Visi forumo įvykiai

Turinys atsinaujina savaime   

 1. Vakar
 2. ten aplamai visur tik iterpimas, kaip supratau nesigilinau daug man neaktolu tai. danijoje nuo 2001m jos uzdraustos. http://www.farmersjournal.ie/slurry-splash-plates-ban-proposed-under-air-pollution-strategy-272922
 3. Su lekste gali pusti tik ant pievu ir ganyklu, ant dirvu reikia iterpimo
 4. Gal kas kuliat kvietrugius ir gali pasakyt kokiais nustatymais kuliat, bent preliminarius? Bugno, pobugnio, vejo ir sietu mm, aciu.
 5. Ant viniotuvo kuris kainuoja39k :-))
 6. As pirkau srutovezy vezti vandeniui uzregistravau nors sake kad nebutina. Norejau registriuoti purkstuva nes kaip ir sakot viskas yra vieta numeriui, apsvietimas.... bet nereikia. tikrai idomi tvarka. bet gal ir gerai tada nereik civilines atsakomybes draudimo. O vyrai kaip del srutoveziu ir lekstes europa jau draudzia sita reikala. srutos turi but skleidimo metu iteptos i dirva. ir laistymas jau uzdraustas. bent Airijoje turbut pirmieji jie.
 7. Tai jei iš tokių varpų nieko nekuls,tai mums nė kombaino kurt neapsimoka
 8. Kazkada roviau su grandine,maziau pavojaus kad langa ismus ir galva nunes.O virve, nebrangiai, pirkau Rietavo turgui.Krauta fura tempiu is lauko su dubliais,kol kas laiko.
 9. Atsiuntė, birželio 13 berods išsiūsta iš nma buvo. tipo ar sutinku vygdyt projektą pilna apimtim nors lėšų preliminariai ~30000 eur tėduoda jie. Ir per 10d. D. Pateikt ats. Gal pas patį ką su balais nma suskaičiavo netaip.
 10. Reiks pasidairyt tada.
 11. koks tas stiprs, jei apie 20mm tai kažkokiu Kaune lytagroi mačiau yra visokiu ilgiu.
 12. Pirmoj vietoj ukis,kas liks tas jau man....
 13. Ale berods ir pats ruošiesi isigyt...
 14. Prikabinamus purkštuvus, presus, skutikus neregistruoja, nes nėra mūsų šalyje tokios įstatyminės bazės, žodžiu neišskirta kaip transporto priemonė.
 15. O kur galima nusipirkt stiprų trosą kelmam raut gal kas ką pirkę panašaus ?
 16. Zinau viena chebranta,laukus dirba kirovu ir pusantriniu,pats vazineja nauju dzipu, zmonai kas trys metai perka po nauja,bet niekur neleidzia isvaziuoti,nes per daug grazi o jam paciam " piestukas nebepiesia". Tai va taip su tais dzipais.
 17. Pirkau storiausią žemaičių virvę lytagroj pernai, 6m, atrodo apie 150 eu palikau.
 18. Bus kaip bus, nieko nepakeisim , tad laukiam dar pora sav.
 19. Na taip man paaiskino darbuotojas, kuris registruoja z.u. technika. Bet negirdejau, kad butu ka nubaude is pazistamu
 20. del kratytuvu ir srutoveziu nezinau, nes nera su jai sutabde dar, bet symet sustabde su presu Welgeriu dubliu, o ant jo yra gamykliskai vieta numeriui prisukti ir prisikabino kodel neregistruota, tipo vaziuokle tandemine, hydrauliniai stabdziai, apsvietimas yra, net vieta numeriams yra, o as nepriregistraves, bet paskui te tarpusavyje kazka pasisnekejo ir paleido, tipo liepe pasidometi kas ir kaip, po savaites tech. apziura darysiu technikos, tai pakalusiu ar reikia ar ne
 21. Tokiais orais, tos tonos sekmingai gula prie zemes, vakar kvietrugius ziurejausi, tai savaite dar kaip minimum, o taip ankstesniais metais liepos 25-29 jau vaziuodavom.
 22. Ir dar nesugebama atsakyti į pagrindinius klausimus - norint išsinuomoti ir pabandyti šį agregatą, kiek kainuos prastovos, kol klientas suks lauke ir veš juos namo. Bei kiek prisideda transportavimo išlaidos, kai reiktų apvynioti tuos pačius 3000 rulių kas kelios savaites, nes per kartą tiek susukti, na ką žinau, reikia savaitę ištisai dieną iš dienos sukti.
 23. Bet buna kad ir pakyla...
 24. Daznai pas atstovus pigiau, keista, bet realybe.
 25. Manau symet derlius bus vidutinis,statistika skelbs" rekordini".
 26. aš, bijau pameluoti, bet susukau > 300 g ant vienos lystės balansinių skylių, galėsiu parašyti atsiliepimus kai prasuksiu, bet bet kuriam taške atsukus dabar nebuvo jokio judėjimo.
 1. Įkelti daugiau