Jump to content

rulis1

Nariai
 • Pranešimai

  28
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

rulis1 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 21

rulis1 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie rulis1

 • Rangas
  Naujokas

Vartotojo informacija

Miestas

 • miestas
  M.Lietuva
 1. Pliurpalas

  Čia užklasinė veikla,
 2. Pliurpalas

 3. Pliurpalas

  Tai nori ar nenori? Panašu kad tau pačiam teks ilgai arti už kitų gaunamus dykus pinigėlius.
 4. Pliurpalas

  Matau stengiesi kitą debilu paversti. Teigiama dar tai kad grūdų peluose radai,nes kiti nerasdavo. Dabar 2017 metais dar žiauriau grįžo tie patys tavo mamos minimi 1965 metai, kai aš pats, dabar, savo akimis nekartą, ne vienoje vietoje mačiau, kai močiutės anksti ryte ir vėlai vakare, iš ūkininkų laukų rinko pažaliavusias bulves. Jos blogesnės už pašalusias, nes nuodingos. Ir ką jos darys, nes skirtingai nei prie ruso, yra uždrausta laikyti kiaules ir paukščius, o turint karvę už pieną primokėt reikia, turint kelis arus žemės iš viso į užribį esi nustumtas. Trečdalis Lietuvos evakuavosi, dar trečdalis skurde.Ir tai oficialiai skelbiama Europos Taryboje. Maisto bankas per metus išdalijo net 5657 tonas maisto produktų skurstantiems. Ir kiek jų negavo? Ir tai vykta ne 20 amžiaus pradžioje ar viduryje, kai darbai buvo atliekami arkliais dalgiais ir kastuvais, bet moderniame, pilname mokslo ir technikos naujovių 21amžiuje. Nėra žodžių.
 5. Pliurpalas

  Tai mesk darbą, registruokis biržoje ir iš karto dykai gausi. O jei NOKe, tai gausi keturis kartus daugiau. Jei trūks dar paspausdins.
 6. Pliurpalas

  O ką darė iš sušalusių bulvių? Samagoną virė? Gal tų bulvių keletą kibirų pačiai pasisodint reikėjo, nelaukt kol kolchozas atveš.
 7. Pliurpalas

  Nenoriu tai pasakyt ir patarčiau ateityje taip nespėliot. Aš noriu pasakyt kad europoj nuolat spausdinami popieriniai, niekuo nepadengti pinigai ir dalijami veltui, o tai reiškia kad sąžiningai dirbantis Lietuvos pilietis už juos privalo atidirbti, nes jo uždirbti menkučiai pinigėliai kasdieną nuvertėja. Prie to žymia dalimi prisideda ir vadinamųjų emigrantų pinigai.
 8. Pliurpalas

  Žinoma kančios buvo dėl majonezo, kuris dabar pripažintas nesveiku produktu, dar pretenzijos kad karvių kanopos su visais kaulais nebuvo sudėtos į dešras.
 9. Pliurpalas

  Negaliu su ponu Augunstu sutikti, bet dėl minties ir nuomonės ribojimų diskutuoti taip pat negaliu.
 10. Pliurpalas

  Na ,aš turėjau omenyje kad buvo persekiojamas Terleckas , Sadūnaitė, Gražulis, Svarinskas... Mano visada būdavo tiesūs pasisakymai, ir požiūris būdavo originalus, bet niekas nepersekiodavo, kaip dabar.
 11. Pliurpalas

  Anuomet buvo vienintelė teisinga nuomonė matyt ir dabar tas pats. Jei sąžiningai,tai niekaip Valakinio minties nepagaunu apie apie dabartinę laisvę, kai baudžiamasis ir administracinis kodeksas du kartus storesni, plius dar ūkininkams bausmių talmudai surašyti net spėt perskaityti ir susigaudyt nebeina.
 12. Pliurpalas

  Nupirks žemę nuolat dirbantis lietuvis ir daugiau Lietuvai sumokės mokesčių. "Kostela" tipažas kartą jau parodė,kad linkęs viską mesti ir bėgti svetur, tad didesnė tikimybė kad jevropeicas būtent iš jo už kelis eurus perpirks . Juk panašūs tipažai iš Lietuvos pabėgo, palikdami likusiems per mokesčius išlaikyti jų pensininkus tėvus , kelti Lietuvos gerovę, o jie, neva gal grįš ant vietinių sunkiai dirbusių ir mokėjusių mokesčius sukurto gėrio, nei cento nemokėję mokesčių
 13. Pliurpalas

  Grįžęs migrantas už savo pinigus neišpirko kiaušinių lašinių, bulvių ar sviesto. Jeigu panašias prekes jis būtų pirkęs tai galėtų didžiuotis. Dirbantis Lietuvoje, plius mokantis mokesčius čia, taupė ir siekė nusipirkti žemės. Grįžęs migrantas, turėdamas laisvų pinigų, ir nemokėjęs adekvačių mokesčių , už tą žemę pamokėjo daugiau ir tą žemę nupirko. Tokiu būdu, dirbančio Lietuvoje pinigai nuvertėjo, nes jis buvusia kaina nebeįperka planuotos žemės. Tas pats su traktoriais, migrantai juos išgali nupirkti, tad vietinėje rinkoje jų kaina tampa aukštesnė, ir taip čia, vietiniai dirbantys ir Lietuvai mokantys mokesčius, buvusia kaina nebeįperka. Globalesnė pasekmė, nors visi dirba, nuolatinai didėja skurdas ir atskirtis Lietuvoje
 14. Pliurpalas

  Gaila, nesu facebook vartotojas.
×