TOP nariai


Populiarus turinys

Rodomas labiausiai patinkantis turinys 2017.05.06 visose temose

 1. 4 patinka
  Klaseje vaiku mokytoja klausia apie ju teveliu hobius. Onyte sako: "mano tevelis labai megsta zvejoti, kiekviena savaitgali vaziuoja i zvejyba". Jonukas sako: "mano tevelis tai medziotojas, kiekviena savaitgali vaziuoja su vyrais i miska". Atsistoja Petriukas ir sako: "o mano tetis tai nei zvejys, nei medziotojas.... Jam mama savaitgaliais namie leidzia gerti".
 2. 4 patinka
  Miežiai sėti prieš tris sav. Kurie nusale ir supuvo
 3. 3 patinka
  Aš nebūčiau toks kategoriškas yra ka ir pasižiurėti su kolegom pabendrauti o ir kotletas visada skanus būna tik paskutiniu metu kažko sausi tie kotletai.
 4. 3 patinka
  bet tu pukotukas visose temose pasižymi.......
 5. 3 patinka
  Jei tom gerom zemem neduosi augalui pavalgyt tai kulsi tas pacias 5t. As asmeniškai ūkininkauju prastesnėse žemėse kur molis durpe smelis zvyras..... yra lauku kur net kviečių nesėju. Bet norint kulti reikia ir idėti.
 6. 3 patinka
 7. 2 patinka
  Pusę salietros prieš sėją pilk.
 8. 2 patinka
 9. 2 patinka
 10. 2 patinka
  kai saka: - neisivaizduoju kaip zmones seniau galejo su bielkiais dirbti - todel visi ir ismire
 11. 2 patinka
  Vizualizacija ankstyvo tresimo. I kalna uzklimpau su salietra, gera doze gavo, apacioj purkstuvas sukosi su KAS. Apvali deme negavo nieko
 12. 1 patinka
  Nebematau prasmės važiuoti i lauko dienas.
 13. 1 patinka
 14. 1 patinka
  jei tingi tai ne ta profesija pasirinkai, reikejo eit i politika ten tinginiu rojus
 15. 1 patinka
  Pas mus kaime čia visi stresavo labai kai sėti pradėjau pirmas
 16. 1 patinka
  Dar norėčiau paklausti dėl pūdymų užsėjimo iki kiekvienų metų lapkričio 1 dienos,nes kyla neaiškumų - 2016 metų kovo mėnesio žemės ūkio ministerijos atsakymuose dėl pasėlių deklaravimo punkte1.43 parašyta ,kad galima pūdymą deklaruoti kelis metus iš eilės toje pačioje vietoje. Tai užsėti būtina,ar dar galima ir kitus metus deklaruoti ,kaip pūdymą ?
 17. 1 patinka
  savininkas pavasari deklaravo pudyma+ zalinimui. Ten jis ji pora kartu pratrauke lekstem. dabar man atidave savo zemes. ar dabar as galiu ji purksti ir seti vasarines kulturas? kad galiu tai zinau, bet ar nebus kokiu sankciju savininkui?