Jump to content

Metraštininkas

Nariai
 • Pranešimai

  179
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

Metraštininkas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 17 2016

Metraštininkas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Metraštininkas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Joniškis
 1. Sandelys technikai, grudams

  Architektai su kainom neadekvatūs.
 2. frontaliniai krautuvai

  Be pvm. Radau foto. Dėl rėmo tvirtumo net nebuvo kilusi abejonė. https://photos.app.goo.gl/wU1QFl0PXqMUibSl2
 3. frontaliniai krautuvai

  Galėtum tiksliau nupasakoti kuri vieta domina (kalbant apie liejimą)? Galėčiau nufotkinti. Rėmas ant traktoriaus suvirintas iš pjaustytų metalo lakštų. Visos skylės atitiko tiksliai. Tiksliai nepamenu, bet mokėjau apie 2400e + kaušas dovanų akcija vyko. Pirkau iš Grąžulo. Iki to dar su kitais kalbėjau dėl intertecho, bet nustebino pardavėjų užsispyrimas neparduoti. Ką pažada - to nedaro. Dėl tvirtumo - man neatrodo silpnas. Dirbu kaip ir su likusia savo technika - saugodamas, tad dėl fuflo faktoriaus nepakomentuosiu.
 4. frontaliniai krautuvai

  Irgi rinkausi iš šių lenkiškų krautuvų. Pasirinkau metal fach ir manau nesuklydau. Pirk iš ten, kas siūlo geriausią kainą. Metal technik pilnai nesuverčia kaušo o ir pats kažkaip kirviu suvirintas iš lakštų.
 5. Pliurpalas

  O geras, paskaitęs vieną puslapį pasijutau patekęs į alternatyvią realybę.
 6. ZETOR 125

  Kokie pozymiai įvyko mirus pompai? Kokia darbo eiga norint ją pakeisti? Ką radai išardęs? Subiro sparnuotė? Man ariant pradėjo pūsti antifrizą pro bakelį. Veliau pavažiavus panašu, kad nebevyksta cirkuliacija - radiatorius šaltas, o antifrizą pučia lauk. Kokia nuorinimo tvarka?
 7. jenisiei-1200

  Pats turiu su vienu būgnu ir nejaučiu jokio poreikio antram. Su dviem bus daugiau išlaidų, remonto ir vargo. Turbūt ir dalys gali nuo nivos gali netikti. Pas mane važiuoklė diržinė. Aišku, šioje vietoje hidrostatinės norėčiau labiau.
 8. jenisiei-1200

  Tik jenisej. Geriau su vienu būgnu.
 9. Zirniai

  Glifosatas išplito 1980taisiais? Kiek dar įvairiausių išradimų pasaulyje tais laikais buvo įvesta? Bijau čia bus kaip su gmo. Visi bijo bijo, bet taip ir nemačiau noramalaus tyrimo, kaip tos pelės trečioje kartoje nustojo daugintis.. Toliau jau glifotreilai - į aviacinius degalius pila po kanistriuka rundapo.
 10. Zirniai

  Iš principo.. Glifosato instrukcijoje nurodomas galimas žirnių purškimas 20d iki pjūties. Oficialiai įrpodyta, kad glifosatai nesukelia vėžio, greitai skyla. Laikantis šių sąlygų - kame problemos?
 11. Zirniai

  Laikas?
 12. Zirniai

  Bet purškei ir prieš sudygimą? Kaip normas paskirstei? Kokio ūgio buvo, kai purškei sudygusius?
 13. Tankinimo Volai

  Tuos ukrainietiškus ryškiai gamino tie, kur profkėj sėdėjo galiniam suole.. Kaip taip įmanoma šiais laikais? Ėmiau lenkiškus, turbūt tiek pat tekainavo.
 14. Zirniai

  Dabar toks vaizdas. Baisuma. Zirniu aukstis apie 40cm. Dar galima kuo nors naikinti zoles? Kuo? Tas pats butoxone tiktu? (Raso iki zirniai turi 6 lapelius. Pas mane daugiau)
 15. Zirniai

  Kaip laukas padaromas švariu prieš sėją? Pasižymėsiu šį receptą, panašu ir kitais metais paieškomis tobulibės užsiiminėsiu *nors, velnias, rašo lipusis kibikas pusiau atsparus prieš butoxone.
×