Jump to content

JCB

Nariai
 • Pranešimai

  3.084
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  39

JCB paskutinį kartą gavo apdovanojimą Lapkričio 9

JCB paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie JCB

 • Rangas
  Senbuvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Kauno apsk.
 1. Už kiek perkate žemę?

  Uzkelti nuomos kainos neina, auksciau rinkos kainos neisoksi.
 2. Už kiek perkate žemę?

  Kazka norejai pasakyt, bet nesigavo.
 3. Išmokos 2014-2020

  Kalbu apie pagrindinė+pirmi ha+žalinimo, skaičiuoju nuo 100ha, tai gaunasi 6,5eur daugiau nei pernai. Baltyminiai, sertifikuota sėkla kiekvieno ūkio individualiai. Nuo 200ha skaičiuojant irgi apie 7eur daugiau, skaičiuok kaip nori.
 4. Išmokos 2014-2020

  Kam įdomu, surašiau pernai metų išmokų dydžius. Nepilnais 7 eur šiemet daugiau.
 5. Už kiek perkate žemę?

  Raguotas pranašas vis pranašauja apie eros pabaigą- orų kataklizmas ir ukrainos grūdų invaziją, tai netgi sakyčiau karbauskis išgelbėtų ir mažesnius ir didesnius nuo pranašaujamų negandų, nenusimink.
 6. vaderstad sejamosios

  Kas ka turi, tuo ir duria, kaiminystei su valtra 160ag cipuota kelinti metai seja virs 300ha, sejamoji nauja su diskiniu dirbimu, aisku siemet prapuolimas butu buves, bet jau traktorius berods 240ag.
 7. Horsch pronto VS Vaderstad spirit

  Tai spėju horsch=audi?
 8. Zymeto Kuro Kaina

  tona 59centai su pvm.
 9. vaderstad sejamosios

  Matai, vienam svarbu darbas atliktas, kitam, kad jis kokybiškai būtų atliktas, tai jei šioj vietoj nerasim bendros kalbos, galim ir iki pavasario ginčytis. Mat tik įdomu kaip išbarstot (atsakymą jau turiu), o kas geriau ar lokalus, ar padrikas bėrimas, kiekvienas pats nusprendžiam.
 10. vaderstad sejamosios

  Chalturscikai Kaip ir visi, pagal zenklintuvus arba sejimo krasta. Navigaciju ir dabar nera, tarkim pievas rundapuojant jei nesudvigubini, tai lieka reziai zaliuot, tai taip ir tas trasas isbarstot.
 11. vaderstad sejamosios

  Sejau, dabar 4m kieme. As nepersu savo nuomones, as tik noriu suzinot kaip beret trasas be navigaciju, jei is akies, tai man toks darbas nepraeitu.
 12. vaderstad sejamosios

  Tada jau technologines buna
 13. vaderstad sejamosios

  Tu turi savo argumentu, as savo, nesusitarsim vistiek. Bet tiek nepersiseja, didziausias gaunasi galulaukese paskutinis vaziavimas.
 14. vaderstad sejamosios

  Jeigu nesutresta arba perdengta, turbut ir be mokslininku aisku, kad kencia kokybe ir pinigine.
 15. problema su padangomis

  Ant traktoriaus michelin, valandu tuoj 6000, galines nenustebciau kad dar tiek nuvaziuos, priekines kitam sezonui apkeist pusem reiks ir dar 3000valandu turetu nuvaziuot. Tik nesidomejau kiek tokios kaina skiriasi nuo visokiu bkt, aliance... bet tada turetu but dvigubai pigesnes, nes visgi tuos michelinus per tiek laiko gali "suvalgyt" visokie svetimkuniai zemej.
×