JCB

Nariai
 • Pranešimai

  2.193
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  28

JCB paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 9

JCB paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie JCB

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • miestas
  Kauno apsk.
 1. Na ką, pirmoji byla teisme pralaimėta, apskūsta ir keliauja toliau. Jei pralaimės, nžt atmetinės, atbuline data registruotas sutartis. p.s. ne mano byla.
 2. pjovimas 60eur, nesamdom vežimo, kooperuojamės su kaimynu.
 3. Kaimynas kukurūzą man už 20e/ha sėja.
 4. Paklausk kaip forumietis Zvanas sukineja ratu varztus su akumuliatoriniu.
 5. Su galva ir be oro issiversi, o jei kaip sakai zemes nedaug, issiversi ir su keturcilindriu. Del patikimumo, 9metu remontu istorija jau aprasiau, tavo atveju priklausys ant kiek jis dabar nuvaikytas ir kaip priziuresi.
 6. Tam tikruose darbuose truksta dyna6, bet dirbam su dyna4 ir dar gyvi po siai dienai. 4cilindrai nera blogai, bet jau 4x4 plugo nepakabinsi ir t.t. Ziurint kiek ha dirbt, as emiau 6cil pagrindiniem darbam ir dirba ka isvardinai ir daugiau, plius gyvulininkystei. Jei tam dojui kur yra ir deze keista, tai as ji zinau.
 7. Čia kur Ricardaas, įmetęs skelbimą ir tie kur iš ebay, žiūriu lm skiriasi, o ar gaminiai tokie patys? Ant kombaino turiu 2x27w, chederį neblogai apšviečia, reiktų į tolį, tai turbūt užtektų kaip sakai spot 2x48w ar bandyt 2x75w ir bus geresnis rezultatas? ant belerio manau reiks kraut 4x48w.
 8. Imi visumą, o ne tik padangas vertini, jei nesueina galai pagal tai kokį vaizdą matai, tada žiūri kodėl ir kaip.
 9. Puslapiu atgal paskaityk jo postą, ten surašyta kas kaip. O iki fendo bazinės, kitiem reikia dar gerokai pasikomplektuot.
 10. Kelinta diena skaitau kaip tręšt tuos kviečius ir nepagaunu kampo, tai be to senoriaus nepasitręšim kviečių? Jeigu galim ir be jo, tai gal ir kalbam į temą, tuo labiau kad pavasaris nenumaldomai artėja, filosofijom yra atskirų temų.
 11. Čia tadasg reikia klausti, nes jis kainas paminėjo ir keista, kad tik tiek skirtumas.
 12. Spręsti negalima, bet kad rodiklis tai tikrai, juk nebus plikos padangos prie 2000mh, teleskopiniem krautuvam gal ir gali būti, bet ir tai dažniausiai prie 3000mh keičiasi, tiem kur sandėliuose/aikštelėse dirba.
 13. Čia tas naujesnis? Turiu brolį 5465, 5000mh, keisti purkštukai prie 3500mh, ir pora kuro pompų, pernai keistas hidro siurblys, daugiau smulkios smulkmenos, savo arklio jėgas pilnai atidirba. Kokie darbai numatomi tam keturcilindriui?
 14. Ar tų 48W užtenka darbinėm šviesom? 27W turiu, jų neužtenka.
 15. Pleve is ju, pagedimai tik tose vietose kur pazeista buvo. Problema kitur arba skirtinga pleve emem.