Jump to content

roswell

Nariai
 • Pranešimai

  377
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie roswell

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  Žemdirbystė, Formulė1.

Miestas

 • miestas
  Mažeikiai
 1. MTZ radiatorius

  Pa smtz iš švedų buvo pajungimas paimtas bloke prie centrifugos toks kamštis kur su sriegiu įsisuka. Ten įsuka štucerį ir užmauna šlangą, toliau pats šildytuvas tame pačiame lygyje , o sekanti šlanga jau pakaitintam aušinimo skysčiui įvedama į galvą iš galo prie oro filtro per trišakį .
 2. MTZ variklio remontas

  galvą vežu šlifuot. O dėl bloko, tai tikrai jau ne pirmos jaunystės, ir plokštuma ir gilzės nėra idealiai. kad nekeiss bloko nauju ir tenka su tarpinėmis sužaist. Kaip ir rašiau ta sidabrinė man padėjo, ir jei ne gilzės problemos dėl pabražymo, gal ir dar tiek ta tarpinė būt ėjusi.
 3. MTZ variklio remontas

  Mano atveju ta blizgi metalizuota virš 3 metų altaikė, kai paprasta tarpinė reguliariai į metus 1 - 2 kart tekdavo keist dėl pramušimo. Dabar rinkoje pamačiau tokią pilnai metalo ta juoda, sakau gal dar geresnis variantas bus.
 4. MTZ variklio remontas

  Gal kam teko tas juodąsiasgryno metalo tarpines jau išbandyt? Jei taip tai ar jos pasiteisina?
 5. patikrint ar pakankamai lengvai iki siurblio tepalas atiteka, o ir siurblys gal senas jau. Kad cilindre bėda labai abejoju. Beja ir dozatorių kokį dėjot neparašėt- jei 160 ir su NŠ-10 tai per mažas debitas, reikia galingesnio nš.
 6. t25 peciukas

  Kažkada buvau išardęs šoną tą , tai toks savotiškas aliuminis berods gyvatukas ir ventiliatorius orui pūst. Deja pas maniškį tas ale ,,šildytuvas,, taip pat neveikia....
 7. Kaip neapsigauti perkant padangas ?

  Kas per firma Lietuvoje tomis Continental prekiauja?
 8. MTZ variklio remontas

  Tai jau grupę 82 keitei? Kiek senoji motovalandų prasuko?
 9. Atsargiai su įmone "Auksarankiai"

  Pirktas iš Auksarankių vyniotuvas rulonams. kai skambinau -tuo momentu neturėjo, paminėjo tik kad savaitės bėgyje turėtų būt. Pasiskambinus vėliau, pasakė kad mašina išvykus ir parsivešim netrukus. Taip ir buvo, parsivežė,kaip tarėmės dar kitą dieną jau ant kiemo buvo nukrautas. Žodžiu - jokių priekaištų firmai. p.s veiksmas visas vyko jau lietingos šienaplūtės pačiam įkarštyje.
 10. mtz kuro siurblio reguliavimas

  Noriu paklaust, o kokie plundžeriai siurbiams gamykliškai satomi D-240 varikioams? Parduotuvėj nužiūrėjau lygir 8mm ir 10mm turi....
 11. MTZ variklio remontas

  Kaip nesvarbu kurion pusėn sukas? Įdėk į pusantrinį belorusinį tą reduktoriuką, apsukų išvis nerodys o motovalandos atgal mažyn eis.
 12. MTZ variklio remontas

  Pas t150 lyginant su mtz išvis į kitą pusę sukimas reduktoriuko.
 13. metal fach vs sipma vyniotuvai

  Citatos nespausiu atsakymui, kad foto nesikartotų. Taiva ko gero ir yra geriausias variantas laikiklį konstruot. Ačiū už idėjų pasidalinimą
 14. metal fach vs sipma vyniotuvai

  Tema apie vyniotuvus ,tai čia ir savo klausimą pateiksiu- sakykit kolegos , kas dirbat su vyniotuvas + mtz, kaip pisitvirtinat vynioklio valdymo rankenas kabinoje? Jei dar foto būtų išvis gerai...
 15. mtz80

  Tai viskas čia normoj. Pas senesnius MTZ taip ir yra, iki galo gazą nuėmus ir gesinasi. Rankinį gazą pasididink vos vos ir nieks ten nebeužges, dirbs laisvais sūkiais taipsakant.
×