Jump to content

Visi forumo įvykiai

Turinys atsinaujina savaime     

 1. Paskutinę valandą
 2. Melžiamų karvių šėrimas

  Na, karvė jei produktyvi, arba ėda pašarus, arba ėda save... Iš oro dar nei viena pieno nedavė..
 3. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Tas pats rajonas o oras skirias,vakar ir siandien pas mus kulia,tai ką bekalbet apie kitus rajonus,miškai perdziuve grybu nulis,vakar lėkscevau zeme baisu kokia sausuma,kaimynas susiare zieminiam zirniena taipat baisu kaip sausa
 4. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Vakar miežiai kulti..19.2 dregme...šiandien bandau kvietukus jau..bet dregme manau bus ne ka mažesnė...tai pabandymui viena priekabele...o šiand ir ryt kaip ir be lietaus žada..tai jei dregme bus pakenciama reikes grobt ir nebelaukt turbut nieko
 5. Klausimas

  Case demferi pats pasikeičiau. Koks ten stebuklas ko paprastas mirtingasis negali? Kaip dažni tau to bakelio ar forsunkiu reikia, ar pakirtai juos keisti reikia? Ar čia nekvepia sovietiniu mąstymu?
 6. Volvo 800 ... 1130

  Cia sietai tik isimti.
 7. Jūriniai konteineriai

  Galioja: 29 dienos and 23 val.

  • Parduodu
  • Naudotas

  Jūriniai konteineriai yra pritaikomi įvairiose srityse ir tapo plačiai naudojami ne tik prekių transportavimui, bet naudojami sandeliavimui, taip pat gali būti panaudojami buityje. Konteineriams nereikia leidimų statymui (statybos leidimų), jie yra sandarūs, saugūs, nelaidūs vandeniui. Teikiamos paslaugos: Visų tipų naujų bei naudotų jūrinių konteinerių, cisternų, konteinerių-šaldytuvų, bei butinių patalpų pardavimas; Konteinerių pristatymas į bet kurį Lietuvos ar užsienio miestą; Konteinerių nuoma; Konteinerių pakrovimas – iškrovimas. Skelbime nurodyta kaina yra be PVM. Taip pat ji gali keistis, priklausomai nuo konteinerio dydžio ir stovio. Jei kils papildomų klausimų, maloniai prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais.

  1,300.00 EUR

 8. Klausimas

  Na taip kabina be amortizacijos ir sostas gal kiek maziau patogus, bet as pirkau darbini arkli kasdieniams darbams, o ne pas mergas i diskoteka vazinet. Man vien piestu stojasi i detaliu kainas paziurejus pvz. Kaimyno valtros antifryzo issipletimo bakelis 115e uz kazkoki sss plasmases gabaliuka. Kuro filtai po 80e, arba 4 forsunkes 2000e. O kur dar aptarnavimo ikainiai nes daznu atveju net paprastu dalyku pats nepasidarysi. Kosmosas...Bet jusu teise rinktis.
 9. kultivatorius

  http://www.rmg.lt/gaminiai/dirvos-idirbimui-2/kultivatoriai/pakabinamas-kultivatorius-kiras/ ka apie sita manot, ar geresnis uz lenka koki bomet ar akpil
 10. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Skaitau ir matosi, kad klaidas darom ir darom kas met. Kai tokie metai reikia surikiuoti tinkamai kūlimo preoritetus ir drėgmės nėr ko laukti kol ant lauko išdžius. Žieminiai rapsai rizikinga kultūra, nes pakaktų krušos ar gero škvalo jei sausi ir nėr minimum pusė derliaus. Todėl kuliami pirmi. Žirniai bijo lietaus kaip velnias kryžiaus. Geriau jau nukulti su 10 proc. žalių bet stačius ir be nuostolių, ką aš ir padariau šiemet, nei po to sugulus vietoj 4,5 t/ha kulti kokią 1 t/ha bet jau gerai sunokusių. Jei kviečiams negresia sugulimas po lietų, tik klasės pablogėjimas, manau miežius irgi reiktų statyti eilėj prieš kviečius. Aš šiemet tą riziką išdalinau į dvi dalis, nukūliau dalį miežių kur geresni ir dalį kviečių kur pagulę. Su miežiais yra buvę kad kūliau iki lietų po 6 t/ha, o po tokių lietų kaip dabar bekūliau tik 3,5 t/ha, nes buvo kaip privoluoti. Rikiuokim kaip kam išeina, bet klasės praradimas tikrai mažesnis nuostolis nei viso ar pusės derliaus praradimas. Ir nuoskaitos dėl keleto procentų žalių grūdų ar drėgmės irgi mažesnis nuostolis nei derliaus praradimai. šiai dienai kūlimo santykis 135/215. Jei būčiau laukęs kol normaliai sunoks, nei žalių stiebų nei žalių grūdų ir drėgmės 16, tai šiai dienai būčiau nukūlęs tik 22 ha rapsų.
 11. Today
 12. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Antras sezonas paeiliui prastas su orais. O pries tai nemazai sezonu is eiles normalus budavo. Uztekdavo laiko javapjutei per akis. Ir saules normaliai budavo ir vejo, ko pasekoje greit isdziovindavo viska. Siemet saules galima sakyt ner. Net kai buvo savaite pagados, atrode saisiausi kvieciai, traska net, o dregnumas vistiek apie 15.
 13. Klausimas

