Jump to content

JCB

Nariai
 • Pranešimai

  3.207
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  41

JCB paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 4

JCB paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie JCB

 • Rangas
  Senbuvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Kauno apsk.
 1. Nauji istatymo pakeitimai, del zemes pirkimo!!!

  Kad perka tuos hektarus, manau mazai kam skauda. Skauda tada, kaip lenda po kojom. Kaip visa tai vyksta, kiekvienas zino, todel neapykantos nebus isvengta.
 2. Nauji istatymo pakeitimai, del zemes pirkimo!!!

  Kaip čia pasakius jog neliečia, per buržujus, vargšam valakitos tai prisidėjo, aišku ir išlaidų, nes reiks pirkt butelį ir važiuot pas uošvius, klaust kiek žemės turi, o dar jei žiūrėk uošviai ūkininkai, jau vieno butelio neužteks, kol užpildysi deklaraciją.
 3. Pieno kainos

  Čia šitą dezinformacijos šaltinį reikia kuo greičiau šalinti, visų pirma, kainos pažymėtos be priedų, o pateikiamos su priedais, o antra, kituose šaltiniuose pateikiama su mažesnėm kainom, kurios yra arčiau realybės.
 4. Nauji istatymo pakeitimai, del zemes pirkimo!!!

  Tau greičiausiai atrašys ta tarnyba kuri neišduoda leidimo, o ne direktorius, bent jau iki šiol taip buvo. O kad kažkas kažko neatskiria, tai nenuostabu, kai nesupranta įstatymo, vadovaujasi teismų praktika.
 5. Nauji istatymo pakeitimai, del zemes pirkimo!!!

  https://www.15min.lt/verslas/naujiena/zemes-ukis/170-ha-turintis-mantas-nebegali-pirkti-zemes-dvigubi-standartai-ar-istatymo-klaida-313-908118
 6. Case traktoriai

  Arciu555 gerai sako, kol pats nepapuoli, nesupranti, dabar tik juokas ima prisiminus psichologai ten stiprus.
 7. Nuoteku valymo irengimas

  Su tom samadielnom talpom ir tokia valdžia, gali tuoj baigtis, uždės kad tik sertifikuotos talpos arba bendros nuotekos ir nebus kur dėtis. Man irgi įdomu, galvoju apie august.
 8. Kaip tręšti žieminius kviečius

  Žinau žinau, stresas ir taip toliau, bet per tiek laiko pastebėjau, kad tik forumiečiai stresuoja, bet ne augalai. Vietoj lipnios medžiagos ir piktžolės labiau sukatyvėja, lengviau nukirst jas. Tokia mano teorija ir praktika. Nededu taip visiem iš eilės laukam.
 9. Kaip tręšti žieminius kviečius

  Paėjęs sezonas orais nelepino, bet ir smulkūs ūkiai su ekonomiša investicija apie 6t/ha graibė. Kaip pavyzdžiui buvau minėjęs kažkurioj temoj, kad vieną tolimesnį lauką prižiūrėjau kaip kvietrugius, o kaip pradėjo lyst varpos, pasirodo ten kviečiai. Laukas 5ha, išvežė 32t II kl. Prieš 3metus ten buvo daugiametė pieva, priemolis. Darbai tokie: 09-19 sėja, fiziniu svoriu 210kg/ha (grenado) + 200kg/ha npk 9-14-27+7S 04-02 tręšimas 300kg/ha N 34 05-14 purškimas 0,18kg/ha tombo + 10kg/ha N 34 05-15 tręšimas 150kg/ha N 34 06-17 purškimas 1,0ltr/ha Juventus.
 10. Kaip tręšti žieminius kviečius

  Profilaktiškai, bet dėl lietingų orų net ir tai buvo sunku atlikti, vienam lauke nebuvo sugaudytos ligos, grūdai smulkūs buvo, bet ir tai biro apie 8t/ha bet stabiliai visam lauke. Gaila, kad su intensyvesniu tręšimu ir priežiūra, pasirinkau tik kelis laukus, nors žinotum iš anksto, pasidėtum pagalvę...
 11. Pieno kainos

  Čia be dokumentinių įrodymų neapseisim, kitaip tik ir liks skaičiai, nes šią dieną nėra tokių kainų, arba variantas kad tika pakeistas supirkėjas.
 12. Kaip tręšti žieminius kviečius

  Kur 170 gavo, tai tokie skaičiai ir gavosi, kur gavo 220 ten sukosi virš 8t/ha, aišku ir nuo ligų intensyviau prižiūrėta, kur daugiau azoto gavo.
 13. Pieno kainos

  Vakar tik už gruodį sutartis pasirašyt davė, apie sausį, vasarį pakalbėsim. Virš tonos 0,25.
 14. vikiai

  Grynu vikiu, avizu daug turiu.
 15. vikiai

  Gal kas vikių turit? reiktų pustonio.
×