Jump to content

jezusLT

Nariai
 • Pranešimai

  593
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

jezusLT paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 25 2016

jezusLT paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie jezusLT

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1992.04.14

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male
 • Vietovė
  Lithuania
 • Pomėgiai
  Automobiliai

Miestas

 • miestas
  kupiškėnas
 1. šienapjoves

  Ple, dabar skaitau ir tik dabar suprantu, kad parašei neteisingai, 540/540e 1000/1000e juk traktoriaus opcijos, padargas nebus taip pagamintas. Ant "štukos" su šienapjove mano durna galva labai gros varillio sūkių svyravimai ir tas galbūt gali turėt kažkiek kokybės pjovime svyravimo, bet čia žiauriai minimaliai.
 2. ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Kad dėl per nesamoningai didelių valandų protą knisė tai žinau tikrai atvejį, ir teko žmogui rašyt pasiaiškinimą, bet atvejis buvo kai beveik 700mot,h prasuko per nepilnus metus su krautuvu, tai nma priimant kilo įtarimas kad pardavėjas su ųkininku susitarė ir pardavė nenaują krautuvą, bet pasiaiškinimo užteko. Bet kaip supratau čia kažkam už per mažas valandas baudos nurašė?
 3. ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Tai moto valandų perdaug būt negali, ar permažai? Kur normatyvai, kiek kokius darbus, plotus dirbant turi atsukt atitinkamą kiekį valandų?
 4. Parduodama melžiamų karvių banda

  Nu jo, kiek procentų pieno nueis prieauglio auginimui, kad jau taip sūriu darbininkus maitinsi? plius žinosi ką užsiauginai, kokia linija eina ir visą kitą, o prisipirkt gražaus šroto visada galima.
 5. Parduodama melžiamų karvių banda

  Aš čia neskaitau mėtymosi, pienas pigus, daugiau jo skiri prieaugliui ir didini prieauglį, pienas brangus, minimaliai išlaikymui pasiliekinėji.
 6. Parduodama melžiamų karvių banda

  Vat kad reiktu kaip ir atvirksčiai mastyt, kai maža kaina, pienas pigus, reik augint visą prieauglį, nes pieną atidavinėt dykai neverta, o kai kaina artėja prie normalios pasilikinėt tik pakaitai auginamas atžalas.
 7. Pulsatoriai

  Ardyt dar neteko, per metus laiko nesugedo dar nieks, melžimas tenkina.
 8. Valtra traktoriai

  Kodėl restauravimą vadini žaidimu? Jei normaliai atrestauruos tai ilgiau dar ir už naują laikys.
 9. ZETOR 125

  Bus pompa, man irgi panašiai buvo prieš mirštant jai. Niekas nėra domėjesis, ar įmanoma proximai susidėt bosch hitchtronic'ą vietoj paprastos rankenos galinei pakabai valdyti?
 10. Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Aš kaip suprantu, tas 129 buvo išvis su 80 balų teiktos, iš jų kaikurie atsiėmė ir teikė tų metų rudenį, kitamet modernizavime ir pan, tai liko nieko nedariusių 91 kuriem ir siūlo dabar tas preliminarias sumas, tik keistai labai išmėtė siūlymus žmonėm iš visos LT, jei tik dabar gavai tą pasiūlymą, tai čia dar ilga ir nuobodi pasaka bus.
 11. ZETOR 125

  Naujo tipo diskatorius berods turi viena lapke daugiau nei seni, ir laiko geriau.
 12. Deutz Fahr

  Kadangi temos pavadinimas kaip ir apie šios markės kombainus, tai gal yra turinčių, turėjusių, deutz fahr M1200, įdomūs reikalai su hidraulika, vairas lengvai sukasi prie betkokių variklio sūkių, bet nei variatorius, nei kederis, nei lenktuvai, bet pilno gazo net nereaguoja, toks jausmas kad apsauga kažkokia yra, ar čia taip ir turi būti?
 13. TIK EKOLOGISTAM !!

  O tai piktžolės nenustelbs žolės? As dėl to kažkaip dvejoju.
 14. TIK EKOLOGISTAM !!

  Kokie patarimai būtų, dirbama žemė, ekologijoje, jau +- 15 metų, tai žolių visas vadovėlis būtų, jei įsėjus pievą ir palaikius porą metų, pasijaus koks efektas piktžolių kiekyje, ar be pūdimavimo neverta net prasidėti?
 15. Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Na jei visą sumą duos tai galima įpaisyt, O todikliai kad didesni juk nieko tokio
×