  nieko stebuklo mtz nera ,bet uz lietuviska traktoriu ,arkli geriau, o ypac jai esi valdzios apmulkinamas ,apvagiamas,betmtz irgi usenietiskas
 14. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  O po to vel palis nervas ima, nei kult, nei dirvu skust.
 15. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Kai išsigiedrys
 16. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Blyn, su zirniais tai loterija. Kviecius kokius, kad ir pasara, vistiek eis paimt. O i zirnius zvelgiant, tai graudu. Savo po 3 tonas prisikuliau. Kaimynas minimum po 5 but kules. Bet po siu lietu, iki 3tonu jam toliausiai..jei is vis kuls. Kas zinot kada nustos lyt?
 17. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Aš tai tik žiemą sugalvosiu kiek žirnių sėsiu. Jei bus gera kaina, tai fiksuosiu ir sėsiu, nebus - nesėsiu
 18. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Aš dar galvoju šiek tiek pasėt , bet turbūt ir teks atsisakyt greitai.
 19. Kombaino pasirinkimas

  Niekas negimė mokėdamas. Internete yra pakankamai naudotojų pateiktų reguliavimo variantų, nes gamykliniai nustatymai labai konservatyvūs. Pagrindinė mintis - varyk tarsi būtum pavogęs. Bet tam reikia geležinių rutulių tarp kojų, nes užkišus rimtai, tai trys valandos tik pradžia.
 20. zieminis rapsas

  as irgi perleisciau nuo sestadienio 70mm ;(
 21. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Pats Mantai matai kas koncerne darosi su sutartimi nenori imti, plius žalinimui jokios chemijos nuo kitų metų, o nepurškus nieko ten nerasi per žoles. Rinkose perteklius ir dėk kur nori... Tą patį vasarinį rapsą už kokių 10d nžn kaip reiks parduoti, o džiovyklos neturiu.
 22. Kombaino pasirinkimas

  Tai kad su taais hibridais ant marijos žemės po kol kas visur tas pats.Tikrai yra tik labai maža dalis žinančiu kas ir kaip ten su juom didžioji dauguma razvetka bojam režime.Kai domėjausi tai apie ta pati daikta paklausus skirtingu kombainioru nuomonės gavau skirtingai priešingas .Konekesko irgi ju kompetencija baigiasi marketinginiuose dalykuose visa kita tavo reikalas kaip kulti ka daryti oir ne kiekvienas kombainioras psichologiškai pasiruošes doroti tokius kiekius masės o tai irgi yra svarbu.
 23. zieminis rapsas

  mielai jums perleisčiau drėgmės
 24. zieminis rapsas

  As ir lietaus paimciau, nes nedygsta rapsas, lomose tik, nes zeme sausa ariasi, lija tik tiek kad kulti nebutu galima o kas liecia dirva nedaina dregme iki jos
 25. Teleskopiniai krautuvai

  Tankis 0,86. Ir kaupas,teoriškai 450 litrų.O pasvėrus,kaušo vidurkis 2,6 tonos.
 26. zieminis rapsas

  Šiais metais didžioji dalis sėjos jau atlikta. Pasėsime iki 25 dienos. Jeigu bus drėgmės, sėsim iki pat 09 01.
 27. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Likę kulti keli ha kviečių ir 35 ha miežių. Trejų dienų gerų reiktų ir būtų baigta, bet pagal prognozes be rugsėjo turbūt nebus pabaigtuvės
 1. Įkelti daugiau
×