Bauer

Nariai
 • Pranešimai

  60
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Bauer

 • Rangas
  Narys

Profile Information

 • Gender
  Male

Converted

 • miestas
  Pakruojis
 1. Veikia ir sureguliuoja, bet man vis tiek atrodo, kad kažkas negerai, nes slėgis neturėtų šokinėti Su UF laikydavosi vienodas, todėl ir klausiu ar UG taip turi būti ar kažkas jam negerai. Nors gal ir klystu, gal su tokiu valdymu taip ir turi būti.
 2. Gal neaiškiai parašiau prieš tai. Purškiant rankiniu režimu, nustačius kokius 3 barus ir išjungus sekciją spaudimas šokteli iki kokių 3.1-3.15 ir taip po tiek kyla nuo kiekvienos išjungtos sekcijos. Toks jausmas, kad uždarius sekciją vandenį ne atgal į talpą grąžina, o išpurškia tą patį kiekį per likusias įjungtas sekcijas, todėl ir tas spaudimas šokteli. Automatiniu režimu irgi šokteli spaudimas, bet kompas per porą sekundžių numeta spaudimą iki tokio koks priklauso. Pas mane senas UG Nova tai flowmeteris tik vienas, knygoj apie antrą net neužsimenama kiek skaičiau. UF buvo „NG“ tipo reguliavimas (kažkas tokio http://www.aragnet.com/VediMacro/EN/246/products/?PRD=112847): Su juo kiekvienai sekcijai galėjai vožtuvėlį su ranka pareguliuoti ir ta procedūra buvo aiškiai aprašyta instukcijose. UG yra su „TG“ reguliavimu (kažkas tokio http://www.aragnet.com/VediMacro/EN/246/products/?PRD=110283), kur sekcijų vožtuvai purkštuvo gale ant sijų: Mechaniškai jų nėra kaip pareguliuoti arba nerandu, todėl manau, kad gal koks vožtuvas kažkur užstrigęs ar dar kažkas. Intrukcijoj irgi nieko konkretaus nerandu. Neseniai turiu, tai dar neperprantu kol kas kaip ten kas turi veikti.
 3. Taip. Bent jau kol kas numatyta taip, bet gali dar ir nepatvirtinti šito.
 4. Teisingai, ko gero vandens skaitiklis nesukalibruotas. Aš saviškiam iš akies impulsų skaičių įvedžiau tai dabar daug maž tiksliai pataikau išpurkšti. O atitaikiau taip: žinau, kad prie tam tikro greičio ir spaudimo su mano purkštukais turi realiai išsipurkšti 200l/ha. O kompas rodė visai nesąmones, kad virš 600 išpurškia. Taigi impulsų skaičių įvedžiau 3 kartus didesnį nei buvo prieš tai nustatyta ir tada jau apytiksliai išsipurškė auto režimu, bet perskaičiavus vandens kiekį ir nupurkštą plotą paaiškėjo, kad ~193l/ha pučia, tai dar perskaičiavau kiek pakelti impulsų skaičių, kad gautųsi 200l/ha ir nuo tada purškia tiksliai. Tau, jei realiai išpurškia 2750l ant 10.5ha, tai hektarui išeina 262 litrai. 262 padalinam iš norimų 250, gaunam 1.048 koeficientą. Dabartinį impulsų skaičių padaugink iš šito koeficiento, įvesk ir išsaugok ir turi purkšti kiek priklauso. Pratęsiant UG temą, jums išjungus sekciją spaudimas nepakinta? UF tai būdavo kiekvienai sekcijai atskirai gali spaudimą susireguliuot ir tada junginėjant sekcijas spaudimas laikosi kaip įkaltas, o UG nėra reguliavimo arba nežinau kur jis ir išjungus sekciją spaudimas šokteli į viršų (jei įjungtas auto režimas, tai kompas jį numeta, o vėl įjungus sekciją, spaudimas pakrenta, tai kompas vėl pakelia iki kiek priklauso).
 5. Pūdymo užteks ir 5 %, čia tik ankštiniai dauginasi iš koeficiento ir gaunasi ~7 procentus
 6. Tai jei gamta kokių fokusų nebeiškrės planuose kokios 6 tonos?
 7. Neseniai LA reklamavo akciją Capalui, tai bent su akcija lyg ir 25.5e buvo
 8. Čia praeitų metų derliaus kainos
 9. Tai kad neplaukėja dar, varpą iš lapo išvyniojau. Jaučiu savaitės gale akuotai pasirodys jau. Sėta balandžio 19. Žinoma, kad dėl išgulimo. Juk juos purkšti reikia kai krūmijimasis jau pasibaigęs būna - bamblėjant, iki akuotų pasirodymo.
 10. Reglono veikli medžiaga dikvatas, o ne glifosatas
 11. Buvo sausra miežiai prastai krūmijosi. Gavo lietaus tai nors jau kai kur vėliavinis išlindęs ir pagrindiniam stiebe varpa kaip nuotraukoj, dar tas pats augalas naujus stiebus pradėjo leisti..
 12. Mano aukštaūgė Mercedes 1.5-1.65m.
 13. Pernai litro kaina už grynus buvo 12.2+pvm. Norma 1.25l/ha
 14. Ko gero tik nuotrauka tokia, spalva labai priklauso iš kurios pusės žiūri, jei saulė būtų už nugaros atrodytų žymiai tamsesni.
 15. 56+pvm