Jump to content

jezusLT

Nariai
 • Pranešimai

  617
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

jezusLT paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 25 2016

jezusLT paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie jezusLT

 • Rangas
  Patyręs dalyvis
 • Gimtadienis 1992.04.14

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male
 • Vietovė
  Lithuania
 • Pomėgiai
  Automobiliai

Miestas

 • miestas
  kupiškėnas
 1. Buhalterinės apskaitos pradžiamokslis

  Tai aš irgi noriu nedėt, nes yra tokių saskaitų kad ir 100% ūkio reikmėm, bet ten pvm per mėnesį euras tesigauna, tai kam man tada jas nešt jai, nebent sakau privaloma kai dabar visos tos saskaitos traukiamos į tą vmi ar kokią sistemą...
 2. Buhalterinės apskaitos pradžiamokslis

  Gal atsakysit kasnors, situacija tokia, yra telefono sąskaitos, jų ten pvm nedideli, bet saskaitas aš gaunu, ar reikia man būtinai jas buhalterei nešti? Klausiu todėl kad, per tokias vos ne niekinio dydžio saskaitas išauga mokėjimas už buhalteriją.
 3. John Deere traktoriai

  Tai dabar aš visai pasimečiau. Bet tada gaunas neoptimalus kuro sąnaudų atžvilgiu. Galbūt aš blogai mastau, bet mano nuomone ekonominis darbinis yra lengviem darbam(barstyklė nemanau kad daug reikalauja ag darbiniui, nesu naudojes tai nžn) dirbti kur daug galios nereikalauja darbinis. Sunkiem tai tada jungi neeko ir fsio, bent aš taip galvoju. Manttys, tai jei senesniem išvis dugne neeko darbinis padarytas tai tada aš vėl nebesuprantu kam jį daryt „viršuj“ jei pas šeškes tiek niutonai tiek arkliai zemiau juk nei 4cil tuos pačius galios diapazonus imant. Ar čia netik dzioniam prie tokių apsukų eina?
 4. John Deere traktoriai

  Čia tai normaliai eko, nes mano durna galva koks ekonominis darbinis jei motorą reik sukt iki "štukos septynių" tai kokie sūkiai būna neeko džioniam?
 5. John Deere traktoriai

  Ups, Nepamačiau kad pas žaliuosius randuos matyt kiekvienas gamintojas kitus sūkius duoda kaip ekonominius darbiniui.
 6. John Deere traktoriai

  540e ir 1000e sukt tereik 1.5 krpm.
 7. MASSEY FERGUSSON

  Tai jei planuoji iki mirties varyt su juo tai nieko labai blogo nematau kad jis tik po kelis šimtus per metus dirbs, ateities perspektyvoj visi rimtieji remontai stipriai į ateitį teoriškai turėtų nusikelti.
 8. MASSEY FERGUSSON

  Na matai, traktoriam kaip pvz realiai garantinis laikotarpis mažs duodamas ir prabiegas menkas duodamas tai tas nelabai galiot turi. Su mašinom kitaip. Francai jau senai deklaruija kad gamina automobilius kad tik garantinį laikotarpį normaliai atvažiuotų. Matyt nėra perdaug suinteresuoti pelnais iš atsarginių dalių. Traktoriui manau moto valandų skaičius jei neperkant iki gyvenimo galo jo o panaudojai, parduodi perki naują tai bemt kokie 7k valandų turėtų būti.
 9. MASSEY FERGUSSON

  Šiaip tam garantija ir duodama, kad visos kliurkos išlystų ir jas gamintojas sutvarkytų juk.
 10. Zetor Forterra 130 HSX vs MTZ 1221.6

  Tai pernykščio instrukcija paprastesnė toj vietoj, plius nepamiršt reiktų kad motorai berods 10 valandų sukami ant stendo gamykloje, tai baziniai defektai jei yra, išlenda dar ten, na turėtų išlyst, ir tuo pačiu ale apkatkė kazkokia pasidaro.
 11. Zetor Forterra 130 HSX vs MTZ 1221.6

  Šiaip į tokius klausimus atsako vartotojo instrukcija, jei joje nenurodyta tada gali dirbt kaip nori, bet jei bus parašyta kaad reikia nenaudot max įkinkyto, nesvarbu ką servizistai šneka, jei bus kas blogai, jie tau instrukciją ant stalo mes, o ne liežuvį.
 12. Zetor Forterra 130 HSX vs MTZ 1221.6

  Kiek pamenu ir zetorius manuale nenurodo taupyt pirmom valandom, servizas irgi nieko nesako, tik šaltų smaugt negalima, o apkatkė išvis nebetas dalykas, juk metalai apdirbami normaliom technologijom, kokybiški naudojami, tas pirmas šimtas tik dėl tepalų filtrų keitimų reikalingas, kad jei kokia drožlytė ar kas likusi išsivalytų per pirmas h. Pasigooglinus realiai visi gamintojai panašų max leistiną vartojimą rodo, bet nu 7litrai leidžiami per100 valandų, nei pro kur nėra realu kad gamintojai tiek deklaruotų.
 13. Zetor Forterra 130 HSX vs MTZ 1221.6

  Kaip paruošt ir pan, žinau, kad aiskiai parašyta bet kiek čia deklaruojamos ribis sudeginamo tepalo parašytos? 0.5 ko? Gramų? Per kiek valandų? Ten berods dar ir kw^-1 paminėtitai dar ir nuo kw skaičiaus prinklauso? Nu neperkandu aš šito. Dar prie tepalų deginimo patirtis rodo kad labai prisideda laiku nepaziureti ir nevalyti /nekeisti oro filtrai.
 14. Zetor Forterra 130 HSX vs MTZ 1221.6

  O kaip suprast tuo jų deklaruojamus skaičius? Imetu senesnes proximos ir metines forteros(kaip bebūtų keista, naujo skaičiukas mažesnis)
 15. Massey ferguson ar New holland

  Isizeist neturiu ko, taip kieme zetorius, bet kad jau taip su šūdais juos maišyt gal ir neverta, gal ir nelaiko kaip koks dzionis bet ir nebyra kaip Bielkis. Asmeniškai is pačio tai konkreti neapykanta tiem zetoriam jauciama matosi neturi, bet visus defektus žinai, o kai kazkas parase kad mf nieko doro neišstena irgi tai pats įsižeidei. Jei gali pasidalink kad ir pm savo mf parametrai komplektacija ir kaina, visai idomu kiek stoja kitas brandas su panašiais armliais ir kiek zetoras, dabartinėm kainom.
×