Jump to content

sgts

Nariai
 • Pranešimai

  89
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie sgts

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Klaipedos r.

Paskutiniai lankytojai

461 profilio peržiūros
 1. Zirniai

  pilnai pridaviau, seklai nepasilikau, bus matyt kokios nuotaikos pavasariui artejant bus. Jei kaina bus apie 180eur sesiu.
 2. Vasariniu kvieciu auginimas

  idomu but zinoti koks rezultatas gautas:)
 3. žiemkenčių buklė

  mano 1/3 pasetu po vandeniu
 4. Anekdotai...

  Pareina girtas vyras namo, tyliai atidaro duris. Kol žmona kažką daro virtuvėje, jis įgriūna į miegamajį, čiumpa pačią didžiausią knygą, nusirengia, atsigula į lovą ir ima skaityti. Po minutėlės į miegamajį užeina žmona: - Vėl prisilakei? - Iš kur ištraukei? - Asile, padėk lagaminą į vietą ir miegok!
 5. Kokiu imates priemoniu, kad technika neterstu keliu ?

  kiek galiu apsivalau bei vaziuoju lauku keliukais, i pagrindini kelia tokiais atvejais nelendu.
 6. Už kiek perkate žemę?

  Mokes, bet nemanau, kad jos bus „=“ su kitoms ES narems.
 7. žiemkenčių buklė

  kokia veisle?
 8. Dirvos idirbimo budai ir seja

  laukuose vanduo stovi, zasys plaukioja:) liko nepaseta apie 8 ha, sejalka dar prie traktoriaus prikabinta, bet manau jau jos nebeprireiks...gaila tik , kad sekla issibeicavau ir nebepanaudosiu.
 9. Dirvos idirbimo budai ir seja

  kur arimas buvo pasejau, kur pries liuti buvo sukultivuota, tai slapia letai dziuva ivaziuoti neeina, seja nukeliama min savaitei, gal pradzius.
 10. Dirvos idirbimo budai ir seja

  situacija identiska, bet ner ko belaukt, sejam kur tik eina ivaziuot.
 11. Dirvos idirbimo budai ir seja

  Seju sedula 190 kg/ha.
 12. Dirvos idirbimo budai ir seja

  Ziauriai slapia, vanduo arimuose, nieko nepaseta.
 13. droninborg

  Is agro-parts preitais metais siunciausi, siunte per kurjeri, tai uz ji papildomai reikejo susimoketi (pristatyma itraukia i saskaita). El. pastu angliskai nusiunciau uzklausa nurodydamas kur pristatyti, tai jie greit viska paskaiciavo ir jei tenkina atsiuncia saskaita apmokejimui bei apmokejus issiuncia.
 14. Kodel nebus? vakar pats paskaitinejau VMI komentarus, tai suprantu, kad galiu, bet reiks patikslint PVM likuti, t.y. atimti 6 menesiu nusidevejima. VMI komentaras: 5. Kokia iki įsiregistravimo PVM mokėtoju įsigyto (importuoto) PVM įstatymo 67 straipsnyje nurodyto ilgalaikio materialiojo turto pirkimo (importo) PVM dalis gali būti įtraukta į PVM atskaitą? Jeigu asmuo, neįsiregistravęs PVM mokėtoju, buvo įsigijęs (importavęs) kilnojamąjį ilgalaikį materialųjį turtą, nurodytą PVM įstatymo 67 straipsnyje, t. y. turtą, kurio nusidėvėjimo laikotarpis PMĮ 1 priedelyje nustatytas ne trumpesnis kaip 4 metai (mašinas ir įrengimus, geležinkelio riedmenis, baldus, ir pan.), tai šio turto pirkimo (importo) PVM dalis, atitinkanti metų skaičių, įregistravimo PVM mokėtoju dieną likusių iki PVM įstatymo 67 straipsnyje nurodyto 5 metų termino pabaigos (šio termino pradžia laikoma tas kalendorinis mėnuo, kurį turtas įsigytas arba importuotas), gali būti traukiama į PVM atskaitą.
 15. Pries pusmeti pirkau nauja traktoriu nebudamas PVM moketoju, dabar planuoju savarankiskai registruotis PVM moketoju, kaip suprantu galesiu susigrazinti ir sumoketa PVM, kokia butu tvarka? kaip del nusidevejimo? koks jis butu?
×