Jump to content

ferma121

Nariai
 • Pranešimai

  26
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie ferma121

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  klaipėda
 1. Pieno kainos

  čia jau žvaigždžių stiliukas prieš šventes sugadinti nuotaiką
 2. Pieno kainos

  kaip visada
 3. Pieno kainos

  pagal dabartinę situaciją pieno rinkoje (gamintojai supirkėjai perdirbėjai ir kt.)ar tik ponas Markauskas su savo draugeliais (pienas lt vadais) atrodo į istoriją pateks kaip sunaikinę dar vieną Žemės ūkio šaką Lietuvoje. Gerai kad parduodate ne lietuvoje, nors kaimyną stiprų turėsime. O lenkai pieną perka ne tik iš mažų koop, bet jau ir žvaigždės kiekvieną dieną didžiausias 2 furas pieno parduoda (tiek pats mačiau),o latviukai jau irgi mezga ryšius su lenkais( matyt lietuvių perdirbėjams ir čia teks pasitraukti).
 4. Pieno kainos

  atrodo ir perdirbėjai suprato kokia įtaką daro lenkai lietuvos pieno ūkiui. Mūsų krašte 2 punktaI ALE mažiukų ir 5 dideli ūkiai (gyvename maždaug penkių kilometrų spindulių) pieną atidavė kooperatyvui kuris pieną išveža į lenkus apie 15 tonų kas antrą dieną .Ir susidomėjimas neblėsta. Ir kiek žinau lenkai patys atvažiuoja pasiimti nebereikia vežti prie vartų.
 5. Pieno kainos

  Prieš daug metų buvo tokia įmonė Rovisa , kuri pirko galvijus kiaules( pati esu pardav usi)sakė neauginkit savo tu galviju,atsivešim mėsos gamybai iš užsienio ir pigiau ,kiek žinau nebeliko tokios ROVISOS su atvežtine mėsa .Aišku jų vietoje atsirado kiti apsukresni tuščios vietos nebūna .Tas scenarijus gali pasikartoti ir su pienu,atsiveš ,bet tik ne už 12-15centu(kaip moka mažiukams)
 6. Pieno kainos

  Na jau Žemaitijos pienas tikrai ne koop , o šiaip žemaitijoje yra ne vienas sėkmingai dirbantis kooperatyvas pvz. pieno gėlė, rešketėnai ir kt.
 7. Pieno kainos

  Keista kad valdžia susirūpino pieno ūkių (mažų iki 100 karvių ) naikinimu. Gal duos dievas sulaukti kai perdirbėjas galės savo bačkas montuoti lauk ,todėl kad nebus ką į jas pilti. O šiaip musų ūkininkai pradėjo kooperuotis (valio), bet tik iš pieno lt į kitą mažą žemaitišką kooperatyvą, o ir kiti kaimyniniai ūkiai nepatikėjo žemaitijos pienu, o stojo į koop.
 8. verselis ir pieno miltai

  vetfarmas prekiauja golden neblogas ,o kauno grudai irgi turi vadinami irgi liaudiškai geltonieji (tikriausia kad maišai geltoni)
 9. Pieno kainos

  aš manau karviu kiek laikyti sprendžia pats ūkininkas, ar pats su šeima dirba melžia šeria užtenka ir 50-70, okai visus samdai be 100 neišeina
 10. Pieno kainos

  prarandu visiškai pasitikėjimą žmonėmis, dar sausio pradžioje pienas lt vadybininkai žadėjo aukso kalnus(27,77cnt už 1t/d), kad tik stočiau į kooperatyvą, o čia jau suprantu, kad netik valdyba, bet ir kooperatyvo nariai žinojo (aptarė susirinkime), kad vasarį mažės kaina. Tai kuo gali pasitikėti, kad net jau esantys kooperatyve meluoja kitiems ūkininkams(apie garantuotas geras pieno kainas).Kaip jaustis ūkininkui (kaimynas), kuris patikėjo ir nuo sausio tapo Jūsu nariu.
 11. Pieno kainos

  bet kai pasiūlai pieną (nepriklausomą koop) tada kaina 23-24 už 2,5t/d. Jiems reikia ne pieno ,o kad taptumėte koop nariu, žodžiu reikalingi tavo įnašai
 12. Pieno kainos

  2,5t/d
 13. Pieno kainos

  jeigu 1500 euru per mėnesį ne pinigai gali dirbti ir tam kuris duoda mažiau .Mums vieni siūlė 26 o kiti 27,5 paskaičiavau ,kad apsimoka piena atiduoti kitam perdirbėjui ir galiausiai nė vienas perdirbėjas man nėra draugas kuris moka daugiau tam ir atiduodu piena ,o dėl savęs derėtis reikia
 14. Pieno kainos

  jeigu parduodanciam 2,5-3t/d pasiūlo viena didelė įmonė 19cnt tai atrodo, kad ponas markauskas nori ne mažuosius sunaikinti, o visus. Kai ministrė buvo Baltraitienė krizę išgyvenome, o dabar sunku ir galvoti. Bet nėra to blogo, kas neišeitų į gerą-nebus pieno,bus daug vandens (kaip rudenį)auginsim karpius
 15. Melžiamų karvių šėrimas

  UAB Rapsoila rapsų išspaudos 220eur+pvm. Pirkome 15tonų prieš Kaledas.
×