Jump to content

Visi forumo įvykiai

Turinys atsinaujina savaime     

 1. Vakar
 2. Teleskopiniai krautuvai

  situacija pilniau: nusipirkom 1340 pagal pardavėją su defektu, kad nenusileidžia kojos. Bet daabr topt mintis į galvą, kad gal ne gedimas, o tiesiog nežino kokias "sąlygas" reikia padaryt, kad leistų jas ištiest. gal kas susidūręs?
 3. John Deere traktoriai

  10svaru? Kad dabar dirbdamas už minimumą po8-9svarus už valandą gauni, o čia traktoriaus su priekabą..
 4. Pašarų dalytuvai

  Koks yra maksimalus aukštis rinkoje pačio aukščiausio pašarų dalytuvo ?
 5. Savikrovės priekabos pašaro ruošimui

  Koks yra maksimalus aukštis rinkoje pačios aukščiausios rinktuvinės priekabos ?
 6. Žoliapjovės-rinktuvai

  Koks yra maksimalus rinkoje pačios aukščiausios rinktuvinės priekabos aukštis ?
 7. mtz 80 blokiruotė

  Manau pirmiausia reiktų išsiaiškinti kas neveikė,ar pats blokatorius,ar nepaduoda tepalo į blokatorių,o gal nesukelia slėgio 8bar(tiek jai neklystu)va tada butų galima ieškoti gedimo.
 8. Mėsinių galvijų tvartai

  Koks cia butu variantas ? Butu idomu pavyzdi pamatyti. Beje,yra dar vienas neapgalvotas dalykas-srutu surinkimas ir nuvedimas i kazkoki rezervuara...pradzioje maniau,kad uzteks bortus padaryti,ir ta pliurza iskuopti laikas nuo laiko.
 9. mtz 80 blokiruotė

  Pas mane nėra 20, 21, 11 detalių. Jos ir atliks vožtuvo funkciją.
 10. Sandelys technikai, grudams

  gal kas tentinį tą angariuką išbandę esat? yra minčių pasistatyti ir šiaudus laikyti jame, nes dabar per žiemą sulyja, sumirksta ir apipūva.
 11. John Deere traktoriai

  taip, jei tiek neišdirbsi, vis tiek susimokėsi už 200 mth
 12. Mėsinių galvijų tvartai

  Vat apie tai ir kalbu. Kad kiek katės kailį šukuosi, lapės iš jos nepadarysi. Laimei šiandien yra technologinis progresas proporcingai lygus šeimininko piniginei. Sprendimų yra, bet gal tavo karvėms geriau tos kainos nežinot. ..... Pigiausia ir nieko negadinant, daryk aikštelę atvirą, tokią kokia yra dabar. O šėrimo takui, padaryk vienšlaitį stogelį. Tokį kirilicos G raidės veidrodinį variantą. Pašaras bus sausas, o ėdančio jaučio nugarą skalbs lietus. Bet kas čia blogo?
 13. Teleskopiniai krautuvai

  turiu problemą su 1340sl 2005 metų. Nebenusileidžia nei vienas stabilizatorius(tos kojos).
 14. Sandelys technikai, grudams

  Man sitas patiko
 15. John Deere traktoriai

  paskutinios zinios tai 180ag traktoriuka gali uz 1700eu +pvm isinuomot menesiui be mt ribojimo. tik kad neperdaugiausiai turi tu traktoriu jie
 16. GEDIMAI

  na cia ne i tema bet gal pradekim nuo to koks variklis... gali but forsunke, gali but siurblys, kaikuriem varikliam jau po tokiu prikolu ir stumokliai apsilyde buna.... o kitom nieko. bet esme kad ir tepalas su salerka atsiskiedes bus tai velenui gal dar nieko baisaus jei daug nevazevai, tam kartui tiek:)
 17. Sandelys technikai, grudams

  As uz kaip jus ten skaitot- architekto brezini - nes , ilinkus igriuvus del jo skaiciavimo tegu jis eina ir kyliuoja .o ten yra ka veikt ,pvz naudojamos medziagos ir storiai =va toj vietoj humoras baigiasi. vienam liejom pamata 2k.t -tai poziuris kuo paprasciau ,pofik stoves .o kai sulinko juokas nebeme .tai vuo tokie jau tie ukininkai
 18. Sandelys technikai, grudams

  Prieš kelias dienas mačiau arkinį angariuka savos gamybos, patiko labai, pločio ne pasidomėjau bet gal kokie 6-7 metrai, arka sukelta iš vamzdžiu 2 vamzdžiai po 6 m ir i vidurį ivirinta 2 m, arkos gal kas 3 metrus vienoje eilėje 4 aukštais 18 rulonu telpa savikaina labai padori reiketu ir man suregzti pora tokiu...
 19. John Deere traktoriai

  nu nafyg, jei tokios debiliskos nuomos kainos, tai tada jau geriau pirkti senuka ir laikyt garaze jei atmintis nemeluoja, tai Airijoje iki 2008m. kol buvau, tai valanda traktoriaus su priekaba, vairuotoju ir pilnu aptarnavimu kainavo apie 10 svaru valanda, cia taip darbdavys nuomavo firmoms statybvietese ar ant kelio tiesimo kokio, o ukininkams dar pigiau, nes ten ejo be operatoriaus ir priekabos, vien tik aptarnavimas
 20. Mėsinių galvijų tvartai

  šėrimo tako lauke ideja kilo tik į statybų pabaigą,taip pat ir su stogu virš mociono aikštelės.Pradžioje buvo numatyta mažesnė.
 21. Trašų kainos

  achema apie 180 eu plius pvm
 22. kultivatorius

  kazkur buvau skaites kad 1m reikia 30Ag kad normalei dirbt.
 23. John Deere traktoriai

  mes tokį pasiūlymą buvome gavę tik ne iš dojaus kaip kas sugeba taip tas susideri kas ieško tas randa nuoma pavasaris-ruduo yra niuansų traktoriaus stovis naujas senas ir tt.
 24. Mėsinių galvijų tvartai

  Iš akies vertinant, H iki gegnių ~4,5m tai ar netilps dalytuvas? Vienas iš pigesnių sprendimų - montuoti atramines kolonas prie sienos ir suformavus murlotą prijungti naujos stoginės gegnes. Kampą nuolydžio gali išlaikyti ne mažiau kaip 22° jei skarda, jo pilnai pakanka. Patarimas: Labai teisingai parašė Kestoxs. Dabar labai komplikuota ir brangu daryti korekcijas. O jei jų vis dar reikia, atsisėsk ir pasidaryk perspektyvos planą ( šiaip jis jau prieš statybas turėjo būti ) apgalvok net ir labai drąsias ūkio plėtros idėjas. Kaip jos galės būti realizuotos. Čia tam, kad nereikėtų taisyti dar nepradėto eksploatuoti statinio, o dar baisiau, ardyti jau pastatytą.
 25. John Deere traktoriai

  Ne mažiau 200 val tai reik suprast ne mažiau 4000 euru reiks atbašliuot jei tiek ir neišdirbsi, ar kaip čia.
 26. John Deere traktoriai

  Teko pastaruoju metu tuo domėtis, tai kalba sukosi apie 250 ag traktoriaus, tai pigiausias variantas mlvs Mccormics už 20 eur/mth, bet ne mažiau 200 mth. O paskui sukasi Ivabaltė apie 30 eur/mth, dojus - 35 eur/mth. Ir čia ta kaina už kokius 300 mth ir visam sezonui. Kažkas tokio.
 1. Įkelti daugiau


×