Jump to content

Gunia

Nariai
 • Pranešimai

  3.059
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  6

Gunia paskutinį kartą gavo apdovanojimą Lapkričio 6

Gunia paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Gunia

 • Rangas
  profas
 • Gimtadienis 1977.01.22

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male
 • Vietovė
  Žiemgala.

Miestas

 • miestas
  Žiemgala
 1. Trašu barstytuvai

  Gal kas pirkot neseniai koki Lenkų gamybos barstytuva? Koki pasirinkot? Kaina? Bertu 20m, talpa 1 ir daugiau ir kad butu pakraciu barstymas.
 2. Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?

  Vasarinims kaip ir tiktu o po zieminiu reik set 2..bent teorija tokia...kaip ja tikrintojai pritaikis praktikoje parodis laikas..nebent yra koks sarašas tu posėliniu..?
 3. Baltoji garstyčia

  Pagal tresima ..seklos kaip runkeliai tureja būt..
 4. droninborg

  pili kol pripildai iki normų.. išsiplėtimo bakelio nesu mates..piliau žalią kol apsemia vamzdelius radiatoriuje..o dėl tepalo, kai išleidau ir matau maždaug kiek reikia..tada pili ir žiuri.
 5. MTZ variklio remontas

  Nuimk isiurbimo kolektoriu nuo pat galvutes..gerai matosi isiurbiimo visi voztuvai..suk su raktu varikli ir stebi kas daros.... man prastai kurėsi,tai didelis nesandarumas buvo voztuvu..pritriniau..kazkiek pagerejo..bet pilnai laimiai reiktu raiburuoti voztuvų lizdus..nes pritrinus mazas ruozas matosi ant voztuvu... Arba nauja galva.
 6. Trašu barstytuvai

  Aisku lenku trestuves atsilieka pagal kokybe ir panašiai..bet vel, nematau logikos kad dirbant 400h reik ipirkti tik lenka..maziem ukiam visai gera iseitis tos pigesnes trestuves.. Jau didelis tikrai gali kazka rimciau imti.
 7. Trašu barstytuvai

  O ne geriau koki lenka paimti..aisku kompo jau nebus uz tokia kaina..bet naujas yr naujas.
 8. Horsch sėjamosios

  Pakruojo agrochemija kuhn pribaige turbut per 2 metus.. po pirmu metu sejimo keite prispaudimo ratuku ar guolius ar yvores..tiksliai nezinau..pask rodos visai jos atsikrate.. sake visiškas nesusipratimas..dabar turi pora horshu..
 9. Kas tvarko kuro siurblius?

  Meistrema Pasvalys..su meistru gali pasibėdavot del ko atveziai siurbli..dar Agrodileris ten pat Pasvaly
 10. Lėkštiniai skutikai.

  Tas pats ir su guminiu..
 11. droninborg

  Pirminio nera..daliu irgi nera...kaimynas turi vargsta..aisku gal damustas buvo..kabina sone,nepatogu.
 12. MTZ variklio remontas

  Kurias kai dabar tokie orai labai sunkiai..ziuresiu ka meistras padakis..grupe tikrai nurejo susidrozti..trauka kaip trauka ..galet but aštresnis dabar duma meta juoda o lipt nenori.
 13. MTZ variklio remontas

  Ieškau sliekų..žodžiu grupė keista prieš pusantrų metų, tuo pačiu tvarkyta galva pas kiek žinau gerus meistrus (Kairiai Šiaulių raj)..nušlifavo, vožtuvus pritrynė...bet ir viska sudėjus kuriasi atvėsus orams prastai..verčiau kaltę siurbliui ir forsunkėm..dabar siurblį išvežiau pas meistrą-dizelistą lauksiu ką pasakys. sakau pamatuosiu kompresiją o ten vos 20 bar isuka..aišku motoras šaltas..nieko nesuprantu kur kompresija? per alsuokli kompresija neina..su nauja grupe pradirbta gal 200mot/h.. Aš mastau kad bėda galvoje (ne mano jaučiu ).. lyg buna šnypštimas i paėmimo kolektoriu..bet vėl..galvutė tai perrinkta.. kas dar ten jai gali būti? koks vidinis trukimas?
 14. Zirniai

  As labiau mastau ka kitam derliui...nes gabar kogero galioja seni kompaniju kontraktai tai gali moket daugiau.
 15. Zirniai

  sakys nevertėm..palikit pievas,pūdymus..aišku visai tai gerai..bet kai reik mokesčius,nuoma mokėti noris paimti iš ha kažkoki pelną..
×