yogop

Nariai
 • Pranešimai

  1.255
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

yogop paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 26 2015

yogop paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie yogop

 • Rangas
  Senbuvis

Converted

 • miestas
  Kėdainiai
 1. Jei lygini rusiškas ašis su adr, tai geriau adr, lengviau sukasi ratai
 2. Sveiki kolegos, kiem įsirengę tokius bokštus su maišymo įranga? Kaip sekasi eksploatuoti?
 3. Vasarinio kuro kaloringumas yra didesnis apie 20 proc
 4. laba , gal turi rotorini kombaina ? reikia konsultacijos  861488610

   

 5. Iš kur čia ištraukei? Optimalus hibrido jei tikiesi 4 tonų reikia 25-30 vnt i kv m. Ir pilnos trumpinimo programos su normaliu trąšų kiekiu.
 6. Kaiptik per vėlu 22h vakaro
 7. Surinkimo kokybė ir komponentų suderinamumas yra taippat labai svarbu, kas nenori rizikuot, renkasi laiko patikrintus prekės ženklus. Mano manymu, savaeigis yra gerai, bet tai yra prabangos prekė, su kuria gali mažiau išmindžiot ir komfortiškiau dirbt. Našumo didesnio nepasieksi.
 8. nupjovėt jau visai ne į temą
 9. Metus laiko po laukus ir keliu važinėjam automatu, ir manau kad tai vienas geresnių sprendimų. Yra ir rankinis rėžimas ir užklimpus gali vinduotis, tik reikia priprast. Kai pripranti jau į mechanine keist nesinorėtų. Jau lengvo auto su automatu noriu.
 10. Ir kokia ta tvarkinga sejomaina? Rapsas kas 3 metus?
 11. Kad amazone dabar ux4200 30m , gps sekcijos 60vnt (puršktukas sekcija), vairuojama ašis, 4 auksčio davikliai, led pašvietimas, ir dar krūva visokių makarajų 73 be pvm
 12. Dėl runkeliu norisi siaurų panaši kad reiks sėjamojoj glušint dar du vamzdelius ir dėt platesnius ratus
 13. Sveiki Kolegos, Renkuosi naują purkštuvą ir susiduriau su dilema kokio pločio ratus dėti. Purkštuvas 4-5kub.m. norisi siaurų, bet nujaučiu kad labai jau lys žemėn. Kokios patirtys?
 14. Žinoma tiesos yra, bet kad tas kiaurėjimas yra boro trūkumas teigti manau neteisinga. Tai kaip sakiau, greičiau yra fiziologinis darinys.
 15. Dėl to kiaurimėjimo, aš darau prielaidą, kad ne bore yra esmė, o greitai augant ir besivystant. Nes boro esu supyles ir 4l iš rudens ir vistiek jis kiaurimėja. manau čia vadyba tik naudoja, kad dėl boro atsiranda kad tik parduot. Pasimėgink kokiai lauko daliai supilt ir visus 6l ha, vistiek tą kiaurymę rasi. Čia genetika, ant tiek veislės išvestos, kad iš rudens kuo greičiau išsivystyt, kad tiesiog augalas fiziologiškai nespėja.