Jump to content

sgts

Nariai
 • Pranešimai

  108
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

sgts paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 10

sgts paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie sgts

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Klaipedos r.

Paskutiniai lankytojai

729 profilio peržiūros
 1. sgts

  Zymeto Kuro Kaina

  Pernai ir akcizas buvo mazesnis, siais metais ji dvigubai pakele.
 2. sgts

  Anekdotai...

  Skambutis 4 val. ryte: - Alio, pas jus avinų banda neprabėgo? - O tu ką, atsilikai?
 3. sgts

  Anekdotai...

  Vegetarai nevalgo gyvūnų. Tie bjaurybės klastingai suryja jų maistą!
 4. sgts

  Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Labai gerai zinau, kas ir kada ka deklaruoja...bet moka visada tik vienas, ir tas kuris teikia paslauga/parduoda prekes. Jei bobutei sunku sudeklaruoti internetu, ji gali tai padaryti VMI padalinyje...arba jau bent galejo padaryti, kad ukininkas sudeklaruoja, o bobutei liktu tik susimoketi, kaip tai daro mokedama zemes mokesti/uz elektra/siuskles/vandeni ir t.t.
 5. sgts

  Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Na jei tokia logika vadovausimes...tai tada vyriausybei pasiulymai, kad ir...nuomos atveju nuomininkas butinai turi deklaruoti bei sumoketi nekilnojamo turto ir zemes mokesti!!! perkant kura/cigaretes/alkoholi pirkejas turi deklaruoti ir sumoketi akciza!! atvezus siuntini/prekes/krovini gavejas turi deklaruoti ir sumoketi transporto mokesti! na ir t.t.
 6. sgts

  Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Tokia pati situacija.
 7. sgts

  Anekdotai...

  Atvyksta du žemaičiai į Prancūziją ir nueina į vietinę parduotuvę. Vienas sako kitam: - Žė, žė, a nori parodysiu, kaip aš moku prancūziškai? - Nu, rodyk. Priėjo pirmasis prie kasininko ir sako: - Le sveisto. Kasininkas paduoda sviesto. - Le dešros. Kasininkas paduoda dešros. - Le dounos. Kasininkas paduoda duonos. O tas ir pradeda girtis: - A, matai, sakiau, kad moku prancūziškai. O kasininkas neapsikenčia ir sako: - Le nebūčiau le žemaitis, le šūdą gautum!
 8. sgts

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Ir dar turiu pora slapiu lauku, tad laukiu, priklauso nuo oru kada leis ivaziuoti, bet iki geguzes 10 dar sesiu.
 9. sgts

  Pavasario darbai

  Apie seja dar negalvojam, lauku dar is rudens neartu.
 10. sgts

  Technikos pardavejai

  Va kaip buna.... https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/klaipedos-teismas-nubaude-ukininkus-apgavusia-bendrove-kiniskas-sienapjoves-paverte-cekiskomis-59-945154
 11. sgts

  Kas vyksta Lietuvoje?

  „ima paskola ir uz 220000 EUR perka 30 ha“ tai kokia ta paskola? kiek idejo savu? nesitiki, kad bankas, tik ikurtam ukiui suteiktu didelia paskola.
 12. sgts

  Anekdotai...

  Suvalkietis turguje: - Kiek kainuoja višta? - Dešimt eurų. - Sakai aštuoni? Atrodo kaip už šešis... Žmon, bėk namo, paimk keturis eurus, paduok pardavėjui du ir palauk grąžos...
 13. sgts

  Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?

  „Be to, kaip teigia Žemės ūkio ministerijos specialistai, dar yra parengti kai kurie papildymai – juose numatyta, kad „žalinimui“ bus galima deklaruoti ražienas, auginti ir deklaruoti tarpinius augalus.“ kaip cia su tomis razienomis?
 14. sgts

  Anekdotai...

  Gavęs dovanų gimtadienio proga dūdelę, Petriukas grojo ja nesustodamas tris dienas. Grįžta namo verkdamas, rankoj laikydamas sulaužytą dūdelę. -Kas atsitiko, Petriuk? -klausia mama -Dėdė Jonas iš gretimo namo padovanojo kirvuką ir paklausė, ar man neįdomu, kas viduje...
 15. sgts

  Anekdotai...

  - Man sūnus gimė! - О! Sveikinu! Ir į ką panašus? - Į mano dėdę Petrą girtą. - Кaip suprasti? - Ant visų šaukia ir moteris už krūtinės grabalioja.
×