Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Rodomas labiausiai mėgstamas turinys nuo 2017.12.21 visose temose

 1. 12 points
  Minduksx

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Aš tai pastebėjau dažniausiai būna taip, kol koks naujas produktas buna, kisa kiek imanoma, praeina keli metai atsiranda daug bandziusiu su nuomonėm, keicčia taktiką ir žiūri kad vėl kažką naują siūlo, o tu kaip kuli tas 6-8t/ha taip kuli ir jokio stebuklo nebūna. Aišku kai taip viskas tobulėja galbūt kažką vau ir išras, bet kol kas kaip matom ramu, čia neseniai vienas geras žmogus papasakojo apie amino rūgštis, buvo svečiavosi Vokietijoj ir klausė vokiečių ar naudoja amino rūgštis, tai vokietis sako o kas tai yra? Gražių švenčių
 2. 10 points
  Donatassj

  T-150

  Na kazkada diskutavom, kad pusantrinis sutvarkytas, kaip traktorius nera labai blogas. Tai tik per Kaledine progra idedu foto, kada jei yra noro ir galimybiu, galima kazka isgimdyti Viskas absoliuciai kapitaliai, po kiekviena varzeli. Nuo remo iki kiekvienos lemputes. Kabinoj kondisas, normali garso izoliacija, orine sedyne, modernizuota ir kapitaliai atrmontuota deze (yra hidraulinis reversas, pasalinta greiciu problema) jamz238 idetas, kapitalinis irgi padarytas, euro pakabinimas (nebenufotkinau, uzdejom jau europine centrine trauke ir darbini idejom, nes kartais reikia) elektra visa nauja, 24v uzvedimas, 12V sistema ir t.t Viskas nusmeliuota nugruntuota ir nudazyta kokybiskais dazais. Tai pasidalinu savo darbais
 3. 8 points
  dj_krutas

  Tiesioginė sėja į ražieną

  Turiu keles foto sejimo rapso , buvo seta tiesiogiai po kvieciu. Sejimas kas 30cm. Kas gerai kad 3in1 dirbi zeme , tresi ir paseji vienu syk o kaip rapsui nera laiko seti tai cia lb geras dalykas laikas tauposi.
 4. 7 points
 5. 7 points
  grazbek

  Anekdotai...

  Gano avis ūkinikas sėdėdamas ant akmens žiūri automobilis keldamas dulkes atvažiuoja ir sustoja.išlipa kvepiantis adekolonu dabita prisistato vardu ir sako.Jei aš pasakysiu kiek tu turi gyvūnų tai viena man duosi.Na— ūkinikas pagalvojes sako - gerai.Išsitrauke žmogelis drona pakelia į viršu suskaičiuoja avis ir duoda ūkininkui atsakyma ir klausia ūkiniko kur jo suderėtas atlygis.Ūkinikas pakraipo ūsus ir duoda viena gauruota padara.Po to sako žinai aš galiu pasakyti kas tu esi.Tas ir klausia tai kas aš.Tu esi-konsultantas - sako ūkininkas.O tas iš nuostabos is kur žinai.Pirma- tu atvažiavai kai aš taves nekviečiau,antra-tu pasakei tai ka ir aš pats puikiai žinau,trečia- gražink man mano šunį.
 6. 7 points
  Donatassj

  T-150

  Sveiki kolegos, Oro paemima sukom galva kaip geriau padaryti - mane labai nervina ant sparno, trukdo matomumui. Tai pamodernizavom kapota, jei pastebejot, oro pamemima pakisom po kapoto, ir kapote vidui padarem ortaki, nukompinom nuo vakarietiskos technikos. Visa reistauracija užtruko apie 3-4mėn. Dirbom 2-3 asmenys, darbo diena nuo 8 iki 14valandu, ismetant sekmadienius. Aisku tai nebuvo iskart, nes i tarpa buvo ivairiu darbu Atrodo gal kur tiek ka gali daryti - bet siame bolide pereitas kiekvienas varztas. Pradedant nuo remo, pakabos, dezes, variklio, skardu, elektros, salono hidraulikos ir t.t Daug konstravimu, galvojimu ir darbo siaip ir finansu. Nes normalesnes dalys is tikro ir siaip zaibui kainuoja.
 7. 6 points
  wydas63

