Jump to content

remka1313

Nariai
 • Pranešimai

  29
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie remka1313

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Panevezio

Paskutiniai lankytojai

242 profilio peržiūros
 1. Grūdu kainos?

  kas su pupom naujo? LA uz pasarinius siulio 170.
 2. Skiltis chemijai

  Veikia tik ne taip gerai kaip prosaro. Aplink mus bendrove purskia tiek orius tiek prosaro.
 3. Zirniai

  Kaip tai nesiulys. Dbr visi siulo akcijinem kainom likucius kazkur reikia isskyst. Nors AG fenix 17.6 l
 4. Zirniai

  Taip purksti negalima jei zalnimui juos priskiri ir " pareiškėjui nenaudoti augalų apsaugos produktų azotą kaupiančių augalų plotuose nuo sėjos iki derliaus nuėmimo, posėlio, įsėlio išlaikymo laikotarpiu"
 5. Zirniai

  o tai zalinimui pudymas nebetinka?
 6. žiemkenčių buklė

  Su kvieciukais gal ir taip. Su pupom mum atvirksciai. kur pasejom 04,07 tai labai ilgai dygo , bet po 5t, o kur sejom 04,19 tai po 6,5. Beje kur veliau pasejom greiciau isdygo negu kur anksciau seti. Visur tresta vienodai tik npk trasom.
 7. pupu auginimas

  apie 6.5 eina. Dar kiek ant zemes palikom. 25 dregme.
 8. pupu auginimas

  24 dregme ir skyletos. Baisiausa, kad vos pavaziuoji laukuose. Pastoviai reikia traukt kombaina.
 9. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  pabandem 22,7 dregme. Kritimas koks ?
 10. pupu auginimas

  jau praeita savaite matem, kad purske pupas. Mes taip pat jau purskiam. Apatines ankstys visos juodos ir kai kur atsidarineja. . Virsuj dar yra zaliu, bet atidarius jau grudas kieteja. Dauguma pupu stiebu NULUZE nuo praeito lietaus.
 11. žiemkenčių buklė

  2.
 12. žiemkenčių buklė

  pradejom kulti prastesnius Alma kviecius. 16 -18 dregme. Dar buvo nepribrendusiu, bet nebera kada laukti. Taip pat vienas kitas raudonas grudas pasitaike, bet prieme. Glitimo mazi rodikliai, bet kiritimo skaicius 330.
 13. žiemkenčių buklė

  kadangi dideliu derliu nesekiam (gyvulininkystes ukis kartu) tai nevisi laukai gauna kabamido. Pirkom nauja sekla tai siemet 4 metai. 2014 m nepurskem tai, kai kurie 3 klase nuejo. 2015 kai pilnas grudas buvo tai i 2 klase visi. 2016 m karbamidas kai puse grudo uzspildyta (senas ukininkas taip patare, nes pas jy visada extra, bent taip sako) tai extra. Gal tiesiog metai tokie. Visada isbandom kazka naujo. Siemet vasarinius kviecius purskem amino r. ir 10 kg karbamido. Veliau dar 2 kartus karbamido po 10. . Gal tokie metai, bet lauku vietos kur buvo geltona patamsejo. Molingi lauku pakrasciai visada buna apskurde ir geltoni. Po purskimo tamsus grazus. Nuo ligu gavo tik ant paskutinio lapo. Svestas vandenelis amino r., bet zirnius atgaivino po sekatoriaus (kaimynas sieke pakrascius)..
 14. žiemkenčių buklė

  Praktika rodo savo. 2016 m N46 po 15kg + Kelik. KAI uzsipilde yra puse grudo ir vaziuojam. Pirmieji laukai ejo i extra, toliau prasidejo lietus. .. Siemet karbamida jau senai atidavem, galvojam dar vaziuoti, nes salta ir nera saules.
 15. Žalos.

  Kokius reguliatorius naudojai? Praeitais metais Alma 1.5 ha laukas negavo jokio tai sugule ir vietom dygt pradejo.
×