Jump to content

juska

Nariai
 • Pranešimai

  463
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie juska

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1966.02.15

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Contact Methods

 • Skype
  raudonausis

Converted

 • miestas
  Akmenės r
 1. Zirniai

  Su reglonu buvo galima purkšti tik sėklinius plotus.
 2. Žalos.

  Ar nereiktu panaudoti daugiau kartu augimo reguliatorių, butu žemesni ir stipresni.
 3. pupu auginimas

  kada sėjai, kad jau žydi ir kokia veislė.
 4. Miežių auginimas

  Manau kad šiemet atlaikis šalnas miežiai nes yra labai maži, ir šaltukas tik -5 yra. Kai yra buve -7 ir krumijosi apšalė išleido naujus daigus, tik kulant buvo sunkumu. Nevienodai prinoke.
 5. žiemkenčių buklė

  Su vienu kalbėjausi, sakau viska darysiu kaip sakai o nuostolius kas padengs atsakimo negavau.Tai geriau pats galvoju, ir pinigai paliko.
 6. Pavasario darbai

  Labai užjaučiam linkim greičiau sugrižti, tai biuleteni gausi.
 7. KVIETRUGIAI

  Ar kvietrugius žieminius purškiat su Cikoceliu žeminti norint.
 8. žiemkenčių buklė

  Kokie gražus pasėliai.
 9. paršavedės

  Geriau butu kad pasidarytum viena paršavede, nes reikalavimai butu mažesni. Nes kitaip reikalavimai kaip ir didelio komplekso.
 10. Ką pasėsi...2017

  Jei užteks laiko tai ryt užsuksiu.
 11. Socialinis draudimas (SODRA)

  Taip PVM mokėtojas ir dirbantis nepilnu etatu moka, bet geriau asmeniškai apsilankius SODROJE paaiškins aiškiau. Galima mokėti ir deklaravus pajamas karta metuose, bet biuleteni negausi, tai reiškia esi priverstas mokėti kas mėnesi.
 12. Socialinis draudimas (SODRA)

  Šiandien buvau sodroje ir sužinojau, kad dirbantis su 6 edv nereikia mokėti nei psd nei vsd, jei uždirbi daugiau nei minimuma.
 13. Socialinis draudimas (SODRA)

  Manau kad esat abu kaiminai PVM mokėtojai, todėl ir mokesčiai vienodi.
 14. Akumuliatoriai

  o starteris ar ne 24v tai netiks vienas akumas, o dėl kaitaliojimo akumų pasitikrink rėle prie radiatoriaus.
 15. EDV

  Pasikeitė EDV apskaičiavimo tvarka 2017-01-09 Vilnius. Keičiasi žemės ūkio valdos ar ūkio bendrojo standartinio gamybinio pelno ir ekonominio dydžio, išreiškiamo ekonominio dydžio vienetais (EDV), apskaičiavimo tvarka. Nuo šiol EDV bus apskaičiuojamas kartą per metus už praėjusių metų laikotarpį ir skelbiamas einamųjų metų sausio 30 dieną. EDV bus apskaičiuojamas už praėjusių metų laikotarpį, prasidedantį sausio 1 d. ir pasibaigiantį gruodžio 31 dieną. Pakeitimai įsigalioja žemės ūkio ministrui pakeitus įsakymą „Dėl Žemės ūkio valdos ar ūkio bendrojo standartinio gamybinio pelno ir ekonominio dydžio, išreiškiamo ekonominio dydžio vienetais, apskaičiavimo tvarkos aprašo patvirtinimo". Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras atkreipia dėmesį, kad tvarkos aprašo pakeitimai aktualiausi toms valdoms ir ūkiams, kuriuose auginami žolėdžiai ūkiniai gyvūnai. Skaičiuojant EDV, auginamų pašarinių augalų vienmečių ir daugiamečių žolių, pašarinių šakniavaisių, kukurūzų žaliajam pašarui ir kitų pašarinių augalų, išskyrus natūralias pievas ir ganyklas bei kultūrines pievas (daugiau kaip 5 metų), ir auginamų pašarinių javų (avižų, kvietrugių, kviečių, miežių, rugių, rapsų ir kitų grūdinių augalų, jų ir ankštinių javų mišinių) plotai (ha) bus proporcingai sumažinami plotais (ha), kuriems standartinis gamybinis pelnas neskaičiuojamas. Šie plotai bus nustatomi žolėdžių sutartinių gyvulių (toliau - ŽSG) vidutinį metinį skaičių dauginant iš vienam ŽSG tenkančio pašarinių augalų ar pašarinių javų ploto normatyvo, kuris yra: 2,0 ha - pašariniams augalams; 0,35 ha - pašariniams javams. ŽŪIKVC, MŪ inf. Skaitykite daugiau: http://www.manoukis.lt/naujienos/agropolitika/23247-pasikeite-edv-apskaiciavimo-tvarka
×