irmas

Nariai
 • Pranešimai

  103
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie irmas

 • Rangas
  Narys

Converted

 • miestas
  kaunas

Paskutiniai lankytojai

300 profilio peržiūros
 1. Šitas rulonus syka nuo 1.50 iki 2.10
 2. Po 40
 3. Ko bujoji.Pasirinkom pradzioj ir gale paaukot po rulona prastos žoles.Kas dėl oro , tai atvažiuok kai praimsim ir pamatysi ar supelije.Jei nori išsaugot visus rulonus , tada galuos dedi pilnai apsuktus. Sukom 10 sluoksniu, rulonai kaip akmuo.Kadangi jau toks mandras,klausimas tau.Kiek kartų apsuksi rulona su 75metrais 0.75pločio plevelės,ir kiek tai bus sluoksnių apsuktas rulonas. JEI NESUSKAIČIUOSI NEBĖDA.
 4. Norėjo Petka į diskoteka nueit, bet neturi batų. Nuėjo pas Čiapajevą ir prašo:-Paskolink batus – noriu į šokius nueit.-Eik šikt – man suplėšysi batus.-Ne, ne tikrai nesuplėšysiu.-Tik suplėšai, vietoj užmušu!- Gerai, gerai.Nuėjo Petka į diskoną, išsikvietė šokt Zosę.Šoka, o Petkos batai kaip veidrodis nublizgintiPetka sako:-Zose, o aš žinau tavo kelnaičių spalvą.-Nu, nu?Petka pakišo bata po sijonu ir sako… žalia.Ir nualpo Zosė.Išsikvietė Mają šokt ir sako:-Maja, aš žinau tavo kelnaičių spalvą-Nu, nu?-Tuoj… mėlyna.Ir nualpo Maja.Išsikvietė Anušką-Anuška, aš žinau jūsų kelnaičių spalvą.-Nu?-Tuoj pažiūrėsim…Dirstelėjo Petka į bata ir nualpo .Atgaivino Petka žmonės ir klausia Petkos kas atsitiko-O tas sako.Kai pažiurėjau į bata pamaniau kad, batas suplyšo…
 5. Kaip rašai tai eiliškumas turėtų būti , 1sutaupyt pinigu už plėvele .2 pirkt savikrove ir statyt tranšėjes kartu.Kiekvieno ūkininko pasirinkimas kaip jam geriau ruošt pašarus.Jeigu tik tau atrodo kad,priekaba ir trančėja tau patogesnis ,lengvesnis pašaru ruošimo būdas, pirmyn,nesakau kad,nepavyks.Tačiau pasikoncultuok apie +- ir ar pajegsi. Gal tau bus perbrangu viska sudėjus.Sėkmės ūkininkaujant.
 6. Na dviračio neišradineju.Ir ne miesto vaikis.Pasitikslinau ,presavo su john deere575 tai tinkliuku 3ar 3.5 karto apsuka.
 7. Tai tinkliuko ar 1.6 ar 2.5 dideles reiksmės nesudaro turbut. 2000m 200rulonu.visi panašiai skaičiuoje. Dėl smaigo tai nori dirbk su griebtuvu jei ranka atmušes.Tik sakau kad, kraunant iškraunant priekaba, padėti ant vyniotuvo, paimti šėrimui ,nuimti plėvele su tinkliuku,su smaugu greičiau darbas vyksta ir tiklo nepažeidi .Galuose dedi arba prastos žolės susuktus arba senus rulonus.O sukt šiaudus kiekviena rilona atskirai tai tikrai neapsimoka.
 8. Matai žmogus neturejo smaigo rulonų tai turėjom naudot griebtuvus .Su giebtuvais kaip plevele taip ir tinkliuka gali pazeist.O su smaigu jokiu problemų.užtektų ir 1.6 ifx660 4 sluoksniai 58rulonai. Kas dėl šiaudų,galima sukti 1.80x1.20 4 sluoksniai 39 rulonai.
 9. Kodel tinkliuko daugiau reik? Matai kestoxs, manau kad, ir tu moki skaiciuot ir turbut pastebi skirtumus tarp sanaudu ,dublio ir vyniotuvo ifx660. Su savo dubliu kad, susukt rulona 1.20 x1.20 5 sluoksniais sunaudoji 100-110 m pleveles vadinasi su 1 rulonu 1500m susuki sakykim 16 rulonu.VAKAR UKININKAS KATRAM SUKOM IR SAKE KAD SU VYNIOTUVU ELHO SUSUGDAVO 16 RULONU.Taip gautusi kad, 1500 m 6 sluoksniai 20 rulonas neatitinka tikroves. Gal butu tiksliau 1500/20=75m 1 rulonas, arba 3 sluoksniai 20 rulonu.Vyniotuvu galiu sau leist sukt 10 slouksniu, tam sunaudosiu 64 metrus 1 rulonui, Arba 1500/64=24rulonai Bet tai 10 sluoksniu ..jei sukciau 3 sluoksniais susukciau 78 rulonus.Tai tiek to susitaupymo. neskaitan viso kito.Kas del pauksciu ir peliu, manau kaip ir tavo prie namu taip ir sitie laukuos gali but pazeisti taciau nuostolis minimalus pieva ant katros liks rulonai niekam tikus, taip kad nuostolio nebus, privazevimai geri. Suprantu ,kad dideliem ukininkam, kuriu bandos dideles tai neaktualus serimo budas. Nebent siaudus vyniot. Bet kas turi reikalu su rulonais ir ju gamina nuo 500 ir daugiau, Tikrai VERTINGA ir NAUDINGA investicija. skaicevimai +-
 10. 180rulonu per valanda ,bet tiek nespesi atvest ir uzdet. nuo1.20iki1.80m plocio . ir nuo1.20 iki 1.50 ilgio. situs sukom 1.20 x 1.20 8- 10 sluoksniu .pasikartosiu su smaigu zymai greiciau. vyniotuvo ratas sustoje bet ne variklis. jei is toliau vezi gali uzgesint.kuresi ir voldosi tiek rankiniu tiek distanciniu valdymu.
 11. Dirbant su griebtuvu darbas letesnis nei su rulonu smaigu . Dirbom dviese . Vienas presuoje kitas veza ir suka.Netgi parvezus prie fermos neuztruks daug laiko iskraut ir susukt. Galiu tik eilini karta pasakyti tai ,efektyvu ,taupu, daugeliu aksektu.
 12. ŠENDIEN SUKAM.GAL KAS DAR SUSIDOMĖs
 13. Vadinasi dar labiau apsimoka.
 14. tiesiog paziurekit jeigu turi laisva min.
 15. Nebutina pasikelus uz visus komentuoti.Forume visi diskutuoje.Tu irgi klausi apie presus nuomones kur kitas tokio lavono neziuretu.Buk paprastesnis.