikisi. Cia su rotaciniu antgaliu, reiks uzdet normalu. K7 gal geresnis pasirinkimas butu Ankstesniam buvo, kad pistoleto antgali sukant reguliuojasi sroves stiprumas, ant sito hd to nera ir jo truksta. Su laidais problemu neturiu, ant trifazio prailgintojo yra rozete, viskas gerai. Buvo mano chebra ir ant buitinio pajunge, ten tai jau pasvilo. Pats irgi galvojau apie benzinini, mobilumas, bet kur tau, vandens nepajungsi betkur.
 14. Trasom gerai, grudu pakrovimui silpnokas. 85ag turbut ziuri? Bet darba ir sitas padarys, tik ne taip sparciai. As kai sau ieskojau, tai tik pas pardaveje kieme pasisukinejau, o paskui nusprendziau nauja imt, lytagra i kiema atvare pasibandyt ir kas is to kad negalejau i darbus ikinkyt, nes ziema nebuvo. Aisku nupirkau is ju, bet man dezes darbas nepatinka, dabar pries pirkdamas geriau ir daugiau variantu pasibandyciau. Su manitou irgi tik kieme pirmyn atgal. Pas mane 541-70 agri superis, po garantinio reikejo keist dirzo itempeja ir vaziuokles davikli. Kura ryja gerai. Pasiziurek kad hidro kablys butu, nepamainomas dalykas.
 15. 2013 ar kada čia buvo stipriai pas visus nušaldę ir aplinkui mane kviečiai su rapsais mirė, o kvietrugiai grenado žalutėliai. Šiaip jau diskutuota apie tai buvo.