Jump to content

Tadusia.L

Nariai
 • Pranešimai

  264
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Tadusia.L

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1993.03.10

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Anykščiai
 1. zieminis rapsas

  Su mielu noru tik, kad nėra ką parodyt :/ pirmas blynas kaip visada prisvilęs būna Ne tik, kad pasisėjo ir sudygo prastai tai dar ne eilinis ruduo su pavasariu. Rudeni užmirko užšalo greit nespėjo išsivystit normaliai, o pavasarį per paskutines šalnas labai apšalo. Dėl atsėjimo dar nenuspręsta matysim kai darbai žemės dirbimo prasidės
 2. zieminis rapsas

  Gal norit kolegos pasidalint kaip jūsų tie ne stebūklai atrodo?
 3. Kada zadat pradet tresti zieminius kviecius azotinem trasom?

  Anykščiai irgi ne džiūva, bet azotas gal išliks Kviečiai kaip susitaria po vakarykštės šiltos dienos pradėjo busti. Apie 80% su šaknelėm šviežiom ko užvakar dar nebuvo.
 4. Kada zadat pradet tresti zieminius kviecius azotinem trasom?

  KAN+S pas mane. N 26 tik tai jei išlėksiu tai turbūt su visais 200 kg.
 5. Kada zadat pradet tresti zieminius kviecius azotinem trasom?

  panašu, kad taip, bet ir šiluma kuria rodė po vėlykų prapuolo. Kviečiai smurgiai dar nevegetuoja ir neaišku ką daryt. Kai atšils greitai tikrai neįvažiuosim :/
 6. Kada zadat pradet tresti zieminius kviecius azotinem trasom?

  Džipai kiek Kano bersite? Pas mane irgi KAN nupirktas. Pirma kart jį duosiu šiek tiek įdomu kaip anksti reikia jį paduoti, kad buktai spėtų ištirpti. Prieš atšilima norėtusi ir man paduot, bet tada kritulių žada nemažai tai abejoju dar.
 7. Zirniai

  Neturiu. sakau seminare Bogužas sakė, kad mokės jau po 130 jei paliksim per žiema. Ir dar sakė kitiem metam derina, kad vėl ražienas būtų galima palikinėt.
 8. Zirniai

  Per seminarą sakė, kad jau yra nuo šių metų. 130 eur už ha paliekant per žiema. Kažkas tokio
 9. zieminiai mieziai

  Dar tikrai ankstoka. Kas su NPK juda tai pilnai suprantu(kur azoto mazai), bet net tapati 16liktuka kažkaip nematau prasmės pilti. Kovo pabaigoje jei ateis tikresnis pavasaris kai sals po -1 ar -3 naktį o diena bent 6 šilumos tuomet visai kitas reikalas.
 10. zieminiai mieziai

  Geriausiai šiluma atgaivintu.
 11. zalioji trasa.

  Labai realu, kad iš kaimynu atkeliavo. Kaimynai tai nebūtinai lauko kaimynai, gali ir 50 km atstumu.
 12. AZOFIT - KAS TAI

  Viliau kokiai kultūrai bandysi?
 13. Ne visai taip Viliau. 33 cm tarp koju. Dedasi išsėjimo noragas su dviem eilutėm. Tai gaunasi panašiai 10-12cm tarp eilučių vienos kojos. O tarp skirtingu kojų eilučių jei nesumeluosiu apie 18-20 cm.
 14. Pievų ir ganyklų tręšimas

  Na džiovint labai ne. Apie para laiko panašiai palaikom, jei karšta trumpiau 14 val. Pernai tai gal 3 dienas ar 4 stovėjo ir vistiek šlapi. Sulčių būna daug jei su rasa susukam ar kaip pernai po lietaus. Šiaip daug nebna, nors aišku pašaras ne kaip šienainis, o kaip silosas labiau, drėgnas
 15. Pievų ir ganyklų tręšimas

  Mes visada vikiu avižų mišinį įsėjame. Šeriam be dalintuvo, bet ėda puikiai. Aišku kaip minėjo kolega nereikia peraugint. Šįmet pirmo pjovimo puikus pašaras gavosi. Antrą dalį suvėlinom, tai jau gerokai praščiau ir ėsti sunkiau sekėsi. Sunku pasakyt santykį, bet kai drėgni metai tai vikių turbūt apie 50 % buvo.
×