Jump to content

Zilvis55

Nariai
 • Pranešimai

  867
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  10

Zilvis55 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 5

Zilvis55 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Zilvis55

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male
 • Pomėgiai
  Kaip ir visu

Miestas

 • miestas
  Prienai
 1. zetor

  O tu pasiskaityk prieš tai buvusius postus ir suprasi kad tai buvo ironija.
 2. Kaip neapsigauti perkant padangas ?

  pagalvojau. Atsakau: Bent jau ne ant tiek kad tai turetu reikšmingos įtakos apskritimo ilgiui. Netiki? Išbandyk. O ir kiek jau tą slėgį mažintumėt kad pasidaytų vienodas aukštis? iki 0.7 Bar? O kaip tada su svoriu ant galo važiuosit?
 3. Kaip neapsigauti perkant padangas ?

  O nepagalvojai profesoriau, kad slegio sumažinimas apskritiminio ilgio nesumažins (nuvažiuoto atstumo vienu apsisukimu)??? Jei nori tilpt pro žemesnes duris tai tada taip, slėgį mažini
 4. Kaip neapsigauti perkant padangas ?

  Kas jau ten gero jei galas vaziuos greičiau nei priekis??? Vientilčiui tai būtų gerai, bet čia dvitiltis.
 5. Claas kombainai (informacija)

  Progresas. Technika sensta. Megos pagamintos pries 25 metus. Per tuos metus jos prisuko valandų daugiau ar mažiau. Aš irgi rinkčiausi geriau tarkim naują jd7810 nei naują jd 6215r. Bet. Iš kur ištraukt tą jd 7810 ar megą su mažom valandom.
 6. Kaip neapsigauti perkant padangas ?

  Tai aišku kad tiltui bus ne i sveikatą. Gali pasieskot platesniu padangu kurios pagal aukštį atitiktų 15.5 ir nereiks sukt galvos.
 7. vaderstad sejamosios

  Mes keliu tempiam ir 42 km/val
 8. vaderstad sejamosios

  Ir galios poreikis turbut su trašom išauga 1m/10ag. Su 4metrais ir 180 sisu varikliu anksčiau sedavom be trasų - kaip ir normaliai. Šone bendrovė su tokiais pat kumeliais bet su trašom - porą dienų pažaidė ir kinkė galingesnį.
 9. vaderstad sejamosios

  Kolegos fendt čipuotas buvo? Dar kalbant apie arklius svarbu kuriuo laikotarpiu jie buvo pagimdyti.
 10. GEDIMAI

  radai beda?
 11. PLŪGAI

  Imciau kverneland. Tą ką permokėsi atsiimsi ateityje parduodamas. Jei tarpai tarp korpusų standartiniai - kamporėžiai, jei ilgesni - priešplūgiai. Čia mano nuomonė.
 12. Kiemo betonavimas

  11 eur tai aišku labai daug. Man užteko 5. Bet pats tai abejoju ar kokybiškai pasidarysi. Nebent turi patirties šiuo klausimu, nuomuosi techniką. Kalbu apie pramonines grindis.
 13. Kiemo betonavimas

  Apsimelavau su kaina. Susiradau savo seną postą kur aiškiau viskas : 17 cm pramonines grindys (apie 600kvadratu): Betonas - 8.83Eur/kv Kitos medziagos (plevele, chemija, metalo kazkoks profilis ties vartais, silikonas supjaustytoms skylems uztept ir kt.) - 4.68Eur/kv darbas - 5 eur. Viso 18.51Eur.
 14. Kiemo betonavimas

  Pagrindas buvo maždaug paruoštas (+-5cm paklaida) tai dar pasilygino jį. Kaina kvadrato įskaitant medžiagas ir darbą. Betono mišinys c25/30-xc3-CI0,20-D16-S3.
×