TOP nariai


Populiarus turinys

Rodomas labiausiai mėgstamas turinys nuo 2017.06.25 visose temose

 1. 15 patinka
  Katik is savo daržo. 1.Skagen (c§) 2.Ada (c2) 3. Famulas (c2) 4.Etana (c2) Laukų seka tokia pati žemyn.
 2. 9 patinka
  Gal geriau eikim ka nors veikti o tai skaiciuojam tai ko dar neturim.
 3. 8 patinka
  Šiemet miežiai gerai atrodo
 4. 8 patinka
  Bet dauguma manau jau prisifiksave po 150€ už 2kl
 5. 8 patinka
  Naudota rapsan su metazamixu po sudygimo. Reikia rapso gero, kad piktzoliu nebutu, nes kur menkesnis vistiek jos prasimusa.
 6. 8 patinka
 7. 8 patinka
 8. 7 patinka
  Gelsta rapsas ir pas mus. Jeigu maza kaciuka atlaiko rapsas birs 3 t jeigu suaugusy katina -5 Nedaug truko kad mane atsigulusy atlaikytu
 9. 7 patinka
  Tai kad dažnu atveju savo sėkla kokybiškesnė be priemaišu ir panašiai
 10. 7 patinka
  Siulau is viso ignoruoti agrokoncerna, nie vieno grudo nevezti - nei vienos tonos trasu nepirkti. Uzdes Ramunas su savo sebrais mokescius zemdirbiams ot tada klestes agrokoncernas paimdamas zemes savo nuosavyben.
 11. 7 patinka
  Prienų r. debilų koncentracija nedidelė todėl ir kainos mažesnės
 12. 6 patinka
  Jei toki klausimai kyla tai gal geriau palik kaip yra.
 13. 6 patinka
  Šiaip tai daugiau dienų truks: žieminiai, pupos, žirniai, lubinai, grikiai, o jie ne vienu metu sunoksta Per 3 metus kiek tenka užsiimti, tai viena vasara labai gera buvo kūlimui, tada nebuvo bėdų susirasti laisvą kombainą. O šiaip randi kas kulia, tik tada kai pats sau būna nusikūlęs, kaip kada nukulia drėgnesnius, iš karto visą kiekį, o tu neturi kaip išvežti pasiberi laukuose ir džiaugiesi, kad nukūlė, nes ir laukai mano pasibarstę ir nėra visi dideli, tai jei ploto nėra tai ne visi apsiima arba kaina kyla. Po to prasideda vargai: iš laukų į sandėlį ar nuo lauko kraut ir vežt, ar nereikia džiovinti, valyti. Pavaikštai po lauką ir mintis neapleidžia, kad pats važiuotum lėčiau ir gražiau tikrai nusikultum, tiek nebarstytum, tai tai tas kombaino reikalas manau logiškai pribręsta.
 14. 6 patinka
  Paskutinis patepimas kvieciams karbamidu po 33,3kg
 15. 6 patinka
  Va grindys mano kieme, darbai vyksta
 16. 5 patinka
 17. 5 patinka
  Kažkaip kolegos nestresuoju dėl kūlimo, visais metais nusikuldavom. Tik kaip sakant niežti nagai pabandyt ką šiemet gero užauginom.
 18. 5 patinka
 19. 5 patinka
  Kad lyg wildfire kaip ir visiems suprantamai pasake....ar visdar yra myzanciu i kelnes? Kad parduoti jums be akcizu raudona dyzelina,kazkas turetu neblogai "pasip...isti"kad nuimti visokius aliejus, tepimus ir pan. Ir delko? Legendos iskyla tada,kai zmones prisiperka visokiu lavoneliu su atsuktais simtais tukstanciu km,ir nusipirkus greitai ïslenda"bedos". Ypac pyrykupams,labai patinka spalvoto dyzelino tema....labai lengvai nusiplauna suda pardave.
 20. 5 patinka
  Tikrai taip. Iš kitos pusės mums, nemačiusiems karo, nesuprasti žmonių pergyvenusių antrą pasaulinį o kai kurie net abu metę buvo. Amerikonai tik po Vietnamo prabilo apie posttrauminį sindromą. Kaip mes galim suprasti žmones pergyvenusius baisiausią karą istorijoje, n metų pratunojusius bunkeriuose, badavusius, bulves auginusius iš lupenų, šaudytus, degintus, langus dangsčiusius, kad nieks nematytų jog čia žmonių esama ar visai rūsiuose gyvenusius nes namai ir tvartai sudegę, kaip jautėsi kai diena vieni po šautuvu priverčia pasirašyti prašymą priimti į kolūki ir bijai kad nakčia atėję kiti nepadegtų..... mums to nesuprasti. Dėl Tapino... jis teisus tame, kad ne rusams mūsų istoriją rašyti.
 21. 5 patinka
  Mes su chebra forumiečiais imam iš bobutės paskolos, iki derliaus sakė palauks
 22. 5 patinka
  Skagen įklonis net negalvoja apie virtimus, lietaus gavę apie 150 mm nuo birželio...