  Pliurpalas

  Dovana , gal į nebloga būtų , bet mūsų debilotai tikėtina kad malkų priskaldytų , mama negoriui Iš esmės , gi KGB nėra vagiu kontora o jos uždavinys valstybės saugumas , tad iškart galiu nuspėt kas darytusi - griebtų už kalnieriaus tuos kas vykdė tiesiogines savo funkcijas ir niekuom neprisidėjusius prie Lietuvos apvogimo(Paties pensijos , tame tarpe ) . A stukačiai , prisiplakėliai į karjieristai - patys didžiausi kitaip sakant vagelios , diriguotų visam šitam farsui . Kaip ir dabar , juk puikiai matai kas labiausiai nekenčia RF , komunistų , šiaip tiesos sakytojų - ogi patriotai , tie kas į tą "sovietinį turtelį" (kurio turėt nekęst kaip velnias kryžiaus ) buvo giliausiai suleidę savo nagelius ir didžiausius kasnius atkandojo . Čia kaip ir su tuom seimo gynimu - nė vienas dabar didelis ūkynikas ten per naktį nešalo , paprastai tik driskiam vardan šviesaus rytojaus nugaras įšskalbia , o šviesiam rytojuje atsibunda visai kiti .
 8. 6 points
  arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kas geriau? Suvirintojo deka minimumas padidejo iki 400 eur,kiek kiti priesinosi? Valstieciu deka siek tiek korupcines schemas sudraskys,o istatymai visada yra priiminejami turtingiesiems nes juos turtingieji ir priimineja. O,kad yra puolimas Karbauskio kryptimi reiskia,kad yra teisingam kelyje.
 9. 6 points
  grazbek

  Anekdotai...

  Ai vyrai ne ūūkinykas tai buvo ir tuo labiau neusuotas kaip ir gyvūnas ne avis ir konsultantas turbūt ne dabita o ir veiksmas ne šiam gyvenime buvo.Bet tai ne esmė - esmė turbūt tame kad tai kažkada buvo nes kažkas papasakojo kažkas užrašė kažkas pasijuokė kažkam patiko. Su naujais metais kolegos kad jie geresni būtu turtingesni kad konsultantai rastu bendra kalba su ūkininkais kad avis nebūtu panašios į šunis ir kad kitais metais vėl kaip tikri laido riteriai vienas su kitu pasilabintume pašposautume ir patirtimi pasidalintume vienas su kitu.
 10. 6 points
  Remse

  žiemkenčių buklė

  Kaip daugiamete pieva cia.
 11. 5 points
  Nemalkit sudo, tokiu variantu vienetai, 500ha nuosavos pakankamas kiekis geram gyvenimui. As tai linkiu prokuraturai atsibust ir precedenta sukurt...
 12. 5 points
  MBLORINSER

  Zirniai

  Pries pora savaiciu vienas atplauke, bet i pleza pataike, dabar virina muset.
 13. 5 points
  caper

  zieminis rapsas

  O ka darytum? Važiuotum laužų kurti?
 14. 5 points
  shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jòo įdomiai čia pridiskutavot. Ok porą pastabų 1 taip pas Ramūnioką viskas teisėta (beveik) vienintelis klausimas kodėl ir kaip? Kodėl ir kaip teisė pritempta prie jo poreikių? Pamenam dar ŽŪ užsienio reikalų ministrę, gaila tada nebuvo kas jai protingus klausimus užduoda. 2 taip daug kas tas pačias ir panašias schemas taiko, bet jie ir nevaizduoja krivių krivaičių ir šventos tiesos nešėjų ant Lietuvos ir iš vis tiesiogiai į politiką nelenda (įtaką turi nors įtakingiausių sarašuose jų nėra) 3 nepaisant to, kad daug kas ir be Hario žinojo apie Ramūno veiklą ir jo metodus vis tiek už jį balsavo kaip už "švariausią partiją" suprask " dar nepagautą" . Ir tai manau didžiausia LT problema. Kai žmonės tikisi, kad milijonuerius suvirintojas pasirūpins paprastais proletarais ar kad didžiausias žemvaldys rūpinsis paprastais valstiečiais. Dar juokingiau kai ieško "naujų dar neprisidirbusių". Na tai iš vis anekdotas, kadangi politinė korupcija egzistuoja lygiai tiek kiek egzistuoja pati politika. Visais laikais, visose tautose, visose politinėse jėgose politikai prisidirbdavo, prisidirba ir prisidirbs. Vienintelis dalykas ką gali vertinti tai kaip tvarkosi su prisidirbimais ir kokias išvadas daro.
 15. 5 points
  uk.Povilas

  Grūdu kainos?

  kai grūdu kaina kyla negauni nei vieno pranešimo iš vadybininku ir dar i užklausima neatsako, kai tik krenta tai siunčia kiekviena diena
 16. 5 points
  JCB

  mtz 82 sankaba

  Mtz traktoriui case sankaba? ne, neteko.
 17. 5 points
  jaunasis21

  žiemkenčių buklė

  Kaip vertinat tokį tankumą?
 18. 5 points
  Donatassj

  T-150

 19. 4 points
  Isidarbink pas tety. Su tiek žemės abu kaip ponai gyvensit.
 20. 4 points
  Jei įskaičiuotum savo darbą, tai pelningiausia yra smulkinti pievas. Darbo but savaitei ir beveik jokių investicijų į geležis.
 21. 4 points
  MBLORINSER

  John Deere traktoriai

  ir kiek Dojus uzsiprase? cia va tau informacijos bet turi tik du suvius tai matuot gerai reikia.
 22. 4 points
  Vilius

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Reikia pasidžiaugti , kad chebra sugeba su 170vm ir iki 9 tonu kulti ir dar 1 klasės. Yra tekę užaugint su 180vm 8,5t skageno 3klasės vos vos bet ir metai idealūs augimui buvo. Gal nemokam ukininkaut kogero
 23. 4 points
  sgts

  Anekdotai...

