Jump to content

gzhegozh

Nariai
 • Pranešimai

  57
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie gzhegozh

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

368 profilio peržiūros
 1. koki traktoriu rinktis???

  Ačiū visiems patariantiems.. Dabar galvoju įsigyti sėjamąją 4 metrų (D9), o ateity gal gal ir frezą. Ar 100 kW vakarietis susitvarkys su sėjamąja + freza, ar reik žiūrėti ~130 kW galiūno? Ačiū.
 2. koki traktoriu rinktis???

  Sveiki, noriu imti vakarietį naudotą ( finansai 20-23 keur) su 130 (daugiau) a.g. Bet nelabai žinau į kuriuos labiau žiūrėti, ir kur kreipti dėmesį perkant. Iki šiol visą laiką ant belaruso jojau ir jokios patirties neturiu su vakariečiais. Yra keletas variantų skelbimuose kurie patenką pagal kainą- valtros t130, t150 >2003 metų, Case MX 135 ~2000m, NH, ir pan. Gal patarsite, ką žiūrėti/nežiūrėt? kaip su moto valandom, ar daznas pardavėjas nusuka? ir kaip pajusti tai? Dėkui.
 3. Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Taisyklės šių metų. ir aiškiai sako, jog reikia tech apžiūros. Bet jei nereiks, tai tik geriau.
 4. Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Tai kad taisyklės sako kitką: 35.2. naudoti traktoriai, senesni kaip 7 metų, kurie turi galiojančią privalomąją techninę apžiūrą ir kuriems finansuoti prašoma paramos, nėra ir nebus finansuojami iš kitų ES fondų ir kitų viešųjų lėšų;
 5. 2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Jei jis PVM mokėtojas, jis tau parduos + PVM, jei ne- tuomet PVM nebus iš viso.
 6. 2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  !!! Išlaidas padengs 100 % tik tuomet jei tavo pirkinys kainuos <=15000 EUR. !! Paramos dydis yra ne daugiau 15 Keur!
 7. 2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  VIII SKYRIUS PARAMOS DYDIS 24. Parama išmokama dviem dalinėmis išmokomis. Pirmoji išmokos dalis, sudaranti 80 proc. visos išmokos sumos, paramos gavėjui išmokama po sprendimo skirti paramą priėmimo (be mokėjimo prašymo pateikimo). Paskutinė 20 proc. išmokos dalis mokama kitais metais po verslo plano tinkamo įgyvendinimo.
 8. Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Matau, kad gali būti problemų su tais pasais ir galiojančia technikine... gal bandyti rašyti paraišką be šių dokumentų, o tik su pasiūlymais. kol NMA pradės administruoti, jau bus daugmaž aišku, ar tikėtis paramos. Jei bus viltis gauti paramą, pradėti derinti su pardavėju dokumentus ir pateikti NMA (vis tiek NMA prašys papildyti paraišką reikiamais dokais) ? Ką manote?
 9. Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Sveiki, gal yra JŪ pirkusių pernai naudotus traktorius už paramą? Kaip vyksta šis procesas? Bandysiu dalyvauti paramoj Smulkiesiems, ir galvoju traktorių žiūrėti, bet kažkaip daug neaiškumų. Klausimas, kaip bus, jei (jei Dievas duos) bus skirta parama, bet, kol suksis administravimo karuselė, tą traktorių parduos...? (paraiškos teikimui būsiu surinkęs 3 traktorių kom. pasiūlymus, pasirinkęs kažkurį 1-ą) Tai turėsiu surasti lygiai tokį pat, ir už tokią kainą nupirkti? Ir kaip su kom. pasiūlymais, jei traktorių noriu pirkti iš Fiz. asmens (ūkininko pvz.)? Ačiū.
 10. frontaliniai krautuvai

  Ačiū už patarimus. Kaip pajungti schematiškai suprantu. Klausimas ar yra galimybė tvarkingai atlikti visą pajungimą? turiu minty, ar yra galimybė nusipirkti tam reikalui pritaikytas šlangas ir tvarkingai pajungti? Ar vis dėl to be pjovimo ir virinimo neapsieisim ? Beje, girdėjau, kad taip pajungus tepalas pradeda šilti? Ar nesijaučia kilnojant plūgus? Ačiū.
 11. frontaliniai krautuvai

  Sveiki, noriu pasiteirauti dėl krautuvo pajungimo. Planuoju imti T229 Metal fach. Instrukcijos rodo, kad jungti frontalinį nuosekliai į hidro grandinę (http://www.metalfach.com.pl/lt/materialy-do-pobrania.html). Pagal instrukciją apsidžiaugiau, kad nesunkiai turėtų pasijungti, bet pasižiūrėjau savo Belarus 82,1, tai matau, kad ten nuo siurblio eina met. vamzdis į skirstytuvą, kuris po sėdyne ir tik po to į patį hidro skirstytuvą. Kaip tokiu atveju jungiat- patarkit? Ačiū.
 12. frontaliniai krautuvai

  Beje, su MT02 normaliai kraunasi grūdai. Turiu omeny, ar prisemi pilną kaušą? nes MT02 rodo, kad kaušas užsilenkia mažesniu kampu.
 13. frontaliniai krautuvai

  Nelabai suprantu tų pardavėjų. Vieni sako, kad hidroakumas veikia tik 1 padėty arba nuleistas arba pakeltas (ir tai nusistatai pats), kiti gi sako, kad tik tuščias ir žemiausioj padėty (tik transportinėj). Kaip suprantu, amortizacija turi dirbti visam kėlimo diapazone, išskyrus žemiausią krautuvo padėtį, kai cilindrai suspausti iki galo? T.y. važiuojant nuleidus krautuvą jis neamortizuoja.. kaip yra iš tikrųjų? Ačiū.
 14. 2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Taisyklės sako: ''Paramos pagal šią priemonės veiklos sritį gali kreiptis ne jaunesni kaip 18 metų fiziniai asmenys, užsiimantys žemės ūkio veikla ir iki paramos paraiškos pateikimo dienos įregistravę savo vardu žemės ūkio valdą (kaip valdos valdytojai) ir ūkininko ūkį teisės aktų nustatyta tvarka.)" Ūkį,kaip suprantu, gali ir prieš pat paraiškos rinkimą registruoti, o valdą geriau turėt anksčiau registruotą, kad būtum jau ką nors deklaravęs (dėl EDV / SP reikalavimo turėti ne mažiau 4000 EUR).
 15. frontaliniai krautuvai

  Sveiki visi. Ačiū už patarimus. Ūkis nedidelis, tad daug darbo nematys. Pagrindiniai darbai per sezoną- keletas priekabų mėšlo pakrauti, trąšų/grūdų krovimas, jei kas užaugs na ir akmenis kokius gal pagelbės nurinkti biškį nuo laukų. Vat ir visi darbai. Dabar už t229/1 (tą trumpesnį, kuris 3,7 m kelia) prašo 2700 + pvm, be hidroakumuliatorių. O apie dovanas nieks net nenori kalbėt.:D Beje, patarkit ar imti hidroakumus? nes Agro specai ir sidabrapirščiai sako, jog nereikia, nelabai jausi. Kaip jūs patarsit? Dar kart ačiū!
×