Jump to content

atrabotkė

Nariai
 • Pranešimai

  140
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Visas nario atrabotkė paskelbtas turinys

 1. atrabotkė

  Tankinimo Volai

  Heva išvaizda, turkiška kokybė, nors nėra čia jokio stebuklo, jeigu moki gaminti. Prieš metus kuomet dairiausi volų be lentų, tai horomechanikoj vadybininkai sakė, jog vienų turkų volų buvo atsisakę, nes pradėjo trūkti žiedai kaip stiklas, dabar ale pakeitus gamintoją taip nėra. Jeigu akmeninga vietovė, tai manau reikėtų paieškoti su daugiau stipinų nei trys žiedų arba kalbėti dėl žiedų garantijos.
 2. atrabotkė

  kultivatorius

  Antras sezonas dirbu su tokiu tik pakabinamu, kas labiausia patinka, kad galima negailėt ir kišt į įdžiuvusį molį ir žinosi, kad nei rėmas truks, nei nagus išlaužysi. Nesulaužiau nieko kol kas, tik komplektą strėliukių pasikeičiau. Pritariu Kestui dėl akėtėlių, mažai naudos, bet po arimo du kartus išdirbau ir sėjau, buvau bandęs ir į ražieną kišti kai šlapia buvo, tai irgi neblogai dirba.
 3. atrabotkė

  purkštuvų tech apžiūra

  Eurai tai nieko blogo, bet purkštuvas apart sąskaitos daugiau nieko neturi, tai galvoju ar nebus problemų...
 4. atrabotkė

  grudu valomosios

  Esu įsigijęs iš jų valomąją ir nematau jokių problemų, valo gerai, ypatingai geras rezultatas buvo sudygstant, tad būtų įdomu, kuo ji yra blogesnė už jūsų? Ar čia vadybiniai sprendimai neturint paaiškinimo dėl beveik pusantro karto didesnio apetito?
 5. atrabotkė

  purkštuvų tech apžiūra

  Kokių dokumentų reikia apie purkštuvą, jog galėtum praeiti apžiūrą?
 6. atrabotkė

  Lėkštiniai skutikai.

  Normaliam skutikui - reikia galios. Jeigu kabini 4 metrus ant 125 arklių, tai turbūt ypatingas darbo rezultatas gaunasi
 7. atrabotkė

  Lėkštiniai skutikai.

  Pernai kaimynas pirko, tai mokėjo apie 19
 8. atrabotkė

  Purkstuvai

  Sakai geriau nežiūrėt tuos 3 tūkstančius ir iškarto platesnį nusipirkt? O kuomet kokia bačka manai geriau yra? Plastikinė ar stiklo audinio?
 9. atrabotkė

  Purkstuvai

  Neapsisprendžiu ką geriau pirkti... Renkuosi dabar tarp purkštuvų ir turiu pasiūlymą pirkti arba 18, arba 24 metrų. Komplektacijos identiškos, o kainos skiriasi 3000 tūkstančiais ir su kokia bačka manote geriau imti? Su plastikine ar stiklo audinio?
 10. atrabotkė

  Lėkštiniai skutikai.

  Aišku, už linginę geriau nėra, na galbūt spyruoklės kaip pas lemken, bet jeigu turi su guminėm apsaugomis ir kali per didelį akmenį, tai vistiek reikia lipti lauk ir atversti atgal diską, tai šiuo atveju viskas manau lengviau yra pakeisti varžtą ir važiuoti toliau, negu atsukti 4 varžtus, nuleisti diską ir vėl prisukti, tik įdomu kaip su varžtais situacija, ar nekarpo be reikalo.
 11. atrabotkė

  perkrovimo priekaba

  O traktorių tokį galingą turi, kad pavilktų 24 tonų perkrovimo priekabą?
 12. atrabotkė

  Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Kas buvo prieš 10m, ten ir pasiliko
 13. atrabotkė

  Tankinimo Volai

  Tai, kad vien crosskilai kiek žiūrėjau, o jie ne taip gerai panaudojami, kaip cambridge. Turėdamas cambridge + lentos, turi du viename.
 14. atrabotkė

  Tankinimo Volai

  O tai kartais volai neskirti privolavimui pasėjus?
 15. atrabotkė

  Tankinimo Volai

  Kaip tavo manymu noraginis skutikas pakeis volus?
 16. atrabotkė

  Grūdų sandėlis vidutiniam ūkininkui

  Kažkaip manau, jog danų "SOBY" geriausias variantas bus, gal pagal stereotipus gyvenu, bet mačiau parodoje keletą jų gaminių, tai sudarė tikrai neblogą nuomonę ir manau, kad tikrai turėtų pagal kokybę būti geresnis už lenkus, bet įdomu kokia kaina.
 17. atrabotkė

  AGRITECHNICA 2017 Green Future - Smart Technology!

  Daug dalyvavot parodoj? Kas labiausiai užkabino?
 18. atrabotkė

  TYM traktoriai

  "nesiskūndžiu", "nepasidomėjas". Greičiausiai pats ir būsi tas pusbrolis
 19. atrabotkė

  TYM traktoriai

  Nejuokink nei manęs, nei kitų Labai jau matau pameni daug, įdomu net darosi Gali vaidint ką nori, bet kuomet išgirsti, kad tik livila geriausia, o kiti ne - juokas ima
 20. atrabotkė

  pupu auginimas

  su tomis aerodinaminėm, kviečius, tai tikrai žinau, kad dalį atskiria, bet turėtų manau ir pupas skirti.
 21. atrabotkė

  TYM traktoriai

  Nejaugi? Aš kažkaip manau, kad ir AGROKONCERNAS puikiai prekiauja tais pačiais kombainais Ar pas juos "Š", tik pas jus geri?
 22. atrabotkė

  pupu auginimas

  Su tiek daug, tai abejoju ar kas pirks, bet man regis galima su valomąją atsiskirti didžiąją dalį tų sudygusių.
 23. atrabotkė

  grūdų džiovyklos

  O kam statyti džiovyklą su dujiniu degikliu kai dyzelis žymiai pigesnis. Dujų kaina labai kintama yra ir vieną kartą gali išlošti, o kitą pralošti. Džiovyklų kaina nuo dujinio ar dyzelinio degiklio irgi panašios.
 24. atrabotkė

  žiemkenčių buklė

  Tai ką siūlai daryt? Į karves persimest? Visad taip buvo ir visad taip bus, niekas nežino kokia ta žiema, tik aiškus vienas dalykas - nebebus žiemų po -35. Duok Dieve nebus šalnų ir viskas bus gerai, o jeigu ir bus, tai kaip ir visada - atsėji ir bandai sėkmę kitais metais. Asmeniškai likau nepasėjęs apie 30 ha, nes įvažiuot tiesiog neįmanoma, bet nelabai dramatizuoju, kas bus, tas bus.
 25. atrabotkė

  strip till arba juostine seja

  Greičiausiai taip pat, kaip ir sz pardavėjas, kuris sako, kad sėjant su šitomis sėjamosiomis pasiekiami maximalūs derlingumai. Šiaip įdomiai atrodo visas šis reikalas, bet pigiausia sėjamoji tokio tipo arti 40 tūkst bust turbūt, galbūt domėjotės kažkas?
×