Jump to content

Bauer

Nariai
 • Pranešimai

  198
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Bauer paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 2

Bauer paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Bauer

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Pakruojis

Paskutiniai lankytojai

293 profilio peržiūros
 1. žiemkenčių buklė

  bent ramiai žiemą miegosit, mano visi kol kas normaliai atrodo, tai jau tuoj pradėsiu stresuoti ir iki pavasario stresuosiu, kad neiššaltų
 2. zieminis rapsas

  Šiandien irgi purškiau boras, mikro ir Juventus. Per tuos lietus biškį peraugęs jau, o ir ligų atsiradę:
 3. žiemkenčių buklė

  Toj kur iš arčiau fotkinta tai iš bato antspaudo matosi, kad neskista žemė, tiesiog fotkinta prie kelio ant kalno. Bet vaikštant po lauką, tai praktiškai visur kaip rašiau iki 5cm lenda be pasipriešinimo
 4. žiemkenčių buklė

  Man šiemet su miežiais buvo taip kaip Gnytasis rašo. Sėti geroj žemėj, kai tik buvo galima įvažiuoti (balandžio 19) biro beveik vienodai kaip gegužės 16 smėlyje pasėti. Pastarieji dar ir trąšų mažiau gavo ir nuo ligų ekonomiškesnis variantas buvo. Aišku daugiau šansų, kad anksčiau pasėjus bus geriau, todėl visi ir stengiasi anksčiau sėti, bet kaip šiųmetė patirtis rodo, gali būti ir atvirkščiai. Beje, paskutinės sėjos rugsėjo 27 d. KenaDS jau sudygo. Paviršius kokie 5cm visiška pliurzė, bet kol kas tiek šitie mažiukai, tiek ankstyvos sėjo atrodo normaliai, negeltonuoja.
 5. koki automobili(-us) vairuojate?

  Asmeniškai A4 imčiau tik su dvilitriu, tokiam mažam automobiliui visiškai pakanka galios, o ir kuro sąnaudos, ir šiaip visi aptarnavimai žymiai pigiau atseina. Šešiacilindrį imčiau tik su A6, bent važiuodamas jaustum už ką sumokėjai.
 6. Skutikas: Strėlinis-noraginis, ar Diskinis .

  Kaina tokia, nes čia labiau kultivatorius nei skutikas, su juo arba mažu gyliu pabiras daiginti, arba ruošti sėjai po rimtesnio įdirbimo. Gamintojas nurodo lengvoj žemėj 95ag, sunkioj iki 145ag poreikį.
 7. Dirvos idirbimo budai ir seja

  Mercedes rugpjūčio 15 Kviečiai Janne kur anksčiau sėti jau normalūs Paskutiniai prieš lietų pasėti dar tik 5-10 mm daigelis, tai jei toliau tokiais tempais augs iki lapkričio gal prasimuš į paviršių. Į viršų neauga, bet šaknys jau kokie 5cm. Ir tada laimingi bus tie, kas dėl lietaus negalėjo nieko pasidaryti.
 8. Konstruojam, remontuojam, gaminam, tobulinam

  Planuose pasigaminti šakes iš vamzdžių specialiai didmaišiams kilnoti, tik rankos kol kas nedaeina.
 9. zalioji trasa.

  Žalią trąšą jei sėti tai nebent iki rugpjūčio 15, vėliau nebeapsimoka, nebent orai idealūs papultų, tai gal dar kas ir užaugtų.
 10. Konstruojam, remontuojam, gaminam, tobulinam

  Pas mane jau kokius 5 metus panašiu principu užpilinėjam, vamzdis metalinis ir trumpesnis, tai statom ant žemės be problemų. Per daug statymų kažkiek dyla ten apačia, bet vistiek pirma pakabinimo ausys atsisako, kas porą sezonų tenka maišą keisti, nors atrodo ir aptrini vis palečių šakių kampus, kad aštrūs nebūtų.
 11. Už kiek perkate žemę?

  Karvės akys nukreiptos į šonus todėl akiratis į priekį (ateitį) yra labai siauras.
 12. Dirvos idirbimo budai ir seja

  Man irgi
 13. Dirvos idirbimo budai ir seja

  Naktavojant ir su pakabinamu 3m Nordstenu kažkada teko 28ha pasėt. Tiesa laukai tik 2 ir nebaisiai kreivi buvo. JCB, koks įdirbimas tavo Vederio ir kelintų metų?
 14. Case iškart atmesčiau dėl to kad per mažai bėgių, nebent žemės nedirbsi, o tik transportas ir pašarų ruošimas. O šiaip jei DF su belaipsne transmisija tikrai tiek pat kainuoja, tai jį ir imčiau, ypač, jei nesuklydai ir tai 6 cilindrų 6140, o ne 4 cilindrų 6140.4
 15. užplakė nesudygusius kviečius

  Volavo šalimais su Kembridžas prieš kelias dienas. Sustojęs nebuvau bet pravažiuojant vaizdas toks kad nieko nepadėjo, ant plutos vos žima žiedų įspaudai.
×