jezusLT

Nariai
 • Pranešimai

  566
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

jezusLT paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 25 2016

jezusLT paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie jezusLT

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1992.04.14

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Lithuania
 • Interests
  Automobiliai

Converted

 • miestas
  kupiškėnas
 1. Tik kai reik tuos bortus lenkui nuimt tai yra ką veikt, šiemet teko priekabai metal fach numinėt tai svoris velniškas, tryse vyrai nuimėm šiaip netaip, bet kaip atgal sudėt reiks tai turbūt su frontalu reiks pasitarnaut durniausia kad jie vientisi per visą šoną, o viršutinis dar ir aukštesnis gerokai už apatinį.
 2. Vertimai vertimais, pakabos pakabom, bet jei tik yra galimybė, imkit su furinėm padango priekabą, nes bent palmse kur yra tos standartinės tai gerai pakrovus po kelių metų sproginės tikrai, o su furinėm nors bėdos gauti nebus. western'ą 10tonų ardomais bortais vertė irgi t40 kažkada kai reikėjo.
 3. O nebus elementariai overboost? Gauna apkrovis uzsipucia perdaug ir tam kartui nuima kurą kad nesusprogt? Turbina normaliai veikia?
 4. Weideman gerai jei vietoj viskas, lakstyt po 10km iki kokio lauko pakraut rulonų prabanga laiko atzvilgiu, o šiaip daiktas nepamainomas
 5. Pats, išregistravai ar nea? Ką planuojat daryt aplamai jei yra to šaukimo čia ? Nes intensyvumas dabar gaunas apie 50% gyvulininkui, tai labai svarstytina situacija manau.
 6. Jojo, o paskuj tokių pjaustytoju mėšlo kratytuvų biterius ir vel pjaustai, tik su bulgarke
 7. Ką darysit chebra ? Kažkiek gal ir atsisijos, nes verslo planą tai reikalauja vygdyt pilna apimtimi.
 8. Ten kur pasėlių beveik nesimayo irgi akėjai? Gal kas plačiau apie akėjimą papasakotų, akėčios pirmi metai kieme, tai nežinau ką su jom daryt
 9. Nu kaiminystėj dirba nevienas lenkas tai kaip ir perdaug nesiskundžia, kaina manau atsveria jiem visokius šūdniekius jei išlenda, patys ir imėm lenką nes tokiem kiekiam rimtesnis brandas atsipirkinės labai ilgai. tik vat su smulkintuvu berods jie nelabai dirba, kažkas nedadaryta, su rotorium tai viskas lyg ir ok.
 10. Bet vat čia įdomiai, visi šaukia silosas, silosas, bet kiek važiuodamas kur vis užmetu akį tai tų kaupų nėra taip jau daug, nors fermos nemažos matosi, o rulonų gyvas velnias.Realiai paėmus, dviese gi nesukrausi per reikiamą laiką kaupo, o jei dar laukai toliau. Kestoxs, o tai jum nėra bėdų su rulonų pažeidimu nuo laukinių pauksčių, kad sakai gali vežtis kad ir kelias dienas prisisukęs? Nes bent mūsų krašte tai net tos pačios dienos vakare kartais randi pradraskytų..
 11. Jei ištinę tai tikrai trugdo, o šiaip, kažkur 8metai pradirbta su t40 ir tikrai nė minutei nesigailiu kad imėm jį o ne mtz, gal su bielkiu ir būtų geriau huvę bet sorakėlis tikrai nepavedė o dirbo sočiai, apie 8ha arimo kultivavimo, sėjimo, ir nuo 30-50ha šienavimo, apart preso, nes tuo metu neturėjom. Bet per paskutinius porą metų pasijautė KOKYBIŠKŲ dalių trūkūmas kas lėmė kad tubūt stos atitarnauto poilsio.
 12. Nežinau, ten į tą pusę nemažai matosi bendrovių, bet vienoje tikrai kvadratinė dešrytė paguldyta matosi.
 13. Berods nuo pnv link Šiaulių vaziuojant agrowilio ar kokia bendrovė sukisusi i dešrą kvadratus yra, matesi muo pagr. Kelio pravaziuojant.
 14. O kaip nešelps, jei neina nusukt praktiškai nieko
 15. Jei turi arklį kuris pavilks presą, tai ir perki kad ir 5turėdamas, jei yra iš ko, nes susisuksi kada reiks ir kokį norėsi, o kad ir po 10metų, jei presas bus prižiūrėtas, jis nekažką bus ir nupiges. Mes dar prie lito samdydavom bendrovę kad susuktų, apvyniotų, suvežtų, ir sukrautų kur tik pasakysim, tai su pvm berods 55lt mokėdavom. Kiekis būdavo iki 150vnt. Patys nelabai verslaujamės iš presavimų, tik sau pagrinde, bet pas mus berods po 3.5-4€ už 1.20cm be smulkintuvo supresuotą rulį.