Jump to content

Gita

Nariai
 • Pranešimai

  339
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Gita

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Ignalina

Paskutiniai lankytojai

698 profilio peržiūros
 1. Gita

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Atsiprašau, mano laikais 2015 m. buvo sakinys : paraiškos padavimo dienai. Norėjai galėjai ir 01.01 ar 07.01 duomenis naudot, bet jei jautei, kad trūksta biškį, tai buvo galima prašyti pažymos tai dienai.
 2. Gita

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  O ar nėra taisyklėse tokio sakinio, kaip ved paraiškos padavimo dienai...
 3. Sveiki, mane vis domino bendradarbiavimas, bet visų niuansų neperpratau ir norinčių nelabai radau prisijungti.Kokio dydžio ūkiai tinka tai paramai, ar tik visi išskirtinai iki 2 edv?

  1. Gita

   Gita

   Niuansų ir aš nelabai žinau, bet kiek supratau, tai ved svarbiausia iki 15000.

   Čia turbūt su konsultantu reik konsultuotis, nes nežinia, kaip geriau daryti pirkimus, kitaip tariant, kas apsimoka, o kas ne..

  2. Vidas E

   Vidas E

   bet nuo 8000 ved jau dalyvaujama modernizavime, kaip ne smulkus ūkis. Tai nauja paramos šaka, tai konsultantai nelabai ką nusimano

 4. Gita

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Gal kas labiau išprusęs ir iš patirties galėtų papasakoti apie „smulkių ūkių BENDRADARBIAVIMĄ”. Teigiamų momentų galit nerašyti, labiau noriu išgirsti „atkalbėjimą”. Nors, kai skaičiau atsiliepimus apie bendrai smulkiems ūkiams, tai negalėjau patikėti, tais, kurie sakė, kad geriau daryti be paramos...įlipau, sušlapau-jausmas slogus. Nors pažįstu tris „smulkius” JAUNUS, tai tie labai patenkinti, per metus susisuka ir vėl lenda. Ieškau, gal kas mano krašte(ignalinos) nori rimtai aptarti šį pracesą(bendradarbiavimą).
 5. Gita

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Manau kolega, kad netekęs paramos, jūs kada nors pasakysite - AČIŪ. Pats dievas saugo jus, tai ženklas...
 6. Gita

  Viskas apie ėringas avis ir ėriavimasi

  Taip gavosi, kad po keletos metų pertraukos apturėjau ėriukų džiaugsmą, bet.. Avytė apsiėriavo apie 5 val., laižė, kaip supratau viskas ok, išsivalė...Atėjau apie 11 val. pažiūrėt, kaip einasi, viskas ok, mergaitė laksto, žinda...vėliau atėjau apie 13 val., žiūriu guli dar vienas, šlapias, avytė neina prie jo. Parsinešėm namo, sausinom, šildėm, daviau švirkštuku krekenų, silpnas...19 val. aTa... Pirmą kart susiduriu su tokiu ilgu atsivedimu (dar auginu seniai ožkas), kas įtakojo mirtį?
 7. Gita

  Išmokos 2014-2020

  Man 2016 -220€, 2017- 240€ be gyvulių apskaičiavimo, „mažas”, „nejaunas”'
 8. Gita

  Kinetiški traktoriai.

  Tai vadinasi teisinė garantija, ir nors gamintojas jums suteikia 12 mėn., bet bėdai atsitikus, jūs pilnai laimėsit ir per 24 mėn., ta garantija galioja visoje es. Pati esu skambinusi į vartotojų teises, nes t urėjau problemą su litechnija, tai buvo paaiškinta, kad aš galiu kreiptis su pretenzija į bendrovę, nors garantija buvo tik 18 mėn., o šiai nesutikus, su visais reikiamais dokumentais į vartotojų t e ises. Pagooglinkit „teisinė garantija es” ir gausit visą platesnę info.
 9. Gita

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Gal kas turi žinių „iš pirmų lūpų”, kas konkrečiau buvo aptariama ir nuspręsta...
 10. Gita

  Karviu ukio pradziamokslis

  Taip jau atsitiko, kad pažįstamo šeimą ištiko nelaimė. Jis paprašė 3 mėn. prižiūrėti jo karvę pas mane (turiu savo 3). Sakė atsiskaitysim... Atmetus visus ŽMOGIŠKUMO faktorius, kiek JŪS imtumėt už priežiūrą, man šiaip įdomu...
 11. Gita

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Pasakoju pagal savo planą ir skaičius, kur aiškiai matau, kad tam, kad pasiekti standartinę produkcijos vertę virš 50% už kuriuos gavau 25 balus mano pelningumas kasmet palaikomas virš 50%.(tikslių skaičių nerašau). Šiemet baigsiu projektą, tai per 3 metus edv pakėliau virš 100%, t.y. dvigubai, o tuo tarpu ved jeli jeli pakilo virš 50%.
 12. Gita

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Svarbiausi išlaikytini rodikliai yra edv 20%, bei pelningumas pvz 49-51%(jis įtakojo balų gavimą,), ko pasekoje didėja ved. O pardavimo pajamos bei visokie derlingumai yra tik veiksniai tiems rodikliams pasiekti. Aklai vykdyti plano nereikia, juk modeliuoji, jei matai, kad pasaulis atsisako pirkti tavo turimus 20ha žirnių, tu gali juos užsodinti braškėmis, nors apie tai plane nerašei. Svarbu rodikliai pasiekti.
 13. Gita

  Kinetiški traktoriai.

  Gamintojas kinija duoda 18, bet pagal es visoms prekėms 24 mėn. garantija. Tas pats ir technoloj...:-) tikrai nereik jokio aptarnavimo.... Tik nesusidėkit su litechnija, nes kaip kažkas kažkada sakė- tu jiems klientas, kol neišvažiavai pro vartus...
 14. Gita

  Deklaravimas

  Nuoroda galima
 15. Gita

  Žemės kaina

  Dar noriu paklaust, koks skirtumas yra žemės nuomos forminimas per RC ir notarą. Aš dariau per rc, o mano kaimynas per notarą. Koks skirtumas.
×