Jump to content

irmas

Nariai
 • Pranešimai

  150
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie irmas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Converted

 • miestas
  kaunas

Paskutiniai lankytojai

393 profilio peržiūros
 1. Savikrovės priekabos pašaro ruošimui

  Tai nesusije su tema , Jei nori ka asmeniskai tai parasyk asmeniskai.Man tamstos nepagristi neigemi pasisakymai visa laika ATSIBODO.
 2. Savikrovės priekabos pašaro ruošimui

  Nereik iš manes nieko pirkt.Diskusija apie siloso gamyba.Neužtenka vien nusipirk priekaba ir viskas.Yra daug???????????? Kaip kiek kokios tech reikės,kiek kainuos pagalba,trančėju pastatymas,efektyvus zoles suvežimas,sutrambavimas ,galu gale rizika kad,nesuges. Apie tai ukininkai pasakoje su kuriai teko bendrauti kad,neturint pakankamai pajegumu tiek technikos tiek žmoniu atžvilgiu tiek financiškai tai yra ne toks paprastas pašarų ruošomo būdas.Kas dėl vyniotuvo, tai žmonės domisi ,žino skambina ,MOKA skaičiuot,kas mane džiugina.Ir jei tu DŽIPAS vis dar atsimeni vyniotuva,tai manau irgi moki skaičiuoti. Ir man pasisekė per karšta diskusija forume paskelbti apie efektyvesni buda koncervuot pašarus žiemai taupan €€€€€€€€€€.zemesukis.com tai formas kur galima sužinot daug naujienu,ir senas technologijas pakeist naujesnėnis lietuvoje ,nors kitose šalyse jos taikomos jau seniai. SKAIČIUOKIT IR TAI JŪSŲ ŪKIUI ATNEŠ NEMAŽA NAUDA
 3. Savikrovės priekabos pašaro ruošimui

  Prieš keleta dienu teko bendraut su žmogum kuris ukininkauje labai seniai , irgi panaši banda kaip pas tave.Tai kalbant apie siloso ruošima atsiliepimai toki kad,nemažai tech reik ir galingos,žinoma žmoniu kad,dirbtu nes vienas nepadarysi.Tai reikalų ir investiciju kaip ir visur nemažai.Be teikenčiu paslaugas nelabai apsieit išeis.Tai žmogus bandes silosa vis delto liko prie rulonu ..
 4. Savikrovės priekabos pašaro ruošimui

  Kiek galviju laikai,kad pereit prie silusiniu ir priekaba pirkt žadi
 5. Presavimo kaina

  KAIP TAU TOks VARIJANTAS
 6. Presavimo kaina

  nu mandrai tu lankstai , galejai invalido vezimeli pasiulyti, tai ne vandens nei zoles nereiktu.as tai manau kad, tu samdiniu pas ukininka dirbi. oforme ukininka primeti.
 7. Presavimo kaina

  Noreciau pamatyt penkta diena uzlijus lietuj, vezant sienainio kaip supratau rulonus, vienu reisu paemus 36 rulonus po kokius 7-900kg vienas JEI PAS TAVE VIENAS PER DIENA SUGREBE O KITAS TIK SUPRESUOJE TAI TAVO SISTEMA.TOKIA. KODEL AS NEGALIU NUSIPJAUT TIEK KAD, PER DIENA VIENAS SUGREBE IR SUPRESUOJE O ANTRAS SUVEZA TAI butu TARP 100-150 RULONU PRIKLAUSO NUO ATSTUMO..NESUSIKTAS TAS VYNIOTUVAS ,TU JO NET ARTI NEMATEI TURBUT TAVO DUBLIS UZSILENKE TAI NERVAI NELAIKO,DAR VIENAS DARBININKAS UZGERE. TU MOKI VIENAIP SUORGAMIZUOT darba KITAS KITAIP ORGANIZUOJE..VISKAS PRIKLAUSO NUO TECHNIKOS TAVO PAJEGUMU LAUKU ISDESTYMO IR TT dAR VIENA VARIJANTA NORESIAU PAMATYTI ,TU DIRBI KAIP SAKAI NONSTO SUSUKI PER DIENA KOKIUS 400 RULONU O 3 TRAKTORIAI PARVEZA O AS SUSUKU. JAUTI KOKIA JEGA 400 RULONU PRIE TVARTO PER DIENA .GAL GINESU REKORDU KNYGA PAPULTUME. NESINERVUOK GRAZUS VAKARAS VISKIO STIKLA ISLENK, RYT NAUJA DIENA NAUJI PLANAI.
 8. Presavimo kaina

  Nu dzipas tu suskeliai. Kaip supratau tai, jeigu tu per metus vietoj 3t pleveles atlieku turesi priduot 1t tai tau toks varijantas netinka, ir todel nepirksi sio vyniotuvo.Tarp kitko kiek kainuoje priduot plevele, kiekiai tai nemazi, o KAINA??? Kuo daugiau perdirbsi atlieku tuo maziau reikes pirmines zelevos. kuo maziau MAXIMOJ imsi maiseliu tuo pasaulis bus svaresnis.Kuo maziau suvyniosi ant rulono tuo maziau mokesi ir maziau reiks terst gamta je perdirbant. TAI TOKS TAS TAVO JUOKELIS.
 9. Presavimo kaina

