MTZ - 83

Nariai
 • Pranešimai

  47
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie MTZ - 83

 • Rangas
  Narys

Converted

 • miestas
  Anykščių rajonas

Paskutiniai lankytojai

271 profilio peržiūros
 1. Galbūt kažkas nuomojasi džiovyklas mobilias? Gal turite ką rekomenduoti?
 2. Kad kiek girdėt forume, tai kreivom rankom remontuojat
 3. Su tuo palms kainos tokios įtartinos skelbimuose. Vis kyla ranka paskambint, bet taip ir neprisiskambinu. Čia kainos specialiai "internetui", o realybėj kitos ar kokios skelbimuose, tokios ir realybėje?
 4. Ar verta pirkti priekabą/puspriekabę ir mokėt daugiau už tas "ADR" ašis?
 5. Turbūt jie nesikeičia, prieš tris mėnesius laikiau tr1, 2 tie patys klausimai
 6. Volų prekiautojų turi omeny?
 7. Jie ten kaip vaderstad, bet matyt nelabai paėjo iki galo padaryt. Grožiu aspektu tai visa technika nėra kažkas ypatingo, bet kaina ir kokybė tikrai neblogas agregatas. Kaimynas turi nusipirkęs tuos volus, volavo pirmais metais apie 250 ha, bet sekančiais jau virš 350 ir nieko. Diskai neatsiveržia, nesudilo, padaryti rimtai, masyviai, tik reikėtų jiems į dailės pamokas pavaikščiot, kad dažyt išmoktų ir būtų konkurencingas su lenkais gaminys. O pas tave koks diskų suveržimas? Ar nesusiveržia ant lenkiško?
 8. Berods 520 maksimali riba privoluojant pasėlius, vėliau gali tik palaidoti juos.
 9. Gal kas domėjosi, kiek kainuoja naujas pusantrinis? anksčiau kažkur rodėsi berods kaina už 60 tūkst, bet jau dabar neberandu, kas jų atstovas Lietuvoje?
 10. Ar apsimoka pirkti naują prikabinamą už 4,5k e? Ar geriau seną prikabinamą amazone pasižiūrėt, bet kiek žiūrėjau tai kainos irgi panašios...
 11. Cambridge tipo, pentinuoti labiau grumstams daužyti, bet praktiškiausi tiek arimui, tiek sėklai privoluoti yra cambridge
 12. Žiūrint kokios lėkštės. Jeigu normalios lėkštės, sugaudyti atakos kampai ir normaliai tempt norėsi - iki 2,5 (per daug jau čia jeigu diskai dideli), o jeigu nusipirksi, kur skraidyt galėsi su jomis, bet žemės nedirbs tai nežinau ar yra prasmė tokias pirkt. Ką rekomenduoja jie? Kokį galingumą sako, kad reikia? Paprašyk video pažiūrėt kaip dirba toks lėkštės ir bus +/- aiškiau.
 13. Man atrodo žmogus rimtai nusiteikęs
 14. Kaimynas 300 ha žemės ir 200 ha žirnių, tai čia kaip vertint tada?
 15. Aš klausiau tik dėl 6 metrų, bet manau daro ir kitokius.