JCB

Nariai
 • Pranešimai

  2.793
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  36

JCB paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 16

JCB paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie JCB

 • Rangas
  Senbuvis

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • miestas
  Kauno apsk.
 1. Tokiais orais, tos tonos sekmingai gula prie zemes, vakar kvietrugius ziurejausi, tai savaite dar kaip minimum, o taip ankstesniais metais liepos 25-29 jau vaziuodavom.
 2. Daznai pas atstovus pigiau, keista, bet realybe.
 3. Na idomiai lankstot cia, siemet pirkausi srutvezi 9kub vandeniui vezt,be dokumentu, ant galo yra srutu skleistuvas, o kas ten ziures ar srutos ar vanduo. Del visa ko reiks patruliu uzklaust kaip reaguotu.
 4. Nu jei tik tinkliuku apvyniotus rulius kraus neatsargiai, spėk koks rezultatas bus? O baltus rulius kas krauna, tai jau ranką atmušę, nemato vargo tame. Vežant neatsargiai abiem atvejais jei priekaba apvirs, pabirs visokie ir čia ne teorija, o daugelio metų praktika. Į tranšėjas dar tik kukurūzą kraunu. Kaip ir sakiau tau, pas mane statybos vyksta, kiemas užverstas medžiagom, žvyrais, skaldom, rulonus jau pakampėm kaišioju, nėra kur dėt, ant pievų dešras numest ne variantas. Atolus vakar baigėm sutvarkyt, jei dar bus vėliau, tai apie šimtas koks.
 5. agrožaibas?
 6. Modernios tranšėjos lieka moderniom, bet man moderniau kaip kišenė nuo pinigų pučiasi, o ne tuštėja, tai silosinę pasistačiau viso už maždaug 1000eur, dugno dar nebetonavau, o jei betonuosiu, reiks dar gal kokio 3000eur. Sieninės plokštės skelbimuose apie 100eur, vamzdžio kieme buvo, betonas tarpam sujungt ir žemių užvešt iš šonų. Dešrų pliusą įžvelgiu, kad galima atskirus pjovimus susigrupuot, kur vienokia žolė, kur kitokia, ką sunkiau pasiek į krūvas susikrovus, kitas pliusas tauposi plėvelė, bet tikrai ne 50proc, nes tie procentai ištirpsta ant tinkliuko sunaudojimo. Kaip pabrėžiama reikia atsargiai krauti, vežti, iškrauti- atsargiai dirbt reiks abiem atvejais. Kokie dar šio vyniotuvo pliusai lyginant su dubliu?
 7. Paukssudzius galima pries remonta nusiplauti, kad nesitrinti i juos ir panasu kad tokie i laukus isvaziuosit ☺
 8. Greičiausiai tikrai nepatychariai rašinėjo jei rašinėjo, kol šeimininkas barščius valgė
 9. Ir tau turbūt paranoja kaip ir Manttys
 10. Ne pelningumą, o pajamas. Durnius ne durnius, nebūtų ant gyvulių rašęs, turbūt ir paramos nebūtų.
 11. Man tai niekas neįkišo ačiū Dievui. Nelabai ir aš matęs tos peliūškos sėklos, bet kaip parvežė, dar gerai žiūrėjau, nebuvo nei juodų nei kokių kitų spalvų. Pas kitus irgi matyti jų, bet pas mane daug. O už sėklą mokant 300-350eur, nemanau kad taupiai čia. Kažin Gedai, ar reiks kam jos kitamet
 12. Tai jau nepasiliksiu, antri metai šūdo įkiša.
 13. Na tai čia super duper "ūkininkai", ne rodiklis tokie. Ir nereiks žiemą papildomai planuotis kaip juos parsivežt, o dar žiūrėk žiema pavasariška, tai murkdykis iki ašų. Ir dar kuo mes skiriamės nuo kitų šalių, tai kad laukuose paliktus rulonus ar tas dešras, gali rasti supjaustytus, nes pavydūs ir šiaip neprotingi nesugeba kitaip, todėl privalom tempti namo į kiemą.
 14. Keista, bet siemet zirniai svaruteliai, tik situ nemazai pridygo.
 15. Jau nuo siemet galima buvo zymeti neatsizymejus is anksto. Misriem ukiam ir be zirniu laisvai galima issisukt su zalinimais, augalininkystei kiek kebliau, bet ne badas.