Jump to content

lunacy

Nariai
 • Pranešimai

  4
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie lunacy

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

39 profilio peržiūros
 1. Šilauogės

  Šiaip tai dar nepasisodines nei vienos šilauogės, bet planuoju. Tai mano suvokimas ir supratimas dar kol kas yra labai siauras, bet sudomino pati tema. Būtų labai įdomu paskaityti šaltinius kuriais remiesi, kad būtinai reikia šildyti iš apačios ir vėdinti viršuje esantį orą. To pačio žmogaus yra sekantis vaizdo įrašas, kuriame pateikia, kokia priežiūra yra reikalinga. Iš esmės mano suvokimu tai viskas priklauso nuo lauko temperatūros čia, kaip jis pateikia nuo -9 iki -17 pilnai užtenka šiltnamyje patalpintus daigus uždengti, o nuo -20 jau, kaip ir šildymas iš apačios privalomas, bet gaila kažkodėl apie vėdinimą, kaip tu minėjai neužsimina. Taip pat jis neatmeta galimybės įnešti daigus į garažą jei jis nėra šildomas ir temperatūrą paprasčiausiai yra palikoma aukštesnė nei 0 ir to pilnai užtenka, kad leistu šaknis ir nenudžiūtų.
 2. Šilauogės

  @vk_ mačiau, rašei, kad tranšėjas kasei 10m ilgio o koki plotį pasirinkai? 0.8m? Ir supratau, kad pagal apsiskaičiavimus ir normalų durpių maišų tūrį neišeitu apsiskaičiuot kiek jų reikės tai maždaug gal atsimeni kiek sunaudojai durpių maišų?
 3. Česnaku auginimas

  Gal kas nors planuojate sodinti vasarinius česnakus ir galėtumet rekomenduoti iš kur įsigyti vasarinių česnakų sėklos? Ir šiaip kokiu laiku žadat sodinti?
×