Jump to content

lunacy

Nariai
 • Pranešimai

  29
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie lunacy

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

296 profilio peržiūros
 1. lunacy

  Šilauogės

  Paskutinės nuotraukos tai priminė mano vaizdą tik, kad be uogų ir žymiai jaunesnis augalas, bet šiuo atveju apkaltinau netinkamą mulčiavimą (kurio iš viso nebuvo) ir savo sodinimą, kad netinkamai pasirūpinau drėgme. Tai pamulčiavus apkarpiau stiebus, kurie buvo labiau apdžiūve ir palikau. Kaip dabar atrodo tai bijau ką nors pasakyt reikėtų apžiūrėti.
 2. lunacy

  Šilauogės

  Aš kažkaip dėlto parudavimo per daug ir nesukau galvos, nes kiek žiūrėjas vaizdo įrašų tai visur labai daug tokių pasitaiko tai man pasirodė, kaip ir normalus dalykas ir savo šilauogėse kažkaip nekreipiau dėmesio į tai. O čia tas toks perdėtas rūpinimasis augalais ir atsiranda dėl per mažo kiekio šilauogių manau
 3. lunacy

  Šilauogės

  O tokie parudavimai negali būti nuo saulės nudeginimo arba nuo to, kad augalas džiūva? Viena šaka šilauogės tai mano akimis atrodo, kaip išdžiūvus arba nebuvo nugenėtos pašalusios šakos ir jos yra paliktos. Labai su panašiu vaizdu buvau susidūres ir aš, bet pas mane visas augalas nudžiūvo labai panašiai atrodė. O jeigu atmetant tokį veiksnį ir grįžtant prie ligos tai aš labiau linkčiau prie paprasto "stiebų vėžio", kuris nėra toks labai jau ir baisus ir yra lengviau apgydomas.
 4. lunacy

  Šilauogės

  Aš kažkodėl anksčiau galvodavau, kad tai yra normalus reiškinys ir stiebo toks rudavimas reiškia jo medėjima. Bet yra ir panaši liga "Phomopsis canker" ir, kaip suprantu previcuras čia tikrai nepadės ir joks kitas fungicidas... Bet iš nuotraukų tai man nelabai panašu į šią ligą, nes stiebai labiau raudonesni nei parudave, kaip tavo nuotraukose. O kito panašaus atvejaus bent jau aš neradau. Įdomu ką vk pasakys šiuo klausimu. Šaltinis https://pnwhandbooks.org/node/2311/print
 5. lunacy

  Česnaku auginimas

  Tai iš forumo narių neatsiras, kurie norėtu parduot sėklai česnakų?
 6. lunacy

  Šilauogės

  Labai panašu į Septoria lapų ligą, kuri atrodo labai panašiai į tavo įkelta nuotrauką. Mažos ir vidutinės rudos lapų dėmės su purpurinėmis ertėmemis, kartais juodos dėmės, kurios yra sporos vystosi dėmių centre. Grybelis, kuris sukelia septorijos lapų uždegimą, kaip suprantu gali atsirasti net ir nuo piktžolių, ypač gali atsirasti nuo naujų išaugančių šilauogės lapų, kurie jau buvo užkrėsti. Dažniausiai ši liga atsiranda dėl per didelės dregmės. Apsisaugojimas nuo Septoria lapų ligos Reikėtų užtikrinti tinkamą drėkinimą, gal per daug dažnai laistai nei reikia ir atsiranda per didele dregmė. Kontroliuoti piktžoles, sudeginti arba kuo toliau išnešti nukritusius augalo lapus ar nugenėtas šakas. Mačiau, kad forumo nariai yra labai prieš fungicidus šilauogėse, bet šaltiniuose rašoma, kad prieš simptomų atsiradimą naudoti kuo efektyvesnį fungicidą.. Šiaip labai daug yra aprašyta apie šią ligą, bet nelabai yra laiko tinkamai aprašyti.
 7. lunacy

  Šilauogės

  Noriu atsodinti šilauoges, kurias per durnumą nudžiovinau, kaip galvojat geriau palaukti rudens ar, kaip tik geriau dabar pasodinti, kad spėtu ir prigyti normaliai? Ar iš viso geriau kentėti iki pavasario.
 8. lunacy

  Šilauogės

  Pas mane bluecorpo nauji stiebai irgi neblogai auga. Tik toks klausimas, kaip su amaru kovoti silauogese? Nes virsuneje radau kausineliu lygtais, kaip ir amaro isvaliau lygtais nieko, bet nesinoretu, kad uzsiveistu.
 9. lunacy

  Česnaku auginimas

  Kaip matau jau pradedat kasti žieminius česnakus, tai norėčiau pas ką nors užsisakyt žieminių česnakų sėklai iki 50kg.
 10. lunacy

  Šilauogės

  Dėl ko čia šaknys pas jį pradingo? Jau pradedu gailėtis, kad rusų kalbos nesuprantu.. nes kitomis kalbomis nėra tiek informacijos, kiek rusai pateikia..
 11. lunacy

  Pliurpalas

  Aš tai nesuprantu iš viso ką čia veikia forumo moderatoriai ir kaip jie prižiūri šitą forumą, kad leidžia tokias šnekas vedančias į beprasmybę ir kažkieno garbinimą. Ai teisingai, kaip matau pačiam moderatoriui patinka įsikišt į tokias šnekas ... O apie tokių trolių egzistavimą tai geriau jų nebūtų ir jie manau turėtų būti baninami iš forumo be kalbų.
 12. lunacy

  Česnaku auginimas

  Gal galėtum apšviesti kas yra "fertikarines trašos", nes net google paieška nieko neranda.
 13. lunacy

  Česnaku auginimas

  O kartu su mikroelementais ką geriau duoti karbamidą ar amonio salietrą?
 14. lunacy

  Česnaku auginimas

  Mano vasariniai tik kažkodėl pradeda biški gelsti, o gal per daug stresuoju ir be reikalo laistau? Pirmi metai, kaip bandau augint...
 15. lunacy

  Šilauogės

  Ligas irgi galima atmesti šalia prigijo ir auga gerai čia manau kas atsitiko tai pačio kaltė, kad prideramai prieš sodinant nesudrėkinau ir neužteko joms drėgmės. O iškases tai nieko neradau, tik savo pačio bandyma "pradraskyti" šaknis, kuri jau minejau anksčiau.. Manau ir tai dar turėjo įtakos šitam veiksniui. Ir šiaip kažkodėl visa tai pasireiškė tik chandler šilauogėms. O va aplinkui augančios šilauogės kuo puikiausiai atrodo.
×