Jump to content

Bauer

Nariai
 • Pranešimai

  213
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Bauer paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 2

Bauer paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Bauer

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Pakruojis

Paskutiniai lankytojai

383 profilio peržiūros
 1. Krūmynų įdirbimas

  Bauda plius atsodinimas iš savo lėšų. Nebent pavyktų įrodyti kad ten tik krūmai auga, tai gal dar pakeistų paskirtį iš miško, bet jei jau oficialiai miškas tai mažai šansų
 2. Skiltis chemijai

  Pažiūrėkim iš kitos pusės. Kaip ir rašai, oficialiam pardavėjui nusispjaut ant paprasto pirkėjo, viską gali nurašyti ant pirkėjo kaltės, kad gal kažką sumaišė ar normą ne tą panaudojo. O pirkdamas pogrindyje gali būti beveik garantuotas, kad chemija bus tikrai gera, nes šis pardavėjas, priešingai nei legalus, rizikuoja kalėjimu, jei parduos šūdą, tai bus paskustas ir turės atsakyt, o oficialus pardavėjas tikrai ras kaip išsivartyti.
 3. John Deere traktoriai

  jei nėra 540e, tai dar suprantu, kad galima mėgint taupyti su 1000
 4. John Deere traktoriai

  Pabandžiau kartą trąšas barstyti su 1000 apsukų ir grįžau prie 540. Tiesa pas mane arklių 130. Kaip rašo su 200 AG tampant trijų tonų purkštuvą ar dviejų tonų barstyklę tai tada gal ir norisi pataupyti su tūkstantinėm apsukom.
 5. Kaip neapsigauti perkant padangas ?

  Pernai pirktos Continental tai ten Mitas, tik su kitu pavadinimu (Conti seniai pardavė agro padangų verslą Mitui). Tačiau šiemet Continental grįžo į rinką, pasistatę naują gamyklą, tai vėl atsiranda tikros Continental padangos, o buvusios Mitas/Continental bus jau tik kaip Mitas. Nors ir tai neaišku ar ilgai, nes Mitą nupirko Trelleborg'as
 6. Plūgas Lemken FlexPack

  Kaip tik šiandien užmačiau video beveik į temą, molynams gal ne, bet įdėjų pasisemti galima
 7. Už kiek perkate žemę?

  Tai jau dalinsimės karbauskio žemes? Ar atims tik iš ūkininkų ir ta žemė atiteks valstybei (karbauskui)
 8. Už kiek perkate žemę?

  Gal kas kokį advokatą su žemės ūkio patirtimi iš Šiaulių ar Panevėžio apskričių parekomenduotumėt?
 9. smulkiu seklu sejamosios

  Toks trimetris 550 litrų berods kiek virš pusantro kainuoja http://specagra.lt/lt/technika/sejamosios/mechanine-sejamoji-unia-alfa
 10. Už kiek perkate žemę?

  Matot, sakė, jog kabliukas tame, kad „...neterminuotam laikotarpiui iki šios įmonės veiklos nutraukimo“, kas kaip suprantu traktuojama kaip nuoma visam amžiui arba kol bankrutuos bendrovė. Kaip jau rašiau prieš kelis metus bandė nutraukti kaip siūlėt prieš kelis mėnesius įspėjant raštu, bet bendrovė nesutiko. Tada savininkas kreipėsi į teismą su prašymu nutraukti šitą susitarimą, rezultatas: <...>žemės nuomos sutarties šalių nesutarimai dėl žemės nuomos mokesčio, taip pat nuomos sutarties neapibrėžtumas dėl nuomos mokesčio dydžio nėra pagrindas vienai iš šalių vienašališkai nutraukti nuomos sutartį, jei nėra nustatyta kitų Lietuvos Respublikos CK 6.564 straipsnyje ir 6.217 straipsnyje numatytų pagrindų. Teismo nuomone, ieškovas neįrodė, kad atsakovė nevykdo arba netinkamai vykdo nuomos sutartį. Priešingai, atsakovė naudoja išnuomotą žemę pagal sutartį ir jos paskirtį (žemės ūkio veiklai), moka žemės nuomos mokestį, kitus mokesčius, vykdo kitas įstatymų jam nustatytas pareigas (pvz. CK 6.556 str.). Apeliacinis paliko galioti šitą. O nuomą jau senokai moka nebe tuos nurodytus 6 procentus, o rinkos kainą.
 11. Už kiek perkate žemę?

  Gavau sutarties tekstą. Nieko ten mandro neprirašyta. Visa sutartis ant vieno lapo surašyta ir tik parašyta, kad išnuomoja, o jokių sąlygų nėra:
 12. Už kiek perkate žemę?

  Na sutartis nėr baisiai mandra, daryta prieš gal 25 metus. Kaip rašiau nutraukti su tikslu išnuomot kitam nepavyko. Įdomu kaip su pardavimu būtų.
 13. Už kiek perkate žemę?

  Žmogus išnuomojęs žemę ŽŪBui 99 metams ir dabar nori parduoti. Ar gali parduoti kažkam kitam? Aišku pirmumas ŽŪBui, bet jei kažkas pasiūlytų daugiau ar nepereitų naujam savininkui nuomos sutartis? O gal ŽŪBas gali reikalauti pardavėjo, kad padengtų negautas pajamas už likusį terminą? Sutartis notariška ir prieš kelis metus yra bandęs ją nutraukti per teismą, bet nepavyko.
 14. Zirniai

  Aš irgi turiu parduot kokias 30 tonų. Jei žirnių atsėlis skaičiuojasi kaip javų, tai C3. Negulė, biro apie 5 tonas, ūgis kažkur tarp 60-70 cm buvo, gal vietom aukštesni. Daigumas ir 1000g masė kol kas nežiūrėta. Išvalyti, neglifosuoti.
 15. zieminis rapsas

  AK bendrovė šalia jau ne vienus metus su Jympa sėja, manau nebesėtų, jei nepasiteisintų.
×