Jump to content

ferma121

Nariai
 • Pranešimai

  34
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie ferma121

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  klaipėda

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ferma121

  Melžiamų karvių šėrimas

  Taip tikrai. Rugpjūčio mėn 19veršiuojasi, rugsėjo ir spalio15-16 ir taip toliau. Tik 36 yra šviežiapienės(iki 100 dienų),bet šitoj grupėj pieno kritimas labai nežymus. Reikės pasitikrinti 2017 metų liepos tyrimus ir palyginti.
 2. ferma121

  Melžiamų karvių šėrimas

  turiu problemą, karvės mažina pieną labai pakilo riebalai ir baltymai,o laktozė krenta. Šiuo metu 4,6rieb 3,8-3,9baltymai. Baltymų ir riebalų santykis 1,21-1,22 kaip ir norma, bet laktozė 4,22, urėja 10 irgi maža .Karvės gauna 4,5 kg miltų (miežiai, kviečiai, kvietrugiai,truputis žirnių)750gramų rapso išspaudų ir 750 g sojos rupiniu(didesnio baltymo), na ir siu metų šienainio(šunažolė ir kiti varpiniai)dabar antra diena padvigubinau melasa 400g per dieną. Viska dedame i pašarų dalintuvą. IKI birželio vidurio turėjome grūdainio tai problemos nebuvo visus metus. Nuojauta sako, kad reikėtų gerų šiaudų imaišyti, bet šiuo metu dar neturime. Ką patartumėte
 3. ferma121

  Pieno kainos

  O dėl pieno kainų tai buvo sutartis 3mėn , o dabar tik pratesėm dar 3. Mažinimui nepasidavėm kadangi mes jau tariamės ne po vieną. Sėdam prie derybų keli ūkininkai, taip lengviau susitarti
 4. ferma121

  Pieno kainos

  pieno ūkio savininkai dabar turi kitų problemų negu kainos. Pašarų mažoka, tikėkimės kukurūzai išgelbės. Bet kaip mums atsikratyti RVF(pieno gamybos rizikos fondo )kūrimo, kuriam privalomai nežiūrint kokią pieno kainą gauni mokėsi 3eur nui parduoto pieno Ir dar šio fondo kūrimui 70 proc bus paimta iš KPP lėšų, o tai reiškia , kad tiesioginės išmokos dar mažės. Pasitraukus iš pieno gamybos pinigai negražinami. O paramą iš šio fondo gausi tik 20 proc sumažėjus pajamoms už praėjusius 3 metus .Fondo tarybai turėsi pateikti paraišką ir buhalterinius dokumentus .taip kad pinigėlius jeigu kada ir gaus tai tik stambieji ir bendrovės.
 5. ferma121

  Pieno kainos

  kai gausit iš žemaitijos pieno tai ir skaitykit
 6. ferma121

  Pieno kainos

  šita sutartis tokia gudri, kad net gražu skaityti, kietai padirbėjo žemaitijos pieno teisininkai. Svarbiausia apie kainą kuri bus mokama už pieną jokios kalbos .Galima bus mokėti ir 5centus,bet jei sutartis pasirašyta viskas valio.
 7. ferma121

  Pieno kainos

  KIek jau žinau dauguma ūkininkų jau pasirašė net neskaitę. Kiek kalbėjome su teisininku kol pinigai negauti pasirašytą susitarimą galima atšaukti, parašius susitarimo atsisakymą(prašymo forma).
 8. ferma121

  Pieno kainos

  Ale matai kas turi pinigų už pieną daug mokėti -žemaitijos pienas. Siūlo pasirašyti susitarimą dėl metinio priedo išmokėjimo, Bet pinigėliai ne šiaip sau mokami. o kooperuojant turtą ir darbą gerinant pieno kokybę. Priedas vienkartinis. Kilpa sau ant kaklo , kas pasirašė tokią sutartį. 1 Kaip ir parašyta sutartyje tai vienašalė sutartis 2.Neaišku kada bus mokamas tas priedas. 3.Niekas nežino . kokia kaina bus mokama visus metus ir kitus metus. 4.Kaip Pirkėjas galėjo įvertinti einamųjų metų rezultatus , jei jie dar nepasibaigė. 2,2 punktas 5 Kas gali ūkininką priversti nenutraukti pieno gamybos , kas gali nurodinėti kur ūkininkas turi išleisti pinigus, jei ūkis priklauso ūkininkui, o ne perdirbėjui.Gerai įsiskaityti 2,5 ir 2,6 punktus. 6.Strategijos pasekmės jau matosi , kad Pirkėjai pasiruošę nacionalizuoti ūkininkų ūkius, nes jie ir dabar laiko kaip savais. 7 Ir paskaityti patį sutarties galą.Pasirašei ir ale liuja.
 9. ferma121

  Pieno kainos

  čia jau žvaigždžių stiliukas prieš šventes sugadinti nuotaiką
 10. ferma121

  Pieno kainos

  kaip visada
 11. ferma121

  Pieno kainos

  pagal dabartinę situaciją pieno rinkoje (gamintojai supirkėjai perdirbėjai ir kt.)ar tik ponas Markauskas su savo draugeliais (pienas lt vadais) atrodo į istoriją pateks kaip sunaikinę dar vieną Žemės ūkio šaką Lietuvoje. Gerai kad parduodate ne lietuvoje, nors kaimyną stiprų turėsime. O lenkai pieną perka ne tik iš mažų koop, bet jau ir žvaigždės kiekvieną dieną didžiausias 2 furas pieno parduoda (tiek pats mačiau),o latviukai jau irgi mezga ryšius su lenkais( matyt lietuvių perdirbėjams ir čia teks pasitraukti).
 12. ferma121

  Pieno kainos

  atrodo ir perdirbėjai suprato kokia įtaką daro lenkai lietuvos pieno ūkiui. Mūsų krašte 2 punktaI ALE mažiukų ir 5 dideli ūkiai (gyvename maždaug penkių kilometrų spindulių) pieną atidavė kooperatyvui kuris pieną išveža į lenkus apie 15 tonų kas antrą dieną .Ir susidomėjimas neblėsta. Ir kiek žinau lenkai patys atvažiuoja pasiimti nebereikia vežti prie vartų.
 13. ferma121

  Pieno kainos

  Prieš daug metų buvo tokia įmonė Rovisa , kuri pirko galvijus kiaules( pati esu pardav usi)sakė neauginkit savo tu galviju,atsivešim mėsos gamybai iš užsienio ir pigiau ,kiek žinau nebeliko tokios ROVISOS su atvežtine mėsa .Aišku jų vietoje atsirado kiti apsukresni tuščios vietos nebūna .Tas scenarijus gali pasikartoti ir su pienu,atsiveš ,bet tik ne už 12-15centu(kaip moka mažiukams)
 14. ferma121

  Pieno kainos

  Na jau Žemaitijos pienas tikrai ne koop , o šiaip žemaitijoje yra ne vienas sėkmingai dirbantis kooperatyvas pvz. pieno gėlė, rešketėnai ir kt.
 15. ferma121

  Pieno kainos

  Keista kad valdžia susirūpino pieno ūkių (mažų iki 100 karvių ) naikinimu. Gal duos dievas sulaukti kai perdirbėjas galės savo bačkas montuoti lauk ,todėl kad nebus ką į jas pilti. O šiaip musų ūkininkai pradėjo kooperuotis (valio), bet tik iš pieno lt į kitą mažą žemaitišką kooperatyvą, o ir kiti kaimyniniai ūkiai nepatikėjo žemaitijos pienu, o stojo į koop.
×