 23. 5 patinka
  Nežinau ar gerai patarsiu, bet ant tokio augalininkystės ūkio pirkti naują traktorių neracionalu. Tuo labiau pirkti tą naują laužą mtz ir už jį mokėti 30k eur, tai čia išvis koma, tokiu atveju pirkt iki 2004m už 10k, tai yra logikos, arba tokį https://autoplius.lt/skelbimai/case-ih-5150-traktoriai-5817481.html tai čia milijoną kartų geriau ar už seną ar už naują mtz bus. Perverčiau skelbimus tai yra keli tarkim jd 6920 už 23-25k, dar su frontalu pasieškai, tai su tiek arklių ir atsargos turėsi jei ūkis padvigubės ar patrigubės ir dar vaderstad 3m išeis, tai bent normaliai pasėta bus, nei su tais kratiniais.
 24. 5 patinka
  Tai čia juoktis galim kiekvienas iš savęs nebent, negimėm mokėdami, bet kas jau pramokę technologijas, pripažinkim tokie klausimai sukelia juoką. Siek tikslo ir pasieksi. Žiemą turėdamas laiko paskaitinėk temas skiltis chemijai, žieminių kviečių būklė, žieminių kviečių tręšimas, vasarinių kviečių auginimas, garantuoju, žinosi daugiau už nei kai kuriuos agronomus. Anksčiau vasariniam naudodavau arrat, tai išlysdavo kokių staigmenų, šiemet su tombo švaru gražu.
 25. 5 patinka
  Pamirškit tuos mcpa ypač varpiniuese yra daug gerų herbicidų tiek vienskiltėm tiek dviskiltėm ir užtenka 1 purškimo.
 26. 5 patinka
  skagen skaiciavau tankuma apie 450 kv/m nors azoto gave 300vk
 27. 5 patinka
  Pranciau ,kaip matosi nerauki vapsie nieko..8 kuli zieminiu 4 tonos pliusas,o ka pasakysi kai kuli 5-6 ,o dar jeigu zieminiai isala ,atseji vasariniais ir kuli 4 -kiek tada lieka gal pasakysi aaaaa? O kaip su kulimu pasareko ir dar 20 dregmes kiek tada lieka .atejo cia mandras ir suskaiciavo kiek kam lieka..siemet vasarinius del blogu metu sejau geguzes pabaigoi ,kaip sakai kiek kulsiu ir kiek liks.? Mano skaiciavimu tai tik darbu pasidziaugsiu ,o uzdirbs tik zemes savininkas.
 28. 5 patinka
  Visoje EU ukininkai yra daug labiau remiami nei pas mus, o pas mus juos nori "dakalti", nepagalvodami jog 2/3 visos lietuvos imoniu is tu ukininku pelnosi : naujos ir devetos z.u. technikos pardavejai, perpardavinetojai, technikos servisai ir t.t., pieno, gyvuliu supirkejai , perpardavinetojai , perdirbejai , trasu ir chemijos pardavejai, vezejai ir t.t., grudu perpardavinetojai , perdirbejai ... Ta sarasa galima ilginti ir ilginti. Lietuvoje pramones praktiskai nera vien maximos , norfos, aibes zodziu "perekupai". O tai kas sukuria ta vidaus produkta ? 2/3 jo sukuria su zemes ukiu sisijusios imones ir patys ukininkai... Tai gi sugriaukim ta visu islaikoma zemes uki ir paziurekim kas bus su visos salies ekonomika... Dabar ne 1991 , kai sugriovus zemes uki mes isgyvenome, tada dar buvo gyvos valstybines pramones imones(telekomas, mazeikiu nafta ir t.t.) , kurias galejome parduoti ir taip pataisyti savo ekonominius reikalus.
 29. 4 patinka
  nu jūs duodat vaizdų, nesenai verkėme apie mokesčius, jeigu juos padidins, o jūs čia pikapus po 40 k renkatės iš salono
 30. 4 patinka
 31. 4 patinka
  Nevalia girtis bet kartais norisi :planuojam nuo septyniu tonu ir i virsu.pries tris metus waldemar birejo iš kai kuriu lauku devynios su puse tonos.šiemet po kol kas atrodo panašiai o kai kuriuose laukuose ir geriau jeigu dievas duos nuimti bus rekordiniai metai bet cia jeigu duos gali ir neduoti kaip praeitais metais. Blin pasigyriau rek i bažnyčia greit lėkti ir nuodemes išpirkti.
 32. 4 patinka
  Cia jau svaiginiesi, kvieciai per pus pigiau o sudedi dvigubai. Tiesa atsiperka o zirniai ne. Kazkas keisto cia man su tavo matematika
 33. 4 patinka
  koks dar gali būti išvarymas į užsienį,čia ir durniui aišku kas iš tikro ima paramą.
 34. 4 patinka
  Varputi naikink rudeni po derliaus nuemimo, o ne kaip paseji varpinius augalus.
 35. 4 patinka
  Kaip ten sako, pasakei A, pasakyk ir B kur ten tie briedai..
