Jump to content

miškinis

Nariai
 • Pranešimai

  353
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie miškinis

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Ukmergės
 1. Mėsinė galvininkystė

  Esme yra link ko linksta tamstos "sirdis", jei yra potraukis - isisvaziuosi...
 2. verselis ir pieno miltai

 3. Mėsinė galvininkystė

  Sveiki. Kaip sukates iš situacijų kai tik gimęs veršelis negauna krekenu? Karves mėsinės pamelzti be šansų, pasitaiko ar veršis silpnesnis, ar karve neprisileidžia. Ką girdote vietoj krekenu, gal yra koks adekvatus pakaitalas, nes patirtis šiuo atveju liudna.
 4. verselis ir pieno miltai

  Sveiki. Kaip sukates iš situacijų kai tik gimęs veršelis negauna krekenu? Karves mėsinės pamelzti be šansų, pasitaiko ar veršis silpnesnis, ar karve neprisileidžia. Ką girdote vietoj krekenu, gal yra koks adekvatus pakaitalas, nes patirtis šiuo atveju liudna.
 5. Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Ar uzmirsote kokia partija turi dauguma seime - valstieciai, o daugumai valstietis tapatu ukininkui, o dar pani Karbauskas ir "ukininkelis"...tai ir varo.
 6. Galvijų ir skerdenų kainos

  Gali ir metalines pats lipdyti...pradziai ir taupumo sumetimais dariau medines, kai varant jaucius pradejo luzinet ir jauciokai pasipyle laukan ir svoris (jei nori sipresniu) nemielas tampyti. Spjoviau ir susivirinau metalines ( palanksto ir metalines) nieko ten nera jei virint moki. Galima ir pirkti.
 7. Sveiki. Bekraunant frontaliniu kelmus mtz apsipyle melynais dūmais pradėjo klekseti dingo spaudimas 0. Uzgesinau. Besiruošiant traukti traktorīuka namo, pameginau užkurti. Uzsikure, spaudimas atsirado, kleksejimo nebėra, mėlyni dūmai taipogi dingo. Bet spaudžiant gaza spaudimas šokinėja. Ant mažų sukių 3, gerokai spustelėjus lipa virs keturiu. Spaudimo rodykle šokinėja kaip apsukų, mažiausias spustelejimas gazo - ji kyla. Prieš spaudimas buvo 3.5, jokiu sokinejimu. Gal turit kas minčių kas čia vyksta, kur krapstyti?
 8. Mėsinė galvininkystė

  Jei ziema imesi i mėsinių banda naujoka- pienini jauti, tai ji suvarys ubagan nepadės nei veilokai. O jei bandoj bus susigyvenes su chebra, tai susalt tikrai nesusals.
 9. Galvijų ir skerdenų kainos

  Buvo duotas tel nr pasiknisk.
 10. Šarole veislės galvijai

  Kuria kryptimi?
 11. šernai nukūlė avižas

  Pirk muškieta ir tratink, ka cia beprigalvosi
 12. TIK EKOLOGISTAM !!

  O cia reiktų tuos valdininkelius paspausti,nes tikrai yra už ka, o ka kalba LEŪA juos tenkina toks cirkas metai is metu?
 13. ekologinis ukis

  Is zum uzklausimo 1. Ar galite nurodyti, kokios bus išmokos už ekologinį ūkininkavimą (augalininkystė ir gyvulininkystė) Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programoje? Kokio dydžio bus tiesioginės išmokos? Siūloma priemonės ,,Ekologinis ūkininkavimas" kompensacinė išmoka turėtų būti mokama kasmet per įsipareigojimų laikotarpį ir skiriama už: ‒ javus – 218 EUR už ha; ‒ javus, daugiametes žoles sėklai – 273 EUR už ha; ‒ daugiamečių žolių įsėlį ‒ 59 EUR už ha; ‒ daugiametes žoles – 176 EUR už ha; ‒ daržoves, bulves – 525 EUR už ha; ‒ vaistažoles, aromatinius ir prieskoninius augalus – 487 EUR už ha; ‒ uogynus ir sodus – 518 EUR. Už 2014 m. deklaruotus žemės ūkio naudmenų ir pasėlių plotus pagrindinė išmoka yra apie 390 Lt už ha, išmoka už pirmuosius 30 ha - apie 100 Lt už ha.
 14. ekologinis ukis

  http://www.lrs.lt/pls/proj/dokpaieska.showdoc_l?p_id=1138921&p_org=13&p_fix=y
 15. Išmokos 2014-2020

  Mano atveju manau jiems problema tame, kad tie krūmai(ir jų buvo nemažai) buvo išsimėtę pievų viduje atskirais gabaliukais ir kai matavo pievas gavosi pievų plotas daugiau, nei deklaruota, o plius žemėlapis pas juos rodo krūmus, plius ten visokie blokai...va jie ir suka galvas turbut kas cia po kam...
×