Jump to content

Visi forumo įvykiai

Turinys atsinaujina savaime     

 1. Today
 2. Dubliai

  Pirkau Švedijoje tik kažkokie dirbo užraktai ir dubliavimo sistema kaina.gavosi 1,5k
 3. kultivatorius

  vaderio nza 6m reikia 20-23 ag/metrui patogiam darbui
 4. Dirvos idirbimo budai ir seja

  Kogero pradėsim dirvas judint ketvirtadieni jei ir toliau taip džiovins. Sėja ant savaitgalio nusimato per daug šlapia
 5. Dubliai

  Metalas dublių nėra brangus, padangos visą kainą sudaro. Pavasarį su dėvėtom R42 padangom ir nauju metalu gavosi truputį virš 2000. Naujas komplektas prieš 7 metus kainavo berods 15 plius pvm senų pinigų.
 6. Dirvos idirbimo budai ir seja

  Siandien isvaikem bebrus is upelio,gal greiciau pradzius,bet itariu reiks ta lauka pavasariui palikti,nors suskustas du kartus.
 7. Dubliai

  Turiu viena lysna ratlanki r 42,plocio neatsimenu bet manau dubliams butu tinkamas.Sau dariausi is tokiu ir devetu padangu,kaina gal 10 krt pigiau gavosi.Tvirinimas ant 4 grandiniu laiko kuo puikiausiai.
 8. AGRITECHNICA 2017 Green Future - Smart Technology!

  Šių metų AGRITECHNICA bus gausi ir įmonėmis, kurios specializuojasi miškų ūkio technika, net 197 įmonės pristatytas šio sektoriaus naujienas. Nepraleisk progos keliauti su bendraminčiais ūkininkais. Registruokis jaud dabar! Išvykstame iš Kauno autobusu, vietų skaičius ribotas, daugiau informacijos info@esabaltic.lt, 860812556
 9. Dubliai

  As taip turu minti padevetu ieskotis nes uzlenks kaina su tokiom padangom jau 580 plocio r38 nauji nepigus buvo. O dabar r42 reiks
 10. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Prudo tai nekasiu, sutvarkiau siemet meliorasija, bet dabar vistiek vanduo guli, reikes griovio vaga valyti nes vanduo nenubega. Vandens lygis toks pat kaip giovyje, tad teks dar taip varkti.
 11. Dubliai

  Gal kas dublius 650/65 R42 pirkot? Kiek mokėjot?
 12. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Tai gal geriau toje vietoje iskasti 8 aru pruda, su zemem pasikelsi krastus, o vidury karpius auginsi, tuo paciu galesi ir ankčciau darbus apsidirbt.
 13. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Tai 80 ar ten 2 ha kur šlapia tai suprantu, bet ne 8ha.
 14. Arimo problemos

  Manau kad regulouojes.
 15. Avių realizacija

  Na mano jau 5 men. Uzaugo su kaupu, bijau, kad peraugs kai pradejau peneti vien tik brinkintais zirniais. Reiks artimiausiu metu realizuot. O ziemai pasilikti vasarinius. Su avim kita problema, ju neveda tiek kiek parsiuku...
 16. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Na pas mane lauke buna bala kaskur 80 aru ir as i ja galiu ivaziuoti tik birzeli ir as ja visada paseju nepalieku tuscios vietos. Siemet vasariniu kvieciu 5 tonas prisikuliau
 17. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Abejoju aš ir pvz mokausi, bet apsidirbu ir šiaip kaime daug su darbais, bet ir apsidirba. Gal nemoka racionaliai laiko planuotis ir tiek.
 18. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  O gal trukdo darbas arba atvirksciai.
 19. Claas kombainai (informacija)

  Keisti reikia visiem prie tokių valandų jei matosi poreikis. Svarbu pobūgnis būtų nelankstytas. O šiaip ką čia prižiūrėsi, svarbiausia elektra veiktų, visus daviklius matytų cebis, priimtų visus reguliavimus. Atkreipk dėmesį kaip greitai įsijungia pats Cebis. Jei pasukus rakčiuką ar užkūrus ilgai įsijungia, tai galima manyti kad jam ateina paskutinioji. Atkreipk dėmesį į pjaunamąją, ar labai nujota, ar dugno blėkos nekiauros ir panašiai.
 20. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Bet , kad ir valdišką dirbi nieks netrugdė tikrai anksčiau pasėt.
 21. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Su samdytu.
 22. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Su kokiu kombainu tas žmogus kulia.
 23. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Kas cia tokio kad tik dabar pupas kulia?
 24. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Cia kogero kur dirba valdiska darba ir jam ukis tik del vaizdo..
 25. GEDIMAI

  Case Puma 2016 metu snd is pradziu ismete klaidos koda 19012 berods, po to SCR Failure ir raudonas sauktukas. Pagal knyga adblue sistemos klaida. Rytoi sauksimes servisa. Kokios problemos cia laukia ?:)
 26. Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Aš taip ir supratau, nes matau, kad tinginiauja arba jau pabodo gal.
 1. Įkelti daugiau
×