Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Rodomas labiausiai patinkantis turinys 2015.02.26 visose temose

 1. 3 points
  Aš nesuprantu, kaip žadat ūkininkaut, jei visai makaulės pasukt negalit? 1. Leidžiama fiziniams asmenims įsigyt iki 10ha žemės 2. Nueini į NŽT ir pateiki Ūkininko pažymėjimą, dokumentus pagrindžiančius, kad vykdai veiklą (PVM sąskaitos, nuomos sutartis....) per 1 savaitę duoda tau leidimą pirkti žemę. Leidimas vieneriems metams. paskui rėkia , didieji viską susigrobė. Niekas, ant padėkliuko nenešioja, reikia dirbt!
 2. 3 points
  KAZE

  Pliurpalas

  Jei jau tiksliai,tai ne komunizmas,o brandus socializmas."Išsilavinimą" būtum gavęs tarybiniais laikais,tai už tų dviejų sąvokų sumaišymą visokie"dėdulės"per mokslinio leninizmo komunizmo ir t.t mokslus.patrauktų taip,kad liktum piktas ilgam ant tų visokių ale patriotų,kurie dabar Rusiją keikia,o anais laikais karjerą darė naikindami "buržuazinio nacionalizmo liekanas".Čia ir yra vyresnio amžiaus bėda,kad matai,jog tie patys ar tokie patys tokią pačią ar net dar kvailesnę propagandą varo.Jei tokių paklaustum ,ką jie moka padaryti:sureguliuoti plūgą arimui,padaryti Cezario pjūvį karvei,sutaisyti CR automobiliui,sumūryti lygią sieną...Gausi pliurpalo krūvą .O kad tokių klausymų neklaustų,tai ir varo :"rusai puola,energetinė nepriklausomybė ,vakarietiškas vadovavimas..." O kariuomenė gerai būtų visiems vien todėl,kad kai diskutuoja žmonės apie tai ko nesupranta,tai kaip taisyklė, yra l.kategoriški.
 3. 1 point
  vaidas.p

  Pliurpalas

  Lyg girdėjau 9 mėnesius muštravos . Šiaip mąstymas logiškas - per 9 mėnesius gyvybė susiformavo , tai tėvynės gynėjas irgi turi per 9 susiformuot ....
 4. 1 point
  wydas63

  meile RS-09 vokietukui

  Smagratis ir diskatorius - auto , RS'o tik pats sankabos diskas .
 5. 1 point
  Augunstas

  Pliurpalas

  Galvoju 2menesiu turetu uztekti -parengei- ismokei ir kam ten dyka duona valgyti ,tos kariniu daliniu teritorijos dideles juk reikia kelius sveisti, zolynus -siena raveti Rutos laida idomi -tardo Nedzinska o tas ir islys vel i seima
 6. 1 point
  vaidas.p

  Pliurpalas

  Reik suprast - visi "beraščiai" nors jau karinį parengimą turės .....
 7. 1 point
  užtenka pažiūrėti į žmogaus žinučių kiekį šiame forume ir viskas aišku, kad žmogus seniai ūkininkaujantis ir greičiausiai jau pakankamai stambus, kad su su pinigais galėtų dar daugiau susikurt progų (įkurt jauną) pasiimti ES pinigų ir atimt iš tų tikrų jaunų startuolių..
 8. 1 point
  wydas63

  Pliurpalas

  Labai tiksliai , pasakyta , bet va suprasti tai , nevisiem įkandama , deja
 9. 1 point
  Augunstas

  Pliurpalas

  Na sakykit kaip norit bet tas putka siai dienai nustato taisykles ... o kariuomene gerai zmoniu galybe pamatai ...tvarkos siokios tokios Apie bendravima galima pasakyti zmogus tarnaves ar ne ... ir siaip as uz sauktiniu kariuomene vis nors buna pasitempe neapsiruke ir panasiai .. o daba ziu sulauke 18 m ir lekia i vakarus laimes ar laumes ieskoti tevyne kaip ir pamirsta (cia jauniem)
 10. 1 point
  Spurius

  mėsinė avininkystė,ar perspektyvu

  taip, kooperatyvas būtinai garantuos aukščiausią kainą, aukščiausios kategorijos ėriukams. Kooperatyvo tikslas, turėti dideles galimybes kur parduoti didelius kiekius.
 11. 1 point
  Spurius

