Jump to content

gediminas 11

Nariai
 • Pranešimai

  13
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie gediminas 11

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Plungė
 1. sveiki.

  įdomu ir man, turiu kontaktus iš Rusijos , Ukrainos, bet jie nesiunčia, kad vet. tarnybos nepraleidžia. turiu anglijos eparduotuves , bet jir į LT nesiunčia, nupirko dukra , ji gyvena Airijoje, per 2 savaites gavau, 16 eu. 50 skiltelių tik 30 pasodinau šiais metais, kitas dovanojau. Jie vadinasi vokiškai : Elefantknoblauch.
 2. Česnaku auginimas

  ačiū
 3. Česnaku auginimas

  ačiū, broli, ATŠOKU nuo to.
 4. Česnaku auginimas

  Sveiki, mane domina kokių reik popierių česnakams auginti? kur kreiptis del žemės, deklaruoti reik žemes, seklą ir t.t. - noriu auginti oficialiai. Ačiū
 5. sveiki.

 6. Vysnines paprikos

  Maximoj yra.
 7. sveiki.

  Sveiki, parašykit kas auginat Dramblinius česnakus? Įdomu.
 8. Česnakų auginimo technika

  ir aš galvoju.
 9. labas, tik pirmi metai kai sodinau česnakus. Seklą pirkau Alytuje Jazminų turguje ir tau patariu nes turi labai geros seklos po 4 eurus. Pirkau pradžiai 10 kg., bet auginsiu su laiku daugiau esu neįgalus laiko turiu. prisižiūrėjau visokio velnio yuotubėj apie česnakus, patiko vienas momentas kai česnakų neuimi pirmu kartu, o palieki antriems metams ir antrais metais nuimi, rašo, kad derlius dvigubas. Bet dar vis galvoju.

 10. Česnaku auginimas

  manau sodinti galima iki pavasario - žiemos metu jai nera sniego ir sausa, kalbu apie žieminius. aš savo sejau lapkričio 24, po lietų.Žemę sukasiau, mešlo nedejau. Bet dar galvoju kad sesiu dar nors seklos pirkti yra, bet bijau, kad neįkištų minkštų česnakų. Tiesa, žieminius galima seti pavasarį tik anksti ir nuimti reik kuo veliau. Ši info yra iš Interneto.
 11. Česnaku auginimas

  labas, gaminamas geras gerimas.
 12. Morkos

  daug, sveikinu ir linkiu gero derliaus
 13. Česnaku auginimas

  A, dar domina "rakambol, slonovie" česnakai, turiu kontaktų, bet nieks nesidalina - neparduoda nes uždrasta vet. tarnybų , kalbu apie rusiją, ukrainą.
 14. Česnaku auginimas

  sveiki, šiais metais pasejau 10 kg, - lapkričio 24 d. daigams pirkau Alytuje , puiki sekla. Rinka Lt yra , bet nenoriai visi komentuoja. Girdejau, latviai gerai perka česnakus Lietuvoje. Klauskit pakomentuosiu.
×