Jump to content

rulis1

Nariai
 • Pranešimai

  8
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie rulis1

 • Rangas
  Naujokas

Converted

 • miestas
  M.Llietuva
 1. pieno tyrimai

  Toje pat ganykloje yra skirtumas kas buvo prieš 9 dienas ir kas yra po 9 dienų.
 2. pieno tyrimai

  Mano nuomone nieko keista čia nėra, pasikeitė laikymo sąlygos,todėl pakito riebalai (0,5) ir baltymai (0,23). Berods pagal pieno supirkimo taisykles, kai riebalai tarp mėginių ėmimų pakinta 0,8, arba baltymai- 0,4, tuomet gali prašyti mėginius imti pakartotinai. Ir kaip suprasti tavo parašymą "nieko nesikeiciant karviu racione" ganykliniu laikotarpiu.
 3. Pieno kainos

  Todėl kad atsirado kol kas su pagrindiniais pieno supirkėjais nesitariantis naujas pieno supirkėjas Pienas LT.
 4. Šienainio gamybos rulonuose reikalavimai

  Manau, NMA atstovas teisingai paaiškino,nes javai bus imami ne grūdams. Liepos mėnesį, jei tvarkingai pasėta, įsėlis jau bus matomas.
 5. Grūdu kainos?

  Pastebėjimas geras, bet reikia pamąstyti ir yra atsakymas. Pilant grūdus į priekaba pastebima kad smulkūs grūdai ir įvairios smulkios šiukšlės kaupiasi dažniausiai išpylimo kauburyje. Jei iš to kauburio imamas mėginys, tuomet ir atitinkamas rezultatas. Fura ilgesnė tad didesnė tikimybė kad iš to kauburio mėginys neimamas. Reikia nepatingėti ir grūdus išpilti taip kad jie neišsirūšiuotų, juk pili į savo priekabą.
 6. Presavimo kaina

  Yra pasiūlymas, už 25 km nuo Gorainių būtų apie 70 rulių šienainio šią savaitę, dviem dienoms pagerėjus orams. Kelio išlaidas dalinai sutinku dengti.
 7. Presavimo kaina

  Ne avys, bet 11 karvių ir 9 įvairaus amžiaus telyčios. Ir žinoma šienainis tikras, ne silosas, ne iš malkų gamintas. Presavo MC hale.
 8. Presavimo kaina

  Viską suskaičiavus, smulkiam 12 euru, jei gali su rulonu 20 galvų sočiai pašerti 3 kartus, nėra brangu. Tačiau tie kur dirba be jokių nuolaidų rulonuose randi defektų. Dažnai pelyja centras, rulono pakanka pašerti vos 2 kartus, šienainyje primaišyta tinklelio siūlų, vežant pažeidžiama plėvelė, tinklelis vyniotas ne 3 kartus, plėvelė vyniota mažiau nei priklauso, paskutinis nepilnas minkštas rulonas skaičiuojamas kaip geras. Žinant kad rulono savikaina sudaro tik pusę sumokėtos kainos, ir dar be mokesčių, būna apmaudu.
×