  - Man sūnus gimė! - О! Sveikinu! Ir į ką panašus? - Į mano dėdę Petrą girtą. - Кaip suprasti? - Ant visų šaukia ir moteris už krūtinės grabalioja.
 24. 4 points
  Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kur buvo edma ir humoristas prieš rinkimus su savo klausimais? Teisybės ieškotojas juose užgimė, tik kai iškilo tiesioginė grėsmė jų lesyklėlei.
 25. 4 points
  Bratka

  T-150

  Čia paprieštarausiu: iš pradžių servisas kaip tik buvo, visus techninius aptarnavimus darydavo rajono centre arba atvažiuodavo į vietą
 26. 4 points
  wydas63

  T-150

  Bet , šiais laikais mažiau , kai patuština nuosavą piniginę dėl durnumo - tai proto staigiai priauga
 27. 4 points
  MBLORINSER

  AZOFIT - KAS TAI

  Ta laida jau ne kaimo akademija. o kaimieciu smegenu plovimo akademija. Laida islaikoma keletos firmu, jau net nebeydomu ziureti kaip reklama taip reklama.
 28. 4 points
  gediminaske

  Zirniai

  1klausimas: kas duoda siai dienai uz zirnius 210? 2klausimas: suprantu kad seklos trukumas, bet iskur visi UKININKAI tokie bagoti kad nemazais kiekiais pardavinejat ale C2 atseli? ar visi susidomejusiems sugebesit parodyt isigyjimo dokumentus C1?
 29. 4 points
  Minduksx

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Stebuklais reiktu kuo maziau tiket, nes dabar visur viskas del pinigu ir didelio biznio. Kas is to stimuliatoriaus, salnos arba cykocelis irgi puikiai krumyja
 30. 3 points
  Vilius

  zieminis rapsas

  Šiais laikais ūkininkai jau savo šešėlio pradeda bijot. O čia netgi -10 šalčio iš kart vidurius paleidžia
 31. 3 points
  Gali numatyti kas ir ka paveldės. Be to esme ne tame esme yra absurde kuris dabar vyksta tevas skolina pinigus sunui kad tas nupirktu uab su zemem ir jas paskui išnuomotu tevui pats ju nedirbdamas ir visa tai daro legaliai ne taip kaip visi kiti runkeliai.Tai kuom blogesni runkeliai greiciausiai tuom kad jie runkeliai o ne rAMŪNAI. p.s.kol tu juokiesi kiti tepasi storesni sviesto sluoksni nejaugi sunku tai suprasti.
 32. 3 points
  Augunstas

  Anekdotai...

 33. 3 points
  Honda

  Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Povilas Mauza, Dirbu su Išmaniosiom žemės ūkio technologijom ir sistemom (Vairavimo sistemos Žaliai, raudonai, geltonai, mėlynai, ir kt technikai, sekcijų valdymas, GPS, ISOBUS, dokumentacija ir t.t.) Dojus agro įmonėje. Nesu prisirišęs prie vieno gamintojo, sprendimų yra visokių ir visi jie yra sveikintini, todėl manau rasim bendrą kalbą diskusijoms.
 34. 3 points
  Pienininkas

  Pieno kainos

  Is kur toks pavydas? Gi ir tu gali dalyvaut paramai ir statyt didziule ferma, bet kalbet lengviau...
 35. 3 points
  MBLORINSER

  Trašu barstytuvai

  O ar yra kas turejo bogbale ir vel nusipirko. Tai atsakytu i daug klausimu. as kiek zinau visi jau nebeziurejo i ta puse.
 36. 3 points
  Uk. Jomantas

  Zirniai

  Man atrodo, laisvės atėmimas arba viešieji darbai
 37. 3 points
  Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Miliūtė pramušė dugną.
 38. 3 points
  MBLORINSER

  Tiesioginė sėja į ražieną

  Na jis zmogus matomai turi mintyje jeigu seji pries tai niekuo neydirbus, ( tiesiogiai i razienas) tai ir grudu pabarstyma kombainu per subine, ar rankomis ir butu tikslinga vadinti tiesiogine seja. bet as jo varijanta su skutiku vadinciau minimalaus dirbimo nes pries sejimo mechanizma pirma braukia skutikas.
 39. 3 points
  MBLORINSER

