JCB

Nariai
 • Pranešimai

  2.639
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  33

JCB paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 12

JCB paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie JCB

 • Rangas
  Senbuvis

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • miestas
  Kauno apsk.
 1. Perduok tokiam kad galva prasitrintu tuo zvyru.
 2. Kombainui kai ieskojau, tai virs 3k sauke, tai telekopui ne ka pigiau bus, uzklausk pas baltic agro parts, jei pas juos kaina netiks, kazin ar beverta pigiau ieskot. Turbut iseitis naudoto ieskot, bet pirmiau is kito ieskok isidet, kad isitikint ar jame beda.
 3. 6t, pirmas jau panaudotas. Pigumo vienas kriterijus, kad salietra pirkta po 180, ne 220 ar 240eur. Bet skaičiuot viščiukus dar labai anksti...
 4. Pas mane tas pats, sausa, žirniai netolygiai dar išlindę, o žolių tai dar gerai reikia paieškot. Iki savaitgalio dar laukiu lietaus, jei nesulauksiu, pilsim po 400ltr/ha.
 5. Kaip tik ir aš gavau skaičiavimus iki šiol, trašos+chemija 250eur, tik čia Tonic iškelia kainą 15eur, nes ne visuose laukuose jį naudojom. Dar lieka arba ne vienas važiavimas su fungicidu.
 6. Kai nereikia tai ir išsidirbinėja, kai tau kombaino reikia, važiuoji ir perki, kito pasirinkimo nėra.
 7. Po 20-30uzsakineju, doze 4-6-12 ir t.t. euru. O aptarnavimas tai neiskirtas, nepamenu tiksliai. , Dar jei netoli ju marsruto, tai isvis gerai.
 8. Pasirenki firma su kuria nori bendraut, marijampoles veislininkyste, litgenas.... stato pas tave saldytuva, renkiesi sperma, o toliau arba pats seklini, arba samdai, as samdau. Liaudiskai kalbant, atveza tau bidona su azotu ir sukrauna sperma ir kas savaite ar dvi vaziuodamas pro sona ju zmogelis papildo azoto, spermos ir pirstiniu su vamzdeliais. Patikru metu tas aisku, cia taip ir anksciau reikalavo, bet buvo kalbeta aplamai apie atskyrimus, tik nesusekiau ar patvirtino
 9. Pas mane dabar sudėta 6-7tonom, o nuo gamtos priklausys ar bus 5 ar 8 tonos. Jei lietaus gausim šiom dienom kaip žada, tada prognozės geresnės.
 10. Tas pats pernai ir po tų basagranų su stompais, šiemet vėl bandysiu šį mišinį ir bus aišku ar tai paskutinis kartas ar ne. Tik kad lietaus nėra, vieni išlindę, kiti ne ir jau tuoj pasieks 7cm, galvos sukimas dabar.
 11. Nežinau kaip kitur, bet pas mane, pieninės melžiamos, mėsinės žindomos, sėklinama iš savo šaldytuvo, grynaveislių bulių sperma ir apsisėklinimai žymiai pagerėjo, nei kad veterinorius savo atsiveždavo, velnias žino ką. Tik dabar užsiminėt apie atskyrimą, buvau primiršęs išsiaiškint, kaip ten turi būti ištikrųjų ir nuo kada įsigalioja šis reikalavimas?
 12. ... dar ir fertileader tonic prie to mixo pridėjau, gal jau per vėlai panaudota tas tonic, bet žiūrėsim kas gausis, ale stebuklas... jei nenusvils.
 13. Jau pernai siūliausi būti bandomuoju triušiu, suteikiu visas sąlygas, sukviečiam ūkininkus ir žiūrim realiai kaip aparatas dirba, o ne forume rašom ant balto lapo įspūdžius, garantuoju, jei šiuo pasiūlymų būtų pasinaudota, nereiktų šitos temos kurti. Ir dar pridursiu, jau kažkas minėjo, kad normalios kontoros, duoda demo, o čia pasiūlymas kaip agro serviso, už dyką gal ir nereikia norėti, bet vistiek pateikimas netinkamas.
 14. Menesi laiko veikt turi, o zalint turbut nezalina, aprasymuose neparasyta, etikeciu dar neskaiciau. Karbamida gal per puse reiks mazint, po 20kg uzteks.
 15. Pas mane du, siom dienom ir veliau nu fuzarium jei reiks.