Jump to content

gzhegozh

Nariai
 • Pranešimai

  41
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie gzhegozh

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

246 profilio peržiūros
 1. Grūdų valomoji SMA-05, atsiliepimai

  Noriu prikelti pokalbį apie KUT 800 valomąją... gal turintys šį agregatą galit patarti, kaip pagerinti valymo kokybę? nes nei valymo kokybė, nei deklaruotas našumas nė iš tolo nepanašus į deklaruojamą... dėkingas būsiu, jei kas pasidalins savo patirtimi..
 2. 2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Tai verslo plane juk ir planavai, kad EU investicija padės padidinti tavo ūkio pelningumą (ir kiek procentų). Popieriumi gal ir gali nusivalyti, bet vis tiek turi daug maž laikytis plano, kad: 1. nesumažintum netyčia VED (išreikšto SP verte) negu planavai per įgyvendinimo laikotarpį, 2. pelningumą turėti, kokį planavai, 3. įrankius nepamirštum supirkti, jų apdrausti ir ir išlaikyti 5 metus. O dėl ha, gali gal ir mažinti, jei tik turėsi VED ne mažesnį negu planavai/įsipareigojai. o dėl derliaus, pardavimų ir kt, indikacijų plane, manau, kad esi teisus, jog NMA nelabai tikrins. Bet žiūrint į tai, kad kontrolė stiprėja, siekiant pinigų taupymo, tai ką gali žinoti, kas bus ateity..
 3. 2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Šį pirmadienį jau pinigai avansui užsakyti. ruošiam užsakinėt naujus žaislus... Vilnius
 4. 2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Bet juk 2016 kovo ir birželio mėn taisyklės skiriasi nežymiai, tik nuo kada pradeda "tiksėti laikrodis" (reikia pradėti vykdyti projektą per "9 mėn" nuo paramos suteikimo, ne nuo sutarties pasirašymo)... Juk ne esminiai pakeitimai, kodėl jie kelia jums nepatogumus...?
 5. 2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Sveiki, penktadienį gautos žinios iš NMA, jog parama (smulkiems ūkiams) skiriama. Reikia tik pateikti kelis duomenis (patikslinti mokėjimo prašymą, banko rekvizitus, el. pašto adresą), kad NMA galėtų ruošti sutartį. Tikiuosi kad su sutarties ruošimu neužtruks ir galima bus pirktis naujus žaislus. ( čia Vilniaus apskritis, paraiška 2016 rudens). Tarp kitko, paraiška parašyta absoliučiai savarankiškai, kadangi buvo bandyta laimė su mažu balu, todėl nesišvaistėm pinigais konsultantams. Gal JUĮ paramai ir prašyčiau konsultantų pagalbos, bet SŪ paramai, tikrai neverta. Ir jei bus galimybė dar kada nors tikrai rašysiu pats. Nors ir buvo keli duomenų patikslinimo prašymai, kurių bijota, kaip vilko, bet viskas lyg susitvarkė. Beje, kaip šiais metais nenusimato SŪ paramos? Gal yra kokių gandų?
 6. 2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Visiškai taip manau ir aš. Juolab, kad verslo plane prognoziniai rodikliai (pagal kuriuos vertins ar įvykdei verslo planą) yra 1. valdos dydis išreikštas SP didesnis, 2. grynas pelningumas... bet tiesioginio reikalavimo fiziškai didinti valdą nėra... -------------------- Peržiūrėjau paraiškos formą ir štai kas pasirodė: Rodikliai Matavimo vnt. Paramos paraiškos pateikimo dieną Prognozės verslo plano įgyvendinimo ir kontrolės metais Verslo plano įgyvendinimo laikotarpis[1] Verslo plano kontrolės laikotarpis 2017 20 20 20 20 2018 2019 2020 1. Valdos dydis ha 13, 2. Grynasis pelningumas[2] Proc. X X X X 3. Ūkio ekonominis dydis, išreikštas produkcijos standartine verte Eur Ogi yra eilutė, kurioje aprašai fizinį valdos dydį (ha). Ir, mano manymu, jeigu paraišką pildė konsultantai, einantys "lengviausiu keliu"- t.y. tiesiog didindami fiziškai valdą, kad išgauti valdos dydžio pagal SP padidinimą- tuomet ir gali atsirasti "prievolė" didinti valdą fiziškai... Šioje vietoje reik būti atidiems, nes galima išsikasti duobę sau, kai pvz. nėra iš kur tos žemės paimti, išsinuomoti, nupirkti...
 7. 2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Sveiki, turiu klausimą dėl įsipareigojimo padidinti ūkio valdos dydį >20 (arba >50) %... Kaip suprantu valdos padidinimas yra ne fizinis (žemės plotų, galvijų skaičius), bet dydis išreikštas SP verte. Noriu patvirtinimo, nes giminaičiui, buhaltere bando išaiškinti, jog reikalingas ir fizinis valdos padidinimas, kas lyg ir nėra nurodytas reikalavimuose/taisyklėse. Dėkoju už atsakymus.
 8. 2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Sveiki, "Smulkieji"! gal yra kokių gandų dėl paramos smulkiems ūkiams šiais metais? Ar laidoti viltį, kad šiais metais rinks?
 9. 2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Kiek truks tas jų administravimas (gal jau turite kas patirties su šiais projektais)? Norėtųsi planuotis pirkimus pavasariui ateinančiam...
 10. 2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Tai iš surinktų paraiškų skaičiaus suprask, kad visiems užteks pinigų? Ar dar per anksti džiaugtis?
 11. Grūdų valomoji SMA-05, atsiliepimai

  Gal galima placiau siek tiek... Kaip ilgai turit valomaja? Kaip kemsasi ventiliatorius? Kemsasi, nes persilpnas? bet jie komplektuoja gal visiems vienodus (teigia kad 1,5 kw), matyt nepasideresi sitoj vietoj... Ir svarbiausia, kaip valymo kokybe? Ar galima vienu valymu isvalyti svariai? Aciu ( atleiskit, kad be lt raidziu).
 12. Grūdų valomoji SMA-05, atsiliepimai

  Sveiki, norėčiau patarimo su valomąja... Variantai: JK machinery KUT 800; ukrainietiška BSX 12; lenkiška ARAJ BS12 (analogas ukrainietiškai BSX); GrainPlus 10; Kongskilde KDC-4000; Pasidalinkite, prašau, savo nuomone, kas turite šias valomąsias. Dėkingas iš anksto.
 13. TIK EKOLOGISTAM !!

  Jei būsi tik augalininkas, tuomet negausi.
 14. TIK EKOLOGISTAM !!

  Ne EkoAgros moka pinigus, o NMA... Šiap tai tu EkoAgros turi mokėti pinigus jei nori, kad tavo ūkis būtų EKO... Beje, naujam EKO ūkiui NMA nemokės (augalininkams), čia tik "senieji" ūkiai laukia/gauna tuos pinigus...
 15. TIK EKOLOGISTAM !!

  Su veisle biški problematiška... pirkau pernai iš vietinio ūkininko, kuris irgi nelabai žino... Tad veislė nežinoma (su atsėliu tas pats).
×