 36. 4 patinka
  Ar taip sunku anketoje irasyti savo rajona ir nereiks papildomai klausinet ir rasinet.ar gedijaties irasyt is kur esat Dabar gaunas kaip anoniminiu alkoholiku forumas ne vardu ne rajonu pavadinimu
 37. 4 patinka
  Pas mus su purskimais ramu, per daug krituliu turim. Kad maknotis provezose
 38. 4 patinka
  Šyvakar važiuojam per skagena su 23kg karbamido Reikia siekti maximuma tik protingai ir jei matai, kad bendras vaizdelis džiugina,pyriot
 39. 4 patinka
  Sauliau čia ir prasideda "kurs maladova baitca".iš pradžiu pasidarykite tyrimus pasidarius juos pradedi laikytis kažkokiu tai kanonu.Kažkas nesigauna atsiranda daugiau klausimu tada prasideda purškiai magnio sulfata - ne, o reikėjo,- kaip reikėjo,juk dešimt kartu didesnė norma yra žemėje.Vis tiek reikėjo nes buvo atitnkamos meteo sąlygos dėl kuriu augalas nepasiėmė magnio.ir taip toliau ir panašiai......... . Kartais pagalvoji kad laimingi tie žmonės kurie sugeba atsispirti visom tom nesamonėm.
 40. 4 patinka
  neatmesk galimybes, kad uz tuos pinigus kuriuos jie uzdirbo kai pardave tau trasas jie nusipirks zeme kuria tu dirbi. nemegau ju kol dar nebuvo valdzioj o db nemegstu dar labiau ir tiesiogiai is menes jie nei cento negaus. palaikau kviety bet tema ne apie tai
 41. 4 patinka
  Purskiau tik sudygusius 5-6 cm aukscio 2 litrai fenikso
 42. 4 patinka
  Dziaugsimes kai nukulsim. Dabar dar anksti kalbeti apie derliu. Taip jis kol kas geras laukuose, bet iki aruodu dar toli.
 43. 4 patinka
  Ot tai islindo protingas, delfiu komentaruose isminties pasisemes Nelabai gaudaisi, apie ka tu cia rasai.
 44. 4 patinka
  aukso amžius sakai... čia delfis taip rašė? Matau tamstai protu išties mažai kas suprantama. Nekilo mintis, kad jei kažko nesupranti tai tiesiog patyli? Atsirado mat, dar vienas talibaniškas visa ko draudėjas... kaip tarakonai jau veisiasi. Ir kaip čia dar prekyba turbanais neprasidėjo.
 45. 4 patinka
  Nekelkit tų nuotraukų, vakare pažiūrėjau, naktį sapnavau savo sugulusius javus
 46. 4 patinka
  Kol kas viskas gerai su rapsu. Sestadieni jau planuoju purksti su Proteus 1 l/ha + Amistar 1 l/ha. Pasleptastraubliu nematyti, bet reikia apsidrausti.
 47. 3 patinka
  ženklas kad galim likt nekūlę
 48. 3 patinka
  O kas bus jei as paseju balandi purškiu ir priziuriu kaip normalius, o geguzes 30 sugalvoju uzdeklaruot zalinimui ir nuo to laiko nebepurskiu?
 49. 3 patinka
  tokie kaip tu visa gyvenima buvo sodros islaikomi visokiais biletenias, motinystes ir tevystes atostogomis. Dabar musu metas irgi tokiais buti. mano zeme ir mano technika verta tiek kiek tavo UAB tikrai neverta, nes jei ji butu verta daugiau, nesedetum cia ir neliptum ant galvu. Taip, pasalpinius islaikom mokedami SODRAI, kadangi jiems is SODROS moka. Ir ka kad subsidijuojami ukininkai? pavydas? uzsiimk kaskuo pelningesniu, nes panasu kad tavo UAB bobutem senovinius "pantalonus" mezga ir nesiseka biznis. vot taip padirbtum visa savaite kaip ukininkai dirba per darbymeti ir garantuoju uztiltum, nes "delfio straipsnio rasytojai" taippat nelabai isivaizduoja ka ukininkai veikia. P.S. ir ka kad mano zeme ir technika verta kokie 300000 - 350000 o kisenei vargani 2000-3000? kombainui pasiruost sezonui uzteks, dar gal kokiai tonai dyzelio javapjutes pradziai ir vsio. Kas kad apyvarta eina didele, pagalvok kad pelnas skiriesi nuo apyvartos. Dar kaip kaskas sake buna issalimai, krusa pries javapjute, sausros.....pasakyk koks pelnas tais metais. nezinai? tai patylek, nes uab valdyt kaip du pirstus apmyzt palyginus kiek sriciu ukininkui reikia suvaldyt, ypac jei dar misrus ukis.
 50. 3 patinka
  Tema apie žeme o ne apie mokesčius.Ir ja brangina šiandien mūsų pačiu gopšumas arba lukesčiai.Jeigu ja reiktu pirkti iš savu ne iš skolintu pinigu argi ji taip brangtu.