Jump to content

irmas

Nariai
 • Pranešimai

  168
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Visas nario irmas paskelbtas turinys

 1. Grėbliai

  Gal ka sudomintų greblys johan deree 705. 2001metu. Plotis nuo 4 iki 7 metru reguliuojema hidraulu. https://youtu.be/AZXmcIOWZLM
 2. Ieskom ukininku katrie gamina 1000 ir daugiau rulonu bei vynioja i plevele . Uz sutarta mokesti mes atvyke pas jus susuksim jusu rulonus sutaupydami jusu laika,kuro ,darbo islaidas.Pasinaudoje paslauga ,susidarysite nuomone apie vyniotuva www.youtube.com/watch?v=sJe8CmPb4mk jo nauda nasuma ir ekonomija kuri sutaupys jusu pinigus. Susidomejus vyniotuvu galima uzsisakyti. Tai naujas produktas Lietuvoje kuri verta isbandyti. daugiau tel 865783759
 3. Gal kas pasidalintų savo investicija pieno ar mėsinių galvijų ūkyje kuri atsipirks per ----metų
 4. rulonu susukimas i plevele

  Ziurint kiek gamini ,jei gamini 3000 rulonu tik ant pleveles taupai apie7000e. Tada reik samdyt tik gera presa kuris presuotu iki 1.5m.Presas supresuoje o tu tik susivezizi ir susivynioji. Per 5 metus vyniotuvas atsipirks uz plevele.
 5. rulonu susukimas i plevele

  HYBRID-X Xtractor
 6. rulonu susukimas i plevele

  keturkampom kitkom yra vyniotuvas HYBRID-X Xtractor . ir didziausias EVOLUTION Xtractor
 7. rulonu susukimas i plevele

  Iki 120 kauliukų / val • Ruloninis rulono skersmuo iki 6 '(ilgis iki 5', 1,5 m) • Kvadratinė rąša 3 '× 3' × 6 '(80 cm × 90 cm × 1,8 m) arba 4 '× 3 × 6' (120 cm × 90 cm × 1,8 m) • Kvadratinius pakelius dvigubai sukrauti 3 '× 3' × 6 '(80 cm × 90 cm × 1,8 m) arba 4 '× 3 × 6' (120 cm × 90 cm × 1,8 m)
 8. Ruloniniai presai

  Nori pirkti? Žaisti? Ar pašarus ruošti? TAI NE ŽAISLAS.JIS TURI € ATIDIRBTI. KA NUPIRKUS SU JUO VEIKTI ŽADI ?????
 9. Ruloniniai presai

  Ok ,geras pastebėjimas kas toliauuuuiii?????
 10. Bulviu supirkimas

  sveiki. gal kas galetu pasiulyti bulviu. domintu rusis ir kaina . dekoju uz atsakyma;
 11. Grudų traiškytuvas

  parduota
 12. Ruloniniai presai

  JEIGU John Deere C440R 2016 modelis kainuoje nuo +-65 +pvm tai gali nuspet kiek kainuos naujas c441r
 13. Ruloniniai presai

  tai kiek tos derybos +-% pas mus lietuvoj
 14. Ruloniniai presai

  Tai ar zinai naujo TIKRA kaina???
 15. Ruloniniai presai

  McHale Fusion 3 3800 rulonu sukta . 2017modelis ,63000e + PVM
 16. Savikrovės priekabos pašaro ruošimui

  Tai nesusije su tema , Jei nori ka asmeniskai tai parasyk asmeniskai.Man tamstos nepagristi neigemi pasisakymai visa laika ATSIBODO.
 17. Savikrovės priekabos pašaro ruošimui

  Nereik iš manes nieko pirkt.Diskusija apie siloso gamyba.Neužtenka vien nusipirk priekaba ir viskas.Yra daug???????????? Kaip kiek kokios tech reikės,kiek kainuos pagalba,trančėju pastatymas,efektyvus zoles suvežimas,sutrambavimas ,galu gale rizika kad,nesuges. Apie tai ukininkai pasakoje su kuriai teko bendrauti kad,neturint pakankamai pajegumu tiek technikos tiek žmoniu atžvilgiu tiek financiškai tai yra ne toks paprastas pašarų ruošomo būdas.Kas dėl vyniotuvo, tai žmonės domisi ,žino skambina ,MOKA skaičiuot,kas mane džiugina.Ir jei tu DŽIPAS vis dar atsimeni vyniotuva,tai manau irgi moki skaičiuoti. Ir man pasisekė per karšta diskusija forume paskelbti apie efektyvesni buda koncervuot pašarus žiemai taupan €€€€€€€€€€.zemesukis.com tai formas kur galima sužinot daug naujienu,ir senas technologijas pakeist naujesnėnis lietuvoje ,nors kitose šalyse jos taikomos jau seniai. SKAIČIUOKIT IR TAI JŪSŲ ŪKIUI ATNEŠ NEMAŽA NAUDA
 18. Savikrovės priekabos pašaro ruošimui

  Prieš keleta dienu teko bendraut su žmogum kuris ukininkauje labai seniai , irgi panaši banda kaip pas tave.Tai kalbant apie siloso ruošima atsiliepimai toki kad,nemažai tech reik ir galingos,žinoma žmoniu kad,dirbtu nes vienas nepadarysi.Tai reikalų ir investiciju kaip ir visur nemažai.Be teikenčiu paslaugas nelabai apsieit išeis.Tai žmogus bandes silosa vis delto liko prie rulonu ..
 19. Savikrovės priekabos pašaro ruošimui

  Kiek galviju laikai,kad pereit prie silusiniu ir priekaba pirkt žadi
 20. Presavimo kaina

  KAIP TAU TOks VARIJANTAS
 21. Presavimo kaina

  nu mandrai tu lankstai , galejai invalido vezimeli pasiulyti, tai ne vandens nei zoles nereiktu.as tai manau kad, tu samdiniu pas ukininka dirbi. oforme ukininka primeti.
 22. Presavimo kaina

  Noreciau pamatyt penkta diena uzlijus lietuj, vezant sienainio kaip supratau rulonus, vienu reisu paemus 36 rulonus po kokius 7-900kg vienas JEI PAS TAVE VIENAS PER DIENA SUGREBE O KITAS TIK SUPRESUOJE TAI TAVO SISTEMA.TOKIA. KODEL AS NEGALIU NUSIPJAUT TIEK KAD, PER DIENA VIENAS SUGREBE IR SUPRESUOJE O ANTRAS SUVEZA TAI butu TARP 100-150 RULONU PRIKLAUSO NUO ATSTUMO..NESUSIKTAS TAS VYNIOTUVAS ,TU JO NET ARTI NEMATEI TURBUT TAVO DUBLIS UZSILENKE TAI NERVAI NELAIKO,DAR VIENAS DARBININKAS UZGERE. TU MOKI VIENAIP SUORGAMIZUOT darba KITAS KITAIP ORGANIZUOJE..VISKAS PRIKLAUSO NUO TECHNIKOS TAVO PAJEGUMU LAUKU ISDESTYMO IR TT dAR VIENA VARIJANTA NORESIAU PAMATYTI ,TU DIRBI KAIP SAKAI NONSTO SUSUKI PER DIENA KOKIUS 400 RULONU O 3 TRAKTORIAI PARVEZA O AS SUSUKU. JAUTI KOKIA JEGA 400 RULONU PRIE TVARTO PER DIENA .GAL GINESU REKORDU KNYGA PAPULTUME. NESINERVUOK GRAZUS VAKARAS VISKIO STIKLA ISLENK, RYT NAUJA DIENA NAUJI PLANAI.
×