Juodas

Nariai
 • Pranešimai

  1.100
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  4

Juodas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 20 2016

Juodas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Juodas

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1995.12.13

Profile Information

 • Gender
  Male

Contact Methods

 • Skype
  juozas727

Converted

 • miestas
  Tauragės raj.

Paskutiniai lankytojai

616 profilio peržiūros
 1. 25 pjovimas 20grebimas
 2. Jei atimintis neapgauna, tai rudenį pardavinėjo prienų rajone 100ha, čia temoje buvo diskutuota, kad niekas nepirko po 4,5k lyg ir..
 3. Kombaino jau nebepirksi?
 4. skaityk taisykles, parasyta yra.
 5. Ant dienu ir pas mane prades plauketi avizos, reikes pjauti ryt ar poryt. Sukant i rulonus nemanau, kad protinga auginti iki vaskines brandos, turi daug mases kuria nelabai karves eda ir naudos nekazka. Va butu savaeigis smulkintuvas kuris gerai susmulkintu ir sutraiskytu grudus, tada jo, pjauni pienines brandos ir turi nebloga pasara.
 6. Ukininko ukis ir valda turi buti iregistruota
 7. Skelbiu.lt buvo skelbimas kad claas sienapjove turi dalimis, jei tebera ten skelbimas turetum rasti
 8. Sunku nupjauti uzrudijusius ir naujus sudeti?
 9. As prie galinio lango "balkio"prisukes esu. cia mtz 80. Bet mano ima per gala,
 10. Sveiki, prie tos pacios temos, kokio maziausio dydzio puspriekabe gali būti su nuiimamais bortais? Keliais gamintojais domejausi tai puspriekabes nuo 14t krovos prasideda, priekabom lyg visom nusiima. Be to kokia talpos priekaba,pusbriekabe rinktis prie 110ag traktoriaus. Ūki naudociau pagrinde rulonu, meslo vezimui, aišku tektu kartais trasas, silosa pavezti, viena kita grudu priekaba ar zvyro nuvezti.
 11. Sveiki, va klausimas iškilo dėl vieno punkto: pareiškėjas paramos paraiškos teikimo metu turi daugiau ha nuosavybės teise valdomų ŽŪN, įtrauktų į valdą, kurias įsipareigoja išlaikyti iki verslo plano kontrolės laikotarpio pabaigos. Už vieną ha nuosavybės teise valdomų ŽŪN suteikiama po du balus, tačiau didžiausias balų kiekis negali viršyti 10 balų (atrankos balai skiriami už pareiškėjo nuosavybės teise valdomas ŽŪN); Tai norint gauti tuos 10balų, reikia turėti 5ha nuosavos žemės, ta prasme ji turi būti nupirkta ar dovanota? Ar gali buti padaryta pagal panaudos sutarti ar nuomos sutarti kuri iteisinta i registrų centrą.
 12. Pas mus pastovei pardavinedavo viena kita sklypa, nors ir dabar nėra kažkokio pradavimų bumo, išlenda nedideli sklypai vis. pamenu tevai po 700lt 3ha nupirke buvo ir jau sakė daug pinigų kainavo ta žemė
 13. Kad ta pati žemė 5-7metai atgal salyginai nieko nekainavo. Kaina sukosi apie 4-6tūkst litų. Palyginus produkcijos supirkimo kainas su dabar, tai ta žemė vos ne už dyka buvo. Kas mastė tuo laiku ir ūkius padidio solidžei, o kas galvojo, kad žemė pigs arba nematę joje perspektyvos dabar belieka tik dejuoti.
 14. Kiek teko susidurti tai apvalus ilgiau laiko už ta paiilga.
 15. nma puslapi