  Kazkas sake kad, mane medis prispaudes ,bet tu turbut su kastuvu i akneni atsitrenkes.,Kokio tinkliuko daugiau 3 kartus vynioji,.Kokia sparta didesne? kur priskubesi ,kaip presas presuoje taip ir turi .oro salygos visiem vienodos, uzlijo tai uzlijo.Kur tu daugiau zmoniu desi ?ant suoliuko ziurovai gal . 1 presuoje 1 veza nori greiciau du veza. Kol tu 1 supresuosi su dubliu 200per diena o kita diena susivesi, tai as per diena susipresuosiu ir susivezes suvyniosiu nepazeizdamas pleveles . O tu antra diena kraudamas iskraudamas rulonus minkysi griebtuvai , o mynkydamas gali pazeist plevele , su storeniu sienu pradurti, ko pasekoj pelesis uzpuls ar grybas .nors sako kad, sienuj reik maziau pleveles taciau kai kas pastebi kad, vyniojant siena kaip tik reik daugiau uzvyniot kad nepradurtu pleveles spazdamas frontaliniu.Juk turbut buna kad, lygtai viskas kaip ir tvarkoj o viduj sienas sugedes,nepastebejai pradurimo o to ir uzteko,REALU?? KOKIU DAR FAKTU TURI .Kas del zinojimo kas yra zemes ukis ir kur rolonai naudojemi, galiu pasakyt kad,neviena vezima rankom nukroves jei zinai kaip tai vygdavo.. O kad, mokiniesi ,vazineji,domiesi tai saunuolis rasau 10.. Tik va neisbandes nesakyk kad, blogai, juk nebandei.
 10. Presavimo kaina

  Kiekvieno asmeniškas pasirinkimas koki šėrimo ir paşarų ruošomo būda pasirinkt.Juk ir šendien seknimgai perkam skandinaviška deveta zemes ukio tech pasiremontuojam ir dirbam.Kas turi galimybe perka nauja ar naujesne.Tai reiktu pripazint kad,yra ir kitų ekonomiškesnių šerimo būdų
 11. Presavimo kaina

  Jeigu gaminat 200-400 rulonu tai jum tikrai neaktualu ir jum ner ka diskutuot.Jum geriau dubli nusipirk. Tačiau jeigu ukis gamina 1000 -3000 ir daugiau rulonų šitas vyniotuvas taupo nemažus pinigus.IR Aš tikrai nematau kur pralošiu . IR NĖ VIENAS NEPATEIKĖT FAKTŲ KUR PRALOŠIU.NEESAT NĖ VIENAS IŠBANDES , REMETĖS TIK SAVO MINTIMIS IR PAMASTYMAIS.KIEK REIK LAIKO IR KOKIOS TECH KAUPA PADARYT ar SILOSAsuspaust ,per kiek laiko tai turit padaryt kie reik žmomiu ir kokios tech ta darba atlikt.su mtz neišsisuksi.O rizika sugesti irgi egzistuoje. JEI 4 kart šienauji tai 4 kaupus ar silusines duobes darai.Ar ne daug darbo vietoj kokiu 3000 rulonų.TIESIOG JEGU JUS NEGALIT NUSIPIRK DEL FINANSINIU KLAUSIMU SIOS TECH ,NEREIK SKLEIT NUOMONĖS KAD,TAI NENAUDINGA IR NEEFEKTYVU NES JUS JOS NEIŠBANDĖT.NIEKADA NEPIRKČIAU DUBLIO,TAI NEEFEKTYVU.YRA GERESNIU EKONOMIŠKESNIU PAŠARŲ RUOŠIMO BŪDŲ.
 12. Presavimo kaina

  Tai tavo reikalas,kaip uzdirt iš šono.Jei gali atsakyk ko klausiau, rasei kad,turi dubli sakykim uz 20000 euru ir suki 2000rulonu, tai sakykim 100 rulonu plėvelės kiekvienais metais.Kiekvienais metais tos pacios išlaidos.Klausimas katroj vietoj tu sutaupai.Kalba aina ne kas vyksta tavo buhalterijoj,bet konkreciai kur sutaupai??? Kaip pav. Aš Presuoju vezu prie fermos ir ten vynioju.tiem patiem 2000 rulonu as sunaudoju 55 rulonus pleveles.palyginus su tavim as sutaupau 45rulonus pleveles. Salygos darbo tos pačios presuoti, suvynioti,parvežti, sandeliuot.Skirtumas kad,tu iskar suvyniojio aš parvežes bet tam papildomo žmogaus ir traktoriaus nereik. Manau supranti ko noriu paklaust
 13. Presavimo kaina

  Nekariaujam .Matai kuo as daugiau turiu apgint savo pozicija tuo daugiau informacijos as suzinau .
 14. Presavimo kaina

  kiek ta darbo vieta pagal tave kainuoje per diena ,turi galvoj traktorius su vyniotuvu ?
 15. Presavimo kaina

  tai papasakok kaip sutaupai? dublis40 ir sakykim 150 rulonu pleveles. kiekvienais metais. tai ant ko sutaupai kad, dublis atsipirktu.? kiek su dubliu isnaudoji pleveles 2000rulonu?
×