Visi forumo įvykiai

Turinys atsinaujina savaime   

 1. Paskutinę valandą
 2. Kai plotai nepersidziausi tai be problemu bus aplekt tuos du kartus. Pernai išsityriau pora laukų tai fosforo deficitas, bandysiu visus laukus išsitirt po javapjūtės ir pirksiu P ir K atskirai. Nesu net mates kaip atrodo P ir K atskirai. Ar visos kontoros prekiauja? Cia kalio chloridas ir amofosas ar dar kazkokiu buna variantu?
 3. Sveikas,simentaliu ir angusu misrunai. Agrolinija tokius veisia jau kelis metus: http://www.agrolinija.lt/lt/galvijai29/simangus-galvijai/
 4. Šiandien
 5. Pacioj lempoje paziurek, kartais buna.
 6. Taip ir darau jau keli metai,Galima tiksliau paduoti P ir K.Aisku, reikia zinoti kas dedasi dirvozemyje.Pinigai tresimui taip pat tauposi.Minusas du vaziavimai,bet cia nedidele problema.
 7. Tai aišku nesimato nudegusias vietas atmeta, žmogui ir šašas nukrenta,vieni aiškina kad tas nudegimas sužadina augalo norą gyvent ir jis dar labiau stengiasi išlikt ir dar net didesnį lapų plotą užaugina tik nereikia persistengt,nenušutyt kaip su rondapu.
 8. Kažkaip įtariu, kad tos reformos koncernams ir kitiems rykliams nesudarys problemų. Netikiu, kad įvestų progresinius mokesčius.
 9. man psichozė neužėjo,ji ir nesibaigs,nes paskutinį kartą žemę pirkau 2013m iš bendrasavininkių pusbrolių po 7000lt už ha,dabar esu senelio paveldėtos žemės vienas savininkas ir man jos užtenka,su dviejais šaukštais nevalgysiu,tad kas nori toliau tesidrasko dėl jos,tegu toliau sėdi paskendę paskolose,o tokių pažystu ne vieną.Kas liečia bendroves ir agrokoncernus dar pamatysim po mokesčių reformos.
 10. Veikia ir sureguliuoja, bet man vis tiek atrodo, kad kažkas negerai, nes slėgis neturėtų šokinėti Su UF laikydavosi vienodas, todėl ir klausiu ar UG taip turi būti ar kažkas jam negerai. Nors gal ir klystu, gal su tokiu valdymu taip ir turi būti.
 11. Tai pas tave neveikia auto rezimas? Nes jeigu veikia ir sureguliuoja slegi tai kame beda?
 12. demferis kaput, teks skeltpusiau, kiek prasukes mh, ar frontalini turi?
 13. Gal neaiškiai parašiau prieš tai. Purškiant rankiniu režimu, nustačius kokius 3 barus ir išjungus sekciją spaudimas šokteli iki kokių 3.1-3.15 ir taip po tiek kyla nuo kiekvienos išjungtos sekcijos. Toks jausmas, kad uždarius sekciją vandenį ne atgal į talpą grąžina, o išpurškia tą patį kiekį per likusias įjungtas sekcijas, todėl ir tas spaudimas šokteli. Automatiniu režimu irgi šokteli spaudimas, bet kompas per porą sekundžių numeta spaudimą iki tokio koks priklauso. Pas mane senas UG Nova tai flowmeteris tik vienas, knygoj apie antrą net neužsimenama kiek skaičiau. UF buvo „NG“ tipo reguliavimas (kažkas tokio http://www.aragnet.com/VediMacro/EN/246/products/?PRD=112847): Su juo kiekvienai sekcijai galėjai vožtuvėlį su ranka pareguliuoti ir ta procedūra buvo aiškiai aprašyta instukcijose. UG yra su „TG“ reguliavimu (kažkas tokio http://www.aragnet.com/VediMacro/EN/246/products/?PRD=110283), kur sekcijų vožtuvai purkštuvo gale ant sijų: Mechaniškai jų nėra kaip pareguliuoti arba nerandu, todėl manau, kad gal koks vožtuvas kažkur užstrigęs ar dar kažkas. Intrukcijoj irgi nieko konkretaus nerandu. Neseniai turiu, tai dar neperprantu kol kas kaip ten kas turi veikti.
 14. As ar manau kad per žydėjimą su proteusu praleksiu ir pas rami galva
 15. tau gal ir baigsis... bet kaip pirko dideli ukiai , bendroves ,agrokoncernai,taip ir pirks toliau..
 16. praeis ta psichozė kaip ir visos praeina,atsimenu prieš 10m buvo namų,butų psichozė,už lūšnas mokėjo dešimtimis tūkstančių.Mano uošvenė už apkiužusį namą kaime gavo 60000lt,dabar pilni kaimai tuščių namų,niekam jų nebereikia.Užkraus mokesčiais ir tos žemės bus sočiai,nes koks durnius pirks ją už didelę kainą kai jį smaugs mokesčiai.Dabartinė valdžia pamačiusi kokius pinigus ūkininkai moka už žemę,nutarė rimčiau apmokestinti,nes matosi,kad žmonėms pinigai plėšo kišenes.Technikos popigiaja prisipirko iš paramų,tad už žemę gali mokėti tiek kiek savininkas užsišaukia.Dabar ką gavo su paramomis,tą reikės grąžint mokesčiu pavidalu,nes niekas nieko už dyką neduoda.Pamatysit kaip po mokesčių pakėlimo baigsis ta psichozė su žeme.
 17. Tik kur susidvigubina apsvilo galiukai siek tiek. Kelios dienos ir jokio apsvilinimo nebesimato. Nebukit jautresni uz augalus.
 18. Teks stebeti jei zydejimo metu bus ju daug, teks su Proteus 1l/ha pravaziuoti.
 19. Žarneles dar reiktų pasitikrinti, gal nuo senatvės suskirdusios ir orą traukia.
 20. Nera ką valyt bet manual sako kad reik išsivalyti kartą į metus.
 21. Blogiau nebus ypac jei zemes zemesnio nasumo, tada is rudens geriau vystosi
 22. Pabandyk dar varžtus paveržti tuos aplink esančius, būna atsiveržia ir tada kertasi.
 23. Sveiki, Gal galima plačiau? Kas tie simangusai?
 24. Taip, tik įjungi gabaritus, iškart nukepa. Nu jasna, eisim bandysim dalim atsijunginėti, gal bent rasim kurioje vietoje pratrinta...
 25. Laikinai sutrikdoma fotosintezė, susintetinta mažiau saulės. Kaip tu tą nebaisumą įvertini, kokiais vienetais?
 26. Bet dar paslėptastraublis gali pasidarbuoti su kiaušinėliais.
 27. O 10 azoto rudeniui gal nelabai tikslinga atiduoti, gal užtektų kokiu 5?
 1. Įkelti daugiau