  mėsinė avininkystė,ar perspektyvu

  pas mus nėra tokio "gudrais" vertinimo, kaip matei, vertintojas nežino ir net labai norėdamas negali žinoti keino ėriukus tą kartą vertina!
 12. 1 point
  Spurius

  mėsinė avininkystė,ar perspektyvu

  Įsipareigojimas parduoti viską per kooperatyva negali būti suprantamas kaip absoliuičiiai privalomas, juk niekas negali žinoti kiek tu turi ėriukų pardavimui, o kiek suvalgysi pats, pasipjovęs ant šakos. Tai daugiau moralinis - kooperatinis įsipareigojimas. Na ir klientų perdavimas yra logiškas, jei visus ėriukus parduosi per kooperatyvą, tai buvę tavo klientai, kreipsis tiesiai į jį ir gaus ėrienos visada, o ne tik tada kai tu skersi, o tavo ėriukai bus parduodami ne tik tavo klientams bet ir kitų narių klientams. vėl kooperacijos princimas - turim vienus pardavimo vartus ir visus bendrus klientus... O nauji klientai bus visų narių klientais...
 13. 1 point
  Dr.Zoidberg

  Mtz kareivukas

  Dažyti... nuo traktoriaus kompresoriaus ? Šiai situacijai tinka pasakymas: kai vargas p**a bėdą...
 14. 1 point
  Minduksx

  Pliurpalas

  Nuotaikinga daina http://m.delfi.lt/pramogos/muzika/article.php?id=67277778
 15. 1 point
  unia

  Pieno kainos

  Nepritariu kelių blokadai,juk kentės vežėjai o pieninės juoksis,juos r eik užblokuot.
 16. 1 point
  Mikus

  Viskas apie ėringas avis ir ėriavimasi

  Tikrai suparasit tik reikia matyti ženklus, o kad juos matyti skaitom forumo temas nuo pradžių.
 17. 1 point
  erika

  Viskas apie ėringas avis ir ėriavimasi

  nelabai suprasi pavizdziui mes ateiname i tvarta ir tiesiok randame mazylius
 18. 1 point
  Laimonas

  pasidalinkim juokingom foto

  Kas kam rupi
 19. 1 point
  tadasg

  Ūkininko ūkio valdymo problematika.

  Kai AG Paulius atsakysit į klausimą, ką balkis ar "balkiavimas" padaro dirvos struktūrai, ir jo naudą, tada bus galima toliau diskutuoti apie nuostolius ar sutaupomus pinigus ūkyje..
 20. 1 point
  "agrokontraktas" paskelbė restruktūrizavimo procedūrą, mano advokatas analizuoja kas ir kaip. Kam skolinga ši įmonė parašykit savo kontaktus ir sumas man į pm. Gal dar pavyks kažką padaryt.....
 21. 1 point
  MF

  MASSEY FERGUSSON

  Ta is kesko ziuri ? Nelabai myletas traktorius arba valandos atsuktos plius deze jau remontuota . Negi maseju dezes ir nauju turi bedu ? Neturi jos bedu, dazniausiai klientai nesiklauso kas jiems sakoma apie eksplotacija na aisku reiktu iskirti kai kuriuos atvejus kai pati gamykla prigribauja- bet cia vienetai 1. Nesiskolinti kaimyno priekabu ir visokiu plugu su viritionke hidraulinej sistemoj. 2. Nespausti dugnais ziemos sezonu kai uzkuriate traktoriu. 3.Pasikeisti tepalus tada kada reikia, o ne tada kai tai prisimenate 4.Elektrohidraulinis reversas nepakeicia stabdziu, keisdami vaziavimo krypti ypac kai traktorius su kroviniu- pristabdykite. 5.Siaudai, dulkes ir visas brudas esantis po kabina turetu but nuvalytas bent pora kart metuose. 6. Atpraskite visur purkst WD40- didesnio brudo gadinancio jusu traktoriaus jungtis tikrai nerasite. 7.Tepimo taskai yra skirti tepimui o ne ziurejimui i juos traktoriui jau bent kas 100 val sutepkite. 8. Amortizacijos sitemos yra pritaikytos normaliam darbai o ne sernu vaikymui po arimus.
×