Jump to content

Visi forumo įvykiai

Turinys atsinaujina savaime     

 1. Paskutinę valandą
 2. zieminis rapsas

 3. Vakar
 4. T-150

  Klausykit dar norejau paklaust del stabziuko pirminio veleno gal foto numestumet kaip jis atrodo ir kokioi vietoj prie to isminamo veleno jis yra?
 5. T-150

  Supratau supratau
 6. T-150

  Pragrezk 10centu( arba kitokia moneta)kokius 5mm skyle ir padek po cilindro stuceriu,taip sumazinsi praeinamuma.Jei dar reiks mazinti grezk mazesne skyle,kol atitaikysi.Tik centu gaila, pragreziotu nebepriims
 7. Šilauogės

  Sveikas, Majau. Mano supratimu, labai paprastas, bet tuo pačiu geras variantas būtų šilauogę pasodinti į natūralias (rūgščias) durpes - nusiperki 200 - 250 litrų durpių maišą, kasi 40 cm gylio ir 80 cm skersmens duobę, jos šonus iškloji polietileno plėvele, suverti durpes, pasodini šilauogę ir viskas, belieka džiaugtis gyvenimu.
 8. Mėsinių galvijų ir jų skerdenų kainos

  taip ir maniau... visi susidure su tuo paciu ir net ne svarstyklese problema...:)
 9. Dirvų kalkinimas !

  Dvi tonas drąsiai gali bert išbandyta.
 10. Kaip tręšti žieminius kviečius

  Man asmeniškai karbamido purškaliojimas yra laiko gaišimas ir kuro deginimas bei drebėjimas dėl nudeginimų. Tinkamos veislės ir laiku atiduotas azotas per šaknis gali pilnai padaryti 1-extra kviečius tiek žieminius, tiek vasarinius. Geros šaknys ir sveikas augalas sėkmingai grūdus baltymu aprūpina norimai klasei.
 11. Už kiek perkate žemę?

  mums irgi matavo gps ,perėjau žingsniais tai trūko apie 2metrus ,po metų atlėkė tipo klaida tai 4 metrus pločio dadėjo,tai jei tokia paklaida būtų ant traktoriaus autovairavimo tai kur jis nuvairuotų.
 12. T-150

  Dekui uz atsakymus. Turbut taip ir darysiu desiu mazesnio pralaidumo zarnas galbūt pades.
 13. Mėsinių galvijų ir jų skerdenų kainos

  Aš mačiau --kai pats iš savo ukio savo reikmėm pirkau
 14. Už kiek perkate žemę?

  Čia kaip išradėjas sako,kam teisybė,o kam tiesa,juk jūros dugne irgi žemė
 15. Už kiek perkate žemę?

  kaip pas kaimyna galejo buti virsplotis, jei neturejo geodeziniu matavimu, plius kad ir ant seno plano pas ji norodyti metrai tarp ribu, tai niekaip negali buti atmatuotas jam didesnis plotas. Siaip matininkas turejo pakoreguoti ribas taip kad abiem kaimynam butu teisingas plotas.
 16. Mūsų tvenkiniai ir prūdai

  jeigu dūsta tai tikrai iškils pasidairyt kas viršui dedas tik eketis patarčiau daryt pagal krantus o ne vidurį
 17. ORAI

  kito pasirinkimo neturi
 18. zieminis rapsas

  O iš kur perkat ir ar naudojat tas lėkštutes geltonas kenkėjams sekti? Taip pat pirmų metų bandymas auga. Nesinori daug klyst, nes tręšimo pagal savo žemes nemažinsiu labai. Aišku dar turi peržiemot.
 19. Mūsų tvenkiniai ir prūdai

  Realu kad per atodreky ispjovus eketę islys koks karosas oro pakvepuot?
 20. ORAI

  varles rinks
 21. ORAI

  Ka tik Gismeteo skaiciau kad is poliarijos i Europa Amerika ateis didele salcio banga.
 22. aš agronomo klausiau tai sakau skusit ir sėsit,tu sako kvailas skutime su ja nepasėsi nes labai sunki ir smaukia,kemša,su ja tik tiesiai sėt reikia,tai apie arima net baisu pagalvot
 23. Už kiek perkate žemę?

  prieš keleta metu algal pirkau sklypa buvo seni planai tai reikejo daryt geodezinius matavimus ant popieriaus buvo 3,5ha, kai pradejo daryt matavimus pasirodo tik 2,64 ha beliko, o salia kaimyniniui sklypui buvo panasiai trukstamo ploto virsplotis, bet jis nesidare matavimu nors is pradziu kaip ir norejo daryt. tad savininkui teko tik kompensacija
 24. ORAI

  Kiek nakty prisnigo tiek diena nutirpo, suvalkija be sniego. Uzvakar i kaimuka parskrido gerves. ka tos cia ziema veiks.
 25. ORAI

  girdejau Palmyra sakė,kad ūkininkams grūdininkams labai geri metai nusimato.Aš tikiu,nenusimink ir tu
 26. Mėsinių galvijų ir jų skerdenų kainos

  Butent pas mane ir svarstykles ir dabar net minciu nera apie apsverima man puse ju jau atsipirko per pirma gyvuliu pardavima nes skirtumas nuo gyvulio tarp mano ir supirkejo svarsciu buvo 7- 10 kg nuo galvos ir per kieki isejo nemazi pinigai o atrodytu kas tai yra nuo 6-7 simtu kg buliaus paklaida. O kai apsveria kiti 50 ir daugiau .
 27. ORAI

  Aš manau , kad dar keisis prognozės ir nebus tiek daug šalčio , nors jei ir būtų šiaip pasėliai gana uždengti ir rodo , kad dar kažkiek pasnigs , tai manau atlaikytų.
 1. Įkelti daugiau
×