  Tiesioginė sėja į ražieną

  Pasidalinsiu. dabar nieko naujo neturiu,
 40. 3 points
  u.k aurimas

  Už kiek perkate žemę?

  na tokiu atveju dar ir kaina turi savo pliusus ir minusus gali turet tu ta savo pirmuma del nuomos , bet kaimyno kisene gali turet dar didesni pirmuma
 41. 3 points
  shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Pati didžiausia problema LT tai, kad niekas nepadaroma iki galo ir daroma pripuolamai. Visa mūsų mokesčių sistema tokia, švietimas, medicina, SODRA... kur nebesk ten nedadielkos. Bet vat valstiečiai šioje srityje tikri čempionai. Tiek nedakeptų projektų, programų, įstatymų per vienus metus dar nemačiau. Jei ir toliau taip tai visai ragai gausis tam projektui kurį vadinam Lietuva. Todėl manau, kad kas bebūtų šitas skandalas išeis į gerą. Mažų mažiausiai oligarcham sparnus apkarpys, atkreips dėmesį į bent dalį skylių įstatymuose nuo to blogiau tikrai nebus.
 42. 3 points
  tadasg

  Tiesioginė sėja į ražieną

  Tai pasidalink mintim, kokią sėjamąją planuoji išsirinkti? kokia sėjomaina? derliai kokie? neužtenka pareikšti kad va neariu ir viskas zjbs, davai papasakokit jūs ką nors..
 43. 3 points
  Quattro

  Tiesioginė sėja į ražieną

  As manau, kad jam reiktu maziau GERTI
 44. 3 points
  MBLORINSER

  John Deere traktoriai

  Nereik ne Amerikos. pašonėje lenkai su senukais ursus važinėja ir vargo nemato. (skaičiuoti žmonės moka) Čia tik Lietuvoje kuo didesnis ubagas tuo mandresniu traktorium pasipuikuoti nori, Ir dažniausiai ne už savus pirktu. Pagadino liaudy paramos ispaiko valstiečiai ir tie vanagai kurie is jų maitinasi.
 45. 3 points
  wydas63

  T-150

  ... matyt , reto talento , liurbis buvo
 46. 3 points
  JCB

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Kažką meluoji, nieko mes nekasėm
 47. 3 points
  Išradėjas

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Geri statybininkaiStatistika rodo,kad daugiausia nelaimingu atsitikimu statybose,misku kirtime.Dar niekas nerado zuvusio bebro statant uztvankas,turbut darbo sauga uztikrinta pas juos.
 48. 3 points
  Išradėjas

  John Deere traktoriai

  Deze ok,bet ir apsisikes tas amerikonas meistras,nezinau jo sugebejimo bet pamatytu gamintojas, kad net neplauta pradeda ardyti su visokiais meiseliais tai turbut rankas nukapotu.Neleisciau tokiam nei artyn prieiti prie traktoriaus.
 49. 3 points
  Stasys1962

  Pieno kainos

  praejusia savaite aplanke su pasiulymais Pienas LT ir musu apylinkes vidutinius ir stambesnius pieno ukius .Netrukus gavom pasiulymu ir is kitu perdirbeju , net sujudo tartis ir tos pacios Pieno Zvaigzdes , kurioms iki siol visi tiekeme savo ukiu piena.Su kaimynais svarstome , kas cia atsitiko is kur tas toks sujudimas???.Daug visokiu gandu sklando , bet vienas is ju gali buti ir tikrove.Zmones kalba , kad is Pienas LT traukiasi kazkoks labai stambus pieno tiekejas , lygtai lytagros grupei priklausantis .Tad matyt del to ir sis sujudimas rinkoje , vieni gaudo ta pabegusi riebu zuiki , kiti nori pieno trukumo skyles uzkamsyti, treti stengiasi neprarasti dabartiniu savo pieno tiekeju.Kaip ten bebutu , kai vyksta arsi kova tarp perdirbeju, mums ukininkams nuo to tik geriau .Sveikinu visus su artejanciomis SV Kaledomis ir teissipildo visi musu lukesciai, norai ir viltys.Sekmes ir palaimos jusu seimoms.
 50. 3 points
  Banginiz

  Česnaku auginimas

  Gerbiamieji Česnaku augintojai, valgytojai ir prijaučiantys, Sveikinu Visus Su artėjančIom Šventom Kalėdom. Linkiu kad, gerai įsišaknytu, gerai sudygtu, gerai augtu, geras derlius būtu, gerai džiūtu, gerai realizuotumėte, skaniai valgytumėte, skaniai valgytu. Būkite sveiki ir laimingi. Džiaukitės tuo ka turite, ir įžvelkite stebuklus paprastuose dalykuose. P.S. atsiprašau už nelietuvybes rašlevoje.
×