Jump to content

tadasg

Nariai
 • Pranešimai

  3.392
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  14

tadasg paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 4

tadasg paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie tadasg

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1986.04.26

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  Ūkininkavimas

Miestas

 • miestas
  Raseinių r.
 1. Trašu barstytuvai

  Rauch, Kuhn likus prie kardano kaina ženkliai pamažėjo iki 16k eur. O kvernelandas įdomus daiktas, ale rinkoje vientelis vos ne ideliai suberiantis pakraščius ir trikampius per visą bėrimo plotą. Nes kiti gamintojai mažindami bėrimo plotį, mažina ir trąšų normą. O Kvernelandas tipo išlaiko tą patį kiekį trąšų. Bet kvernelando kaina skaudoka 20k su gps.
 2. Miežių auginimas

  Turiu sutartį 100t už 167 eur/t, pristatymas gruodį.
 3. Miežių auginimas

  Nereikia sėklos pirkimo sutarties. Gali auginti kad su ūkine sėkla. Svarbu paskui atitikti salyklinių miežių supirkimo reikalavimus.
 4. Miežių auginimas

  Bale, pas manęs 90-92. ir nežinau kur problema. Paėmiau nepermirkusius, džiovinom irgi 50 laipsnių. Dar mažinti karštį kitiems metams?
 5. Trašu barstytuvai

  hm.. ryt bandysiu aiškintis dėl to hydro sukimo. Kiek jis naudos duoda ir kiek pigiau išeina liekant prie kardano. Aš kabinsiu ant Fendt, tai apsukos visur ir visada būna vienodos. Kaina man irgi nesveika, bet matyt pigiau kažko negausiu. Bet kai pagalvoji, kad barstai javų tonos pagrindo savikainą, tai kaina gal ir adekvati.
 6. Miežių auginimas

  Aš augina Propino, šiemet sėsiu Irina, ši veislė perspektyvesnė. Auginau 3 metus Grace, nepatiko vien dėl kūlių. Jau pirktinę sėklą iš Dotnuvos pirmais metais pasėjus buvo kūlių, paskui kuo tik nebeicavau, ir purškiau fungicidą, vis tiek kūlių būdavo. Ir perpykęs atsisakiau. Kaip Zvanai, Viliau, su salyklo daigumu Propino šiemet viking malte? viskas ok? yra 95 proc?
 7. Trašu barstytuvai

  Man siūlo Amazone ZS-TS 3200 Super Profis hydro, Rauch Axis-H 30.2 EMC+H. Kvernelandas tik ryt, Kuchn poryt bus aiškumas. Man tik kyla klausimas dėl hydro sukimo. Ar jo reikia? Kaip aiškina, hydro sukimas padeda tolygiai suberti trikampius, nes be jo, barstyklė mažins berimą trikampyje sekcijomis kaip purkštuvas kad užsidaro. Ir žinoma, galulaukės lygiau bersis, nereikia to kraštų mechnizmo (grotelių).
 8. Sandelys technikai, grudams

  o patys statėte tą tentinį angarą ar pati firma statė? Jei firma, tai už tuos pačius pinigus ką skelbiasi ar papildomai reikėjo susimokėti?
 9. Trašų kainos

  Bet scandagrai reikia stebėkite gaunamas sąskaitas, nes kaina kartais skiriasi nuo sutartos..
 10. Trašu barstytuvai

  Aš ir darau barstyklės, greičiausiai naujos, su hydro sukimu ir gps, tai galva sukasi nuo pasiūlymų. Tiek Rauch, tiek Amazone sukasi apie 21 evribadį. Ryt aiškinsimės dėl Kuhn ir Kvernelando kainų. OMG, ką pasirinkt?..
 11. Baltoji garstyčia

  Aš taip pat nupirkčiau pustonį garstyčių, Kauno, Jurbarko, Tauragės, Kelmės, Radviliškio, Kėdainių rajonuose. Ir šiaip, atstumas daug problemų nesudarytu.
 12. Sandelys technikai, grudams

  ačiū už info, Biesas. Pagrindą pasidarytume iš kart. Kainos nėra jų didelės, todėl ir domina. Šiaudų pašiūrei nesinori kišti daug pinigų.
 13. Miežių auginimas

  Iš Raseinių r., netoli Šiluvos.
 14. Sandelys technikai, grudams

  gal kas tentinį tą angariuką išbandę esat? yra minčių pasistatyti ir šiaudus laikyti jame, nes dabar per žiemą sulyja, sumirksta ir apipūva.
 15. John Deere traktoriai

  taip, jei tiek neišdirbsi, vis tiek susimokėsi už 200 mth
×